Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marzec 2026👶
Odpowiedz

Marzec 2026👶

Oceń ten wątek:
  • alta marea Autorytet
    Postów: 583 884

    Wysłany: 21 maja, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga121222 wrote:
    Zapisaliśmy małą na jutro do dermatologa, na wizytę kontrolną.
    Jak te emolienty pomogły na ciało, tak mamy problem ze skórą na twarzy… 😔 ewidentnie ją to swędzi i ciągle drapie, aż do krwi.. musimy jej obcinać paznokcie co 3 dni. Mam nadzieję, że nam pomoże.

    O nie 😭 u nas też buzia bardzo sucha, zrobiły się krostki w kolorze skóry , które po kąpieli są jak skorupa, to jeden z powodów dla których jestem na próbę na diecie eliminacyjnej bmk 😭
    Współczuje bardzo drapania, nie wiem czy używacie emolientow na twarz ale jeśli się drapie tuż po aplikacji to może ją piec - tak miały moje dzieci. Kiedyś już pisałam, że na pewnym etapie egzema wymaga przeleczenie sterydem zanim się wróci do emolientow, bo one też w konkretnym stopniu zaawansowania już tylko więcej robią szkody niż pożytku. Tak jest u moich starszych chłopców, egzema jest z nami od dawna.

    U Olusia póki co nie ma drapania, ale jest dużo nerwowego pocierania noska.

    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 21 maja, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alta marea wrote:
    W zasadzie mam dwa. Ten z rurką instagramowy (Quencher) to ma sens tylko w pracy/domu bo nie da się go zamknąć tak, żeby nie przeciekal wiec o włożeniu do torby czy plecaka zapomnij. Teraz ma nowy rodzaj zamknięcia widziałam , ale on jest dla mnie za duży do noszenia na codzień. No ale fakt, 3 lata jeździłam z nim do pracy i używam go w domu codziennie, stalowy element myje w zmywarce, plastiki ręcznie, jest jak nowy. Natomiast na wyjścia w miasto/plac zabaw plus na karmienia nocne kupiłam sobie w ciąży nowy model - Ice Flow Flip Straw o pojemności 0,89 i ja go po prostu kocham. Śpię z nim bo nie przecieka, wszędzie go noszę , jest jak moja prawa ręka 🤣 zawsze mogę go złapać za tą rączkę jak niosę dziecko, jest przy mnie na każde karmienie i leży w nocy w łóżku. Zdecydowanie mój faworyt, jest poręczniejszy od Quenchera no i nic nie przecieka. Plus za to, że ma słomkę - mogę pić na leżąco i półlezaco, sprawdził mi się też mega w szpitalu po cesarce. Generalnie mogłabym robić marketing szeptany dla stanleya gdyby byli zainteresowani bo ja jestem ogromną fanką ich niepoprawnie drogich produktów.
    No właśnie, oglądałam ostatnio ten instagramowy w tk Maxx i nie przemówiła do mnie cena za coś takiego czego nie wezmę do wózka,plecaka. Muszę mieć coś zamkniętego
    Może się skusze na ten zamykany 😄 lubię termosy,kubki 🥰

    alta marea lubi tę wiadomość

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • alta marea Autorytet
    Postów: 583 884

    Wysłany: 21 maja, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    No właśnie, oglądałam ostatnio ten instagramowy w tk Maxx i nie przemówiła do mnie cena za coś takiego czego nie wezmę do wózka,plecaka. Muszę mieć coś zamkniętego
    Może się skusze na ten zamykany 😄 lubię termosy,kubki 🥰

    Ja też bardzo 🙈

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2533 4358

    Wysłany: 21 maja, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alta marea wrote:
    O nie 😭 u nas też buzia bardzo sucha, zrobiły się krostki w kolorze skóry , które po kąpieli są jak skorupa, to jeden z powodów dla których jestem na próbę na diecie eliminacyjnej bmk 😭
    Współczuje bardzo drapania, nie wiem czy używacie emolientow na twarz ale jeśli się drapie tuż po aplikacji to może ją piec - tak miały moje dzieci. Kiedyś już pisałam, że na pewnym etapie egzema wymaga przeleczenie sterydem zanim się wróci do emolientow, bo one też w konkretnym stopniu zaawansowania już tylko więcej robią szkody niż pożytku. Tak jest u moich starszych chłopców, egzema jest z nami od dawna.

