Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marzec 2026👶
Odpowiedz

Marzec 2026👶

Oceń ten wątek:
  • Arga Autorytet
    Postów: 2095 1153

    Wysłany: 16 marca, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Go0cha wrote:
    Malwinka urodziła się dzisiaj o 10.40 przez cc. Jest długa ma 59 cm i waży 3810. Pozdrawiamy
    Gratulacje.

    age.png

    age.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 16 marca, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katt, Gocha, gratulacje ♥️ Katt, trzymam kciuki żeby maleństwo jak najszybciej do Ciebie trafiło.

    Kasia, możesz dopisać, że moja córeczka miała 47cm.

    Samopoczucie po cc zmienia się co chwilę. Rano nawet się umyłam z głową, cośtam porobiłam, ból minimalny. Potem mnie strasznie zmogło i chociaż starałam się odpoczywać to wciąż jestem trochę zamulona. I czasami przy wstawaniu jedna końcówka rany boli jakby mi ją spirytusem polewali - masakra.
    Wczoraj po prysznicu złapały mnie straszne dreszcze. W życiu nie było mi tak zimno. Nie mogłam przestać sie trząść dobre kilka minut. Dopiero jak mąż przyszedł i mnie przytulił to zaczęło przechodzić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca, 16:28

    Kasiastaraczka, Kokosq, Katt lubią tę wiadomość

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2537 4365

    Wysłany: 16 marca, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Go0cha wrote:
    Malwinka urodziła się dzisiaj o 10.40 przez cc. Jest długa ma 59 cm i waży 3810. Pozdrawiamy
    Gratulacje! 💕 ale duża dziewczynka! Duża zdrówka dla Was 🌸

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 16 marca, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sagi wrote:
    Katt, Gocha, gratulacje ♥️ Katt, trzymam kciuki żeby maleństwo jak najszybciej do Ciebie trafiło.

    Kasia, możesz dopisać, że moja córeczka miała 47cm.

    Samopoczucie po cc zmienia się co chwilę. Rano nawet się umyłam z głową, cośtam porobiłam, ból minimalny. Potem mnie strasznie zmogło i chociaż starałam się odpoczywać to wciąż jestem trochę zamulona. I czasami przy wstawaniu jedna końcówka rany boli jakby mi ją spirytusem polewali - masakra.
    Wczoraj po prysznicu złapały mnie straszne dreszcze. W życiu nie było mi tak zimno. Nie mogłam przestać sie trząść dobre kilka minut. Dopiero jak mąż przyszedł i mnie przytulił to zaczęło przechodzić.

    Te uczucie zimna to rownież mialam i jeszcze mam :/
    Jestem 4 tyg po porodzie a teraz czuje ta rane wxzoraj musialam sobie masaz zrobic bo tak mnie swedziała :/

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • Carla Autorytet
    Postów: 527 760

    Wysłany: 16 marca, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    @Carla bardzo dobrze, że wyszłaś do domu, trzymam kciuki 🥰

    @Katt gratulacje ❤️

    Dziękuję. Byłam tak psychicznie zmęczona i jak się okazało fizycznie tymi 2 nocami w szpitalu, że zasnęłam na 5 godzin, odcięło mnie jak tylko wróciłam, padłam i sny miałam takie, że ho ho 😉 Boże jednak co dom, to dom. Mam 4 dni, żeby nie iść na wywoływanie. Liczę, że coś ruszy. Jutro ktg w przychodni.

