Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marzec 2026👶
Odpowiedz

Marzec 2026👶

Oceń ten wątek:
  • Arga Autorytet
    Postów: 2095 1153

    Wysłany: 1 marca, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    Noc była naprawdę ciężka,bo co przymknelismy oko to młodszego rwało do wymiarów,już nie miał czym... dobrze, że wodę chciał pić,ale to też zwracał po chwili
    W nocy 2 prania ogarnelismy

    Szkoda, że wczoraj musieliśmy wyjść wcześniej z kina,bo film był ciekawy
    Bywa i tak...
    Teraz oby tylko już było dobrze z synkiem
    Niestety czeka to jeszcze starszego, męża i moją mamę

    @Hope ile jest u Was stopni, że już grill?
    Ja osobiście nie jestem fanką jedzenia z grilla,ale fajnie się spotkać z kimś 🙂
    Współczuję i liczę, że macie te jedno, dwodniowki. Z wodą to tak zawsze jest 🫣 mały łyczek i za godzinę fontanna, eh. Odpukać u nas od kiedy oboje są szkolni nie ma jelitówki bo pamiętam te nocne masakry 🫣

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Kłębuszek Autorytet
    Postów: 665 1226

    Wysłany: 1 marca, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Cześć ciocie Oliwia ur 26.02.2026r przez CC 1930g, 46 cm 10/10 w skali Apgar 🥰 w 35 tc, z racji tego że jest wczesniakiem jest na neonatologii

    Wow gratulację! 🥳 ale jak to tak szybko? Miałyśmy ten sam termin porodu 🙈

    Patisonek 25 lubi tę wiadomość

    31 l👩 +30 l👨

    2021 💕
    2023 👰🤵
    2024.09 - początek starań

    08.06.25 - szczęśliwy cykl 🍀
    24.07 (47dc) - test pozytywny ⏸️
    Beta 105,7; Progesteron 22,19
    26.07 (49dc) - Beta 313,3, TSH 2,28

    04.08 - widoczny pęcherzyk ciążowy
    08.08 - zarodek z bijącym serduszkiem ❤️
    22.08 - 1.76 cm bobasa ❤️
    08.09 - CRL 3.8 cm ❤️
    19.09 - Nifty Pro, wszystkie ryzyka niskie, dziewczynka 🩷
    3.11 - 242 g 🩷
    1.12 - 490 g 🩷
    29.12 - 925 g 🩷
    12.01 - 1300 g 🩷
    26.01 - 1480 g 🩷
    11.02 - 2080 g 🩷
    25.02 - 2280 g 🩷
    18.03 - 2740 g 🩷
    8.04 - 3400 g 🩷

    🩷🩷🩷Zuza🩷🩷🩷
    10.04.2026 13:47 3380g 53cm💕

    age.png
  • Arga Autorytet
    Postów: 2095 1153

    Wysłany: 1 marca, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłębuszek wrote:
    Wow gratulację! 🥳 ale jak to tak szybko? Miałyśmy ten sam termin porodu 🙈
    Przerażające, prawda? 🤣🫣 Ja planuję jeszcze półtora tygodnia ogarniać a później już olewam wszystko 😅 bo nie wiem nawet jak by to miało wyglądać jakby odpukać coś zaczęło się wcześniej

    age.png

    age.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 1 marca, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, współczuję takich atrakcji na końcówce, oby Ciebie ominęło chociaż.
    Mój mąż jest przeziębiony, ja mam nadzieję że się nie zarażę, bo wystarczająco źle się czuję i bez tego. No i kasłanie i kichanie po cesarce…

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • Kokosq Autorytet
    Postów: 383 684

    Wysłany: 1 marca, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Cześć ciocie Oliwia ur 26.02.2026r przez CC 1930g, 46 cm 10/10 w skali Apgar 🥰 w 35 tc, z racji tego że jest wczesniakiem jest na neonatologii

