Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marzec 2026👶
Odpowiedz

Marzec 2026👶

Oceń ten wątek:
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 1 lutego, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Czekam na usg i jak będzie dobre idę do domu, ale juz sie nie nastawiam 🫤
    Trzymam kciuki ;)

    Hermionka co tam u Ciebie?

    Lynx jak tam u Was?

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • Kokosq Autorytet
    Postów: 383 684

    Wysłany: 1 lutego, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Czekam na usg i jak będzie dobre idę do domu, ale juz sie nie nastawiam 🫤

    Trzymam mocno kciuki żeby było ok ❤️

    👩🏼31

    04.2023 ⏸️
    12.2023 Córeczka 🩷

    12.2024 ⏸️
    01.2025 💔

    07.2025 ⏸️
    03.2026 Synek 🩵

    age.png

    age.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5369 6044

    Wysłany: 1 lutego, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosq wrote:
    Trzymam mocno kciuki żeby było ok ❤️
    Wypisują mnie do domu, ale temu pomiarowi afi kompletnie nie ufam. Lekarka trzy razy to mierzyła. Raz jej wyszło 5, raz 6 i raz 8 i tylko dlatego że przeplywy i lozysko sa ok to to idę bo inaczej by mnie zostawili. Na razie bede sie oszczędzać ile moge, pić dużo wody i zobaczymy na kontroli

    Kasiastaraczka, Kokosq, ZOSIA88, Arga, Carla, Sagi, Katt, bambusek-94, _Hope lubią tę wiadomość

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 1 lutego, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Wypisują mnie do domu, ale temu pomiarowi afi kompletnie nie ufam. Lekarka trzy razy to mierzyła. Raz jej wyszło 5, raz 6 i raz 8 i tylko dlatego że przeplywy i lozysko sa ok to to idę bo inaczej by mnie zostawili. Na razie bede sie oszczędzać ile moge, pić dużo wody i zobaczymy na kontroli
    Super, że uda się pobyć jeszcze w domu
    A kiedy masz wizytę u swojego lekarza? Ciekawe jak on zmierzy to afi

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 1 lutego, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec to fajna wiadomość dzieci się uciesza i mąż ;)

    Ja sie przygladalam ostatnio lekarzowi bo nawet nie wiedzialam że mierza ilośc wód płodowych to w róznych 4 punktach sprawdzał i komp wyliczył średnią.
    Dziewczyny a ja mam pytanie do Was czy Wy w tym roku wybieracie się gdzies na wakacje wiem , że nikt teraz o tym nie myśli ale zastanawiam się bo na pokladzie mam 5 latke i bede miala male dziecko wiec zagrazlniczne chyba odpadaja za duzo logistyki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego, 12:39

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 1 lutego, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek jak tam u Ciebie ?

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • Arga Autorytet
    Postów: 2095 1153

    Wysłany: 1 lutego, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZOSIA88 wrote:
    Jednorożec to fajna wiadomość dzieci się uciesza i mąż ;)

    Ja sie przygladalam ostatnio lekarzowi bo nawet nie wiedzialam że mierza ilośc wód płodowych to w róznych 4 punktach sprawdzał i komp wyliczył średnią.
    Dziewczyny a ja mam pytanie do Was czy Wy w tym roku wybieracie się gdzies na wakacje wiem , że nikt teraz o tym nie myśli ale zastanawiam się bo na pokladzie mam 5 latke i bede miala male dziecko wiec zagrazlniczne chyba odpadaja za duzo logistyki.
    Raczej nie, tylko nad jezioro pewnie będziemy jeździć.

    age.png

    age.png
  • alta marea Autorytet
    Postów: 583 884

    Wysłany: 1 lutego, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZOSIA88 wrote:
    Jednorożec to fajna wiadomość dzieci się uciesza i mąż ;)

    Ja sie przygladalam ostatnio lekarzowi bo nawet nie wiedzialam że mierza ilośc wód płodowych to w róznych 4 punktach sprawdzał i komp wyliczył średnią.
    Dziewczyny a ja mam pytanie do Was czy Wy w tym roku wybieracie się gdzies na wakacje wiem , że nikt teraz o tym nie myśli ale zastanawiam się bo na pokladzie mam 5 latke i bede miala male dziecko wiec zagrazlniczne chyba odpadaja za duzo logistyki.