    Kokosq, Sagi, Daga121222, Kasiastaraczka, alta marea, bambusek-94, Kłębuszek, Katt, Dżozu lubią tę wiadomość

    Carla

    age.png
  • Kokosq Autorytet
    Postów: 383 684

    Wysłany: 16 marca, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Katt, Gocha gratuluję maluszków 😊❤️

    My się z mężem i córką wybraliśmy do sklepu na pieszo i w drodze powrotnej miałam już tak twardy brzuch 🫣
    Czasem się zastanawiam jak np dziś byliśmy kawałek od domu na piechotę czy jak jadę sama gdzieś dalej co bym zrobiła jakby mi w tej chwili wody odeszły 😅 Mężowi jak to powiedziałam po dojściu do sklepu to całą drogę powrotną do domu się bał 😂

    Katt, Kasiastaraczka, bambusek-94, Kłębuszek lubią tę wiadomość

    👩🏼31

    04.2023 ⏸️
    12.2023 Córeczka 🩷

    12.2024 ⏸️
    01.2025 💔

    07.2025 ⏸️
    03.2026 Synek 🩵

    age.png

    age.png
  • Katt Autorytet
    Postów: 574 999

    Wysłany: 16 marca, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżozu wrote:
    Katt gratulacje!!! 🥰🥰🥰🥰 dużo zdrówka dla Was!

    Czemu okazało się, ze to za wcześnie na cc? Coś się Bobaskowi zaczęlo dziać po wyjęciu?

    Nie umiem tego nazwać ale tak cały czas pojękiwał. Było mu za zimno, mąż wspominał że miał 35 stopni i nie mogliśmy do dogrzać dopiero w zamkniętym inkubatorze zaczęło być lepiej. Ogólnie to podobno często dzieciaczki z CC na zimno mają takie problemy, że nie są przygotowane na wyjście z brzusia.
    Udało mi się ściągnąć kolejne 10ml, mam o 19 powtórzyć, o ile nadal będzie na naonatologii. No i ogólnie co 3 godziny żeby działać z laktatorem na rozkręcenie laktacji. Rozmawiałam z położną, mówi że one widzą postęp ale wszystko zależy od decyzji lekarza i nie chce mi robić zbytnio nadziei.

    Kasiastaraczka, Arga, Carla, Kłębuszek lubią tę wiadomość

  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 16 marca, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Go0cha wrote:
    Malwinka urodziła się dzisiaj o 10.40 przez cc. Jest długa ma 59 cm i waży 3810. Pozdrawiamy
    Gratulacje 🥰

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • aqq Autorytet
    Postów: 363 631

    Wysłany: 16 marca, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My po wizycie położnej, pierwsza kąpiel za nami. U mnie faktycznie nadal pokarmu trochę za mało, więc dokarmiamy. Ale z wagi nie spada, więc chociaż tyle, powoli tylko nadrobić do wagi urodzeniowej. No i walczymy o laktacje..

    Kasiastaraczka, Kłębuszek, Katt lubią tę wiadomość

    age.png
  • alta marea Autorytet
    Postów: 583 884

    Wysłany: 16 marca, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katt, Go0cha - serdecznie Wam gratuluję dziewczyny!!! Też się boję tego wytrącania temperatury po cc, mam nadzieję na natychmiastowe kangurowanie.

    Ja mam ciężkie kilka dni. Byłam wczoraj na ktg w szpitalu bo było mało ruchów cały weekend, nagle pod ktg wariacja, momentami ocierająca się o tachykardię. Nic generalnie nie stwierdzili i wypuścili mnie do domu, pod warunkiem, że dziś skontroluje mnie mój lekarz i było to samo. Mam wrażenie że on sie wscieka jak zaczyna się ktg. Chyba też mój stres mu się udziela, bo cesarka w środę, a ja mam totalny kryzys, dzisiaj cały dzień płaczę, boję się o jakieś głupoty że mi się coś stanie podczas operacji, że zawiodę dzieci, że Olkowi coś się stanie albo że coś przegapiłam w ciąży, co zarzutuje na jego zdrowie. No mówię Wam jak byłam młodsza to jakoś bardziej szłam na żywioł, teraz za racjonalnie do wszystkiego podchodzę. Dużo się u nas ostatnio dzieje, również w rodzinie i bliższej i dalszej i to wszystko jakoś mnie chyba na tej końcówce przerosło.

    Katt lubi tę wiadomość

    age.png
  • Carla Autorytet
    Postów: 527 760

    Wysłany: 16 marca, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alta marea wrote:
    Katt, Go0cha - serdecznie Wam gratuluję dziewczyny!!! Też się boję tego wytrącania temperatury po cc, mam nadzieję na natychmiastowe kangurowanie.

