X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marcowe mamy 2020 :)
Odpowiedz

Marcowe mamy 2020 :)

Oceń ten wątek:
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulkowa - u mnie pierwsza i tez jeden wielki strach.
    Wczoraj przeczytalam jakis artykul o tym jak stres wplywa na płód i staram sie troche opamietac, ale latwo nie jest. Dopoki nie zobacze, ze na usg jest wszystko w porzadku nie bede spac spokojnie.

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Agulkowa Autorytet
    Postów: 1078 1095

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka też staram się uspokajac. Bo wiem, że to kiepsko i na mnie i dziecko wpływa. Mam nadzieję, że po tych badaniach będę już spokojna...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2019, 13:11

    dqpr4z17ve5tz75s.png
    ug37io4peg99fhvo.png
    [*]3.05.2016- 9 t.c
  • White Innocent Autorytet
    Postów: 1189 1146

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem, która z Was tu pisała, że na wakacjach czuje się rewelacyjnie. My byliśmy tydzień nad morzem i po prostu zero objawów, zero zmęczenia, zero nudności, no po prostu nic. Dziś jesteśmy drugi dzień w domu i już rano witałam się z toaletą, a teraz cały czas mnie muli i najchętniej bym nie wstawała z łóżka. Chyba wracam na najbliższy miesiąc nad morze.

    W piątek mam w końcu lekarza i pierwszy raz zobaczę serduszko (mam nadzieję :)). W piątek też pierwszy raz idę z córą do żłobka. Mamy dzień otwarty i 3h możemy spędzić razem - dziecko z rodzicem - a od poniedziałku córka będzie już sama. Na początku na chwilkę i później coraz dłużej. W zależności jak będzie się oswajać z nową sytuacją. Miałam dużo wątpliwości czy nie zrezygnować z tego żłobka jak dowiedziałam się o ciąży (rekrutacja była w kwietniu), ale doszliśmy z mężem do wniosku, że spróbujemy. Jak będzie bardzo źle to mam ten komfort, że mogę ją w każdej chwili zabrać i siedzieć w domu. A wiem, że po nowym roku jak brzuch urośnie i później jak pojawi się Maleństwo to będzie mi łatwiej jak na parę godzin córka będzie w żłobku. Żłobek, chociaż państwowy, jest rewelacyjny. Tyle atrakcji ile panie tam organizują to w życiu bym w domu nie dała rady zorganizować. Żadna mama z którą rozmawiałam (a zaczepiałam ich trochę na placach zabaw XD) nie powiedziała ani jednego złego słowa, wszystkie są zachwycone opieką. Zobaczymy. Ale mam mega stresa. Nie wiem co to by było jakby wisiało nade mną widmo powrotu do pracy 1 października i oddawania córy na 10h :(

    dqprk6nlms3rllhb.png
    3i49k6nljfqm9pc5.png
  • Leśny_stworek Koleżanka
    Postów: 47 45

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    W ogóle najbardziej z prenatalnych się boję że powie że nie ma tętna... W ogóle chyba przed wejściem zemdleje. Jezu Czy tylko ja się tak boję!
    Apropo strachu o brak tętna. Wiem, że była już tu dyskusja na temat detektorów tętna płodu. Ja ze swojej strony bardzo polecam. W poprzedniej ciąży jak i teraz znajduje tętno już od 10 tyg. Staram się tego nie nadużywać, chociaż moja gin twierdzi że to 100% bezpieczne. Żeby pomylić tętno dzidzi z jakąś tętnicą lub czymś innym też nie jest łatwo, bo dzidzi serduszko bije wiele szybciej i od razu można poznać, że to to. Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się też, żebym nie mogła znaleźć tętna. Także zawsze mam głupie myśli przykładam na chwile głowice do brzucha i dzień zaraz spokojniejszy :-)

    cd9bs65gvuog3tc2.png
    22dpo - beta 7160 mIU/ml
    24dpo - 14 296 mIU/ml
    27dpo (5+5) - jest serduszko! <3

    zem3j44jy69rx3nz.png

    23.08.2017 - Aniołek [*] 7 tyg.
  • Natalia85 Przyjaciółka
    Postów: 72 77

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White Innocent wrote:
    Nie wiem, która z Was tu pisała, że na wakacjach czuje się rewelacyjnie. My byliśmy tydzień nad morzem i po prostu zero objawów, zero zmęczenia, zero nudności, no po prostu nic. Dziś jesteśmy drugi dzień w domu i już rano witałam się z toaletą, a teraz cały czas mnie muli i najchętniej bym nie wstawała z łóżka. Chyba wracam na najbliższy miesiąc nad morze.

