Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marzec 2026👶
Odpowiedz

Marzec 2026👶

Oceń ten wątek:
  • Kłębuszek Autorytet
    Postów: 665 1226

    Wysłany: 23 maja, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Zosia bardzo mi przykro że jest Ci tak ciężko. U mnie każdy dzień jest inny i nigdy nie wiem czego się spodziewać. Wczoraj w dzień sikaj spała tylko na rękach, a na noc zasnęła sama w łóżeczku, nawet nie musiałam jej usypiać. Odłożyłam ją, wyszłam a po kilku minutach spała. Ale za to dzisiaj weszły 3 drzemki po 40 min w tym dwie w łóżeczku, ale teraz na noc nie chce spać inaczej niż na moich rękach. U męża się strasznie denerwuje i pierwszy raz zobaczyłam jak on traci cierpliwość, a z reguły to ja nie dawałam rady. Mi już wysiadają kolana od ciągłego bujania. Mam wrażenie że cały dzień ją tylko usypiam.

    31 l👩 +30 l👨

    2021 💕
    2023 👰🤵
    2024.09 - początek starań

    08.06.25 - szczęśliwy cykl 🍀
    24.07 (47dc) - test pozytywny ⏸️
    Beta 105,7; Progesteron 22,19
    26.07 (49dc) - Beta 313,3, TSH 2,28

    04.08 - widoczny pęcherzyk ciążowy
    08.08 - zarodek z bijącym serduszkiem ❤️
    22.08 - 1.76 cm bobasa ❤️
    08.09 - CRL 3.8 cm ❤️
    19.09 - Nifty Pro, wszystkie ryzyka niskie, dziewczynka 🩷
    3.11 - 242 g 🩷
    1.12 - 490 g 🩷
    29.12 - 925 g 🩷
    12.01 - 1300 g 🩷
    26.01 - 1480 g 🩷
    11.02 - 2080 g 🩷
    25.02 - 2280 g 🩷
    18.03 - 2740 g 🩷
    8.04 - 3400 g 🩷

    🩷🩷🩷Zuza🩷🩷🩷
    10.04.2026 13:47 3380g 53cm💕

    age.png
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 23 maja, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leon prawie cały dzien dzisiaj nke spał no nie umial usnąc smoczek calkowicie odrzucił :(
    Kłebuszku tylko ze mam jeszcze córke w tym wszystkim dzisiaj już naprawdę sie popłakałam a ja jestem silna babka :( nauczylam sie robic jedzenie 1 reka córce ja się wykończe jak on taki ciągle bedzie ni rozumiem fenomenu dzieci które jedzą i spia moj wievznoe sie drze a jak juz go odstaeie do łóżeczka to hakby parzylo go w d..e :/

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 23 maja, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przykro czytać o waszych ciężkich przeżyciach z dziećmi...
    Trzymajcie się ❤️

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2533 4358

    Wysłany: 24 maja, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejciu przykro mi dziewczyny, że macie tak ciężko 🥺 mam nadzieję, że w końcu będzie chociaż trochę lepiej 😢♥️

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5368 6043

    Wysłany: 24 maja, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia bardzo mi przykro że się tak czujesz, widać Leon to totalny hnb :( współczuję Ci bardzo ze macierzynstwo tak Cie dojeżdża

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 24 maja, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, co tu więcej powiedzieć, trzymajcie się. 🫂

    Mam problem pierwszego świata. Powolutku kompletuję letnią garderobę dla córeczki. No i myslac przyszłościowo zamówiłam kilka ubranek w rozmiarze 62. A ona w nich po prostu tonie 🤦‍♀️
    Ciężko mi to ogarnąć bo body czy spodenki 56 są na nią teraz idealne, ale pajacyki już ją cisną.
    Jest naprawdę spora różnica między jednym a drugim rozmiarem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja, 10:55

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 24 maja, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koleżanki które już mają dowody osobiste dla dzidziusiów, ile czasu czekałyście od złożenia wniosku? Najlepiej Warszawa 🫣

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • Carla Autorytet
    Postów: 527 760

    Wysłany: 24 maja, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podczytuję Was dziewczyny i przykro mi, że przechodzicie różne perturbacje.