    Gratulacje ❤️

    Patisonek 25 lubi tę wiadomość

    👩🏼31

    04.2023 ⏸️
    12.2023 Córeczka 🩷

    12.2024 ⏸️
    01.2025 💔

    07.2025 ⏸️
    03.2026 Synek 🩵

    age.png

    age.png
  • Kłębuszek Autorytet
    Postów: 665 1226

    Wysłany: 1 marca, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arga wrote:
    Przerażające, prawda? 🤣🫣 Ja planuję jeszcze półtora tygodnia ogarniać a później już olewam wszystko 😅 bo nie wiem nawet jak by to miało wyglądać jakby odpukać coś zaczęło się wcześniej

    Zdecydowanie! Ja totalnie niegotowa psychicznie, a dom nieogarnięty 🙈 Muszę zmobilizować siebie i męża. W tygodniu ostatnie prania i prasowania i do niedzieli chce być spakowana do szpitala. A potem będę nadzorować jak mąż sprząta 😆

    31 l👩 +30 l👨

    2021 💕
    2023 👰🤵
    2024.09 - początek starań

    08.06.25 - szczęśliwy cykl 🍀
    24.07 (47dc) - test pozytywny ⏸️
    Beta 105,7; Progesteron 22,19
    26.07 (49dc) - Beta 313,3, TSH 2,28

    04.08 - widoczny pęcherzyk ciążowy
    08.08 - zarodek z bijącym serduszkiem ❤️
    22.08 - 1.76 cm bobasa ❤️
    08.09 - CRL 3.8 cm ❤️
    19.09 - Nifty Pro, wszystkie ryzyka niskie, dziewczynka 🩷
    3.11 - 242 g 🩷
    1.12 - 490 g 🩷
    29.12 - 925 g 🩷
    12.01 - 1300 g 🩷
    26.01 - 1480 g 🩷
    11.02 - 2080 g 🩷
    25.02 - 2280 g 🩷
    18.03 - 2740 g 🩷
    8.04 - 3400 g 🩷

    🩷🩷🩷Zuza🩷🩷🩷
    10.04.2026 13:47 3380g 53cm💕

    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 1 marca, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope wrote:
    Ojej 🥺 współczuję choroby. Szybkiego powrotu do zdrowia. 🍀


    Wczoraj było u nas 16 stopni w cieniu, a w słońcu to już mega cieplutko. 🥰 Dziś zapowiada się podobnie.
    Cudownie, że można dużo czasu spędzić na zewnątrz. Dzieci się wybiegają i wybawią w ogrodzie to wieczór w domu spokojniejszy 😆
    Dziękuję ❤️
    U nas też było cieplutko
    I rzeczywiście powietrze potrafi z dziećmi zrobić cuda 😄

    _Hope lubi tę wiadomość

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 1 marca, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżozu wrote:
    Kasiastaraczka współczuję tej jelitowki :/ dużo zdrowia i szybkiego powrotu do formy 🤞niech Lidka jeszcze posiedzi kilka dni, bo mąż z jelitowka przy porodzie to chyba średnia pomoc 🙃

    Sagi gratulacje donoszonej ciąży 🥰🥰

    U nas wczoraj też było juz tak ciepło i słonecznie, że w krótkim rękawku na balkonie siedziałam☀️☀️☀️☀️ południe Pl. Ale w nocy przymrozki, także trzeba uważać z ubieraniem się na spacery, bo jednak dalej można się zdziwić.

    Jestem na etapie ciąży, ze szokuje mnie jak dobrze bobaska czuć w brzuchu pod skorą. Moja siedzi nisko przy pępku, jak się obracam w łóżku na bok to muszę rękami "przerzucac" brzuch na drugą strone i normalnie czuć jej ciałko bardzo dobrze 😄
    Oj tak, przydałoby żeby teraz siedziała w brzuchu, aż wszyscy przechorujemy
    No pogoda teraz zdradliwa,w południe cieplutko,a jak szliśmy do kina to czapki się przydały
    Totalny kosmos w brzuchu 😄