    U Olusia póki co nie ma drapania, ale jest dużo nerwowego pocierania noska.
    O kurcze, to nie wiedziałam 🫢 dobrze, że idziemy to tego dermatologa…

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2533 4358

    Wysłany: 21 maja, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    My wczoraj szxzepiłyśmy pneumokoki, wzielam ta najdroższą opcję bo jak szczepić to porządnie. Obeszło sie bez rewelacji a dzisiaj mama ma gdzies obowiazki i spędzamy dzien tak

    20260521-111045.jpg
    No i tak trzymaj! 🙂
    Cieszę się, że po szczepieniu wszystko było dobrze

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 21 maja, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga121222 wrote:
    O kurcze, to nie wiedziałam 🫢 dobrze, że idziemy to tego dermatologa…
    Oj tak... widziałam jak średni synek reagował na niektóre smarowidła... musiałam szybko zmywać
    A raz miał już taki stan skóry, że pediatra dał steryd..po tym jak ręką odjął

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 21 maja, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga bardzo Ci wspólczuje ze skórą moze dermatolog zleci jakas masc ze sterydem.

    Arga przed wczoraj kupilam bidon na poczcie dla córki ja ogolnie kupuje jesli mi sie cos trafi a teraz beda takie produkty rzucane m.in w biedronce w tamtym roku mielismy taki ze slomka ale srednio bylam zadowolona z tej slomki teraz mamy bez ;) do tego dokupilam sniadaniówkę jakbysmy gdzies na spacer wychodzili.
    Jak córka byla mala to kupowalam bbox ale twierdze że ten produkt jest drogi i sredbio nam się sprawdzał przy synu chcialabhm postawic na coś co sie myje dobrze zauważylam, że teraz dla mnie ważniejsze sa rzeczy praktyczne

    Dzisiaj się wyspałam ale padlam chcialam cos napisać wczoraj ale nie dałam rady Leon jest ostatnio bardzo wymagający :(

    Ja lubie szczerze kocyki nie przepadam za śpiworkami a mam tez otulacz który jest spiworkiem i on mi bardziej słuzy do uspokojenia. Rożka dalej uzywam wlozylam go do lozeczka i sluzy nam do leżenia.

    Corka poszla dzisiaj do przedszkola wczoraj juz dobrze się czuła mam nadzieję że jutro tez pójdzie a my z Leonem byliśmy w sklepie osiedlowym na zakupach nie zapuszczam sie z nim do biedronki czy lidla albo gdzieś dalej. Ostatnio też praktykuje zakupy spożywcze przez internet jutro maja mi przywieźć.

    Daga121222, Kasiastaraczka lubią tę wiadomość

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • Pfry Autorytet
    Postów: 1424 2735

    Wysłany: 21 maja, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sagi - przykra sprawa z tą szyną - ale faktycznie pewnie pani doktor ma rację, że lepiej teraz to ogarnąć. Fajnie, że już się udało wdrożyć działanie z tą szyną na codzień. Kciuki, żeby bioderko fajnie się rozwinęło 🤞

    Dziewczyny - mam nadzieję, że problemy skórne i waszych dzieciaczków są chwilowe i zaraz przejdą 🤞

    Dziewczyny po porodach SN macie jakieś dolegliwości po porodach? Ja walczę z hemoroidami, już jest duuuużo lepiej. I jakimś cudem, 10 tyg. po porodzie pojawiły mi się 3 epizody z nietrzymaniem moczu 😑😑 muszę jednak regularnie ćwiczyć zgodnie z zaleceniami mojej fizjo urogin, a nie tylko jak mi się przypomni 😅 zdziwiło mnie to, bo na kontroli 01.05 mówiła, że jest naprawdę fajnie, że stan jak po 3 miesiącach od porodu a nie niecałych dwóch. Powiedzcie, że nie jestem w tym sama? 😅😅

    Ale z plusów to wczoraj pierwszy raz od roku jechałam rowerem i to było cudowne 😍

    Sagi, Daga121222, Kasiastaraczka, bambusek-94, Dżozu, Kokosq lubią tę wiadomość

    👩 '90 | 🧑 '91 - starania od 11.2020

    09.2019 polip w jamie macicy
    2021: 21.09 histeroskopia ✂️ polipa
    2022: 31.07⏸️😳 - 19.08 ❤️- 11.09💔 poronienie samoistne 9+4 - powrót do starań od 12.2022
    2023: 02.03 HyCoSy ✅ 14.08 histeroskopia z biopsją endometrium ❌ 27.12 kontrolna biopsja ✅
    2024: 03.01 HOMA ✅ cytokiny rozjechane, KIR Bx, allo-MLR 33,1%, endometrioza II i adenomioza ❌; 29.07 i 28.08 - IUI ❌ 15.11 histeroskopia: ✂️mikropolipy, zrosty; biopsja ❌

    16.02.2024 AMH 1,28 -> 06.02.2025 AMH 1,92
    Mąż: seminogram ✅ fragmentacja ✅ HBA ✅
    Kariotypy ✅ cross-match✅
    Diagnoza ❔❔❔ niepłodność idiopatyczna