    Kilka dni temu wróciliśmy z krótkich wakacji, prawie 4 godziny w jedną stronę samolotem i mały extra. 2/3 drogi spał, pozostałe „bawił się” leżąc na pleckach na kolanach. U nas dni bywają różne, staram się nie spinać, po prostu wtedy być bliżej z nim, a sajgon w domu - no cóż - poczeka 😂

    Nie ma u nas jakiejś sztywnej rutyny, ale tak między 20-21 kładziemy się na nocny sen. Ma 2 pobudki w ciągu nocy i pobudka 6:30-7:00 jak wstają starszaki. Spacerki raczej lubi i śpi, chociaż czasami wracamy z syreną. Fajnie łapie kontakt, śmieje się i głuży.

    Z mniej fajnych rzeczy, ma takie chropowate policzki, czasem męczy go brzuszek, ale po 💩 przechodzi.

    Nie wiem kiedy minęły właśnie 2 miesiące. Mały waży ponad 6 kg i nosi już 68/74 jest długi. Zdecydowaliśmy się na szczepienie 5 w 1.

    I jak ktoś kiedyś stwierdził - trzecie dziecko to dziecko wszystkich, i tak jest.

    Dżozu, Katt, alta marea, Kokosq, Kasiastaraczka, _Hope lubią tę wiadomość

    Carla

    age.png
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 24 maja, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spalam dzisiaj tylko 2 h Leon i ja chyba znowu chorzy jesteśmy nie wiem czy znowu nie bedzie dzisiaj szpitala juz seroo mi jest ciezko i nie msm nawet sily czytac jak u innych jest wspaniale podczas gdy ja spie na siedząco i ryczec mi sie chce i na dodatek jestem w tym wszystkim sama dlatego znikam z forum wybaczcie ale zarowna ciąża jak i maciefzynstwo mnie przeoralo dzieki za wszystko

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja, 11:48

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2533 4358

    Wysłany: 24 maja, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sagi wrote:
    Koleżanki które już mają dowody osobiste dla dzidziusiów, ile czasu czekałyście od złożenia wniosku? Najlepiej Warszawa 🫣
    My czekaliśmy jakieś 3 tygodnie

    Sagi lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5368 6043

    Wysłany: 24 maja, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sagi wrote:
    Dziewczyny, co tu więcej powiedzieć, trzymajcie się. 🫂

    Mam problem pierwszego świata. Powolutku kompletuję letnią garderobę dla córeczki. No i myslac przyszłościowo zamówiłam kilka ubranek w rozmiarze 62. A ona w nich po prostu tonie 🤦‍♀️
    Ciężko mi to ogarnąć bo body czy spodenki 56 są na nią teraz idealne, ale pajacyki już ją cisną.
    Jest naprawdę spora różnica między jednym a drugim rozmiarem.

    Ja na lato kupiłam pełno krótkich rampersow na vinted z next. Też sa za duże ale po rampersie tak bardzo tego nie widać

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • Dżozu Autorytet
    Postów: 1264 2675

    Wysłany: 24 maja, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia przytulam i trzymaj sie 🫂

    U nas też letnie rampersy z vinted rozmiar 68.

    U mnie w małym miescie dowód osobisty mieliśmy gotowy za jakieś 2 tyg.

    ⏸️ 10.07.2025 🤩 po raz pierwszy w życiu 🤩
    29.07 - 4,5 mm Kropka 🐤🥳 ciąża młodsza o tydzień (późna owulka)
    26.08 - 3,69 cm Wiercipiętka 👶❤️
    8.09 - 6,1 cm Bobasa ❤️❤️❤️ usg prawidłowe
    23.09 - Dzidziutek ukrywa swą płeć..
    21.10 - Dziewczynka na pokładzie ❤️ girl power ❤️
    14.10 - 473 g zdrowej dziewczynki ❤️
    17.12 - Ula ma już 1 kg 🤰🏽💪🏼🌞🌞🌞
    7.01.2026 - III prenatalne ok ❤️, Bobaska ma już 1480 g 💪🏼🌞
    17.02.2026 - Bobaska ma już 2,7 kg💪🏼🌞
    3.03.2026 - 3,3 kg :) +/- 400 g
    9.03.2026 - ok. 3,2 kg
    17.03.2026 - ok. 3,9 kg ?? 😎😎😎 dużo wód płodowych
    23.03.2026 - Witaj Urszulko ❤️ 4,2 kg, cc.

