!! MARZEC 2021 !!
-
WIADOMOŚĆ
-
O jaa dziewczyny gratuluję ❤️
Idziecie jak burza!
U mnie rozwarcie też na półtora palca z Wczoraj a tydzień temu był na opuszek ,szyjka miękka i krótka. w zeszłym tygodniu odchodził czop zabarwiony więc bliżej jak dalej. Mała szacunkowo plus minus 3500 może mieć wagę.
Planowe przyjęcie na oddział 7 marca ale mój lekarz mówił wczoraj że jak dotrwam to będzie sukcesem 😅pozdrawiam cieplutkozokeia, Ilona92 lubią tę wiadomość
2015💔
05.06.2020. 💔5tc
01.07. 9dpo ⏸️🍀💚
❤️Córka ❤️11.03.2021🎀SN.3330g 56cm 🎉
♥ Syn ♥ 25.07.2016 👶SN.3180/55cm
______________________
2013.Hashimoto leteox 75
2018 Insulinooporność
2021 cukrzyca Avamina 1000 x3
Ferrytyna 10👀- TardyferonFol 2x
👩Ona .40
🧔On ...43l -
Dziękuje dziewczyny. Kj jak się czujesz? Cieszę się, se synek zdrowy! To najważniejsze. W końcu możesz odetchnąć z ulga.
Ja poszłam na przyjęcie po badaniach waga szacowana 4100 jaka decyzja lekarz ze specjalizacji konsultował to z kolegami. To ten sam, który rozpoczął specjalizacje i mnie zszywal.
Przyjęli na patologie i ordynator zakładała mi balonik, wypadł, drugi raz ręcznie wypadł, tak mnie pobadali, ze szyjka sama zaczęła się przygotowywać do porodu. A wiec o 16 sala porodowa, później znieczulenie , No i się zaczęło. Rodziłam na boku nie byłam, nie rodziłam jak poprzednio i jestem jej mega wdzięczna, zmieniałyśmy pozycje także na prawdę jestem mega zadowolona.
Jak mi powiedziały wagę, to wszyscy byli w szoku jak dałam radę. Polozna mnie nacięła , ale ze wzglwdu na to, ze bała się o barki i wcale się jej nie dziwie 🙈
Później krótkie szycie, dodatkowe znieczulenie. Juniora zabrali bo miał problemy żeby dobrze się wypłakać , dostała i moje mleko i chyba mm poszedł spać i jak przyszłam na sale przywieźli mi go.
Zmęczony bidulek był na maksa bo spał grzecznie, ale badali cukier i jest tak na granicy normy.
Beatti, Ania81 lubią tę wiadomość
-
nick nieaktualny
-
U nas pierwsze problemy po wczorajszym zaskakująco spokojnym dniu. Gagatek nie chciał jeść od wczorajszego wieczoru i tylko spał i spał. I o ile wczoraj super ssał to dziś totalna blokada bo nie mogłam go wybudzić. Na szczęście w szpitalu trafiła się fajna doradca laktacyjna która pomogła mi go „przełamać”. Chwycił pierś i ssał całe popołudnie. Jeszcze nie mogę wyczaić czy to głód bo pokarmu na pewno jeszcze mało czy potrzeba ssania. Dałam smoczka i o dziwo chwycił wiec może to drugie.
Ja czuje się znośnie. Co prawda utrata krwi była spora ale mam dobre ciśnie i żwawo trzyma się na nogach. Jestem tylko zmęczona bo ciężko odpoczywać w szpitalu a przy Juniorze pewnie będzie jeszcze ciężej :)taki los:) mój lekarz zapisał mi dziś żelazo bo jednak morfologia mocno spadła.
A i mój lekarz super. Wpadł do mnie z samego rana sprawdzić jak tam, co tam etc. Bardzo to było miłe. Twierdzi że nie jest ze mną źle i mam kilka nieprzyjemnych ale w sumie nie jakiś szczególnie strasznych otarć. Junior póki co niewiele spadł z wagi wiec jest szansa że jak nic nas nie zaskoczy to jutro wrócimy do domu.
Emilka powodzenia jutro!
Wiecie co u straw berry? Bo nie pisze od kilku dni. Wszytko ok?
e_mil_ka, zokeia, Ania81 lubią tę wiadomość
-
KJ dobrze by było gdybys wtocila do domu. Ja nie sądziłam, że z laktacja sa takie problemy... tez jestem ciekawa co z strawbeery.
Ja po wizycie wody sa ok, ale do porodu niby daleko wkładał paluchy i nic nie wywrożył maly niby ma 3660 😀 .
Emilka daj znać jutro jak Cie przyjmąIlona92, e_mil_ka lubią tę wiadomość
-
Kj to musisz znaleźć czas na odpoczynek czy sen. Wiem, ze w szoitalu ciężko, sle mnie jak składa to jedyne co mnie budzi to płacz mojego dziecka.
