Marzec 2026👶
-
WIADOMOŚĆ
-
No różnie z tą szyną jest, na razie stopniowo wydłużam czas w niej. Sciagnelam ją dziś na godzinkę, żeby sobie mała odpoczęła, poleżała na brzuszku itp. W dzień jeszcze jakoś to idzie, ale nie wyobrażam sobie żeby ona spała w tym w nocy, zwłaszcza że ją spowijam na noc rozkiem. No ale zobaczymy, będę próbować, kontrola na szczęście za tydzień. Naczytałam się o konsekwencjach odpuszczenia tego teraz, włącznie z wkładaniem starszych maluszków w gips 🫤 Mam nadzieję, że wysiłek się opłaci i że ta przygoda szybko się skończy.
Gratuluję pierwszego ząbka Natalia! Rzeczywiście szybko! Super.
Wszystkim chorowitkom życzę zdrowia. Macierzyństwo jest wystarczająco ekscytujące bez chorowania
I szerokiej drogi podróżującym. Baaaardzo chętnie bym gdzieś pojechała, ale nie wyobrażam sobie tego teraz, w domu jest mi z maluchem najwygodniej. Chociaż marzę o słońcu i bufecie.
bambusek-94, Kasiastaraczka lubią tę wiadomość
-
alta marea wrote:W ogóle wy macie już wyrobiony stały rytm dnia?
Nie żartuj
Ja nawet nie liczę drzemek, czy zamknięcie oczu na 8 minut też liczy się jako drzemka?
Jedynie na noc o w miarę stałej porze chodzimy do łóżka - nie powiem że spać - bo zasypia od razu, po godzinie albo po kilku godzinach… :>
alta marea lubi tę wiadomość
-
Drzemki liczy się od 20, minut jak się uda odłożyć 🤣😅Sagi wrote:Nie żartuj
Ja nawet nie liczę drzemek, czy zamknięcie oczu na 8 minut też liczy się jako drzemka?
Jedynie na noc o w miarę stałej porze chodzimy do łóżka - nie powiem że spać - bo zasypia od razu, po godzinie albo po kilku godzinach… :> -
Arga wrote:Drzemki liczy się od 20, minut jak się uda odłożyć 🤣😅
Hahaha dokładnie , tych turbo przyśnięć to jest u nas miliony 🤣
@Sagi z tym chodzeniem spać jest u nas tak samo. Trzymam kciuki za szybkie rozwiazanie bioderkowej niedogodnosci.
Sagi lubi tę wiadomość
-
@Hope u nas też mała przestała spać na spacerach 😂 jest bardzo ciekawa świata 🤭
Jejciu, już dwa miesiące?! Kiedy to zleciało 🥹🥰
Chyba dzisiaj też taki dzień, bo moja córeczka też dziś słabo z tymi drzemkami 😬
@Bambusek to super!
Ja niestety nie mogę polecić, bo się nie znam, ale też chętnie poczytam 🤭 na razie kupiłam emolium spf 50, ale słyszałam, że ciężko go rozsmarować 🫢
@Alta powiedzmy, że u nas jest jakiś rytm dnia 😄 wstajemy między 6 a 7, w ciągu dnia mała ma 4 drzemki i chodzi spać między 19:30 a 20:30 - wszystko zależy od tych drzemek w ciągu dnia. Bo czasem zdarzy się godzinna, a czasem 2,5-3h
@Sagi mam nadzieję, że z tymi bioderkami nie potrwa to długo 😘
Sagi, _Hope lubią tę wiadomość
👱🏻♀️30🧑🏻🦱30
👩🏼❤️💋👨🏻2015💍2019💒12.08.2022
Starania od 02.2023
2025 2xIUI ❌
28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️
Córeczka 🩷
27.02.2026
3685g i 54cm szczęścia 🌸

-
My nie mamy rytmu dnia , jedziemy na spontanie 🙃
@Sagi oby szybko udało się naprawić bioderka
Ja dość szybko zrezygnowałam z rożka,ma rzecz śpiworka, żeby miała swobodę w nóżkach. Przy tym szerokim pieluchowaniu nie wyobrażałam sobie wiązać jej w rożek,w spiworku łatwiejWiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja, 21:51
Sagi lubi tę wiadomość
-
Dzień dobry, pytanie do mam starszaków, jakie macie bidony? Ja mam butelki twarde dafi ale wkurza mnie, że pleść włazi pod te ustniki i przez to muszę co chwilę kupować nowe. Chciałam coś trwałego, stalowego lub szklanego ale żeby nie przeciekało 🫣.
Po za tym młody już lepiej, polecam solankę zabłocką w dyfuzor przy kaszlu i katarze, tylko nie stawiać tego blisko elektroniki bo może się popsuć od soli.