    age.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 24 maja, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też idę w rampersy i tez z vinted, hehe. Ale zamówiłam jeden rozpinany sweterek na nasze piękne polskie lato. Sięga jej po kolana 🙃

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja, 20:50

    Dżozu, Kasiastaraczka lubią tę wiadomość

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5368 6043

    Wysłany: 24 maja, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sagi wrote:
    Też idę w rampersy i tez z vinted, hehe. Ale zamówiłam jeden rozpinany sweterek na nasze piękne polskie lato. Sięga jej po kolana 🙃
    To na dłużej starczy 🤣🤣🤣

    Dżozu, Sagi, Kasiastaraczka lubią tę wiadomość

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • alta marea Autorytet
    Postów: 583 884

    Wysłany: 24 maja, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carla wrote:
    Podczytuję Was dziewczyny i przykro mi, że przechodzicie różne perturbacje.

    Kilka dni temu wróciliśmy z krótkich wakacji, prawie 4 godziny w jedną stronę samolotem i mały extra. 2/3 drogi spał, pozostałe „bawił się” leżąc na pleckach na kolanach. U nas dni bywają różne, staram się nie spinać, po prostu wtedy być bliżej z nim, a sajgon w domu - no cóż - poczeka 😂

    Nie ma u nas jakiejś sztywnej rutyny, ale tak między 20-21 kładziemy się na nocny sen. Ma 2 pobudki w ciągu nocy i pobudka 6:30-7:00 jak wstają starszaki. Spacerki raczej lubi i śpi, chociaż czasami wracamy z syreną. Fajnie łapie kontakt, śmieje się i głuży.

    Z mniej fajnych rzeczy, ma takie chropowate policzki, czasem męczy go brzuszek, ale po 💩 przechodzi.

    Nie wiem kiedy minęły właśnie 2 miesiące. Mały waży ponad 6 kg i nosi już 68/74 jest długi. Zdecydowaliśmy się na szczepienie 5 w 1.

    I jak ktoś kiedyś stwierdził - trzecie dziecko to dziecko wszystkich, i tak jest.

    Jakbym o nas czytała 🙈


    Coś się pozmieniało u nas odkąd nie ma w diecie bmk ale nie wiem czy to to. Za wcześnie, jestem dopiero 6 dni na diecie. Wczorajsza noc była tak mega spokojna 😱 😱 zero bączków i jedzenie co 5h. My już w trasie, super wszystko, 6h w trasie z czego 4 w aucie, reszta to przerwy. Dzieci na medal, ale fotelika naszego strasznie nie lubię 😂 z wkładka niemowlęca już ciasno a beż wpada w ta łupinę że ciężko go znaleźć 😬🙄 największym wyzwaniem w podróży jest dla mnie niejedzenie bmk!
    Co do ubranek to my teraz wchodzimy w 62 i już tylko letnie zamówiłam. Te z next 62 są gigantyczne. Waga u nas obecnie 5400

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

    age.png
  • Zaniepokojona1234 Ekspertka
    Postów: 203 413

    Wysłany: 25 maja, 05:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rampeeay to chyba moja ulubiona rzec po ogrodniczkach dla małego 😂 ja letnie ubranka mam już dawno teściowa dała mnostwo pięknych rzeczy na chyba z 14 par spodenek 😂dobrze że już ciepło bo moj się drze przy ubieraniu jakbym go kołem łamała . Czapka go tak parzy ze wendwich ubieramy
    Jednorożec ale Ci zazdroszczę takich nocy
    Zosia jesteś silna każda z nas potrzebuje się wyżalić i ma chwile zwątpienia. Jesteś bardzo silna i dajesz sobie świetnie radę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja, 07:36

    Kasiastaraczka, Dżozu lubią tę wiadomość

    Antoś 20.02.2026 💕
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2533 4358

    Wysłany: 25 maja, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My rampersów mamy tylko 5 par (z czego 3 są bardziej do spania) 😅 A tak to bodziaki i spodenki.
    Teraz Wika nosi rozmiar 68, ale na pewno w lipcu przejdzie na 74, więc będę musiała zrobić zakupy, bo w tym rozmiarze nie mam nic 🫣😅 za to mamy większe rozmiary już bardziej na jesień, bo dostaliśmy dużo w prezencie pięknych ubranek