Może wymęczył się chłopak i dlatego odsypial.
Morfologia to na pewno poleciała. Dostaniesz żelazo, dobre dieta i poprawisz samopoczucie i wyniki.
Ja po jedzeniu swojej włoski tez lepiej. Z rana myślałam, ze się przewroce.
Ja tez byłam w szoku bo moja lekarka tez do mnie przyszła, miałam do niej pisać dziś SMS, a tu taka niespodzianka. To bardzo miłe bo ona jest taka na prawdę ludzka.
Kj to kciuki żebyście jutro wrócili do domu!
Emilka kciuki za jutro !e_mil_ka lubi tę wiadomość
-
KJ i Ilona fajnie że macie takich super lekarzy. Odpoczywajcie puki możecie 😊
U mnie im dalej w las tym lepiej się czuje. Tak się bałam że urodze przed marcem patrząc na poprzedni poród. A tutaj jutro kończę 37t, ciąża donoszona 😊😊 nawet śmiem twierdzić że dotrzymam do terminu 😊 dziś miałam dość intensywny dzień, nawet brzuch mi nie przeszkadzał. Zrobiłam dziś 2 kursy każdy po 80km po bale siana, naprawilam padok dla koni A nawet zgrabilam dziś trawę. W między czasie miałam czas poleżeć i przespać się kilka minut.
Jutro znów intensywnie, na 12 fryzjer, później dentystka, następnie sklep budowlany i sklep z AGD. W czwartek KTG i wizyta 😉
Ilona92 lubi tę wiadomość
Ada urodziła się 18.03.2020 przez CC
👶-2007 synuś
👶-2009 córcia
13.07 🧪- 23 mlU
17.07 🧪- 133 mlU
28.07🧪 - 8656 mlU
11.08 ❤
17.09 będzie piękna zdrowa córeczka!!❤❤ -
Nie czytam Was od czwartku, bo urodziłam w piątek w nocy. W czwartek 23 miałam w domu silne parte i krzyżowe, odeszły wody, szpital, tel do gin i cięcie ze względu na, wcześniejsze wskazania. Ekspres. Cięcie nie było łatwe. Mój syn ur 2800g 55 cm 10 pkt 37 plus 4. Taki trochę wczesniak jak mówili w szpitalu... Jestem w domu, lecz jutro idziemy do szpitala na kontrolę bilirubiny. Wszystkim gratuluję, poczytam może późnej 😉
Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2021, 22:12
e_mil_ka, Ania81, Beatti, zokeia, Ilona92 lubią tę wiadomość
-
straw_berry wrote:Nie czytam Was od czwartku, bo urodziłam w piątek w nocy. W czwartek 23 miałam w domu silne parte i krzyżowe, odeszły wody, szpital, tel do gin i cięcie ze względu na, wcześniejsze wskazania. Ekspres. Cięcie nie było łatwe. Mój syn ur 2800g 55 cm 10 pkt 37 plus 4. Taki trochę wczesniak jak mówili w szpitalu... Jestem w domu, lecz jutro idziemy do szpitala na kontrolę bilirubiny. Wszystkim gratuluję, poczytam może późnej 😉
Gratulacje -
Emilka kciuki! Daj znać w miarę możliwości!
Staw berry gratulacje! Jak dasz radę napisz kiedyś jak tam z maluchem w domu.
Beatti ja tez się super czułam i zapewne zrobiłam bardzo głupia minę widząc jak odchodzą mi wodyno nie zaplanujesz... a to co zaplanowałam dla Juniora na sobotę właśnie przekładam.
-
KJ jej...nie strasz..mam w planach przynajmniej dzień kobiet jeszcze ogarnąć z saaiadkami 😉 z resztą zobaczymy co jutro powie lekarz.
Aga tak jak piszesz trzymamy się w 4 bo jeszcze zokeia !💪Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2021, 10:19
Ilona92 lubi tę wiadomość
Ada urodziła się 18.03.2020 przez CC
👶-2007 synuś
👶-2009 córcia
13.07 🧪- 23 mlU
17.07 🧪- 133 mlU
28.07🧪 - 8656 mlU
11.08 ❤
17.09 będzie piękna zdrowa córeczka!!❤❤ -
Dziewczyny kontrowersyjne pytanie co myślicie i piciu oleju rycynowego? Znajoma ma termin tak jak ja i położna jej poradziła pić ale ja czytałam niezbyt pochlebne treści na ten temat i tak jestem ciekawa waszego zdania? Ja myje okna dzis 🤣 i może namówię męża na sex ale wątpię by dal sie przekonać
-
Jestem na sali przedporodowej. Niestety nie mogę rodzić naturalnie bo mam za wąską miednicę
tak chciałam rodzić SN. Wszystko jest tak jak bym tego nie chciała ale trudno dobro dziecka jest najważniejsze.
Beatti, Ilona92 lubią tę wiadomość