    Ja mam ciężkie kilka dni. Byłam wczoraj na ktg w szpitalu bo było mało ruchów cały weekend, nagle pod ktg wariacja, momentami ocierająca się o tachykardię. Nic generalnie nie stwierdzili i wypuścili mnie do domu, pod warunkiem, że dziś skontroluje mnie mój lekarz i było to samo. Mam wrażenie że on sie wscieka jak zaczyna się ktg. Chyba też mój stres mu się udziela, bo cesarka w środę, a ja mam totalny kryzys, dzisiaj cały dzień płaczę, boję się o jakieś głupoty że mi się coś stanie podczas operacji, że zawiodę dzieci, że Olkowi coś się stanie albo że coś przegapiłam w ciąży, co zarzutuje na jego zdrowie. No mówię Wam jak byłam młodsza to jakoś bardziej szłam na żywioł, teraz za racjonalnie do wszystkiego podchodzę. Dużo się u nas ostatnio dzieje, również w rodzinie i bliższej i dalszej i to wszystko jakoś mnie chyba na tej końcówce przerosło.

    Będzie dobrze. Im człowiek starszy i bardziej doświadczony tym więcej widział, słyszał i wyobraźnia działa. Poza tym, mamy już dzieci i naturalny strach o nie już wbudowany 😉 Też mnie takie emocje dopadły na końcówce. Ja w tym szpitalu ryczałam jak bóbr, same mi łzy ciekły i byłam tak spięta, że w życiu by się nic nie zaczęło. Tęskniłam za dziećmi.

    Trzymam za Ciebie kciuki i już wkrótce będziemy obie boys mom x 3 🩵

    alta marea, Sagi, Dżozu lubią tę wiadomość

    Carla

    age.png
  • Arga Autorytet
    Postów: 2095 1153

    Wysłany: 16 marca, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po rezonansie, czekam na obchód.
    Partner podobno uspokoił młodą. Może i dla niej będzie to jakaś odmiana bo on pewnie nie jest tak zestresowany i wykończony jak ja.

    alta marea, Sagi, Kasiastaraczka, Kokosq, Katt lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 16 marca, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aqq wrote:
    My po wizycie położnej, pierwsza kąpiel za nami. U mnie faktycznie nadal pokarmu trochę za mało, więc dokarmiamy. Ale z wagi nie spada, więc chociaż tyle, powoli tylko nadrobić do wagi urodzeniowej. No i walczymy o laktacje..
    Trzymam kciuki za laktacje ❤️
    Pijesz jakieś herbatki? Może karmi? Mi kiedyś latem bardzo zwiększyła się laktacja jak piłam małe Lechy smakowe 😄
    I jak kąpiel? 🙂 Kto trzymał bobaska?

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 16 marca, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alta marea wrote:
    Katt, Go0cha - serdecznie Wam gratuluję dziewczyny!!! Też się boję tego wytrącania temperatury po cc, mam nadzieję na natychmiastowe kangurowanie.

    Ja mam ciężkie kilka dni. Byłam wczoraj na ktg w szpitalu bo było mało ruchów cały weekend, nagle pod ktg wariacja, momentami ocierająca się o tachykardię. Nic generalnie nie stwierdzili i wypuścili mnie do domu, pod warunkiem, że dziś skontroluje mnie mój lekarz i było to samo. Mam wrażenie że on sie wscieka jak zaczyna się ktg. Chyba też mój stres mu się udziela, bo cesarka w środę, a ja mam totalny kryzys, dzisiaj cały dzień płaczę, boję się o jakieś głupoty że mi się coś stanie podczas operacji, że zawiodę dzieci, że Olkowi coś się stanie albo że coś przegapiłam w ciąży, co zarzutuje na jego zdrowie. No mówię Wam jak byłam młodsza to jakoś bardziej szłam na żywioł, teraz za racjonalnie do wszystkiego podchodzę. Dużo się u nas ostatnio dzieje, również w rodzinie i bliższej i dalszej i to wszystko jakoś mnie chyba na tej końcówce przerosło.
    Ojej, współczuję tych stresów na końcówce
    Ciężko powiedzieć, żebyś się po prostu nie stresowała
    Trzymam kciuki ❤️