Nie wierzę, że już zaraz partner znowu jedzie 😭. -
Moi mają b.box stalowe, ale one mają rurkiArga wrote:Dzień dobry, pytanie do mam starszaków, jakie macie bidony? Ja mam butelki twarde dafi ale wkurza mnie, że pleść włazi pod te ustniki i przez to muszę co chwilę kupować nowe. Chciałam coś trwałego, stalowego lub szklanego ale żeby nie przeciekało 🫣.
Po za tym młody już lepiej, polecam solankę zabłocką w dyfuzor przy kaszlu i katarze, tylko nie stawiać tego blisko elektroniki bo może się popsuć od soli.
Nie wierzę, że już zaraz partner znowu jedzie 😭.
O tak,ja też polecam tę solankę Zabłocką
Miałam pytać kiedy twój partner przyjedzie,a on odjeżdża..to kiedy teraz przyjedzie?Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja, 07:45
-
Kolejny raz będzie 21 czerwca na dwa tygodnie, chociaż myślimy żeby zjechał na trzy 🤔Kasiastaraczka wrote:Moi mają box stalowe, ale one mają rurki
O tak,ja też polecam tę solankę Zabłocką
Miałam pytać kiedy twój partner przyjedzie,a on odjeżdża..to kiedy teraz przyjedzie?
Kasiastaraczka lubi tę wiadomość
-
Arga wrote:Dzień dobry, pytanie do mam starszaków, jakie macie bidony? Ja mam butelki twarde dafi ale wkurza mnie, że pleść włazi pod te ustniki i przez to muszę co chwilę kupować nowe. Chciałam coś trwałego, stalowego lub szklanego ale żeby nie przeciekało 🫣.
Niestety kiepską mam polecajkę bo drogą, ale po dziesiątkach wymienionych bidonów zainwestowaliśmy w Stanley Go Quick Flip o pojemności 0,47, nie ma rurki bo szukałam jak najmniejszej ilości elementów. Używają już tego samego dwa lata i nic się z nimi nie dzieje. Mają jednak wadę, są ciężkie, bo stalowe z podwójnej stali z komorą próżniową, ale latem trzymają temperaturę i lód nierozpuszczony cały dzień. Nam waga nie przeszkadza bo jeden ma do szkoły rzut beretem a drugi jedzie rowerem z plecakiem w koszu, więc nie jest to aż tak męczące. Szczerze to my w domu wszyscy w przeciągu ostatnich dwóch lat przeszliśmy na Stanley i nie wyobrażam sobie żadnego innego bidonu. Cena jednego u nas to jest 25-35€ dla tej pojemności.
Edit: są mega trwałe, mój ma już trzy lata i jest jak nowy, te dzieci też super. nie przeciekają i sa bardzo higieniczne. Dla mnie największy plus za trzymanie temperatury.Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja, 08:44
Katt lubi tę wiadomość
-
A Ty dla siebie jaki masz model stanley?alta marea wrote:Niestety kiepską mam polecajkę bo drogą, ale po dziesiątkach wymienionych bidonów zainwestowaliśmy w Stanley Go Quick Flip o pojemności 0,47, nie ma rurki bo szukałam jak najmniejszej ilości elementów. Używają już tego samego dwa lata i nic się z nimi nie dzieje. Mają jednak wadę, są ciężkie, bo stalowe z podwójnej stali z komorą próżniową, ale latem trzymają temperaturę i lód nierozpuszczony cały dzień. Nam waga nie przeszkadza bo jeden ma do szkoły rzut beretem a drugi jedzie rowerem z plecakiem w koszu, więc nie jest to aż tak męczące. Szczerze to my w domu wszyscy w przeciągu ostatnich dwóch lat przeszliśmy na Stanley i nie wyobrażam sobie żadnego innego bidonu. Cena jednego u nas to jest 25-35€ dla tej pojemności.
Edit: są mega trwałe, mój ma już trzy lata i jest jak nowy, te dzieci też super. nie przeciekają i sa bardzo higieniczne. Dla mnie największy plus za trzymanie temperatury.
Bo te kubki z rurką to jak dla mnie słabe..
Ja mam teraz dafi odkrecany i super trzyma temperaturę. Na plac zabaw biorę termos z ikea,z klikanym ustnikiem,ale on słabo trzyma temperaturę -
Uuu, współczuję.. trzymam kciuki, żeby się nie rozwinęło bardziej 🤞🏻Sagi wrote:My używamy bbox zwykłego plastikowego, jak coś jest nie tak ze słomką to wymieniam tylko ją.
Córcia zaraziła się katarem od starszaka, mam nadzieję że na tym się skończy 🫣
Sagi lubi tę wiadomość
👱🏻♀️30🧑🏻🦱30
👩🏼❤️💋👨🏻2015💍2019💒12.08.2022
Starania od 02.2023
2025 2xIUI ❌
28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️
Córeczka 🩷
27.02.2026
3685g i 54cm szczęścia 🌸

-
Zapisaliśmy małą na jutro do dermatologa, na wizytę kontrolną.
