Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marzec 2026👶
Odpowiedz

Marzec 2026👶

Oceń ten wątek:
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2533 4358

    Wysłany: 22 maja, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie dzisiaj tak ostatecznie dostałam tego okresu 😩 ostatnio to było jakieś dwudniowe plamienie. A dzisiaj to już konkret 😬 i nawet coś tam w brzuchu ćmi, mam nadzieję, że się nie rozkręci za bardzo

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5368 6043

    Wysłany: 22 maja, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współczuję wam tych przejść, u nas P. Miał nocna zmianę, a my pięknie przespaliśmy te 8 h. Pobudka o 7.30 jedzenie i jeszcze mala dosypia, u nas na szczęście ani szum ani pielucha do szczęścia nie sa potrzebne, mloda zasypia sama

    Kasiastaraczka, _Hope, Daga121222, bambusek-94, Sagi, Pfry, Katt, Kokosq lubią tę wiadomość

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 22 maja, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłębuszek wrote:
    A ja od 6h usypiam córkę… mam dość
    Ojej...a jest przy tym marudna? Miałaś pomoc męża?
    Samemu to można zwątpić..
    Mam nadzieję, że w końcu usnęła Zuzia i spalyscie potem dobrze

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 22 maja, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Współczuję wam tych przejść, u nas P. Miał nocna zmianę, a my pięknie przespaliśmy te 8 h. Pobudka o 7.30 jedzenie i jeszcze mala dosypia, u nas na szczęście ani szum ani pielucha do szczęścia nie sa potrzebne, mloda zasypia sama
    U nas dziś jedna pobudka o 2, cycus i dalej spanko. Teraz o 7.20 cycus, pieluszka i pierwsze okno aktywności
    Wczoraj mieliśmy taką noc, że spalysmy ponad 8 godzin
    Lidka jest bardzo łaskawa dla mnie

    _Hope, alta marea, Daga121222, bambusek-94, Dżozu, Sagi, Pfry, Katt, Kokosq lubią tę wiadomość

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • _Hope Autorytet
    Postów: 1120 2002

    Wysłany: 22 maja, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny współczuję i trzymam kciuki żeby problemy skórne Waszych maluszków szybko minęły. 🤞🍀
    Wiem co to znaczy, bo mnóstwo czasu męczyłam się z silnym AZS u synka. Najgorsze zmiany miał na buzi i kilka razy był leczony sterydami. Było mnóstwo drapania, łez i nieprzespanych nocy... Oby Tomka to ominęło..

    @Daga, jak pięknie 🤩 u nas też była super pogoda i znów spędziliśmy na zewnątrz kilka godzin. Dziś również zapowiada się piękny dzień.🌤️

    @alta marea, mój Tomeczek też uwielbia zasypiać wtulony w pieluszkę. 🥹 W dzień mu ją zostawiam bo mam go na oku, ale na noc zabieram.

    @Kłębuszku, współczuję 🫂 mam nadzieję, że jak już Zuzia zasnęła to trochę pospałyście.

    @Jednorożec, @Kasia super, że Gabrysia i Lidka dają Wam pospać.🤩
    Tomuś jest moim trzecim dzieckiem, które bardzo słabo śpi więc już wiem, że najbliższy rok nie pośpimy.🫣


    alta marea, Daga121222 lubią tę wiadomość

    Po trudnej, kilkuletniej walce z niepłodnością...
    🐝 2021🩷
    🐝 2023🩵
    🐝 2026🩵

    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2533 4358

    Wysłany: 22 maja, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Jednorożec, zazdroszczę takiej ilości snu 🤭
    U nas byłam pobudka po 3 i 5

    @Kasiastataczka to za Wami również fajna noc ☺️

    @Hope, dlatego mam nadzieję, że u nas to przejściowe 😩🫣 tej nocy spała cała zawinięta, miała schowane ręce, więc tym razem się nie podrapana. A ranki na twarzy zaczynają się goić, posmarowałam jej na noc czoło bepanthenem i skóra nie jest już taka szorstka i zaczerwieniona, gdzieś przeczytałam, że ktoś tak robił i stwierdziłam, że raz się żyje 🫣 ważne, że coś pomogło.
    Oj tak 😍☀️ ma być pięknie, więc też na pewno będziemy dziś spędzać czas na zewnątrz

