Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marzec 2026👶
Odpowiedz

Marzec 2026👶

Oceń ten wątek:
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5368 6043

    Wysłany: 25 października 2025, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W końcu się zmobilizowałam, jadę za raz na zakupy. Mam zamiar dzisiaj kupić przescierdla, kocyki i pieluszki tetrowe :)

    aqq, Sagi, Daga121222, Kasiastaraczka, Kokosq, Kłębuszek, _Hope, Katt lubią tę wiadomość

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2532 4358

    Wysłany: 25 października 2025, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się zmotywowałam i zrobiłam dziś zamówienie na gemini 🤭 więc we wtorek pewnie przyjdzie paczka

    Kasiastaraczka, Sagi, Kokosq, Kłębuszek, _Hope, Katt lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5368 6043

    Wysłany: 25 października 2025, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszalałam

    20251025-105649.jpg

    Sagi, aqq, Kokosq, Kłębuszek, Patisonek 25, _Hope, Carla, Kasiastaraczka, Katt lubią tę wiadomość

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • Kokosq Autorytet
    Postów: 383 684

    Wysłany: 25 października 2025, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dziś w domu z córą same więc już od rana zaliczyłyśmy grzybobranie 😄

    Zauważyłam od kilku dni, że maluch w brzuszku stał się bardziej aktywny co mocno mnie cieszy i uspokaja ☺️

    Kasiastaraczka, Kłębuszek lubią tę wiadomość

    👩🏼31

    04.2023 ⏸️
    12.2023 Córeczka 🩷

    12.2024 ⏸️
    01.2025 💔

    07.2025 ⏸️
    03.2026 Synek 🩵

    age.png

    age.png
  • aqq Autorytet
    Postów: 363 631

    Wysłany: 25 października 2025, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dalej czekam na ruchy.. Dłuży mi się już bardzo, szczególnie jak tak czytam wszędzie, że wszyscy już od dawna czują..

    age.png
  • Kokosq Autorytet
    Postów: 383 684

    Wysłany: 25 października 2025, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aqq wrote:
    A ja dalej czekam na ruchy.. Dłuży mi się już bardzo, szczególnie jak tak czytam wszędzie, że wszyscy już od dawna czują..

    Spokojnie w końcu się pojawią, ja w pierwszej ciąży poczułam też dopiero koło 20 tygodnia ☺️

    aqq lubi tę wiadomość

    👩🏼31

    04.2023 ⏸️
    12.2023 Córeczka 🩷

    12.2024 ⏸️
    01.2025 💔

    07.2025 ⏸️
    03.2026 Synek 🩵

    age.png

    age.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5368 6043

    Wysłany: 25 października 2025, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj o mało nie zabiłam jakiegoś gowniaka na hulajnodze elektrycznej . Chłopczyk lat na ok 12 może 13 wyjechał mi prosto pod koła z podporządkowanej i to dość szybko. Musiałam gwałtownie hamować i ostatecznie uciekać na przeciwległy pas ruchu dobrze ze droga była pusta. Najdalam się strachu co nie miarą. Oczywiście młody odjechał i nawet nie zdążyłam mu nic powiedzieć. Mam w samochodzie kamerkę, jak dojdę do siebie bo na razie leżę żeby się uspokoić zaniesiemy nagranie na policję.

    Dżozu lubi tę wiadomość

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • Aliana Autorytet
    Postów: 348 565

    Wysłany: 25 października 2025, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aqq wrote:
    A ja dalej czekam na ruchy.. Dłuży mi się już bardzo, szczególnie jak tak czytam wszędzie, że wszyscy już od dawna czują..

    U mnie dalej nic, też czekam 🫣 do 24 tc będę czekać cierpliwie, później zacznę się martwić 😅

    aqq lubi tę wiadomość

    01.2025- 10tc 💔

    05.2025 staramy się dalej 💪

    30.06 - ⏸️ 🩵💙

    preg.png
  • Carla Autorytet
    Postów: 527 760

    Wysłany: 25 października 2025, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Poszalałam

    20251025-105649.jpg

    Piękne te plecione kocyki, gdzie kupiłaś?

    Ps. też zaszalałam, ale na Vinted

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2025, 13:23

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

    Carla

    age.png
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 25 października 2025, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My z córką tez dzisiaj byłysmy na zakupach ale bardziej spozywczych. Przy okazji kupiałam podkłady poporodowe zastanawialam sie nad tymi majtkami z podkladem od razu ale sama nie wiem narazie kupialam 2 na noc i dzień. W lidlu kupiłam 2 pary pajacyków rozm 56 i 62 i namoczylam te rzeczy co maja plamy zobaczymy czy plamy puszczą.
    Nie było nas chyba 2 h strasznie nie lubie robic zakupów. W Roamanie kupiam tez leginsy ciazowe ale z mysla bardziej o chodzeniu po domu.

