Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marzec 2026👶
Odpowiedz

Marzec 2026👶

Oceń ten wątek:
  • _Hope Autorytet
    Postów: 1120 2002

    Wysłany: 6 marca, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusille wrote:
    Dziewczyny ja powitałam na świecie synka dzisiaj w nocy nagłym CC. Napiszę więcej później jak już się nieco ogarnę ☺️


    Gratulacje!🥳💙 Witamy na świecie kolejnego marcowego Maluszka.🥰🥹 Dużo zdrówka dla Was.

    Po trudnej, kilkuletniej walce z niepłodnością...
    🐝 2021🩷
    🐝 2023🩵
    🐝 2026🩵

    age.png
  • Arga Autorytet
    Postów: 2095 1153

    Wysłany: 6 marca, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi dzisiaj znowu nie dobrze i wymioty wróciły 🫣 przeczołga mnie ta końcówka 🫣.
    Dzieci odstawione do babci, dostały leki na owsiki ja nie brałam bo jednak się boję cokolwiek brać lw tym tygodniu. Będę jeść pestki dyni i liczyć na to, że nie zaraziłam się od nich. Jadę teraz zrobić kolejne pranie i pakować się na dwie torby. Jutro przychodzi koleżanka, da mi łuinę z bazą i wózek bliźniaczy, posiedzi trochę z dziećmi u nas to się może dzieciaki pobawią. Ona też ma 4 dzieci w tym dwa bliźniacze szatany ale oni nie przyjdą bo biją mi młodą, też jej współczuję bo naprawdę straszni są ci jej chłopaki 🫣

    age.png

    age.png
  • Truskawkowykompot Autorytet
    Postów: 389 539

    Wysłany: 6 marca, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ,ile już dzieciaczków na świecie!

    A wiecie, że my wciąż nie jesteśmy pewni imienia i tak naprawdę chyba wciąż nie wybraliśmy 😆🫣

  • Truskawkowykompot Autorytet
    Postów: 389 539

    Wysłany: 6 marca, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z dolegliwości... Zrobił mi się hemoroid, kuźwa w każdej ciąży muszę no muszę mieć, dlaczego?!😭

    Poza tym nic mi się nie chce, leżę i żyję tyle. Czekam na ten poród bo jest mi już tak cholernie ciężko... Przywaliłam w tej ciąży 22 kg koszmar 😠

  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 6 marca, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskawkowykompot wrote:
    O ,ile już dzieciaczków na świecie!

    A wiecie, że my wciąż nie jesteśmy pewni imienia i tak naprawdę chyba wciąż nie wybraliśmy 😆🫣
    Ha ha masz jeszcze czas 😂

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 6 marca, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskawkowykompot wrote:
    A z dolegliwości... Zrobił mi się hemoroid, kuźwa w każdej ciąży muszę no muszę mieć, dlaczego?!😭

    Poza tym nic mi się nie chce, leżę i żyję tyle. Czekam na ten poród bo jest mi już tak cholernie ciężko... Przywaliłam w tej ciąży 22 kg koszmar 😠
    Boże jak bardzo rozumiem,mi też tydzień temu wylazły hemoroidy,no nic fajnego...
    Ja 18 kg na plusie

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Arga Autorytet
    Postów: 2095 1153

    Wysłany: 6 marca, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskawkowykompot wrote:
    O ,ile już dzieciaczków na świecie!

    A wiecie, że my wciąż nie jesteśmy pewni imienia i tak naprawdę chyba wciąż nie wybraliśmy 😆🫣
    My Też do końca nie jesteśmy pewni 😅

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 6 marca, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wracam z ktg, wszystko ok
    Na usg też ładnie, mała ma takie 3700
    Ale szyjka nie do porodu, jeszcze długa
    Wracam do domu, podłączam tensa, wącham olejek, będę spacerować. Pogoda ładna, wezmę mamę i chłopaków na plac zabaw
    Lekarka mówiła, żeby przyjść w poniedziałek na ktg na izbę i będzie decyzja co dalej

    aqq, Pfry, Kłębuszek, Sagi, Kokosq, Arga, _Hope, Carla, Daga121222, Go0cha, Dżozu, ZOSIA88, bambusek-94, M_onia, Katt lubią tę wiadomość