    My na pewno i na pewno autem, oba wyjazdy za granicę, generalnie do rodziny. Planujemy tak rozłożyć podróże żeby dziennie było 300 max 400 km ale my jestesmy tak przyzwyczajeni i jeździmy bardzo dużo, rodzina nomandow 😁 uwielbiamy jeździć. samolotem nigdzie nie lecimy, żeby mieć samochód do dyspozycji bo wynajęcie jest za drogie na tak dużą rodzinę. Pierwszy wyjazd będzie ok. 2-3 miesięcy, kolejny 5-6.

    ZOSIA88, Sagi, Kokosq, Katt, Arga, bambusek-94, Kasiastaraczka, Dżozu lubią tę wiadomość

    age.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5369 6044

    Wysłany: 1 lutego, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż sie obchodzi ze mną jak z jajem :) nic mi nie pozwala dostałam herbatę, kocyk, netflix̌a i nakaz leżenie. Powiedział ze do porodu tak ma być on ogarnie

    Sagi, Kokosq, Katt, Arga, bambusek-94, Kasiastaraczka, Kłębuszek, Dżozu, Patisonek 25 lubią tę wiadomość

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 1 lutego, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak sobie pomyśle o takim wyjezdzie z maluszkiem mamy duze auto ale nie az tak :/
    Napewno jak juz sie orzejdzie na spacerówke to bedzie lepiej. Czuje,że w tym Roku bedziemy siedziec w domu albo ewnetualnie na wies pojedziemy bo wiem ze tam mam wszystko kuchnie wanienke itp. i jest tez las

    Dzisiaj leże i wypoczywam własnie wypilam tyle herbaty a miałam malo pić ale niw umiem tak mi się pić chce.

    Alta marea wydaje mi się, że autem chyba najleoiej gdzies jechać tamtego Roku bylismy na Majorce byly jakies strajki tak dlugo czasu spedzilismy na lotbiksu i w samolocie nie wyobrazam sobie z takim malym dzieckiem :/

    Jednorożec bardzo dobrze , że Twój maz Cie tak traktuje mój juz dawno stwierdził, że lepiej żebym z dzieckiem byla w domu i on przejmie wiekszośc obowiazków dzieki temu moze do pracy chodzic a tak nie wiem co bysmy zrobili jakbym poszła do szpitala ma prace zmianową.

    alta marea lubi tę wiadomość

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2541 4374

    Wysłany: 1 lutego, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero Was nadrabiam, cały weekend w rozjazdach, teraz mogę trochę odpocząć 🫣 zaraz zresztą zaliczę drzemkę, bo tej nocy spałam tylko 2 godzinki.. 😴

    @Jednorożec cieszę się, że wróciłaś do domku i że mąż tak o Ciebie dba ☺️🥰

    @Zosia, tak 🙂 my planujemy w lipcu jechać do Zakopanego, mamy tam rodzinkę. A we wrześniu planujemy polecieć gdzieś za granicę 😇 uwielbiamy podróżować, więc chcemy spróbować z dzidziusiem 👶🏼

    @Hermionka, jak tam u Ciebie? Czy wszystko w porządku?

    @Lynx, wiadomo kiedy wypuszczą Was do domku? 🥹

    alta marea lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5369 6044

    Wysłany: 1 lutego, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam moim na jutro bilety na termy na cały dzień. P. Nie bardzo chciał, ale ja czuję sie ok, jak nie daj Boże cos sie gorzej poczuje bo i tak nic nie poradzi. Pojadę na oddział uberem czy coś. A chłopcom sie należy ich świat też też sie wywróci do góry nogami po porodzie i chce żeby mieli jeszcze cos fajnego zanim to sie stanie

    ZOSIA88, Daga121222, Kasiastaraczka, Sagi, Kokosq, Katt lubią tę wiadomość

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 1 lutego, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Kupiłam moim na jutro bilety na termy na cały dzień. P. Nie bardzo chciał, ale ja czuję sie ok, jak nie daj Boże cos sie gorzej poczuje bo i tak nic nie poradzi. Pojadę na oddział uberem czy coś. A chłopcom sie należy ich świat też też sie wywróci do góry nogami po porodzie i chce żeby mieli jeszcze cos fajnego zanim to sie stanie
    Może nic się takiego nie wydarzy, leż i odpoczywaj juz niedaleko ;)
    Jednorożec a Ty kiedy bedziesz znala termin swojej cc kiedy masz wizytę u lekarza?

