Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marcowe mamy 2020 :)
Odpowiedz

Marcowe mamy 2020 :)

Oceń ten wątek:
  • Makt Autorytet
    Postów: 19508 16225

    Wysłany: 3 września 2019, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    Piękne dzidziutki sa!

    Zjadłam właśnie 15 pierogów... Mój mąż nie wierzę że tyle zjadłam bo on tyle nie zjadł w życiu ale to pierwszy mój obiad od dawna bo tak to nie mam za bardzo ochoty na nic.... Za godzinę chyba znowu zjem 😂😂😂😂 ogólnie schudłam 2kg ale faktycznie jem kanapki, sałatki i słodycze...

    Ja tez na początku schudłam 2 kg ale w ostatnie 3,5 tyg już odrobiłam ;) póki co się nie martwię no nawet pielęgniarka po ważeniu powiedziała ze mało uzbierałam znowu i chyba trochę dzięki temu dzidziuś zaczął szybciej rosnąć bo teraz był już starszy niż wg OM a wcześniej ciagle o 4 dni młodszy ;)

    age.png
    19.03.2020 (39+0), CC, 13:35, 3335g, 54 cm

    age.png
    24.06.2022 (39+1), SN, 9:55, 2985g, 52 cm

    2 IVF-9.07.19(20dc)-ET(2)-3.1.1
    6dpt beta 12,37, prog 8,6;
    15dpt (4+6)- GS 2,2 mm, YS 1,1 mm;
    23dpt (6+0)- CRL 1,8 mm i ❤️

    13.10.21(21dc)-FET(5)-S-bl2
    +atosiban+encorton 7,5mg+Prograf+accofil
    6 dpt beta 20,51
    15 dpt (5+0)-GS 3,7 mm
    21 dpt (5+6)-CRL 1,8 mm i ❤️

    Pozostałe transfery:
    •19.03.2019
    •31.03.2021
    •15.07.2021
    •5.01.2024
    skuteczności 33,33%

    Amh 2019 1,35->2024 0,58
    Nasza historia

    weight.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5261 5672

    Wysłany: 3 września 2019, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję dziewczyny, piękne dzieciaczki 😍 chlopcy rzadza :p

    Olalasz lubi tę wiadomość

    K - 08.04.2018 2520g 49cm (36+5tc)

    K- 26.02.2020 3060g 51cm (39+2tc)
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1473 415

    Wysłany: 3 września 2019, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje :)
    Żadna z was nie spodziewa się dziewczynki ?

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Agulkowa Autorytet
    Postów: 1078 1095

    Wysłany: 3 września 2019, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny super wieści. Dzieciaczki wszystkie fajnie się zaprezentowały. Ciekawe czy płeć się później potwierdzi. Gratuluję wam. Oby więcej takich cudownych widoków i wieści 😍

    Olalasz lubi tę wiadomość

    dqpr4z17ve5tz75s.png
    ug37io4peg99fhvo.png
    [*]3.05.2016- 9 t.c
  • Olalasz Autorytet
    Postów: 1073 1157

    Wysłany: 3 września 2019, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katy wrote:
    Gratuluję dziewczyny, piękne dzieciaczki 😍 chlopcy rzadza :p
    Ja wciąż nie tracę nadziei, że to jednak Gabrysia 🙈 Tak się jakoś nastawiłam. Za 10 dni się dowiemy.

    Auricomka, Katy lubią tę wiadomość

    ex2bl6d8upih96ql.png

    31.01-1 IUI 🙁
    25.02- 2IUI🙁
    06.05- początek przygotowań do IVF
    19.06 punkcja: 11 oocytów, 7 dojrzałych, 7 zarodków
    22.06 transfer dwóch 3-dniowych zarodków (8A/B i 10A),
    1 ❄️
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1473 415

    Wysłany: 3 września 2019, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wstępnie także dostałam informację że dziewczynka . Ale wiadomo na takim etapie wszytko może się zmienić ;). Ja mam jeszcze dwa tygodnie do wizyty

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2019, 17:47

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2019, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorjana wrote:
    Ależ wam dziewczyny zazdroszczę że już jesteście po i oczywiście najwazniejsze że wszystko jest ok i te malusie ludziki już takie rozwinięte !!!!

    CUDNE TE WASZE SŁODZIAKI !!!!!

    ...i ta dwójeczka <3 Zazdroszczę!!!!!



    ...ej... może ty nawet nie wiesz że masz tam 2 skarbulki głodomorki ;) <3 <3

    Ja już nie ograniam... szarpnełam te okna - tak mnie tu natchnełyście, że stwierdziłam a co mi tam.... i tak cały dziec syna uczę to mogę tez ręką pomachać :P
    Nie ma szans, raczej by zauważyli ale ostatnio schudłam 2kg bo mało jem i marzyłam o pierogach to dlatego 🤦🏻‍♀️🙆🏻‍♀️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2019, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No fakt coś mało dziewczynek jak narazie😄

  • Majowa_nadzieja Autorytet
    Postów: 283 316

    Wysłany: 3 września 2019, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też już po genetycznym. Wszystko jest w normie. :) niskie ryzyko trisomii, wszystkie narządy są i są w normie. Maluch ma 7.2 cm. :) 13w2d ;) no i będzie SYN :) Prawdopodobnie Filip :)

    07deea2195c7.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2019, 18:15

    Mia ❤️, nick nieaktualny, Dorjana, Agulkowa, kate2friend, Orwa, Makt, Katy, iriiska, Olalasz, talku, ann2224 lubią tę wiadomość

    16.08. Drugi Synuś, pępowina trójnaczyniowa <3
    20.07.22 Prenatalne, pępowina dwunaczyniowa, synek ??
    15.06.22 Mamy 💜 i 10 mm Żabeczkę 😻