    W piątek mam w końcu lekarza i pierwszy raz zobaczę serduszko (mam nadzieję :)). W piątek też pierwszy raz idę z córą do żłobka. Mamy dzień otwarty i 3h możemy spędzić razem - dziecko z rodzicem - a od poniedziałku córka będzie już sama. Na początku na chwilkę i później coraz dłużej. W zależności jak będzie się oswajać z nową sytuacją. Miałam dużo wątpliwości czy nie zrezygnować z tego żłobka jak dowiedziałam się o ciąży (rekrutacja była w kwietniu), ale doszliśmy z mężem do wniosku, że spróbujemy. Jak będzie bardzo źle to mam ten komfort, że mogę ją w każdej chwili zabrać i siedzieć w domu. A wiem, że po nowym roku jak brzuch urośnie i później jak pojawi się Maleństwo to będzie mi łatwiej jak na parę godzin córka będzie w żłobku. Żłobek, chociaż państwowy, jest rewelacyjny. Tyle atrakcji ile panie tam organizują to w życiu bym w domu nie dała rady zorganizować. Żadna mama z którą rozmawiałam (a zaczepiałam ich trochę na placach zabaw XD) nie powiedziała ani jednego złego słowa, wszystkie są zachwycone opieką. Zobaczymy. Ale mam mega stresa. Nie wiem co to by było jakby wisiało nade mną widmo powrotu do pracy 1 października i oddawania córy na 10h :(

    Moja Ola poszła do żłobka państwowego jak skończyła rok. Też miałam wyrzuty czy dobrze robię, tym bardziej że ciotki uważamy że takie małe dziecko, jak mogę ja posypać do żłobka.

    White Innocent lubi tę wiadomość

    8p3ougpjq5rhvxu5.png

    eiktuay3ja3l5dqc.png

    [*] 27.09.2014 (8tc)
  • Natalia85 Przyjaciółka
    Postów: 72 77

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz stwierdzam, że to była najlepsza decyzja jaką podjęłam. Ola bardzo szybko stała się samodzielna, bardzo szybko się rozwijała. Owszem na poczatkusporo chorowała, ale teraz chodzi do przedszkola i prawie wogole nie choruje. Pierwszy miesiąc najtrudniejszy, ale dasz radę

    White Innocent, iriiska lubią tę wiadomość

    8p3ougpjq5rhvxu5.png

    eiktuay3ja3l5dqc.png

    [*] 27.09.2014 (8tc)
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White Innocent wrote:
    Nie wiem, która z Was tu pisała, że na wakacjach czuje się rewelacyjnie. My byliśmy tydzień nad morzem i po prostu zero objawów, zero zmęczenia, zero nudności, no po prostu nic. Dziś jesteśmy drugi dzień w domu i już rano witałam się z toaletą, a teraz cały czas mnie muli i najchętniej bym nie wstawała z łóżka. Chyba wracam na najbliższy miesiąc nad morze.

    W piątek mam w końcu lekarza i pierwszy raz zobaczę serduszko (mam nadzieję :)). W piątek też pierwszy raz idę z córą do żłobka. Mamy dzień otwarty i 3h możemy spędzić razem - dziecko z rodzicem - a od poniedziałku córka będzie już sama. Na początku na chwilkę i później coraz dłużej. W zależności jak będzie się oswajać z nową sytuacją. Miałam dużo wątpliwości czy nie zrezygnować z tego żłobka jak dowiedziałam się o ciąży (rekrutacja była w kwietniu), ale doszliśmy z mężem do wniosku, że spróbujemy. Jak będzie bardzo źle to mam ten komfort, że mogę ją w każdej chwili zabrać i siedzieć w domu. A wiem, że po nowym roku jak brzuch urośnie i później jak pojawi się Maleństwo to będzie mi łatwiej jak na parę godzin córka będzie w żłobku. Żłobek, chociaż państwowy, jest rewelacyjny. Tyle atrakcji ile panie tam organizują to w życiu bym w domu nie dała rady zorganizować. Żadna mama z którą rozmawiałam (a zaczepiałam ich trochę na placach zabaw XD) nie powiedziała ani jednego złego słowa, wszystkie są zachwycone opieką. Zobaczymy. Ale mam mega stresa. Nie wiem co to by było jakby wisiało nade mną widmo powrotu do pracy 1 października i oddawania córy na 10h :(
    Nie strasz ja jutro wracam ! Też się tu świetnie czujeą.
    Masz pierwsze USG?czy po prostu prenatalne?
    Co do fastfoodow i słodyczy to dofastow wohole mnie cię ciągnie narazie.zmusu zjadłam w podróży . Słodycze tak srendio też . Mam ochotę ale zwykle mi za slodko. Za to polubiłam się z lodami:D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2019, 14:07