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Truskawkowykompot Autorytet
    Postów: 389 539

    Wysłany: 6 marca, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    Boże jak bardzo rozumiem,mi też tydzień temu wylazły hemoroidy,no nic fajnego...
    Ja 18 kg na plusie
    A rodzić sn z tym szitem, masakra, potem nie dość że krocze boli to jeszcze dupa 😞 Myślałam że jak nie mam zaparć w tej ciąży i bardzo dbam o nawodnienie i luźne kupy, to mnie ominie, a to i tak wyszło 🤦bo nie wiem czemu, genetyka, moja osobista przypadłość ciążowa?🤷🏽‍♀️

  • aqq Autorytet
    Postów: 363 631

    Wysłany: 6 marca, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskawkowykompot wrote:
    A z dolegliwości... Zrobił mi się hemoroid, kuźwa w każdej ciąży muszę no muszę mieć, dlaczego?!😭

    Poza tym nic mi się nie chce, leżę i żyję tyle. Czekam na ten poród bo jest mi już tak cholernie ciężko... Przywaliłam w tej ciąży 22 kg koszmar 😠
    Łączę się w bólu we wszystkich kwestiach.. Ja się już turlam po prostu..
    Kasiastaraczka wrote:
    Ja wracam z ktg, wszystko ok
    Na usg też ładnie, mała ma takie 3700
    Ale szyjka nie do porodu, jeszcze długa
    Wracam do domu, podłączam tensa, wącham olejek, będę spacerować. Pogoda ładna, wezmę mamę i chłopaków na plac zabaw
    Lekarka mówiła, żeby przyjść w poniedziałek na ktg na izbę i będzie decyzja co dalej
    My ok. 17 jedziemy na ktg, zobaczymy.. Choć nie powiem, ja to już wyczekuję, żeby mała wyszła.

    Swoją drogą po tych wczorajszych dyskusjach o sn i cc śniło mi się, że z jakichś względów konieczne jednak było cc..
    A w kolejnym śnie z że wróciliśmy do domu i kompletnie nie wiedzieliśmy co z tym małym człowieczkiem zrobić, ale to było realistyczne 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca, 12:04

    age.png
  • Pfry Autorytet
    Postów: 1425 2738

    Wysłany: 6 marca, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskawkowykompot wrote:
    A rodzić sn z tym szitem, masakra, potem nie dość że krocze boli to jeszcze dupa 😞 Myślałam że jak nie mam zaparć w tej ciąży i bardzo dbam o nawodnienie i luźne kupy, to mnie ominie, a to i tak wyszło 🤦bo nie wiem czemu, genetyka, moja osobista przypadłość ciążowa?🤷🏽‍♀️
    Ponoć luźne stolce też mogą spowodować hemoroidy 🙃 oswieciła mnie z tym moja fizjo urogin, gdy w II trymestrze męczyły mnie biegunki i trochę dokuczały hemoroidy. Bo jest częste parcie. A tak to w ciąży więcej krwi w organizmie, większa masa, ciśnięcie na dno miednicy - to wszystko wpływa niestety i hemoroidy wychodzą 😩 u mnie +20 kg w ciąży 🙃

    👩 '90 | 🧑 '91 - starania od 11.2020

    09.2019 polip w jamie macicy
    2021: 21.09 histeroskopia ✂️ polipa
    2022: 31.07⏸️😳 - 19.08 ❤️- 11.09💔 poronienie samoistne 9+4 - powrót do starań od 12.2022
    2023: 02.03 HyCoSy ✅ 14.08 histeroskopia z biopsją endometrium ❌ 27.12 kontrolna biopsja ✅
    2024: 03.01 HOMA ✅ cytokiny rozjechane, KIR Bx, allo-MLR 33,1%, endometrioza II i adenomioza ❌; 29.07 i 28.08 - IUI ❌ 15.11 histeroskopia: ✂️mikropolipy, zrosty; biopsja ❌

    16.02.2024 AMH 1,28 -> 06.02.2025 AMH 1,92
    Mąż: seminogram ✅ fragmentacja ✅ HBA ✅
    Kariotypy ✅ cross-match✅
    Diagnoza ❔❔❔ niepłodność idiopatyczna