    Kasiastaraczka, Dżozu lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 25 maja, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz nie ma upałów i córcia najczęściej nosi body plus legginsy, bardzo przypadły mi do gustu prążkowane różowe legginsy z H&M. Wyprzedane na stronie, ale udało mi się na vinted upolować wielopak :) W ogóle te co fajniejsze rzeczy z H&M są wyprzedane na stronie.
    Bardzo lubię vinted, ale zawsze można się naciąć. Stan „bardzo dobry” z „plamą której nie próbowałam odplamiać” lub „małą dziurką” to klasyk. Ale denerwuje mnie co innego. Jeden rampers przyszedł mi śmierdzący piwnicą po prostu, taką wilgocią 😬 Nie wiem czy ludzie tego nie czują czy wstydu nie mają 🫤

    Dżozu lubi tę wiadomość

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 25 maja, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2 dni daly mi tak popalić ze jakis dramat to co będzie jak beda zęby nie chce myśleć. Wczoraj sasiadka podpowiedziała mi żeby mu dac czopek glicerynowy że to napewno brzuch go boli bo nie umie zrobić kupy ja o tym kompletnie zapomnialam że w aptece kupilam czopki przecież na to ale wiele rzeczy juz zapominam nie whtrzymałam i przedzielilam czopek na pół po 15 minutach wypróznienie i kupa no ale byl tak zmeczony bo valy dzień nie spał ze ciezko nam bylo go uspać potrzebował bliskosci i nie dalo sie go oderwać od cycka dzisiaj jest już lepiej myślalam ze te kropelki i ewntualnie windii daja rade ale nawet masaże i ciepły strumien nic nie pomagało ma tez troche katatu i już myślalam że to znowu ten rsv ale dzisiaj jest spokojny a siostra mi podpowiedziała tez aby nie jecbac do szpitala dac mu nurofen bo już może.
    Zrobilam dzisiaj też porzadek w pokoju Leona wcześniej to byla nasza sypialnia ale pojawil sie na świecie syn to i pokój trzeba bylo mu zorganizować żal mi się męza zrobiło bo cała przestrzen domową ogarneły dzieci i powiedzialam dośc musimy tez mieć swój kąt i łózko w jego pokoju zostało ale zmieniło układ jest przy ścianie nawet pomyślalam sobie że tak bezpieczniej bo jak bedziw ze mna spał to nie zleci z lózka i nie musze tyle stron zabezpieczać :) straciłam za to szafke nocną ale czy ja jej aż tak potrzebuję teraz...
    Wczoraj przywaliło cieolem i powiem szczerze że jak bedzie tak cieplo to wychodzenie z dziecmi na dwor ma sens ale dopiero po 15 jak zacznie sie robić chlodniej i szczerze przy 1 dziecku zwracalam uwage czy sa to rampersy a teraz mam w bosie i zakladam po prostu czyste rzeczy nie patrze czy to do spania czy bodziak :D chyba uruchomiło mi się coś w stylu mniej w. .. bane a bedzie Ci dane :D
    W srode jest dla mnie dzień i juz mezowi zapowiedziałam mam z samego rana usg ciekawe w jakim stanie jest teraz mój pęcherzyk a potem ide na brwi.
    Za 2 tygodnie beda chrzciny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja, 10:18

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5368 6043

    Wysłany: 25 maja, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mloda jak spi wystawiam do cienia, ona uwielbiam spac na zewnątrz. Wczoraj wydawało mi sie ze za długo spi. Myślę sobie obudzę ja, dam jedzenie i pójdzie spac dalej. Nigdy więcej nie poepelnie tego bledu 😂😂😂 obudzona zrobiłam potężna awanturę pol godziny darla sie jakbym nie wiem jaką krzywde robila, nie zjadla nic, usnęła jeszcze na godzinę i potem zjadla 200 ml, czyli nadrobiła ilość z tego czasu kiedy spała

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
‹‹ 694 695 696 697 698 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie pozwól, by decydował przypadek – świadomie zaplanuj swoje rodzicielstwo

Planowanie rodziny to proces, który wymaga nie tylko przygotowania emocjonalnego, ale również kompleksowego podejścia zdrowotnego. Współczesna medycyna oferuje narzędzia, które pozwalają przyszłym rodzicom świadomie zadbać o zdrowie swojego potomstwa. W tym kontekście niezwykle istotne jest zrozumienie roli genetyki i docenienie możliwości wczesnego wykrywania ryzyka chorób dziedzicznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