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • White Innocent Autorytet
    Postów: 1189 1146

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka wrote:
    Nie strasz ja jutro wracam ! Też się tu świetnie czujeą.
    Masz pierwsze USG?czy po prostu prenatalne

    Byłam na wizycie w 5+6, u jakiegoś przypadkowego lekarza tylko dlatego, żeby później mieć papier do becikowego, że byłam pod opieką przed 10 tc. Wtedy był pęcherzyk. Normalnie poszłabym koło 8 tygodnia, jak już by było serduszko, ale najpierw moja gin miała urlop, później my byliśmy nad morzem, no i dopiero na 30ego udało się zapisać.

    Natalia dzięki za dobre słowo :) dużo osób właśnie mówi o tym jak dziecko się rozwija w żłobku. Ja mam wyrzuty i wątpliwości dlatego, że po zakończeniu wychowawczego (30 września) prawdopodobnie przejdę na L4 ciążowe. Więc będę w domu. Mała mogłaby siedzieć ze mną. Ale u nas nie ma możliwości dopisania dziecka później w ciągu roku, tylko od września. I stąd taka decyzja, że spróbujemy.

    dqprk6nlms3rllhb.png
    3i49k6nljfqm9pc5.png
  • iriiska Autorytet
    Postów: 2745 3272

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leśny_stworek wrote:
    Hej 😊 rzadko się udzielam ale czytam Was codziennie. Czy mogłabyś mi podesłać szczegóły tej diety? Co prawda nie ma cukrzycy ciążowej ale waga, tak jak w pierwszej ciąży idzie bardzo szybko do góry. I tak kończę pierwszy trymestr z +4 kg a wcale nie byłam jakąś super szczupła przed ciążą...w poprzedniej ciąży miałam +23 kg i ciężko było mi to zrzucić. Udało mi się ale wolałabym uniknąć powtórki z "rozrywki" :-)
    Jasne, podaj mi maila na priv to Ci zeskanuje :)

    dHvMp2.png
    PCOS, MTHFR, PAI-1, hiperprolaktynemia.
    M - fragmentacja DNA
    🔸2018 - 3 x IUI :( cb
    🔸01.2019 - 1 IVF FAMSI długi protokół, hiperka. 25.02 pick-up 4 kumulusy, 2 oocyty -> 1❄️ (4BC). 03.04 FET. 10dpt beta 0,1.
    🔸04.2019 - 2 IVF FAMSI długi protokół. 24.05 pick-up 10 kumulusów, 7 oocytów -> 6 ❄️ 😍
    27.06 FET 3AB i 3BB. 5dpt beta 28. 7dpt beta 77. 11dpt beta 258. 14dpt beta 945. 21dpt beta 14561, są dwa pęcherzyki. 28dpt mamy ❤️❤️. 17t4d będzie parka!
    24.02.2020 Nasze skarby są już z nami! 🥰

    "Kiedy coś uparcie gaśnie, zaufaj iskierce nadziei"
  • Leśny_stworek Koleżanka
    Postów: 47 45

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iriiska wrote:
    Jasne, podaj mi maila na priv to Ci zeskanuje :)
    Wysłalam Ci zaproszenie do przyjaciółek, bo inaczej nie potrafię napisać wiadomości prywatnej 🤔

    iriiska lubi tę wiadomość

    cd9bs65gvuog3tc2.png
    22dpo - beta 7160 mIU/ml
    24dpo - 14 296 mIU/ml
    27dpo (5+5) - jest serduszko! <3

    zem3j44jy69rx3nz.png

    23.08.2017 - Aniołek [*] 7 tyg.
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lesny Stworek - dlatego ja po wielu namyslach zdecydowalam sie na detektor, mozliwe, ze jutro przyjdzie.
    Brzuch mnie boli jak na okres coraz czesciej. Jakos inaczej wyobrazalam sobie bole zwiazane z powiekszaniem sie macicy itp., mam nadzieje, ze tak musi byc.

    Leśny_stworek lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Makt Autorytet
    Postów: 17976 15519

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    talku wrote:
    Iriiska ja oddaję dziewczynom ciążowo bliźniacze wiruski :) pisałam Wam kiedyś że u nas w rodzinie i u mnie i u M duzo bliźniąt i to w różnych liniach. Mega się tego bałam ale teściowa mnie "pocieszyła", że wszytskie pierwsze ciąże były pojedyncze, dopiero druga bliźniacza także tego 😁😁😁😁
    Ale ja zdaje sobie sprawę ile wyrzeczeń i jaka ciężka to jest praca na początku z bliźniakami, więc wolałabym pojedynczo rodzić. Choć oczywiście jak tak nas natura obdarzy to weźmiemy co dają ☺️
    Ale jakoś łatwiej chyba na początek z pierwszą ciąża pojedynczą.