    05.2025: 1 IVF: 8 🪩 ➡️ 6 🥚➡️ 4 MII ➡️ ❄️ 6CA 🧘FET?
    29.06 - NATURALS ⏸️ 😭 🪄 30.06 501,42 mIU/ml, 02.07 1376,78 mIU/ml
    11.03.2026 - GG 🩷 40+6 🥹 3500 g, 55 cm
    age.png
  • Kłębuszek Autorytet
    Postów: 665 1226

    Wysłany: 6 marca, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Lusille gratulacje! Dużo zdrówka dla Was 💙

    Dziewczyny, bardzo Wam dziękuję, za wczorajsze słowa wsparcia! Jestem tak wdzięczna za to forum. Zamiast trzymać to w sobie to mogłam tutaj napisać i widząc wasze wiadomości bardzo mnie to podbudowało 🥲
    Update ode mnie - byłam dzisiaj u innej okulistki i diagnoza się potwierdziła i laser jest konieczny, natomiast nie jest on jako tako przeciwskazaniem do porodu SN, a poprzednia okulistka nie powinna mi tak naprawdę wypisywać zaleceń do cc. Według tej lekarki nie powinno mi się nic stać, ale wiadomo lepiej laser zrobić. Na szczęście udało mi się znaleźć termin na najbliższy poniedziałek, niby tylko dwa dni różnicy, ale dla mnie każdy dzień na wagę złota. Teraz tylko byle mała jak najdłużej w brzuszku i niech dotrwa do tp ☘️🤞 Wiem, że poród mimo wszystko może się skończyć cc i jestem na to gotowa, ale bardzo bym chciała mieć szanse urodzić naturalnie i cieszę się, że najprawdopodobniej jak wszystko będzie dobrze, to szansa będzie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca, 12:12

    Sagi, Kokosq, aqq, Kasiastaraczka, Pfry, alta marea, Arga, _Hope, Carla, Dżozu, bambusek-94, Katt lubią tę wiadomość

    31 l👩 +30 l👨

    2021 💕
    2023 👰🤵
    2024.09 - początek starań

    08.06.25 - szczęśliwy cykl 🍀
    24.07 (47dc) - test pozytywny ⏸️
    Beta 105,7; Progesteron 22,19
    26.07 (49dc) - Beta 313,3, TSH 2,28

    04.08 - widoczny pęcherzyk ciążowy
    08.08 - zarodek z bijącym serduszkiem ❤️
    22.08 - 1.76 cm bobasa ❤️
    08.09 - CRL 3.8 cm ❤️
    19.09 - Nifty Pro, wszystkie ryzyka niskie, dziewczynka 🩷
    3.11 - 242 g 🩷
    1.12 - 490 g 🩷
    29.12 - 925 g 🩷
    12.01 - 1300 g 🩷
    26.01 - 1480 g 🩷
    11.02 - 2080 g 🩷
    25.02 - 2280 g 🩷
    18.03 - 2740 g 🩷
    8.04 - 3400 g 🩷

    🩷🩷🩷Zuza🩷🩷🩷
    10.04.2026 13:47 3380g 53cm💕

    age.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 6 marca, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie zrobiłam, jak mi się zdawało, ostatnie usg przed porodem. Mała wyszła bardzo malutka, tak jakby w ogóle nic nie urosła od zeszłego tygodnia, ciaza tydzień i pięć dni młodsza się nagle zrobiła. No nie wdając się w dłuższe opisy, czekam na odp prowadzącego czy trzeba ciąć wcześniej czy co. A ja taka nieogolona… (śmiech przez łzy)

    Kasiastaraczka, Arga, Carla lubią tę wiadomość

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 6 marca, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskawkowykompot wrote:
    A rodzić sn z tym szitem, masakra, potem nie dość że krocze boli to jeszcze dupa 😞 Myślałam że jak nie mam zaparć w tej ciąży i bardzo dbam o nawodnienie i luźne kupy, to mnie ominie, a to i tak wyszło 🤦bo nie wiem czemu, genetyka, moja osobista przypadłość ciążowa?🤷🏽‍♀️
    Mi właśnie wyszły po drugim porodzie,ale później się schowały i był spokój
    W zeszłym tygodniu po biegunce mi wyszły i mam je...smarowanie,kora dębu słabo działają
    Poród będzie ciężki przez nie..

