Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne !! MARZEC 2021 !!
Odpowiedz

!! MARZEC 2021 !!

Oceń ten wątek:
  • BlackRose 89 Autorytet
    Postów: 1262 822

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaSzczurek wrote:
    Nie denerwuj się, mnie podbrzusze bolało cały pierwszy trymestr w pierwszej ciąży i wszystko było dobrze.

    To moja czwarta ciąża więc wiem, że nie ma powodu do zmartwień 😉 ale przydałby się dzień, żeby choć raz czuć się dobrze 😄

    JaSzczurek lubi tę wiadomość

    hchy90bv5a4juf6w.png
  • VianEthel2 Autorytet
    Postów: 3064 2052

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie pokazało się plamienie. Hmmm.


    👸: 1,70cm ->4.86cm ->6.05cm ->129g ->174g♀️ ->395g ->522g ->683g ->998g ->1449g ->1881g ->2193g ->2518g-> 2720g
    Diana: 23.02.2021
    Weronika(ur. 25tc): 08-24.06.2019(*)
    Okolice Warszawy
  • Hania007 Autorytet
    Postów: 2239 1135

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vian, a nie masz czasem teraz terminu kolejnej miesiączki, mniej więcej?

    7l5Dp2.png

    💙29.03.2021r - nasz malutki cud💙

    maj 2021r - marzec 2022r - starania o rodzeństwo 👨‍👩‍👧‍👦

    10dpo - ⏸ - 9cs🍀
    11dpo - beta 37,56 mIU/ml
    14dpo - beta 207 mlU/ml
    5t+0d - USG - pęcherzyk 🔘 2,6mm
    7t+0d - Dzidzia 0,68cm🥰
    10t+0d - 2,68cm 👶🏻
    12t+6d - 5,5cm 👧🏻🎀
  • BlackRose 89 Autorytet
    Postów: 1262 822

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VianEthel2 wrote:
    A u mnie pokazało się plamienie. Hmmm.

    Brązowe czy z krwią?

    hchy90bv5a4juf6w.png
  • teverde Autorytet
    Postów: 642 818

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka bardzo mi przykro. Nic mądrego nie powiem bo się kompletnie nie znam na temacie ale przesyłam chociaż przytulasa. Mam nadzieję, że już za chwilkę będzie po wszystkim..

  • straw_berry Autorytet
    Postów: 439 290

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vian, co u Ciebie?

    0d1y9jcg8epzzedk.png
  • Lulu83 Autorytet
    Postów: 2948 2285

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka trzymaj się, wiem że są teraz ciężkie chwilę,ale niedługo wszytko się wyjaśni.przytulam

    Vian 🤔jak sytuacja? Jakieś mocne te plamienia?

    2015💔
    05.06.2020. 💔5tc
    01.07. 9dpo ⏸️🍀💚
    ❤️Córka ❤️11.03.2021🎀SN.3330g 56cm 🎉
    ♥ Syn ♥ 25.07.2016 👶SN.3180/55cm
    ______________________
    2013.Hashimoto leteox 75
    2018 Insulinooporność
    2021 cukrzyca Avamina 1000 x3
    Ferrytyna 10👀- TardyferonFol 2x
    👩Ona .40
    🧔On ...43l
  • VianEthel2 Autorytet
    Postów: 3064 2052

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie nie mocne. Wczesniej bylo jasniejsze, potem wcale a teraz troszke takiej kawy z mlekiem.


    👸: 1,70cm ->4.86cm ->6.05cm ->129g ->174g♀️ ->395g ->522g ->683g ->998g ->1449g ->1881g ->2193g ->2518g-> 2720g
    Diana: 23.02.2021
    Weronika(ur. 25tc): 08-24.06.2019(*)
    Okolice Warszawy
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VianEthel2 wrote:
    No wlasnie nie mocne. Wczesniej bylo jasniejsze, potem wcale a teraz troszke takiej kawy z mlekiem.

    Badałaś progesteron?