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 25 października 2025, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Dzisiaj o mało nie zabiłam jakiegoś gowniaka na hulajnodze elektrycznej . Chłopczyk lat na ok 12 może 13 wyjechał mi prosto pod koła z podporządkowanej i to dość szybko. Musiałam gwałtownie hamować i ostatecznie uciekać na przeciwległy pas ruchu dobrze ze droga była pusta. Najdalam się strachu co nie miarą. Oczywiście młody odjechał i nawet nie zdążyłam mu nic powiedzieć. Mam w samochodzie kamerkę, jak dojdę do siebie bo na razie leżę żeby się uspokoić zaniesiemy nagranie na policję.
    Masakra te hulajnogi
    Współczuję, że coś takiego musiałaś przeżyć
    Tak, zanieście to nagranie

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 25 października 2025, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jeszcze nie byliśmy na dworze,na razie sprzątamy u gotujemy
    Dziś mnie wzięło na pierogi z mięsem, miałam sporo z rosołu
    Chłopaki mi pomagali 🙃wiecie,jak to dzieci
    Później musimy kupić mężowi sweter świąteczny,bo jutro mamy sesję -wygralam na Instagramie,u fotografki, która robiła n zdjęcia na chrzcie młodszego

    Kokosq, Sagi, aqq, Dżozu, Katt, M_onia, alijaa90, Kłębuszek lubią tę wiadomość

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 25 października 2025, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja chcę zrobić kocyk dla córeczki ( w ogóle jak to brzmi! Do tej pory zawsze synek, synek). Chłopcy mają zrobione przeze mnie. Plus maskotki na szydełku
    Mam nadzieję, że kiedyś będą wspominać 🥰

    Kokosq, Katt, Kłębuszek lubią tę wiadomość

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 25 października 2025, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale fajne te Wasze soboty ☺️

    Mi się dziś wyświetliło na telefonie zdjęcie z kwietnia - synek jechał w wózku w samym rampersie 🤔 Może się okazać, że trzeba będzie maluchom na szybko letnie ciuchy kupować, a nie jakieś kombinezony :D

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 25 października 2025, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    Masakra te hulajnogi
    Współczuję, że coś takiego musiałaś przeżyć
    Tak, zanieście to nagranie

    Jejku, to prawda, że masakra. I pieszym strach być przy takich piratach na hulajnogach.

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5368 6043

    Wysłany: 25 października 2025, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kocyk są z lokalnego sklepu dla maluchów. Mają fajny skład bo to bambus.

    Też chcę jakiś zrobić na szydełku:)

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • Tuśka88 Przyjaciółka
    Postów: 75 43

    Wysłany: 26 października 2025, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aqq wrote:
    A ja dalej czekam na ruchy.. Dłuży mi się już bardzo, szczególnie jak tak czytam wszędzie, że wszyscy już od dawna czują..
    Też czekam na ruchy, trochę to niepokoi jak widzę że inne mamy już czują i niby wiem że jest jeszcze czas ale jednak 😅
    Nie wiem co się wydarzyło, może któraś z Was miała taką sytuację że waga nagle skoczyła. Do 16 tyg przytyłam tylko 1,5kg a w ciągu ostatnich 2 tyg dodatkowe 2kg do przodu 🫣 boję się że przez jednak mniejszą aktywność będę teraz tyć w takim tempie. Dużo schudłam przed ciążą, długo byłam na deficycie, ale teraz zwyczajnie burczy mi w brzuchu, staram się nie jeść syfu ale tak się totalnie pilnować nie wyobrażam sobie.

    Starania od 02.2020r.

    06.2024r. klinika, zaczynamy od początku

    👨🏻36 l. słabe parametry nasienia

    👩🏼‍🦰 36l. insulinooporność, niedrożność lewego jajowodu
    AMH 1.4, genetyka ok, immunologia nie ok, słaba odpowiedź na stymulację

    03.08.2024 1 IUI ❌
    start IVF - Puregon 225
    26.08.2024 monitoring - widać 9 🥚
    30.08.2024 punkcja -> 2 dojrzałe komórki, 1 zapłodniona -> 0 zarodków
    11.2024 II stymulacja Elonva 150, Recovelle 4j, Menopur -> 2 dojrzałe komórki, 2 zapłodnione -> 1 4AA
    12.2024 transfer FET ❌
    02.25 III stymulacja - od 18dc gonapeptyl, od 2dc Menopur 300 -> 2komórki, 1 zarodek 5AA
    Histeroskopia, stan zapalny i leczenie
    Encorton, Hydroxychloroquine, Accofil do transferu i do 10tc

