Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marzec 2026👶
Odpowiedz

Marzec 2026👶

Oceń ten wątek:
  • Truskawkowykompot Autorytet
    Postów: 389 539

    Wysłany: 4 kwietnia, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłębuszek wrote:
    Zazdroszczę! U mnie wczoraj wieczorem zrobiła imprezę w brzuchu, w nocy trochę brzuch pobolewał i kiepsko spałam bo łudziłam się że coś się zaczyna, ale nie. Od rana co jakiś czas czuję bóle okresowe i to tyle. Chcę już urodzić, ale tak się boję, że dzisiaj sobie troszkę popłakałam. Hormony, ehhh…
    U mnie hormony też biorą górę ostatnio. A tym że nie ma czopu to się nie martw, on czasem odpada niezauważalnie, w 2 ciąży w ogóle go nie zauważyłam a poród przyszedł z nienacka. Jak masz bóle to też coś się dzieje. Podobno też jak odpada czop to poród może być za kilka godzin albo dni czy tydzień.

    Kłębuszek lubi tę wiadomość

  • bambusek-94 Autorytet
    Postów: 616 1562

    Wysłany: 4 kwietnia, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plus czop nie musi wcale wypaść, może się wchłonąć albo "rozrzedzić" i wypłynąć jak zwykła wydzielina. Także to mega indywidualna sprawa 🙂 u mnie odpada kawałkami od dawna, tak z tydzień temu już konkretne kawały wypadały a dalej cisza... i tak sobie dalej żyjemy w dwupaczku 🤣

    ⏸️24.07.25 (11 dpo, 2cs)
    ▶️BETA 47 -- 219 -- 837 mIU/ml
    ✅️21.08 1,3cm -- 17.09 5,0cm -- 15.10 140g -- 06.11 250g -- 18.11 380g💙 -- 02.12 530g 💙 -- 08.01 1240g 💙 -- 20.01 1600g 💙 -- 03.02 1880g 💙 -- 24.02 2330g 💙 -- 17.03 3130g 💙
    👶💙05.04.2026 (40+1) -- 3960g -- 53cm

    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2536 4363

    Wysłany: 4 kwietnia, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Kokosq, współczuje ciężkiej nocy..oby ta była lepsza 🤗 no ale super, że masz dużo pokarmu!
    U nas kikut odpadł równo po tygodniu.

    @CaroOline, trzymam mocno kciuki, żebyście wyszły na święta do domku 🩷🤞🏻

    @Alta, dzięki za polecajke! Musze zamówić 😁
    Co do pieluszek to u nas okazało się, że mała ma uczulenie na pieluszki Dady 😬 od razu wyskoczyła jej wysypka, ale jak tylko zmieniłam to na szczęście wysypka zeszła.

    @Truskawkowykompot to teraz niech jeszcze rozkręca się skurcze 🤞🏻🤞🏻🤞🏻

    alta marea, Kokosq lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 4 kwietnia, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj ponoć jest najgorsza doba Leon jest podłaczony pod monitor naszczescie saturacja w porzadku ale bardzo mało je nie zalezne czy z puersi czy z butelki . Oddechowo jednsk widze ze jest poprawa ale chyba odsypia to plus fenistil też ma pewnie dzialanie usypiające

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2536 4363

    Wysłany: 4 kwietnia, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas ciężki dzień 😫 co prawda zaliczyliśmy kościół i cmentarz, więc Wikunia ładnie ten czas przespała.
    Ale poza tym w ogóle nie spała, ciągle płakała… 😢 tak bardzo musiał ją brzuszek boleć. Nosiliśmy ją z mężem na zmianę, nawet jak usnęła na nas na chwilę i chcieliśmy ją odłożyć to się wybudzała, bo zaczynała się prężyć. Zrobiła aż 4 💩, z czego te trzy były jak taka plastelina, więc nie dziwię się, że to jej sprawiało takie trudności.. masowałam, robiłam jej ciepłe okłady na brzuszek, nosiłam na leniwca albo z nóżkami do brzuszka. Tak więc od 14:30 do 20:50 było ciężko. W końcu zasnęła. Plecy to mnie tak bolą, że już zapomniałam jak to jest 🫣
    Mam nadzieję, że jutro będzie już lepiej, bo serce mnie boli jak tak cierpi biedna

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 4 kwietnia, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZOSIA88 wrote:
    Dzisiaj ponoć jest najgorsza doba Leon jest podłaczony pod monitor naszczescie saturacja w porzadku ale bardzo mało je nie zalezne czy z puersi czy z butelki . Oddechowo jednsk widze ze jest poprawa ale chyba odsypia to plus fenistil też ma pewnie dzialanie usypiające
    Dużo sił i trzymam kciuki za Leonka

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 4 kwietnia, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostał kroplówke