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 1 marca, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arga wrote:
    Współczuję i liczę, że macie te jedno, dwodniowki. Z wodą to tak zawsze jest 🫣 mały łyczek i za godzinę fontanna, eh. Odpukać u nas od kiedy oboje są szkolni nie ma jelitówki bo pamiętam te nocne masakry 🫣
    Dziękuję ❤️
    Tak,ja miałam dzień,w sumie to noc, rano wymioty
    Młodszy zaczął po 21, skończył o 6 rano,teraz już pije normalnie,nawet zjadł odrobinę owsianki,humor lepszy,ale widać, że wymęczony

    Myślałam, że jak miesiąc temu to przechodziliśmy to już będziemy mieć spokój na poród

    Arga lubi tę wiadomość

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Kłębuszek Autorytet
    Postów: 665 1226

    Wysłany: 1 marca, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Zanipokojona trzymam kciuki żeby udało się kp, ale nawet jak się nie uda to nie miej do siebie żalu, z tego co czytam to nie jest to takie łatwe, a jednak najważniejsze żeby bobas był zdrowy i najedzony.

    @Kasiastaraczka współczuję choroby i to jeszcze na takiej końcówce, mam nadzieję że szybko się wyleczycie.

    @Sagi gratulacje donoszonej ciąży!

    Jak super że już idzie wiosna ☀️ u nas pogoda piękna za oknem chociaż już nie tak ciepło jak wczoraj, ale też wybierzemy się na spacerek. Ta zima była mocno depresyjna, fatalna jakość powietrza, że nawet okna nie można było otworzyć a co dopiero wyjść na spacer. Cieszę się, że mała urodzi się wiosną.

    Sagi, Kasiastaraczka, Arga, Dżozu, Zaniepokojona1234, _Hope, Katt lubią tę wiadomość

    31 l👩 +30 l👨

    2021 💕
    2023 👰🤵
    2024.09 - początek starań

    08.06.25 - szczęśliwy cykl 🍀
    24.07 (47dc) - test pozytywny ⏸️
    Beta 105,7; Progesteron 22,19
    26.07 (49dc) - Beta 313,3, TSH 2,28

    04.08 - widoczny pęcherzyk ciążowy
    08.08 - zarodek z bijącym serduszkiem ❤️
    22.08 - 1.76 cm bobasa ❤️
    08.09 - CRL 3.8 cm ❤️
    19.09 - Nifty Pro, wszystkie ryzyka niskie, dziewczynka 🩷
    3.11 - 242 g 🩷
    1.12 - 490 g 🩷
    29.12 - 925 g 🩷
    12.01 - 1300 g 🩷
    26.01 - 1480 g 🩷
    11.02 - 2080 g 🩷
    25.02 - 2280 g 🩷
    18.03 - 2740 g 🩷
    8.04 - 3400 g 🩷

    🩷🩷🩷Zuza🩷🩷🩷
    10.04.2026 13:47 3380g 53cm💕

    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 1 marca, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sagi wrote:
    Kasia, współczuję takich atrakcji na końcówce, oby Ciebie ominęło chociaż.
    Mój mąż jest przeziębiony, ja mam nadzieję że się nie zarażę, bo wystarczająco źle się czuję i bez tego. No i kasłanie i kichanie po cesarce…
    No niestety zaczęło się ode mnie,ja już swoje odchorowalam, myślałam, że mi zaszkodziły mandarynki na noc,ale niestety widać, że to wirusówka
    Ja miałam bardziej biegunkę z czwartku na piątek,a w piątek raz zwymiotowałam, cały piątek zdychałam...
    No gdybym miała w piątek rodzić to poprosilabym o cc,fatalnie się czułam
    Ojej, zdrówka i dla Was, chorowanie i poród to się nie klei...