    A ja w ogóle nie lubię MCDonalda. I jak wczensiej lubiłam jakiegoś fast fooda, burgera, frytki, pizzę tak teraz mogą nie istnieć. Nawet moje ukochane lody, które wielbiłam i mogłam jeść w każdej ilości przestały mi smakować. Słodycze też nie.
    Dziwne to.
    Za to mam ogromną ochotę na śliwki, jabłka i cytrusy- codziennie zjadam pomarańcze i grejpfruta 😁😁😁 miammm

    Ja tez nie jestem fanka fast foodow - z maca to tylko kawa no ale na shake’a się skusilam ostatnio ;)

    age.png
    19.03.2020 (39+0), CC, 13:35, 3335g, 54 cm

    age.png
    24.06.2022 (39+1), SN, 9:55, 2985g, 52 cm

    2 IVF-9.07(20dc)-ET(2)-3.1.1
    6dpt beta 12,37, prog 8,6;
    15dpt (4+6)- GS 2,2 mm, YS 1,1 mm;
    23dpt (6+0)- CRL 1,8 mm i ❤️

    13.10(21dc)-FET(5)-S-bl2
    +atosiban+encorton 7,5mg+Prograf+accofil
    6 dpt beta 20,51
    15 dpt (5+0)-GS 3,7 mm
    21 dpt (5+6)-CRL 1,8 mm i ❤️

    2/6 transferów udane, skuteczności 33,33%

    Macierzyństwo Krk->KrakOvi
    Amh 2019 1,35->2024 0,58
    Nasza historia

    weight.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez sie czulam lepiej po za domem, troche mdlosci mialam przy śniadaniu, ale wazne, ze bez wymiotow:p Niestety juz wracamy..

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam, ze ja mam lęk, żeby gdziekolwiek dalej jechać na kilka dni. Boję się kontroli z zusu, podobno przy własnej działalności zdarzaja sie czesciej. Chcielismy na poczatku wrzesnia pojechac na kilka dni nad morze do brata meza i zastanawiam sie czy ryzykowac...

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Olalasz Autorytet
    Postów: 1073 1157

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iriiska wrote:
    Pewnie jeszcze Ci się to pozmienia w drugim trymestrze, jak miałaś nudności to trudno jeść coś na co nie masz ochoty.

    W tej diecie jest 5 posilkow, w sumie na cały dzień do 23 tzw wymienników węglowodanowych (ww) Każda rzecz jest przeliczana na ww i np 60g słonecznika to jeden ww, kromka ciemnego chleba to jeden ww, dwie kapusty pekińskie to też jeden ww. I tak trzeba dobierać rzeczy do jedzenia żeby nie przekroczyć liczby we dziennie. Jak chcesz to mogę Ci przesłać szczegóły. Dużo się też opiera na indeksie glikemicznym dzięki czemu nie ma dużych wyrzutów insuliny.
    Jeżeli mogłabyś przesłać na priv, to poproszę :)

    ex2bl6d8upih96ql.png

    31.01-1 IUI 🙁
    25.02- 2IUI🙁
    06.05- początek przygotowań do IVF
    19.06 punkcja: 11 oocytów, 7 dojrzałych, 7 zarodków
    22.06 transfer dwóch 3-dniowych zarodków (8A/B i 10A),
    1 ❄️
  • Olalasz Autorytet
    Postów: 1073 1157

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White Innocent wrote:
    Nie wiem, która z Was tu pisała, że na wakacjach czuje się rewelacyjnie. My byliśmy tydzień nad morzem i po prostu zero objawów, zero zmęczenia, zero nudności, no po prostu nic. Dziś jesteśmy drugi dzień w domu i już rano witałam się z toaletą, a teraz cały czas mnie muli i najchętniej bym nie wstawała z łóżka. Chyba wracam na najbliższy miesiąc nad morze.