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • VianEthel2 Autorytet
    Postów: 3064 2052

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biore luteine dopochwowo 2 razy dziennie.

    e_mil_ka lubi tę wiadomość


    👸: 1,70cm ->4.86cm ->6.05cm ->129g ->174g♀️ ->395g ->522g ->683g ->998g ->1449g ->1881g ->2193g ->2518g-> 2720g
    Diana: 23.02.2021
    Weronika(ur. 25tc): 08-24.06.2019(*)
    Okolice Warszawy
  • zokeia Autorytet
    Postów: 2223 1467

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka, przykro mi :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2020, 23:07

    tb73epoky7bge1zc.png
    atdc4z173dng7siu.png
    43kt3e5e37vlpped.png
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vian ja miałam dwa tygodnie spokoju, a od dwóch dni lekkie plamienie ale podchodzę do tego spokojnie.

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • VianEthel2 Autorytet
    Postów: 3064 2052

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sisi wrote:
    Vian ja miałam dwa tygodnie spokoju, a od dwóch dni lekkie plamienie ale podchodzę do tego spokojnie.
    No ja właśnie staram się na spokojnie, tym bardziej że nie jest tego duzo, a równie dobrze mogłam podrażnic rano przy tabletce.

    sisi lubi tę wiadomość


    👸: 1,70cm ->4.86cm ->6.05cm ->129g ->174g♀️ ->395g ->522g ->683g ->998g ->1449g ->1881g ->2193g ->2518g-> 2720g
    Diana: 23.02.2021
    Weronika(ur. 25tc): 08-24.06.2019(*)
    Okolice Warszawy
  • Lulu83 Autorytet
    Postów: 2948 2285

    Wysłany: 2 sierpnia 2020, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry😊

    2015💔
    05.06.2020. 💔5tc
    01.07. 9dpo ⏸️🍀💚
    ❤️Córka ❤️11.03.2021🎀SN.3330g 56cm 🎉
    ♥ Syn ♥ 25.07.2016 👶SN.3180/55cm
    ______________________
    2013.Hashimoto leteox 75
    2018 Insulinooporność
    2021 cukrzyca Avamina 1000 x3
    Ferrytyna 10👀- TardyferonFol 2x
    👩Ona .40
    🧔On ...43l
  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4893 7473

    Wysłany: 2 sierpnia 2020, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vian jak dzisiaj plamienia?

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • Silvia Autorytet
    Postów: 469 382

    Wysłany: 2 sierpnia 2020, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vian ja wczoraj też delikatnie plamiłam... A wcześniej 10 dni żywą krwią bez przerwy i miałam spokój tylko na 4 dni 😒 mam nadzieję, że u u ciebie w porządku. Ale zauważyłam, że sporo dziewczyn plami teraz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2020, 08:58

    Starania od 11.2017r.
    -brak prawego jajowodu.
    -IO, PCOS
    04-10.19r - Lametta + Ovitrelle, glucophage
    20.11.19r. - 1 cykl z clo i IUI (7cs) 😥
    16.12.19r. - 2 IUI menopur (8cs) 😥
    02-05.20r. - starania bez leków (10-13cs) torbiel czekoladowa po lewej stronie
    22.06.20r. - transfer 4ab
    8dpt - beta 114.09 🥰
    11dpt - beta 301.78 🥰
    18dpt - beta 3258.58 🥰
    💙
    23.02.23r. transfer 3BB
    6dpt - beta 19 / prog 20.60 🥰
    8dpt - beta 56 🥰
    13dpt - beta 593 🥰
    15dpt - beta 1654 🥰
    20dpt - beta 7314 🥰
    🩵
    Zostały jeszcze ❄❄❄❄
    2025 z naturalnego cudu - córka 🩷
    preg.png
  • Hania007 Autorytet
    Postów: 2239 1135

    Wysłany: 2 sierpnia 2020, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Silvia wrote:
    Vian ja wczoraj też delikatnie plamiłam... A wcześniej 10 dni żywą krwią bez przerwy i miałam spokój tylko na 4 dni 😒 mam nadzieję, że u u ciebie w porządku. Ale zauważyłam, że sporo dziewczyn plami teraz.
    Ja już w tej dziedzinie z plamien mogę pisać doktorat, przeczytałam cały internet. Plamie od 8 dni non stop, z rożna intensywnością. Tez zauważyłam ze strasznie dużo osób ma z tym problem, w zdecydowanej większości nie jest to groźne, nie mniej jednak przyprawia czloiekowi bardzo dużo stresu😣