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Go0cha Autorytet
    Postów: 343 247

    Wysłany: 1 marca, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Cześć ciocie Oliwia ur 26.02.2026r przez CC 1930g, 46 cm 10/10 w skali Apgar 🥰 w 35 tc, z racji tego że jest wczesniakiem jest na neonatologii
    Gratulacje, dużo zdrówka 🩷

    Patisonek 25 lubi tę wiadomość

    Gośka 34, Marcin 38.
    Córka Eliza 11.2023
    Kolejne malenstwo w drodze. Termin na 03.2026

    18+4. 270 gram szczęścia najprawdopodobniej 🩷

    21+4. 433 gram milosci- to już pewne dziewczynka 🩷

    22+4. 547 gram bobasa 🩷

    24+3 krzywa 84.7/151/135

    25+4. 892 gram cukiereczka 🩷

    29+2. 1532 gram dziewczynki🩷

    32+3. 2500 gram 🫣🩷

    35+2. 3080 gram niuni🩷

    38+4. 3500

    preg.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 1 marca, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłębuszek wrote:
    @Zanipokojona trzymam kciuki żeby udało się kp, ale nawet jak się nie uda to nie miej do siebie żalu, z tego co czytam to nie jest to takie łatwe, a jednak najważniejsze żeby bobas był zdrowy i najedzony.

    @Kasiastaraczka współczuję choroby i to jeszcze na takiej końcówce, mam nadzieję że szybko się wyleczycie.

    @Sagi gratulacje donoszonej ciąży!

    Jak super że już idzie wiosna ☀️ u nas pogoda piękna za oknem chociaż już nie tak ciepło jak wczoraj, ale też wybierzemy się na spacerek. Ta zima była mocno depresyjna, fatalna jakość powietrza, że nawet okna nie można było otworzyć a co dopiero wyjść na spacer. Cieszę się, że mała urodzi się wiosną.
    Dziękuję ❤️

    Ja też cieszę się, że idzie wiosna i już mniej będzie tych chorób
    A słońce to taka bateria,kocham 🥰

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Carla Autorytet
    Postów: 527 760

    Wysłany: 1 marca, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny. Czy Was też tak bolą żebra? Mam ten brzuch mega wysoko. Już nie czuję klasycznych kopniaków, tylko takie nieprzyjemne, wpychające się w żebra wypinania. Siedzi mi na przeponie, mam zatkany nos, ale to ewidentnie „ciążowo”, nie mam kataru/alergii. No maskara jakaś!

    Carla

    age.png
  • bambusek-94 Autorytet
    Postów: 616 1562

    Wysłany: 1 marca, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Zaniepokojona bardzo współczuję problemów z karmieniem, pamiętaj że jakąkolwiek decyzję podejmiesz to będzie ona podyktowana dobrem dziecka i Twoim. Przytulam Cię mocno, rozumiem że emocje i poczucie żalu mogą być przytłaczające. Życzę Ci dużo siły ❤️

    @Sagi gratulacje donoszonej ciąży 😊 u mnie jeszcze 2 tygodnie, eh.

    @Kasiastaraczka masakra, ale Was ostatnio choroby nie oszczędzają! Bardzo współczuję że kolejny raz przez to przechodzicie. Mam nadzieję że córeczka jeszcze poczeka te parę dni!

    @Patisonek wielkie gratulacje! Witamy Oliwkę 🥰 jakoś do mnie nie dociera że już urodziłaś, mam termin 2 dni po tobie i teraz trochę strach mnie obleciał bo walizka do porodu jeszcze nie spakowana 😅

    @Carla mega współczuję dolegliwości :/ Ja nie mam bólu żeber, ale od kilku dni brzuch mam taki twardy i wypchany jakby mi ktoś arbuza przyczepił. Najgorzej jest wieczorem. Jak w nocy się budzę na siku to mam mega problem żeby wyjść z łóżka tak mam wszystko pospinane :/

    My już wczoraj byliśmy na działkowym grillu u znajomych, a dziś zaliczyliśmy spacer po mszy. Pranko ładnie schnie na balkonie, żyć nie umierać 🤣

    Zaniepokojona1234, Sagi, Kasiastaraczka, Kłębuszek, _Hope, Katt, Patisonek 25 lubią tę wiadomość