    11.07.25 transfer
    21.07. Mamy ‼️ dwie kreski
    Prenatalne ok, będzie 💙
  • Tuśka88 Przyjaciółka
    Postów: 75 43

    Wysłany: 26 października 2025, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do zakupów to jestem pod wrażeniem waszych 😍 też się czaję na Vinted ale jeszcze nic nie zamówiłam. Póki co dostałam od siostry wózek, fotelik i parę jakichś drobiazgów więc i tak mam wrażenie ruszenia do przodu. Mnogość rzeczy które są potrzebne jest jednak dla mnie trochę przytłaczająca. Pocieszam się że z czasem się bardziej ogarnę.
    Swoją drogą nie bardzo mam czas, pracuje bardzo dużo i na razie nie mogę zwolnić, mam umowę o pracę od września i w sumie dobry stan zdrowia więc zwolnienie nie wchodzi w grę, ale praca po 8-12 godzin jednak daje w kość. I po powrocie już nie mam siły jeszcze czegoś przeglądać.

    Dżozu lubi tę wiadomość

    Starania od 02.2020r.

    06.2024r. klinika, zaczynamy od początku

    👨🏻36 l. słabe parametry nasienia

    👩🏼‍🦰 36l. insulinooporność, niedrożność lewego jajowodu
    AMH 1.4, genetyka ok, immunologia nie ok, słaba odpowiedź na stymulację

    03.08.2024 1 IUI ❌
    start IVF - Puregon 225
    26.08.2024 monitoring - widać 9 🥚
    30.08.2024 punkcja -> 2 dojrzałe komórki, 1 zapłodniona -> 0 zarodków
    11.2024 II stymulacja Elonva 150, Recovelle 4j, Menopur -> 2 dojrzałe komórki, 2 zapłodnione -> 1 4AA
    12.2024 transfer FET ❌
    02.25 III stymulacja - od 18dc gonapeptyl, od 2dc Menopur 300 -> 2komórki, 1 zarodek 5AA
    Histeroskopia, stan zapalny i leczenie
    Encorton, Hydroxychloroquine, Accofil do transferu i do 10tc

    11.07.25 transfer
    21.07. Mamy ‼️ dwie kreski
    Prenatalne ok, będzie 💙
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 26 października 2025, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsze kompletowanie wyprawki też było dla mnie przytłaczające. Najbardziej chyba kwestia ubranek.

    Co do wagi to ciężko mi się odnieść. W poprzedniej ciąży nie przybierałam równo w czasie. Na początku przybyło kilka kilo. Potem w połowie ciąży przez miesiąc w ogóle nic nie przybrałam. I potem na koniec znowu rosłam. Teraz rosnę cały czas, jem dobrze. Mam nadzieję, że organizm wie, co robi ;)

    Wyskoczyły mi w polecanych na vinted czapeczki, które wczoraj spodobały mi się w H&M, ale były wyprzedane. Proszę jakie szczęście. Zamówiłam :)

    7c3c05d324ac7.pnghttps://zapodaj.net/plik-H8i4UvURko

    Tuśka88, Kasiastaraczka, Patisonek 25, _Hope, Kłębuszek, Katt lubią tę wiadomość

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • Aliana Autorytet
    Postów: 348 565

    Wysłany: 26 października 2025, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tuśka88 wrote:
    Co do zakupów to jestem pod wrażeniem waszych 😍 też się czaję na Vinted ale jeszcze nic nie zamówiłam. Póki co dostałam od siostry wózek, fotelik i parę jakichś drobiazgów więc i tak mam wrażenie ruszenia do przodu. Mnogość rzeczy które są potrzebne jest jednak dla mnie trochę przytłaczająca. Pocieszam się że z czasem się bardziej ogarnę.
    Swoją drogą nie bardzo mam czas, pracuje bardzo dużo i na razie nie mogę zwolnić, mam umowę o pracę od września i w sumie dobry stan zdrowia więc zwolnienie nie wchodzi w grę, ale praca po 8-12 godzin jednak daje w kość. I po powrocie już nie mam siły jeszcze czegoś przeglądać.

    Jejku współczuję. W poprzedniej ciąży, która straciłam miałam wizję pracy do 8miesiaca żeby “nabić” 12miesiecy umowy o pracę… teraz sobie tego nie wyobrażam, chociaż przechodzę na l4 tuż przed zaczęciem 6miesiecy. Nie dziwię się zupełnie że nie masz siły na przeglądanie, to wymaga jednak sporo przestrzeni nie tylko czasowej ale też takiej w głowie, a praca sporo jej zabiera.

    Masz jakis urlop w planach żeby chociaż chwilkę odpocząć?

    01.2025- 10tc 💔

    05.2025 staramy się dalej 💪

    30.06 - ⏸️ 🩵💙

    preg.png
‹‹ 233 234 235 236 237 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