    7l5Dp2.png

    💙29.03.2021r - nasz malutki cud💙

    maj 2021r - marzec 2022r - starania o rodzeństwo 👨‍👩‍👧‍👦

    10dpo - ⏸ - 9cs🍀
    11dpo - beta 37,56 mIU/ml
    14dpo - beta 207 mlU/ml
    5t+0d - USG - pęcherzyk 🔘 2,6mm
    7t+0d - Dzidzia 0,68cm🥰
    10t+0d - 2,68cm 👶🏻
    12t+6d - 5,5cm 👧🏻🎀
  • straw_berry Autorytet
    Postów: 439 290

    Wysłany: 2 sierpnia 2020, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, nic złego się nie dzieje pewnie, ale człowiek myśli... Vian, odezwij się. Natka co z Tobą?

    0d1y9jcg8epzzedk.png
  • Silvia Autorytet
    Postów: 469 382

    Wysłany: 2 sierpnia 2020, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania007 wrote:
    Ja już w tej dziedzinie z plamien mogę pisać doktorat, przeczytałam cały internet. Plamie od 8 dni non stop, z rożna intensywnością. Tez zauważyłam ze strasznie dużo osób ma z tym problem, w zdecydowanej większości nie jest to groźne, nie mniej jednak przyprawia czloiekowi bardzo dużo stresu😣

    Dokładnie, zaraz przychodzą głupie myśli. Mnie pociesza, że to już brązowe/rozowe plamienie i kilka plamek, a nie jak wcześniej żywą krew, że podpaski zakładałam, bo wkładki za cienkie. Może to i pogoda powoduje, jednak jest gorąco i zauważyłam, że właśnie na forum najwięcej dziewczyn pisze teraz o plameniach, kiedy są upały.

    Starania od 11.2017r.
    -brak prawego jajowodu.
    -IO, PCOS
    04-10.19r - Lametta + Ovitrelle, glucophage
    20.11.19r. - 1 cykl z clo i IUI (7cs) 😥
    16.12.19r. - 2 IUI menopur (8cs) 😥
    02-05.20r. - starania bez leków (10-13cs) torbiel czekoladowa po lewej stronie
    22.06.20r. - transfer 4ab
    8dpt - beta 114.09 🥰
    11dpt - beta 301.78 🥰
    18dpt - beta 3258.58 🥰
    💙
    23.02.23r. transfer 3BB
    6dpt - beta 19 / prog 20.60 🥰
    8dpt - beta 56 🥰
    13dpt - beta 593 🥰
    15dpt - beta 1654 🥰
    20dpt - beta 7314 🥰
    🩵
    Zostały jeszcze ❄❄❄❄
    2025 z naturalnego cudu - córka 🩷
    preg.png
  • Bibi25 Ekspertka
    Postów: 303 89

    Wysłany: 2 sierpnia 2020, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    boli mnie gardlo, co polecacie?
    za duzo lodow 🤪😕

    Staramy się o drugie
    Pięć lat temu:
    PCO, laparo
    drożność ok, immuno ok
    MTHFR, czynnik VR2 hetero
    Pai homo
    Kariotypy ok
    Mąż - ok

    6/2020 lametta, miovelia nac, acard, pregnyl
    3.07 || beta 942
    6.07 beta 4106 pecherzyk w macicy 0.8
    Teraz brak owu hsg

    3jgx3e3kc1zquwj5.png
‹‹ 173 174 175 176 177 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Obrotowy fotelik tyłem - bezpieczeństwo i funkcjonalność

Fotelik obrotowy to wygoda i bezpieczeństwo w jednym – dzięki funkcji obracania ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z samochodu, a także pozwala na łatwe ustawienie tyłem do kierunku jazdy, co jest najbezpieczniejszą pozycją dla najmłodszych pasażerów. Jakie ma jeszcze korzyści?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