    Kasiastaraczka, _Hope lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 22 maja, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłębuszek wrote:
    A ja od 6h usypiam córkę… mam dość
    Współczuje Ci u nas czasami pojedyńcze dni sa spoko nawet daje odpocząć i zlapac oddech ale powiwm Ci że gorsze od braku snu są choroby Leon mam wrazenie tez ma juz katar mnie rano gardlo bolało córka nie poszła juz dzisiaj do przedszkola inhalator wyciągnięty ja mam naprawdę dość tych chorób :/
    Przyszla mi dzisiaj dostawa ze sklepu spożywczego ja polecam Wam taka opcje napewno bede z tego korzystać można tez wybrac godziny przyda mi się to napewno jak wróce do pracy bo tego czasu napewno bedzie nie wiele a nie bede tracic czasu na zakupy stanie w kolejkach i denerwowanie się jwdynie produkty typu warzywa i owoce bede kupiwac w osiedlowym ale tam siw nie stoi w kolejlach :) najchetniej wzielabym tez jakas babke do sprzatania aby mi cala chate ogarneła zeby czuc sie psychicNie lepiej ale mąz nie chce się zgodzić ale jak wróce do pracy to pomyśle o tym :)

    alta marea, Dżozu lubią tę wiadomość

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • alta marea Autorytet
    Postów: 583 884

    Wysłany: 22 maja, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZOSIA88 wrote:
    Współczuje Ci u nas czasami pojedyńcze dni sa spoko nawet daje odpocząć i zlapac oddech ale powiwm Ci że gorsze od braku snu są choroby Leon mam wrazenie tez ma juz katar mnie rano gardlo bolało córka nie poszła juz dzisiaj do przedszkola inhalator wyciągnięty ja mam naprawdę dość tych chorób :/
    Przyszla mi dzisiaj dostawa ze sklepu spożywczego ja polecam Wam taka opcje napewno bede z tego korzystać można tez wybrac godziny przyda mi się to napewno jak wróce do pracy bo tego czasu napewno bedzie nie wiele a nie bede tracic czasu na zakupy stanie w kolejkach i denerwowanie się jwdynie produkty typu warzywa i owoce bede kupiwac w osiedlowym ale tam siw nie stoi w kolejlach :) najchetniej wzielabym tez jakas babke do sprzatania aby mi cala chate ogarneła zeby czuc sie psychicNie lepiej ale mąz nie chce się zgodzić ale jak wróce do pracy to pomyśle o tym :)

    Ja bez zakupów online bym zginęła 😆 u nas niektóre markety doręczają, a w niektórych można zamówić o której się odbiera - to moja najczęstsza opcja, zawsze mąż odbiera wracając z pracy. Na ostatnią chwilę można też robić takie małe zakupy jak czegoś brakuje to oni wtedy do 90 minut od złożenia zamówienia dowożą, ale wtedy jest trochę drożej.

    Kasiastaraczka, Dżozu lubią tę wiadomość

    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 22 maja, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZOSIA88 wrote:
    Współczuje Ci u nas czasami pojedyńcze dni sa spoko nawet daje odpocząć i zlapac oddech ale powiwm Ci że gorsze od braku snu są choroby Leon mam wrazenie tez ma juz katar mnie rano gardlo bolało córka nie poszła juz dzisiaj do przedszkola inhalator wyciągnięty ja mam naprawdę dość tych chorób :/
    Przyszla mi dzisiaj dostawa ze sklepu spożywczego ja polecam Wam taka opcje napewno bede z tego korzystać można tez wybrac godziny przyda mi się to napewno jak wróce do pracy bo tego czasu napewno bedzie nie wiele a nie bede tracic czasu na zakupy stanie w kolejkach i denerwowanie się jwdynie produkty typu warzywa i owoce bede kupiwac w osiedlowym ale tam siw nie stoi w kolejlach :) najchetniej wzielabym tez jakas babke do sprzatania aby mi cala chate ogarneła zeby czuc sie psychicNie lepiej ale mąz nie chce się zgodzić ale jak wróce do pracy to pomyśle o tym :)
    Tak,opcja z zakupami jest super,w Warszawie korzystaliśmy często właśnie przy okazji urodzenia dziecka (każdego)
    Teraz już chodzimy na zakupy,ale jak są jakieś fajne promocje plus kończy nam się woda to czasami zamawiamy