    ⏸️24.07.25 (11 dpo, 2cs)
    ▶️BETA 47 -- 219 -- 837 mIU/ml
    ✅️21.08 1,3cm -- 17.09 5,0cm -- 15.10 140g -- 06.11 250g -- 18.11 380g💙 -- 02.12 530g 💙 -- 08.01 1240g 💙 -- 20.01 1600g 💙 -- 03.02 1880g 💙 -- 24.02 2330g 💙 -- 17.03 3130g 💙
    👶💙05.04.2026 (40+1) -- 3960g -- 53cm

    age.png
  • aqq Autorytet
    Postów: 363 631

    Wysłany: 1 marca, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas na dziś dwa ktg i usg, wszystko w porządku. Czekamy na wypis i póki co wracamy do domu 🙂

    Dżozu, Sagi, Kasiastaraczka, Pfry, Lusille, Kokosq, Kłębuszek, bambusek-94, _Hope, Katt lubią tę wiadomość

    age.png
  • Dżozu Autorytet
    Postów: 1264 2675

    Wysłany: 1 marca, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carla wrote:
    Dziewczyny. Czy Was też tak bolą żebra? Mam ten brzuch mega wysoko. Już nie czuję klasycznych kopniaków, tylko takie nieprzyjemne, wpychające się w żebra wypinania. Siedzi mi na przeponie, mam zatkany nos, ale to ewidentnie „ciążowo”, nie mam kataru/alergii. No maskara jakaś!

    Mnie nie, mój brzuch wisi mi juz praktycznie w kroku 🤣 ani razu nie dostałam kopniaka w żebra. Ale za to wypychanie pępka i rozstępy wokół niego są na porzadku dziennym. Ale i tak mam problem z oddychaniem i zadyszką. Pewnie Twoja dzidzia skierowana jest plecami na zewnątrz? Moja jakoś przodo-profilowo, bo czuje jej nogi i ręce,smaruje nimi po scianie brzucha.

    ⏸️ 10.07.2025 🤩 po raz pierwszy w życiu 🤩
    29.07 - 4,5 mm Kropka 🐤🥳 ciąża młodsza o tydzień (późna owulka)
    26.08 - 3,69 cm Wiercipiętka 👶❤️
    8.09 - 6,1 cm Bobasa ❤️❤️❤️ usg prawidłowe
    23.09 - Dzidziutek ukrywa swą płeć..
    21.10 - Dziewczynka na pokładzie ❤️ girl power ❤️
    14.10 - 473 g zdrowej dziewczynki ❤️
    17.12 - Ula ma już 1 kg 🤰🏽💪🏼🌞🌞🌞
    7.01.2026 - III prenatalne ok ❤️, Bobaska ma już 1480 g 💪🏼🌞
    17.02.2026 - Bobaska ma już 2,7 kg💪🏼🌞
    3.03.2026 - 3,3 kg :) +/- 400 g
    9.03.2026 - ok. 3,2 kg
    17.03.2026 - ok. 3,9 kg ?? 😎😎😎 dużo wód płodowych
    23.03.2026 - Witaj Urszulko ❤️ 4,2 kg, cc.

    age.png
  • Carla Autorytet
    Postów: 527 760

    Wysłany: 1 marca, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżozu wrote:
    Mnie nie, mój brzuch wisi mi juz praktycznie w kroku 🤣 ani razu nie dostałam kopniaka w żebra. Ale za to wypychanie pępka i rozstępy wokół niego są na porzadku dziennym. Ale i tak mam problem z oddychaniem i zadyszką. Pewnie Twoja dzidzia skierowana jest plecami na zewnątrz? Moja jakoś przodo-profilowo, bo czuje jej nogi i ręce,smaruje nimi po scianie brzucha.