Jak te emolienty pomogły na ciało, tak mamy problem ze skórą na twarzy… 😔 ewidentnie ją to swędzi i ciągle drapie, aż do krwi.. musimy jej obcinać paznokcie co 3 dni. Mam nadzieję, że nam pomoże.
👱🏻♀️30🧑🏻🦱30
👩🏼❤️💋👨🏻2015💍2019💒12.08.2022
Starania od 02.2023
2025 2xIUI ❌
28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️
Córeczka 🩷
27.02.2026
3685g i 54cm szczęścia 🌸

-
Kasiastaraczka wrote:My nie mamy rytmu dnia , jedziemy na spontanie 🙃
@Sagi oby szybko udało się naprawić bioderka
Ja dość szybko zrezygnowałam z rożka,ma rzecz śpiworka, żeby miała swobodę w nóżkach. Przy tym szerokim pieluchowaniu nie wyobrażałam sobie wiązać jej w rożek,w spiworku łatwiej
Tez o tym myślałam i zamówiłam śpiworek, mam nadzieję, że się przyjmie. Śpiworki miałam dotychczas tylko z nóżkami, takie dla większych dzidziusiów
Kasiastaraczka, Pfry lubią tę wiadomość
-
Daga121222 wrote:Zapisaliśmy małą na jutro do dermatologa, na wizytę kontrolną.
Jak te emolienty pomogły na ciało, tak mamy problem ze skórą na twarzy… 😔 ewidentnie ją to swędzi i ciągle drapie, aż do krwi.. musimy jej obcinać paznokcie co 3 dni. Mam nadzieję, że nam pomoże.
Biedna - powodzenia 🤞
Daga121222 lubi tę wiadomość
-
Oj zdrówka dla córci😙Sagi wrote:My używamy bbox zwykłego plastikowego, jak coś jest nie tak ze słomką to wymieniam tylko ją.
Córcia zaraziła się katarem od starszaka, mam nadzieję że na tym się skończy 🫣
Sagi lubi tę wiadomość
-
Ojej, współczuję... najgorzej jak widać, że dziecko cierpiDaga121222 wrote:Zapisaliśmy małą na jutro do dermatologa, na wizytę kontrolną.
Jak te emolienty pomogły na ciało, tak mamy problem ze skórą na twarzy… 😔 ewidentnie ją to swędzi i ciągle drapie, aż do krwi.. musimy jej obcinać paznokcie co 3 dni. Mam nadzieję, że nam pomoże.
Daga121222 lubi tę wiadomość
-
My wczoraj szxzepiłyśmy pneumokoki, wzielam ta najdroższą opcję bo jak szczepić to porządnie. Obeszło sie bez rewelacji a dzisiaj mama ma gdzies obowiazki i spędzamy dzien tak

Kasiastaraczka, Sagi, alta marea, Daga121222, ZOSIA88, Katt, Kokosq lubią tę wiadomość
11.2021- puste jajo płodowe 💔
17.07.2018 - Franio 💙💙
17.04.2021 - Jaś 💙💙
20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷 -
Kasiastaraczka wrote:A Ty dla siebie jaki masz model stanley?
Bo te kubki z rurką to jak dla mnie słabe..
Ja mam teraz dafi odkrecany i super trzyma temperaturę. Na plac zabaw biorę termos z ikea,z klikanym ustnikiem,ale on słabo trzyma temperaturę
W zasadzie mam dwa. Ten z rurką instagramowy (Quencher) to ma sens tylko w pracy/domu bo nie da się go zamknąć tak, żeby nie przeciekal wiec o włożeniu do torby czy plecaka zapomnij. Teraz ma nowy rodzaj zamknięcia widziałam , ale on jest dla mnie za duży do noszenia na codzień. No ale fakt, 3 lata jeździłam z nim do pracy i używam go w domu codziennie, stalowy element myje w zmywarce, plastiki ręcznie, jest jak nowy. Natomiast na wyjścia w miasto/plac zabaw plus na karmienia nocne kupiłam sobie w ciąży nowy model - Ice Flow Flip Straw o pojemności 0,89 i ja go po prostu kocham. Śpię z nim bo nie przecieka, wszędzie go noszę , jest jak moja prawa ręka 🤣 zawsze mogę go złapać za tą rączkę jak niosę dziecko, jest przy mnie na każde karmienie i leży w nocy w łóżku. Zdecydowanie mój faworyt, jest poręczniejszy od Quenchera no i nic nie przecieka. Plus za to, że ma słomkę - mogę pić na leżąco i półlezaco, sprawdził mi się też mega w szpitalu po cesarce. Generalnie mogłabym robić marketing szeptany dla stanleya gdyby byli zainteresowani bo ja jestem ogromną fanką ich niepoprawnie drogich produktów.
Kasiastaraczka, Katt lubią tę wiadomość