    No jak się wyprowadzimy na wieś to już nie będzie zmiłuj i na zakupy trzeba będzie samemu jeździć,dostaw tu nie ma 🙃

    Oj oby Was choroby ominęły...
    U nas najstarszy coś chrząka z rana, miał wcześniej trochę katar,chyba jakiś lżejszy wirus

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 22 maja, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alta marea wrote:
    Ja bez zakupów online bym zginęła 😆 u nas niektóre markety doręczają, a w niektórych można zamówić o której się odbiera - to moja najczęstsza opcja, zawsze mąż odbiera wracając z pracy. Na ostatnią chwilę można też robić takie małe zakupy jak czegoś brakuje to oni wtedy do 90 minut od złożenia zamówienia dowożą, ale wtedy jest trochę drożej.
    Ja dopiero nie dawno to odkrylam mysle ze to super opcja szczegolnie w zimie jak nie mozna wyjść uff myśle że nie zginiemy :D

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • Kłębuszek Autorytet
    Postów: 665 1226

    Wysłany: 22 maja, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatecznie padła i była pobudka o 4:30. Wstała po 8 i od tej pory nie śpi. Uspokaja się w pozycji na leniwca, więc podejrzewam że brzuszek ją boli.

    Wy pilnujecie jakoś bardzo okien aktywności? Myślałam że ja za późno usypiam dlatego jest problem i wczoraj cały dzień tego pilnowałam i w miarę spała. Co prawda musiałam ją trzymać cały czas. No ale wieczorem to już nic nie działało.

    31 l👩 +30 l👨

    2021 💕
    2023 👰🤵
    2024.09 - początek starań

    08.06.25 - szczęśliwy cykl 🍀
    24.07 (47dc) - test pozytywny ⏸️
    Beta 105,7; Progesteron 22,19
    26.07 (49dc) - Beta 313,3, TSH 2,28

    04.08 - widoczny pęcherzyk ciążowy
    08.08 - zarodek z bijącym serduszkiem ❤️
    22.08 - 1.76 cm bobasa ❤️
    08.09 - CRL 3.8 cm ❤️
    19.09 - Nifty Pro, wszystkie ryzyka niskie, dziewczynka 🩷
    3.11 - 242 g 🩷
    1.12 - 490 g 🩷
    29.12 - 925 g 🩷
    12.01 - 1300 g 🩷
    26.01 - 1480 g 🩷
    11.02 - 2080 g 🩷
    25.02 - 2280 g 🩷
    18.03 - 2740 g 🩷
    8.04 - 3400 g 🩷

    🩷🩷🩷Zuza🩷🩷🩷
    10.04.2026 13:47 3380g 53cm💕

    age.png
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 22 maja, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłębuszek wrote:
    Ostatecznie padła i była pobudka o 4:30. Wstała po 8 i od tej pory nie śpi. Uspokaja się w pozycji na leniwca, więc podejrzewam że brzuszek ją boli.

    Wy pilnujecie jakoś bardzo okien aktywności? Myślałam że ja za późno usypiam dlatego jest problem i wczoraj cały dzień tego pilnowałam i w miarę spała. Co prawda musiałam ją trzymać cały czas. No ale wieczorem to już nic nie działało.
    Kłebuszku nie ma reguły wiesz jak ostayecznie Leon zasypia o godzinie 3 w nocy jak jest pobudka na karmienie to budze sie rano majac go na rekach zasypiam na siedzaco a on sobie śpi zadowolony jestem przerażona bo co go probuje odlozyć to sie budzi ale jak maz z nom zostanie to bedzie mial noce nieprzespane :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja, 12:47

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • Dżozu Autorytet
    Postów: 1264 2675

    Wysłany: 22 maja, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłębuszek wrote:
    A ja od 6h usypiam córkę… mam dość

    Rany, przykro mi 😞 ciężko macie Dziewczyny... życzę Wam z calego serca, żeby było Wam lżej.