    05.2025: 1 IVF: 8 🪩 ➡️ 6 🥚➡️ 4 MII ➡️ ❄️ 6CA 🧘FET?
    29.06 - NATURALS ⏸️ 😭 🪄 30.06 501,42 mIU/ml, 02.07 1376,78 mIU/ml
    11.03.2026 - GG 🩷 40+6 🥹 3500 g, 55 cm
    age.png
  • alta marea Autorytet
    Postów: 583 884

    Wysłany: 21 maja, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga121222 wrote:
    O kurcze, to nie wiedziałam 🫢 dobrze, że idziemy to tego dermatologa…

    Poobserwuj, bo jeśli masz wrażenie że to się dzieje tuz po aplikacji to warto o tym wspomniec. Moje dzieci zaczęły sygnalizowac dość szybko, ale takie uczucie maja na całym ciele - po wygladzie skóry nikt by nie poznal, po prostu jest bardzo sucha z takimi Mikro krosteczkami, ale bez otwartych ran lub zaczerwienienia, szczególnie u jednego syna. Po prostu przychodzi moment, że jest tak sucha, że zaczyna piec. Wtedy dostajemy steryd, tydzień do trzech przeleczenia w zależności od stanu skóry, i później wracamy do emolientow. Po tylu latach receptę wystawia nam już pediatra na telefon. Mamy średnio 3-5 razy w roku przeliczenie mleczkiem lub kremem sterydowym. Jak niedopilnuje emolientow na codzień to problem wraca natychmiast

    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2533 4358

    Wysłany: 21 maja, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Zosia my też raczej z małą nie chodzimy na zakupy, mąż chodzi sam albo czasem jak on wróci z pracy to ja robię sobie spacer do sklepu w samotności 😂

    @Pfry ja mam ból kości ogonowej cały czas i nietrzymanie moczu 🫣 także nie jesteś sama

    @Alta zwrócę na to uwagę, aczkolwiek odkąd ją posmarowałam rano to już się nie drapie, więc nie wiem. Ale jeszcze cały dzień przed nami 🤭


    My korzystamy z pogody, szum wody tak zadziałał na moją Wiktorię, że usnęła 🤭♥️ Ale akurat była jej pora drzemki

    IMG-4568.jpg

    Kasiastaraczka, Sagi, alta marea, bambusek-94, _Hope, Katt, Kokosq lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 21 maja, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga121222 wrote:
    @Zosia my też raczej z małą nie chodzimy na zakupy, mąż chodzi sam albo czasem jak on wróci z pracy to ja robię sobie spacer do sklepu w samotności 😂

    @Pfry ja mam ból kości ogonowej cały czas i nietrzymanie moczu 🫣 także nie jesteś sama

    @Alta zwrócę na to uwagę, aczkolwiek odkąd ją posmarowałam rano to już się nie drapie, więc nie wiem. Ale jeszcze cały dzień przed nami 🤭


    My korzystamy z pogody, szum wody tak zadziałał na moją Wiktorię, że usnęła 🤭♥️ Ale akurat była jej pora drzemki

    IMG-4568.jpg
    Daga powiedz mi to w Polsce zdjecie ? Bo u nas dzisiaj deszczowo coś rano jeszcze bylo ok

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2533 4358

    Wysłany: 21 maja, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZOSIA88 wrote:
    Daga powiedz mi to w Polsce zdjecie ? Bo u nas dzisiaj deszczowo coś rano jeszcze bylo ok
    Haha tak, w Warszawie dziś dopisuje pogoda 🙂

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 21 maja, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga121222 wrote:
    Haha tak, w Warszawie dziś dopisuje pogoda 🙂
    W życiu nie powoedzialabym że to Warszawa jest:D bylam jakoś w 2022 roku na egzaminie i wszedzie zabudowania i wysokie budynki :D

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 21 maja, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga121222 wrote:
    Haha tak, w Warszawie dziś dopisuje pogoda 🙂
    Potwierdzam 😁

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • alta marea Autorytet
    Postów: 583 884

    Wysłany: 21 maja, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga121222 wrote:
    @Zosia my też raczej z małą nie chodzimy na zakupy, mąż chodzi sam albo czasem jak on wróci z pracy to ja robię sobie spacer do sklepu w samotności 😂

    @Pfry ja mam ból kości ogonowej cały czas i nietrzymanie moczu 🫣 także nie jesteś sama

    @Alta zwrócę na to uwagę, aczkolwiek odkąd ją posmarowałam rano to już się nie drapie, więc nie wiem. Ale jeszcze cały dzień przed nami 🤭


    My korzystamy z pogody, szum wody tak zadziałał na moją Wiktorię, że usnęła 🤭♥️ Ale akurat była jej pora drzemki

    IMG-4568.jpg


    U mnie tak dziś zadziałał okap, zupełnie przywpdkowo 😆 jak usnął to prawie trzy godziny spał, pod warunkiem że okap był włączony 😆