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 4 kwietnia, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga121222 wrote:
    U nas ciężki dzień 😫 co prawda zaliczyliśmy kościół i cmentarz, więc Wikunia ładnie ten czas przespała.
    Ale poza tym w ogóle nie spała, ciągle płakała… 😢 tak bardzo musiał ją brzuszek boleć. Nosiliśmy ją z mężem na zmianę, nawet jak usnęła na nas na chwilę i chcieliśmy ją odłożyć to się wybudzała, bo zaczynała się prężyć. Zrobiła aż 4 💩, z czego te trzy były jak taka plastelina, więc nie dziwię się, że to jej sprawiało takie trudności.. masowałam, robiłam jej ciepłe okłady na brzuszek, nosiłam na leniwca albo z nóżkami do brzuszka. Tak więc od 14:30 do 20:50 było ciężko. W końcu zasnęła. Plecy to mnie tak bolą, że już zapomniałam jak to jest 🫣
    Mam nadzieję, że jutro będzie już lepiej, bo serce mnie boli jak tak cierpi biedna
    Ojej, biedna malutka i Wy
    Oby nocka była spokojniejsza

    U nas już wjechał smoczek,no niestety,ale czasami trzeba, szczególnie do wózka, kościoła. Jak zaśnie lepiej to jej wyciągam
    Dziś wjechała też chusta
    Mała słabo odkladalna, chłopaki przeziębieni,a ja chciałam zrobić serniczki w tm
    Teraz sama ich uspilam, zeszło się pół godziny,ale to super wynik! Normalnie sama sobie biję brawa. Mąż w kościele,a ja idę gotować żurek 😄

    Daga121222, alta marea, Katt, Carla, Kokosq lubią tę wiadomość

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 4 kwietnia, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga sprobuj suszarki cieoly strumien pomaga na brzuszek i jeszcze raz polece Ci ta chuste naprawde dzieci sie uspakajaja w niej.

    Daga121222, Kasiastaraczka, Dżozu lubią tę wiadomość

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 4 kwietnia, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pół godziny na uśpienie dzieci to bardzo ładnie. Ja też sobie właśnie hoduję smoczkowe dziecko - zobaczymy jakie będą tego konsekwencje - na razie to pomaga opanować rozdzierający płacz przy usypianiu, więc myślę, że warto. Piersi w kółko dawać nie mogę, bo wieczorami tak się najada, że potem ja brzuszek boli i ulewa mocno. Chustę elastyczną też mam upatrzoną, po świętach chcę zamówić, chyba wezmę różową 🎀

    Kasiastaraczka, Dżozu lubią tę wiadomość

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2536 4363

    Wysłany: 4 kwietnia, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZOSIA88 wrote:
    Dzisiaj ponoć jest najgorsza doba Leon jest podłaczony pod monitor naszczescie saturacja w porzadku ale bardzo mało je nie zalezne czy z puersi czy z butelki . Oddechowo jednsk widze ze jest poprawa ale chyba odsypia to plus fenistil też ma pewnie dzialanie usypiające
    Mocne kciuki za Leonka 🥺

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2536 4363

    Wysłany: 4 kwietnia, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Kasiastaraczka u nas w kryzysowych sytuacjach też podajemy smoczek 🫣 choć sama po chwili go wypluwa
    No to ładnie powiem Ci! Brawo 😁
    Zwykły sernik zrobiłaś, czy z jakimiś dodatkami?

    @Zosia, następnym razem wypróbuję suszarki 🙂 dziękuję!

    @Sagi, jaką chustę sobie upatrzyłaś? Też chcę zamówić

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 4 kwietnia, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę o tej

    https://pl.lennylamb.com/web_page/28920

    Daga121222 lubi tę wiadomość

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 4 kwietnia, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZOSIA88 wrote:
    Daga sprobuj suszarki cieoly strumien pomaga na brzuszek i jeszcze raz polece Ci ta chuste naprawde dzieci sie uspakajaja w niej.
    O tak, suszarka jest super, mój mąż jest od tego specjalistą,uwielbia "suszyć" dzieci 😁😄

    Daga121222, alta marea, Katt lubią tę wiadomość

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 4 kwietnia, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga121222 wrote:
    @Kasiastaraczka u nas w kryzysowych sytuacjach też podajemy smoczek 🫣 choć sama po chwili go wypluwa
    No to ładnie powiem Ci! Brawo 😁
    Zwykły sernik zrobiłaś, czy z jakimiś dodatkami?

    @Zosia, następnym razem wypróbuję suszarki 🙂 dziękuję!