    05.03.2020 39tc , cc rodzi się Szymcio💙 ma 2 lata i 5 m-cy
    29.07.19 Serduszko 💖 8tc+1, 17 mm człowieka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2019, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tydzien chlopakow 😀 Za tydzien pewnie tura dziewczyn 🙈🤣

    Wiecie co mi nigdy nie powiedzieli plci w 13 tygodniu... hmm Moj lekarz w pl od prenatalnych twoerdzi ze to za wczesnie a tu wam wszystcy juz plec podali 🤔

  • Natalia85 Przyjaciółka
    Postów: 72 77

    Wysłany: 3 września 2019, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez w 12 tyg z Olką miał być chłopiec, ale lekarz zaznaczył że to mogą być wargi srmowe, i też tak było. Więc może się okazać za chwilę że połowa chłopców to dziewczynki hihi

    Olalasz, Elo lubią tę wiadomość

    8p3ougpjq5rhvxu5.png

    eiktuay3ja3l5dqc.png

    [*] 27.09.2014 (8tc)
  • Majowa_nadzieja Autorytet
    Postów: 283 316

    Wysłany: 3 września 2019, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia05 wrote:
    Tydzien chlopakow 😀 Za tydzien pewnie tura dziewczyn 🙈🤣

    Wiecie co mi nigdy nie powiedzieli plci w 13 tygodniu... hmm Moj lekarz w pl od prenatalnych twoerdzi ze to za wczesnie a tu wam wszystcy juz plec podali 🤔


    Ja i gin od prematalnych wyraźnie widzieliśmy jajka ;D więc nie ma wątpliwości;D

    16.08. Drugi Synuś, pępowina trójnaczyniowa <3
    20.07.22 Prenatalne, pępowina dwunaczyniowa, synek ??
    15.06.22 Mamy 💜 i 10 mm Żabeczkę 😻

    05.03.2020 39tc , cc rodzi się Szymcio💙 ma 2 lata i 5 m-cy
    29.07.19 Serduszko 💖 8tc+1, 17 mm człowieka :)
  • Majowa_nadzieja Autorytet
    Postów: 283 316

    Wysłany: 3 września 2019, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia85 wrote:
    U mnie tez w 12 tyg z Olką miał być chłopiec, ale lekarz zaznaczył że to mogą być wargi srmowe, i też tak było. Więc może się okazać za chwilę że połowa chłopców to dziewczynki hihi


    Hahaha ale historia. To bym się zdziwiła:D

    16.08. Drugi Synuś, pępowina trójnaczyniowa <3
    20.07.22 Prenatalne, pępowina dwunaczyniowa, synek ??
    15.06.22 Mamy 💜 i 10 mm Żabeczkę 😻

    05.03.2020 39tc , cc rodzi się Szymcio💙 ma 2 lata i 5 m-cy
    29.07.19 Serduszko 💖 8tc+1, 17 mm człowieka :)
  • Natalia85 Przyjaciółka
    Postów: 72 77

    Wysłany: 3 września 2019, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale serio sama na własne oczy widziałam coś między nogami. A w 16 tc, było widać dziewczynkę

    8p3ougpjq5rhvxu5.png

    eiktuay3ja3l5dqc.png

    [*] 27.09.2014 (8tc)
  • Natalia85 Przyjaciółka
    Postów: 72 77

    Wysłany: 3 września 2019, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przypomnijcie jak wrzucić zdjęcie?

    8p3ougpjq5rhvxu5.png

    eiktuay3ja3l5dqc.png

    [*] 27.09.2014 (8tc)
  • MartaMarta Debiutantka
    Postów: 11 13

    Wysłany: 3 września 2019, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, dołączam do Was! Termin mam na 02.03. U mnie na usg prenatalnym jeszcze nie było widać płci... w sumie lekarz powiedział, że to za wcześnie. Mam juz synka, wiec liczę na córcię 😍

    Agulkowa, Katy, ann2224, Elo lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2019, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia85 wrote:
    Dziewczyny przypomnijcie jak wrzucić zdjęcie?
    https://naforum.zapodaj.net/
    Wybierasz zdjęcie, na dole to 500x500 i jak się załaduje to kopiujesz chyba ostatni link tam gdzie jest napisane że na forum miniaturki

  • Agulkowa Autorytet
    Postów: 1078 1095

    Wysłany: 3 września 2019, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia85 wrote:
    Dziewczyny przypomnijcie jak wrzucić zdjęcie?
    Wchodzisz na zapodaj.net klikasz hosting zdjęć na forum... Wyszukuje aż zdjęcie... Klikasz załaduj i wyskakuje ci link... Kopiujesz i wklejasz nam ;)

    dqpr4z17ve5tz75s.png
    ug37io4peg99fhvo.png
    [*]3.05.2016- 9 t.c
  • Natalia85 Przyjaciółka
    Postów: 72 77

    Wysłany: 3 września 2019, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/7800a39f57907.jpg.html

    Zdjęcie Olki w 12 tc, jak nic widać coś między nogami

    8p3ougpjq5rhvxu5.png

    eiktuay3ja3l5dqc.png

    [*] 27.09.2014 (8tc)
  • Natalia85 Przyjaciółka
    Postów: 72 77

    Wysłany: 3 września 2019, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <a href=https://zapodaj.net/d23066d8ddb01.jpg.html>20190903_190902.jpg</a>

    8p3ougpjq5rhvxu5.png

    eiktuay3ja3l5dqc.png

    [*] 27.09.2014 (8tc)
‹‹ 190 191 192 193 194 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