    Znaleźliśmy patent na wyciszenie, szczególnie wieczorem (również przez przypadek), otóż mój kawaler potrzebuje mieć w coś wtulona buzię! Tak było w ciąży, leżał buźka w łożysku. Sam się wygina żeby się na maksa wtulić we mnie, dałam mu pieluchę tetrowa i najszczęśliwszy jest jak ma całą buzię przykryta. Jest to mega stresujące dla mnie, ale w domowych warunkach pod kontrolą wykonalne. Zakładam, że lepiej by sypiał w nocy z pieluszką przy buzi, ale niestety na to nie pozwolę 😁😬 wiem że dużo maluszków tak śpi, żadne moje nigdy nie miało takiej potrzeby

    Daga121222, Kasiastaraczka, _Hope, Katt, Kokosq lubią tę wiadomość

    age.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 21 maja, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, zawieszkę na wózek też zamówiłam, Daga natchnęłaś mnie jak to powiesić.

    Daga121222, Kasiastaraczka lubią tę wiadomość

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 21 maja, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alta marea wrote:
    U mnie tak dziś zadziałał okap, zupełnie przywpdkowo 😆 jak usnął to prawie trzy godziny spał, pod warunkiem że okap był włączony 😆

    Znaleźliśmy patent na wyciszenie, szczególnie wieczorem (również przez przypadek), otóż mój kawaler potrzebuje mieć w coś wtulona buzię! Tak było w ciąży, leżał buźka w łożysku. Sam się wygina żeby się na maksa wtulić we mnie, dałam mu pieluchę tetrowa i najszczęśliwszy jest jak ma całą buzię przykryta. Jest to mega stresujące dla mnie, ale w domowych warunkach pod kontrolą wykonalne. Zakładam, że lepiej by sypiał w nocy z pieluszką przy buzi, ale niestety na to nie pozwolę 😁😬 wiem że dużo maluszków tak śpi, żadne moje nigdy nie miało takiej potrzeby

    No nie mogę, jaki słodziak z niego 🥺

    alta marea lubi tę wiadomość

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2533 4358

    Wysłany: 21 maja, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alta marea wrote:
    U mnie tak dziś zadziałał okap, zupełnie przywpdkowo 😆 jak usnął to prawie trzy godziny spał, pod warunkiem że okap był włączony 😆

    Znaleźliśmy patent na wyciszenie, szczególnie wieczorem (również przez przypadek), otóż mój kawaler potrzebuje mieć w coś wtulona buzię! Tak było w ciąży, leżał buźka w łożysku. Sam się wygina żeby się na maksa wtulić we mnie, dałam mu pieluchę tetrowa i najszczęśliwszy jest jak ma całą buzię przykryta. Jest to mega stresujące dla mnie, ale w domowych warunkach pod kontrolą wykonalne. Zakładam, że lepiej by sypiał w nocy z pieluszką przy buzi, ale niestety na to nie pozwolę 😁😬 wiem że dużo maluszków tak śpi, żadne moje nigdy nie miało takiej potrzeby
    O proszę, nawet okap dał radę 😃
    Moja mama mi opowiadała, że mój brat też tak miał, że chciał mieć chustę tetrową na twarzy, inaczej płakał 😂

    Kasiastaraczka, alta marea lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Kłębuszek Autorytet
    Postów: 665 1226

    Wysłany: 22 maja, 00:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja od 6h usypiam córkę… mam dość

    31 l👩 +30 l👨

    2021 💕
    2023 👰🤵
    2024.09 - początek starań

    08.06.25 - szczęśliwy cykl 🍀
    24.07 (47dc) - test pozytywny ⏸️
    Beta 105,7; Progesteron 22,19
    26.07 (49dc) - Beta 313,3, TSH 2,28

    04.08 - widoczny pęcherzyk ciążowy
    08.08 - zarodek z bijącym serduszkiem ❤️
    22.08 - 1.76 cm bobasa ❤️
    08.09 - CRL 3.8 cm ❤️
    19.09 - Nifty Pro, wszystkie ryzyka niskie, dziewczynka 🩷
    3.11 - 242 g 🩷
    1.12 - 490 g 🩷
    29.12 - 925 g 🩷
    12.01 - 1300 g 🩷
    26.01 - 1480 g 🩷
    11.02 - 2080 g 🩷
    25.02 - 2280 g 🩷
    18.03 - 2740 g 🩷
    8.04 - 3400 g 🩷

    🩷🩷🩷Zuza🩷🩷🩷
    10.04.2026 13:47 3380g 53cm💕

    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2533 4358

    Wysłany: 22 maja, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłębuszek wrote:
    A ja od 6h usypiam córkę… mam dość
    Jejciu 😣 mam nadzieję, że się w końcu udało i trochę pospałyście

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
‹‹ 692 693 694 695 696 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