    @Sagi, jaką chustę sobie upatrzyłaś? Też chcę zamówić
    Dziękuję ❤️
    Robiłam takie małe serniczki w słoiczkach
    Thermomix przy dzieciach to złoto
    Spody to ciasteczka z masłem i orzechami, później masa serowa i na to robi się taki dżemik -ja zrobiłam z mrożonych truskawek i cukru

    Żurek już gotowy i też smaczny wyszedł

    Ja dostałam chustę elastyczną od koleżanki i dziś super mi się sprawdziła, Lidka zadowolona, spała,a ja mogłam robić serniczki
    Moja chusta jest z Moby

    Katt, Daga121222 lubią tę wiadomość

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • alta marea Autorytet
    Postów: 583 884

    Wysłany: 5 kwietnia, 02:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    O tak, suszarka jest super, mój mąż jest od tego specjalistą,uwielbia "suszyć" dzieci 😁😄

    To chyba jakaś “choroba” mężów w takim razie 😁😂 mój mąż też jest fanem suszenia dzieci 🤣

    My też podaliśmy smoczek, zauważyłam że nieboszukuje uczucia głodu ale pozwala się uspokoić, np wlasnie w wózku albo w foteliku w aucie, więc zaryzykowałam. Udało się tylko że smoczkami LUU

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

    age.png
  • Katt Autorytet
    Postów: 574 999

    Wysłany: 5 kwietnia, 02:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I u nas też wjechał smoczek, po tym osteopacie coś się odblokowało i ma straszna potrzebe ciumkania. Dla mnie to bardzo dziwne bo pierwszy jeszcze bardziej się denerwował po smoczku a ten się ładnie uspokaja. A w dodatku od tego wiszenia na piersi mam strasznie podrażnione, tak jakbyśmy się uczyli kp i hartowali na nowo.
    Co do chust to planujecie ogarniać jakies konsulatacje z doradcą czy działacie na własną rękę? Oglądałam filmiki jak to się powinno montować ale jakoś nie jestem przekonana i nie wierzę w swoje umiejętności, a nie chciałabym mu zrobić krzywdy.

    Kasiastaraczka, alta marea lubią tę wiadomość

  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 5 kwietnia, 03:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katt wrote:
    I u nas też wjechał smoczek, po tym osteopacie coś się odblokowało i ma straszna potrzebe ciumkania. Dla mnie to bardzo dziwne bo pierwszy jeszcze bardziej się denerwował po smoczku a ten się ładnie uspokaja. A w dodatku od tego wiszenia na piersi mam strasznie podrażnione, tak jakbyśmy się uczyli kp i hartowali na nowo.
    Co do chust to planujecie ogarniać jakies konsulatacje z doradcą czy działacie na własną rękę? Oglądałam filmiki jak to się powinno montować ale jakoś nie jestem przekonana i nie wierzę w swoje umiejętności, a nie chciałabym mu zrobić krzywdy.
    Ja miałam konsultacje chustonoszenia przy drugim synku, polecam

    Katt lubi tę wiadomość

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 5 kwietnia, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiazanie chusty nie jest trudne naprawde tym bardziej elastycznej.
    Dziewczyny bardzo ciezka mieliśmy noc teraz żaluje że siw nie zaszczepiłam ale widze tez dzieciaczki z grypa wcale nie lepiwj to znoszą. Leon w nocy tak płakał odciagnelam mu z piersi mleko i to byl blad bo jeszcze z samej piersi cos gam zje ale z butelki odciagnietego ma problem juz bardziej mm bo jest gestsze. Mial taki kaszel napadowy szkoda mi go było i mysle ze lredko nie wyjdziemy ze szpitala. O godzinie 3.30 / 4 udalo mu sie zasnąć ale był taki niespokojmy mnie tez zlapalo to dziadostwo nie musze pisac jak sie czuje ale ja sie tez zaczelam zastanawiac bo mam taka flegme w gardle ktora odkszyuszam ale ona jest juz od jakiegos czasu i zastanawiam sie ale serio gdzie sie podział covid ? Już go nie ma ? Teraz go karmiłam ale na szczescie był spokojniwjszy niz o tej 2 w nocy mam weazenie ze dla nas ciagle ta 2 w nocy go najgorsza godzina. Uciekam spac .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia, 06:26

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2536 4363

    Wysłany: 5 kwietnia, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katt wrote:
    I u nas też wjechał smoczek, po tym osteopacie coś się odblokowało i ma straszna potrzebe ciumkania. Dla mnie to bardzo dziwne bo pierwszy jeszcze bardziej się denerwował po smoczku a ten się ładnie uspokaja. A w dodatku od tego wiszenia na piersi mam strasznie podrażnione, tak jakbyśmy się uczyli kp i hartowali na nowo.
    Co do chust to planujecie ogarniać jakies konsulatacje z doradcą czy działacie na własną rękę? Oglądałam filmiki jak to się powinno montować ale jakoś nie jestem przekonana i nie wierzę w swoje umiejętności, a nie chciałabym mu zrobić krzywdy.
    My będziemy mieć taką konsultacje 🙂 bo okazało się, że moja położna się tym zajmuje i jesteśmy umówieni na koniec kwietnia. Też oglądałam filmiki, ale jednak jeśli ma się możliwość skorzystać z takiej pomocy doradcy, to chyba warto 🙂

    Katt, Kasiastaraczka lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
‹‹ 633 634 635 636 637 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