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 6 marca, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aqq wrote:
    My ok. 17 jedziemy na ktg, zobaczymy.. Choć nie powiem, ja to już wyczekuję, żeby mała wyszła.

    Swoją drogą po tych wczorajszych dyskusjach o sn i cc śniło mi się, że z jakichś względów konieczne jednak było cc..
    A w kolejnym śnie z że wróciliśmy do domu i kompletnie nie wiedzieliśmy co z tym małym człowieczkiem zrobić, ale to było realistyczne 😅
    Daj znać po ktg
    No ja też już chce żeby wyszła

    aqq lubi tę wiadomość

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 6 marca, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pfry wrote:
    Ponoć luźne stolce też mogą spowodować hemoroidy 🙃 oswieciła mnie z tym moja fizjo urogin, gdy w II trymestrze męczyły mnie biegunki i trochę dokuczały hemoroidy. Bo jest częste parcie. A tak to w ciąży więcej krwi w organizmie, większa masa, ciśnięcie na dno miednicy - to wszystko wpływa niestety i hemoroidy wychodzą 😩 u mnie +20 kg w ciąży 🙃
    Oj tak ...
    Wczoraj na spotify słuchałam rozmowy położnej Izabeli Dembińskiej z fizjoterapeutka prokto

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Kokosq Autorytet
    Postów: 383 684

    Wysłany: 6 marca, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskawkowykompot wrote:
    A z dolegliwości... Zrobił mi się hemoroid, kuźwa w każdej ciąży muszę no muszę mieć, dlaczego?!😭

    Poza tym nic mi się nie chce, leżę i żyję tyle. Czekam na ten poród bo jest mi już tak cholernie ciężko... Przywaliłam w tej ciąży 22 kg koszmar 😠

    Łączę się w bólu, walczę z tym cholerstwem już ze 2 tygodnie, wczoraj pytałam prowadzącą czy coś mi na to da i poleciła maść posterisan, będę próbować zobaczymy. Najgorzej bo wiem,że przy porodzie zrobią się nowe i to dużo gorsze 😅

    👩🏼31

    04.2023 ⏸️
    12.2023 Córeczka 🩷

    12.2024 ⏸️
    01.2025 💔

    07.2025 ⏸️
    03.2026 Synek 🩵

    age.png

    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 6 marca, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sagi wrote:
    Właśnie zrobiłam, jak mi się zdawało, ostatnie usg przed porodem. Mała wyszła bardzo malutka, tak jakby w ogóle nic nie urosła od zeszłego tygodnia, ciaza tydzień i pięć dni młodsza się nagle zrobiła. No nie wdając się w dłuższe opisy, czekam na odp prowadzącego czy trzeba ciąć wcześniej czy co. A ja taka nieogolona… (śmiech przez łzy)
    A wcześniej też miałaś usg u tego lekarza i na tym samym sprzęcie?
    Jaka waga małej?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca, 12:25

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • aqq Autorytet
    Postów: 363 631

    Wysłany: 6 marca, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosq wrote:
    Łączę się w bólu, walczę z tym cholerstwem już ze 2 tygodnie, wczoraj pytałam prowadzącą czy coś mi na to da i poleciła maść posterisan, będę próbować zobaczymy. Najgorzej bo wiem,że przy porodzie zrobią się nowe i to dużo gorsze 😅
    Mnie urofizjo tylko pocieszyła, że no.. Po samym porodzie będzie jeszcze gorzej, ale potem już jest szansa, że będzie lepiej. Ale upierdliwe bardzo..

    age.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 6 marca, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    A wcześniej też miałaś usg u tego lekarza i na tym samym sprzęcie?
    Jaka waga małej?

    Nie, to usg w szpitalu i chodzę tu tylko na prenatalne itp - większość mam u prowadzącego, więc inny sprzęt.
    2695g

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
‹‹ 564 565 566 567 568 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