    alta marea lubi tę wiadomość

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 16 marca, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carla wrote:
    Będzie dobrze. Im człowiek starszy i bardziej doświadczony tym więcej widział, słyszał i wyobraźnia działa. Poza tym, mamy już dzieci i naturalny strach o nie już wbudowany 😉 Też mnie takie emocje dopadły na końcówce. Ja w tym szpitalu ryczałam jak bóbr, same mi łzy ciekły i byłam tak spięta, że w życiu by się nic nie zaczęło. Tęskniłam za dziećmi.

    Trzymam za Ciebie kciuki i już wkrótce będziemy obie boys mom x 3 🩵

    Podpisuję się pod tym. Ja parę godzin przed wyjazdem do szpitala popłakałam się, że robię synkowi krzywdę itp. Wszystko się ułoży.

    alta marea, Carla, Arga lubią tę wiadomość

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 16 marca, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    Trzymam kciuki za laktacje ❤️
    Pijesz jakieś herbatki? Może karmi? Mi kiedyś latem bardzo zwiększyła się laktacja jak piłam małe Lechy smakowe 😄
    I jak kąpiel? 🙂 Kto trzymał bobaska?

    No karmi to jest to. Polecam. Miałam już dawno ustabilizowaną laktację, wypiłam sobie jedno karmi w upalny dzień i zrobiła mi się gula w piersi. Znaczy działa 🙈

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • Arga Autorytet
    Postów: 2095 1153

    Wysłany: 16 marca, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sagi wrote:
    Podpisuję się pod tym. Ja parę godzin przed wyjazdem do szpitala popłakałam się, że robię synkowi krzywdę itp. Wszystko się ułoży.
    Ja też mam jazdy emocjonalne, że dzieci zostały w domu a ja tu pewnie do niedzieli będę 😭. Ale wiem, że dzieci dają radę, same nie są. Szkoda mi młodej bo już będzie inaczej ale dalej będą przecież dla nich wszystkich chociaż się boję tego nowego stanu z czwórką dzieci

    alta marea lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 16 marca, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sagi wrote:
    No karmi to jest to. Polecam. Miałam już dawno ustabilizowaną laktację, wypiłam sobie jedno karmi w upalny dzień i zrobiła mi się gula w piersi. Znaczy działa 🙈
    Ha ha no ja też, już młodszy wtedy miał pół roku,a mi się zrobiło 2 razy tyle mleka 🙃

    Sagi lubi tę wiadomość

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • aqq Autorytet
    Postów: 363 631

    Wysłany: 16 marca, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    Trzymam kciuki za laktacje ❤️
    Pijesz jakieś herbatki? Może karmi? Mi kiedyś latem bardzo zwiększyła się laktacja jak piłam małe Lechy smakowe 😄
    I jak kąpiel? 🙂 Kto trzymał bobaska?
    Femaltiker. Plus często się przystawiamy. Mam nadzieję, że ruszy. A co do kąpieli to dziś położna, ale nawet po tym czujemy się pewniej 🙂

    Katt, Gocha gratulacje! 😃

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca, 22:18

    Kasiastaraczka, Katt, Arga lubią tę wiadomość

    age.png
  • Katt Autorytet
    Postów: 574 999

    Wysłany: 16 marca, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani doktor się zgodziła żebym go zabrała jeśli uda się go przystawić, ale niestety nie jest zainteresowany piersią 😔 cały czas ulewa takimi brudnymi wodami, ma pełny brzusio więc nie czuje potrzeby cmokania. W dodatku nie widziałam się z nim praktycznie przez cały dzień więc co się dziwić. Trochę podjada mleczka z butelki. Mi się też udaje trochę odciągnąć ale kiepsko to idzie. Zobaczymy co będzie jutro

‹‹ 592 593 594 595 596 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