    W piątek mam w końcu lekarza i pierwszy raz zobaczę serduszko (mam nadzieję :)). W piątek też pierwszy raz idę z córą do żłobka. Mamy dzień otwarty i 3h możemy spędzić razem - dziecko z rodzicem - a od poniedziałku córka będzie już sama. Na początku na chwilkę i później coraz dłużej. W zależności jak będzie się oswajać z nową sytuacją. Miałam dużo wątpliwości czy nie zrezygnować z tego żłobka jak dowiedziałam się o ciąży (rekrutacja była w kwietniu), ale doszliśmy z mężem do wniosku, że spróbujemy. Jak będzie bardzo źle to mam ten komfort, że mogę ją w każdej chwili zabrać i siedzieć w domu. A wiem, że po nowym roku jak brzuch urośnie i później jak pojawi się Maleństwo to będzie mi łatwiej jak na parę godzin córka będzie w żłobku. Żłobek, chociaż państwowy, jest rewelacyjny. Tyle atrakcji ile panie tam organizują to w życiu bym w domu nie dała rady zorganizować. Żadna mama z którą rozmawiałam (a zaczepiałam ich trochę na placach zabaw XD) nie powiedziała ani jednego złego słowa, wszystkie są zachwycone opieką. Zobaczymy. Ale mam mega stresa. Nie wiem co to by było jakby wisiało nade mną widmo powrotu do pracy 1 października i oddawania córy na 10h :(
    Ja właśnie wracam znad morza z tygodniowych wakacji na których czułam się super. Mam nadzieje, ze już tak zostanie :)

    ex2bl6d8upih96ql.png

    31.01-1 IUI 🙁
    25.02- 2IUI🙁
    06.05- początek przygotowań do IVF
    19.06 punkcja: 11 oocytów, 7 dojrzałych, 7 zarodków
    22.06 transfer dwóch 3-dniowych zarodków (8A/B i 10A),
    1 ❄️
  • Olalasz Autorytet
    Postów: 1073 1157

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Powiem Wam, ze ja mam lęk, żeby gdziekolwiek dalej jechać na kilka dni. Boję się kontroli z zusu, podobno przy własnej działalności zdarzaja sie czesciej. Chcielismy na poczatku wrzesnia pojechac na kilka dni nad morze do brata meza i zastanawiam sie czy ryzykowac...
    Ja byłam kiedyś na kilkumiesięcznym zwolnieniu i kontrole z Zusu chyba 3. Dostawałam zwykle zawiadomienie listowne o kontroli z dwutygodniowym wyprzedzeniem. Myśle, ze jak pojedziesz na kilka dni, to mało prawdopodobne, ze akurat wstrzeliły się w kontrolę. Nie słyszałam nigdy, żeby ktoś sprawdzał, czy jest się w domu. A takie kilka dni urlopu naprawdę dobrze robi. Ja właśnie wracam po tygodniu z nową głową :)

    ex2bl6d8upih96ql.png

    31.01-1 IUI 🙁
    25.02- 2IUI🙁
    06.05- początek przygotowań do IVF
    19.06 punkcja: 11 oocytów, 7 dojrzałych, 7 zarodków
    22.06 transfer dwóch 3-dniowych zarodków (8A/B i 10A),
    1 ❄️
  • Olalasz Autorytet
    Postów: 1073 1157

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja przez ten brak mdłości zaczęłam się martwić znowu, czy wszystko jest ok. Z objawów zostało mi spanie jak kamień po 10h, częste sikanie i lekki ból piersi. Prenatalne dopiero za 9 dni, ale jutro idę do lekarza z Medicoveru, bo chce prosić o skierowanie na badania. Chyba poproszę, żeby zajrzał do brzucha :) Czy Wam już ustępują mdłości?

    ex2bl6d8upih96ql.png

    31.01-1 IUI 🙁
    25.02- 2IUI🙁
    06.05- początek przygotowań do IVF
    19.06 punkcja: 11 oocytów, 7 dojrzałych, 7 zarodków
    22.06 transfer dwóch 3-dniowych zarodków (8A/B i 10A),
    1 ❄️
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ciazy wlasnie sprawdzają czy ktos jest w domu na kontroli:p Moja siostra miala w tamtym roku kontrole w ciazy ;)

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • Leśny_stworek Koleżanka
    Postów: 47 45

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katy wrote:
    W ciazy wlasnie sprawdzają czy ktos jest w domu na kontroli:p Moja siostra miala w tamtym roku kontrole w ciazy ;)
    Ale przecież w ciąży jest zwolnienie z kodem B czyli, że można chodzić. Jak to się ma do takich kontroli?

    cd9bs65gvuog3tc2.png
    22dpo - beta 7160 mIU/ml
    24dpo - 14 296 mIU/ml
    27dpo (5+5) - jest serduszko! <3

    zem3j44jy69rx3nz.png

    23.08.2017 - Aniołek [*] 7 tyg.
‹‹ 155 156 157 158 159 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