    Kłębuszek lubi tę wiadomość

    ⏸️ 10.07.2025 🤩 po raz pierwszy w życiu 🤩
    29.07 - 4,5 mm Kropka 🐤🥳 ciąża młodsza o tydzień (późna owulka)
    26.08 - 3,69 cm Wiercipiętka 👶❤️
    8.09 - 6,1 cm Bobasa ❤️❤️❤️ usg prawidłowe
    23.09 - Dzidziutek ukrywa swą płeć..
    21.10 - Dziewczynka na pokładzie ❤️ girl power ❤️
    14.10 - 473 g zdrowej dziewczynki ❤️
    17.12 - Ula ma już 1 kg 🤰🏽💪🏼🌞🌞🌞
    7.01.2026 - III prenatalne ok ❤️, Bobaska ma już 1480 g 💪🏼🌞
    17.02.2026 - Bobaska ma już 2,7 kg💪🏼🌞
    3.03.2026 - 3,3 kg :) +/- 400 g
    9.03.2026 - ok. 3,2 kg
    17.03.2026 - ok. 3,9 kg ?? 😎😎😎 dużo wód płodowych
    23.03.2026 - Witaj Urszulko ❤️ 4,2 kg, cc.

    age.png
  • Dżozu Autorytet
    Postów: 1264 2675

    Wysłany: 22 maja, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas Ula ostatnio mam wrażenie, że przegina ze spaniem, przez co zaczynam sie zastanawiać czy nie ma jakiejś anemii, bo się blada zrobila. Mieliśmy skierowanie na badania krwi i moczu, więc poszliśmy wczoraj do punktu pobrań i myślałam, ze jakis wgląd do wyników będę mieć, a tam mi mówią, że u lekarza. A wizyta dopiero 17 czerwca (neonatolog)..takze hehe ale bylam sprytna 🙃 może na jakimś IKP córki będą te wyniki? Muszę poszperać.

    Czy senność może być zwiazana ze skokiem rozwojowym?
    Bo też widzę u małej wiele zmian w zachowaniu. Np rozgadała się i zaczeła się uśmiechać 😉

    Zazdroszczę możliwości zakupów spozywczych online, u nas nie ma takiej opcji. Na pewno byłabym stałą klientką 😀

    Współczuję Wam problemów skórnych.. u nas spokój poki co. Ale moja bratanica przez to przechodziła:/

    ⏸️ 10.07.2025 🤩 po raz pierwszy w życiu 🤩
    29.07 - 4,5 mm Kropka 🐤🥳 ciąża młodsza o tydzień (późna owulka)
    26.08 - 3,69 cm Wiercipiętka 👶❤️
    8.09 - 6,1 cm Bobasa ❤️❤️❤️ usg prawidłowe
    23.09 - Dzidziutek ukrywa swą płeć..
    21.10 - Dziewczynka na pokładzie ❤️ girl power ❤️
    14.10 - 473 g zdrowej dziewczynki ❤️
    17.12 - Ula ma już 1 kg 🤰🏽💪🏼🌞🌞🌞
    7.01.2026 - III prenatalne ok ❤️, Bobaska ma już 1480 g 💪🏼🌞
    17.02.2026 - Bobaska ma już 2,7 kg💪🏼🌞
    3.03.2026 - 3,3 kg :) +/- 400 g
    9.03.2026 - ok. 3,2 kg
    17.03.2026 - ok. 3,9 kg ?? 😎😎😎 dużo wód płodowych
    23.03.2026 - Witaj Urszulko ❤️ 4,2 kg, cc.

    age.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 22 maja, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłębuszku, ja okien nie pilnuję - jeszcze. Płynę z prądem. Jakbyśmy były tylko we dwie to może bym bardziej na to patrzyła, no ale nie mam możliwości.
    Poza tym przesyłam duchowe wsparcie 🫂

    My miałyśmy dwie super nocki - jak usnęła koło 21 tak spała do około 4. Podejrzewam że dziś byłoby równie dobrze, ale niestety zatkany nos ciągle ją wybudzał. Odciągałam odkurzaczem (katarkiem), ale niewiele to pomagało.
    Ogólnie dzisiejszy dzień jest bardzo kiepski.

    Kłębuszek lubi tę wiadomość

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • alta marea Autorytet
    Postów: 583 884

    Wysłany: 22 maja, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dziś dla odmiany pojawiły się pierwszy raz nitki krwi w stolcu. Biorąc pod uwagę że od poniedziałku nie jem nabiału to teraz już zgłupiałam. Wczoraj natomiast wjechało dużo jogurtu sojowego i sporo masła orzechowego, może to ta soja bo ona uczula krzyżowo z bmk … no ale kurde serio jestem głupia teraz, bo jak jadłam bmk to tego nie było. Czekam na kolejny stolec , oczywiście zawsze wszystkie stresy przed weekendem i wyjazdem.

    age.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 22 maja, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alta, może to jednorazowa akcja, oby.