    A ja jestem poklejona na pępku i w podbrzuszu tejpami, bo mam słabe mięśnie, a. piłka taka, że biust w zasadzie na brzuchu mi się opiera. Mam wrażenie że ma plecy po lewej stronie nad pępkiem i tak jak mówisz na zewnątrz, bo to coś jest największe i najtrwalsze, jak się brzuch spina i nogi po lewej walą w żebra. W poprzednich dwóch ciążach też miałam do końca tak wysoko brzuch. Przy pępku też czymś porusza, bo tam jest taka cienka skóra, że jak wypnie to jest dość creepy 🫨

    Carla

    age.png
  • Zaniepokojona1234 Ekspertka
    Postów: 203 413

    Wysłany: 1 marca, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Cześć ciocie Oliwia ur 26.02.2026r przez CC 1930g, 46 cm 10/10 w skali Apgar 🥰 w 35 tc, z racji tego że jest wczesniakiem jest na neonatologii
    Gratulacje ! Jaka to kruszynka 🥰

    Patisonek 25 lubi tę wiadomość

    Antoś 20.02.2026 💕
  • Dżozu Autorytet
    Postów: 1264 2675

    Wysłany: 1 marca, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carla wrote:
    A ja jestem poklejona na pępku i w podbrzuszu tejpami, bo mam słabe mięśnie, a. piłka taka, że biust w zasadzie na brzuchu mi się opiera. Mam wrażenie że ma plecy po lewej stronie nad pępkiem i tak jak mówisz na zewnątrz, bo to coś jest największe i najtrwalsze, jak się brzuch spina i nogi po lewej walą w żebra. W poprzednich dwóch ciążach też miałam do końca tak wysoko brzuch. Przy pępku też czymś porusza, bo tam jest taka cienka skóra, że jak wypnie to jest dość creepy 🫨

    Ja nosiłam tejpy 3 miesiące, ale ok. 3 tygodnie temu zrobiła mi sie totalna masakra ze skórą - jednocześnie wyszły rozstepy i jakieś uczulenie. No i beret. Teraz tylko w chwili kryzysu owijam brzuch chustą, ale wtedy Małą czuję na pęcherzu i ledwo chodzę 😅

    ⏸️ 10.07.2025 🤩 po raz pierwszy w życiu 🤩
    29.07 - 4,5 mm Kropka 🐤🥳 ciąża młodsza o tydzień (późna owulka)
    26.08 - 3,69 cm Wiercipiętka 👶❤️
    8.09 - 6,1 cm Bobasa ❤️❤️❤️ usg prawidłowe
    23.09 - Dzidziutek ukrywa swą płeć..
    21.10 - Dziewczynka na pokładzie ❤️ girl power ❤️
    14.10 - 473 g zdrowej dziewczynki ❤️
    17.12 - Ula ma już 1 kg 🤰🏽💪🏼🌞🌞🌞
    7.01.2026 - III prenatalne ok ❤️, Bobaska ma już 1480 g 💪🏼🌞
    17.02.2026 - Bobaska ma już 2,7 kg💪🏼🌞
    3.03.2026 - 3,3 kg :) +/- 400 g
    9.03.2026 - ok. 3,2 kg
    17.03.2026 - ok. 3,9 kg ?? 😎😎😎 dużo wód płodowych
    23.03.2026 - Witaj Urszulko ❤️ 4,2 kg, cc.

    age.png
‹‹ 547 548 549 550 551 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieudane in vitro nie przekreśla marzeń o dziecku – sprawdź, jak dobrze przygotować się do kolejnej próby.

Wiele par zmagających się z niepłodnością doświadcza ogromnego rozczarowania, gdy procedura in vitro nie kończy się ciążą. Choć taka sytuacja bywa trudna i często rodzi poczucie bezradności, nie oznacza to, że z marzenia o dziecku trzeba zrezygnować. Niepowodzenie nie przekreśla szans na sukces – przeciwnie, może stać się ważnym momentem, by zatrzymać się, dokładniej przeanalizować przebieg leczenia i lepiej przygotować się do kolejnej próby.

CZYTAJ WIĘCEJ