    Zamowiłam dzisiaj jeszcze produkty apteczne ogólnie nie lubie robic zapasów ale stwierdzialam że chce miec spokój z pampersami itp. Domówilam tez mleko modyfikowane postawilam na ten laktowit zastanawialam sie tez nad bebico ale zobaczymy narazie wzielam jedna puszkę. Pomyślec ze ostatnia wyplata bedzie 100 procent :/



    Co do wyjazdów samolotem no to ja niestety nie wyobrazam sobie z maluchem podróżowaćw tamtym roku byliśmy pierwszy raz z dzieckiem 4 letnim na zagranicznych wakacjach i to naprawdę luksus a i tak nie obyło sie bez przygod na lotnisku czekalismy na bagaze prawie 2 h bo byl jakis strajk w samolocie tez dlugo czekalismy bo nie oozwalali wystartować a ja nie czuje się komfortowo w samolocie jest tam tak mało miejsca, że mam wrazenie, że się udusze wiec u nas przez najblizsze lata chuba tylko Polska bedzie i samochód.

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5369 6044

    Wysłany: 1 lutego, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia mam wizyte 11 lutego. W szpitalu mówili ze nie ma potrzeby zmieniać tego terminu, bede wtedy pobierać gbs i dostanę skierowanie do cięcie wiec bede wiedzieć z 1.5 tygodnia

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 1 lutego, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZOSIA88 wrote:
    Jednorożec to fajna wiadomość dzieci się uciesza i mąż ;)

    Ja sie przygladalam ostatnio lekarzowi bo nawet nie wiedzialam że mierza ilośc wód płodowych to w róznych 4 punktach sprawdzał i komp wyliczył średnią.
    Dziewczyny a ja mam pytanie do Was czy Wy w tym roku wybieracie się gdzies na wakacje wiem , że nikt teraz o tym nie myśli ale zastanawiam się bo na pokladzie mam 5 latke i bede miala male dziecko wiec zagrazlniczne chyba odpadaja za duzo logistyki.
    My to może nad morze 🙃 uwielbiamy jesienne morze
    Na wakacje chcemy też dużo rzeczy przewieźć do domu, w marcu ma przyjść pan od schodów,w kwietniu od drzwi wewnętrznych, później chcemy robić meble,a całkowitą przeprowadzkę w drugiej połowie roku
    Zobaczymy jak wyjdzie z tymi wakacjami,my raczej na razie budżetowo, ale fajnie byłoby zmienić otoczenie
    Wakacje z trójką dzieci to nie będzie odpoczynek 🤣

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 1 lutego, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż wspominał o wyjeździe w lato, ja marzę o all inclusive i ciepełku, ale nie nakręcam się na to. Nie wiem jak będę się czuła, jaka będzie malutka itp.

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • Carla Autorytet
    Postów: 527 760

    Wysłany: 1 lutego, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    #pieluchy

    Hej. Jakie kupujecie na początek pieluchy? Zastanawiam się na Bambo Naturę. Bierzecie 0 czy 1? Kurczę już nie pamiętam 🙈 i jak w ogóle dużo tych pierwszych kupić (pamiętam tylko, że dość szybko 2 wjechały). Młody się nie zapowiada mały, raczej bliżej 4 kg. Może macie jakieś inne do polecenia? Nie interesują mnie wielorazowe.

    Carla

    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2541 4374

    Wysłany: 1 lutego, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Jednorożec to super, niech sobie skorzystają 🙂 a Ty na pewno będziesz mogła sobie na spokojnie odpocząć. Mąż też na pewno to doceni 😇

    @Sagi, mi właśnie też marzy się takie all inclusive, tym bardziej, że zawsze latamy na własną rękę 🫣

    @Carla, ja kupiłam 1, mam paczkę z Dady i z Happy. Nie wiem jak się sprawdzą, ale chcę wypróbować ☺️

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5369 6044

    Wysłany: 1 lutego, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze polegam na pampers premium care, to moje ulubione pieluchy. Teraz kupiłam dwie paczki na początek i jedną 30 szt do szpitala

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 1 lutego, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na poczatek pampers premium care i bamboolove mam potem bedziemy mysle roznych uzywac nie jestem przekonanna do tych lidlowych bo cos mi nie pasowały. Ale pampersy zamierzam kupowac albo przez internet albo przez meza.
    Mam troche tych 1 i wiecej 2 mysle ze wystarcza nastepne beda 3.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego, 18:10

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
‹‹ 459 460 461 462 463 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