    Dżozu, chciałam ci to wcześniej wkleić, ale coś mnie oderwało od telefonu - zerknij, może będzie pomocne
    https://www.gov.pl/web/rpp/dostep-pacjentow-do-wynikow-badan-diagnostycznych-i-laboratoryjnych

    alta marea, Dżozu lubią tę wiadomość

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • alta marea Autorytet
    Postów: 583 884

    Wysłany: 22 maja, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłębuszek - u nas te okna same się pilnują, młody albo leci przez ręce ze zmęczenia po 45-60 minutach albo na odwrót, zaczyna biec w miejscu jak przewrócony brzuchem do góry karaluch. Sam nie umie usnąć, ale od razu wiadomo, że trzeba mu wtedy pomóc.

    Kłębuszek lubi tę wiadomość

    age.png
  • Dżozu Autorytet
    Postów: 1264 2675

    Wysłany: 22 maja, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas podobnie, po jakiejs godzinie mała już zaczyna marudzić ze zmęczenia i trzeba ją ululać, najczęściej sama zasypia przy piersi.

    Kłębuszek lubi tę wiadomość

    ⏸️ 10.07.2025 🤩 po raz pierwszy w życiu 🤩
    29.07 - 4,5 mm Kropka 🐤🥳 ciąża młodsza o tydzień (późna owulka)
    26.08 - 3,69 cm Wiercipiętka 👶❤️
    8.09 - 6,1 cm Bobasa ❤️❤️❤️ usg prawidłowe
    23.09 - Dzidziutek ukrywa swą płeć..
    21.10 - Dziewczynka na pokładzie ❤️ girl power ❤️
    14.10 - 473 g zdrowej dziewczynki ❤️
    17.12 - Ula ma już 1 kg 🤰🏽💪🏼🌞🌞🌞
    7.01.2026 - III prenatalne ok ❤️, Bobaska ma już 1480 g 💪🏼🌞
    17.02.2026 - Bobaska ma już 2,7 kg💪🏼🌞
    3.03.2026 - 3,3 kg :) +/- 400 g
    9.03.2026 - ok. 3,2 kg
    17.03.2026 - ok. 3,9 kg ?? 😎😎😎 dużo wód płodowych
    23.03.2026 - Witaj Urszulko ❤️ 4,2 kg, cc.

    age.png
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 23 maja, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co za dzień ciężki z kazdym dniem mam wrażenie że jest gorzej Leon dziwiaj od godziny chyba 13 ciagle płakał potem na chwile zasypial 5 min / 10 i zaś na nowo nie wiem czy to dlatego ze z mężem troche został jestem taka zmęczona mam serdecznie dość tego macierzynstwa najchetniej spakowałabym walizki i uciekła zawszw mozna miec glupie myśli w głowie troche lżej na duszy :(
    Mąz dziwiaj zobaczył jak jwgo słowa ostaynio były złe powiedział żw ja tylko z dziećmi siedze a z Leonem nic sie nie da zrobić juz nawet źle mu w chuście chcialam kupic nosidelko ale sobie daruje bo ceny sa drozsze a on jest taki placzek, że jakis dramat ile ja się namorduje aby go uspać nawet nie macie pojęcia ale dzięki temu, że dzisiaj maz sie nim troche zajął ja ogarnelam kuchnie zrobiłam obiad i malo mnie orad nie zabił zrobilo sie zwarcie w mopie parowym i az strzelił kabel... mam wrażenie że pasmo nieszcześć dzisiaj wyczerpałam .Ja sie go boje nawet odkladać bo co jak sie znowu obudzi no dramat jakiś i te pierdoły że z drugim dzieckiem bedzie lżej nie wierzcie w to u mnie jest mega cieżko dzisiaj az mi łzy polecialy bo czuje się mega nieszczesliwa jako Matka Polka to jest bardzo ciezka praca najmniej doceniana.

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
‹‹ 693 694 695 696 697 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