Marzec 2026👶
-
WIADOMOŚĆ
-
@Zosia bardzo mi przykro że jest Ci tak ciężko. U mnie każdy dzień jest inny i nigdy nie wiem czego się spodziewać. Wczoraj w dzień sikaj spała tylko na rękach, a na noc zasnęła sama w łóżeczku, nawet nie musiałam jej usypiać. Odłożyłam ją, wyszłam a po kilku minutach spała. Ale za to dzisiaj weszły 3 drzemki po 40 min w tym dwie w łóżeczku, ale teraz na noc nie chce spać inaczej niż na moich rękach. U męża się strasznie denerwuje i pierwszy raz zobaczyłam jak on traci cierpliwość, a z reguły to ja nie dawałam rady. Mi już wysiadają kolana od ciągłego bujania. Mam wrażenie że cały dzień ją tylko usypiam.31 l👩 +30 l👨
2021 💕
2023 👰🤵
2024.09 - początek starań
08.06.25 - szczęśliwy cykl 🍀
24.07 (47dc) - test pozytywny ⏸️
Beta 105,7; Progesteron 22,19
26.07 (49dc) - Beta 313,3, TSH 2,28
04.08 - widoczny pęcherzyk ciążowy
08.08 - zarodek z bijącym serduszkiem ❤️
22.08 - 1.76 cm bobasa ❤️
08.09 - CRL 3.8 cm ❤️
19.09 - Nifty Pro, wszystkie ryzyka niskie, dziewczynka 🩷
3.11 - 242 g 🩷
1.12 - 490 g 🩷
29.12 - 925 g 🩷
12.01 - 1300 g 🩷
26.01 - 1480 g 🩷
11.02 - 2080 g 🩷
25.02 - 2280 g 🩷
18.03 - 2740 g 🩷
8.04 - 3400 g 🩷
🩷🩷🩷Zuza🩷🩷🩷
10.04.2026 13:47 3380g 53cm💕

-
Leon prawie cały dzien dzisiaj nke spał no nie umial usnąc smoczek calkowicie odrzucił

Kłebuszku tylko ze mam jeszcze córke w tym wszystkim dzisiaj już naprawdę sie popłakałam a ja jestem silna babka
nauczylam sie robic jedzenie 1 reka córce ja się wykończe jak on taki ciągle bedzie ni rozumiem fenomenu dzieci które jedzą i spia moj wievznoe sie drze a jak juz go odstaeie do łóżeczka to hakby parzylo go w d..e
37 lat
1. córeczka 2021
2. syn 2026

[/url] -
Jejciu przykro mi dziewczyny, że macie tak ciężko 🥺 mam nadzieję, że w końcu będzie chociaż trochę lepiej 😢♥️
👱🏻♀️30🧑🏻🦱30
👩🏼❤️💋👨🏻2015💍2019💒12.08.2022
Starania od 02.2023
2025 2xIUI ❌
28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️
Córeczka 🩷
27.02.2026
3685g i 54cm szczęścia 🌸

-
Dziewczyny, co tu więcej powiedzieć, trzymajcie się. 🫂
Mam problem pierwszego świata. Powolutku kompletuję letnią garderobę dla córeczki. No i myslac przyszłościowo zamówiłam kilka ubranek w rozmiarze 62. A ona w nich po prostu tonie 🤦♀️
Ciężko mi to ogarnąć bo body czy spodenki 56 są na nią teraz idealne, ale pajacyki już ją cisną.
Jest naprawdę spora różnica między jednym a drugim rozmiarem.Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja, 10:55
-
Podczytuję Was dziewczyny i przykro mi, że przechodzicie różne perturbacje.
Kilka dni temu wróciliśmy z krótkich wakacji, prawie 4 godziny w jedną stronę samolotem i mały extra. 2/3 drogi spał, pozostałe „bawił się” leżąc na pleckach na kolanach. U nas dni bywają różne, staram się nie spinać, po prostu wtedy być bliżej z nim, a sajgon w domu - no cóż - poczeka 😂
Nie ma u nas jakiejś sztywnej rutyny, ale tak między 20-21 kładziemy się na nocny sen. Ma 2 pobudki w ciągu nocy i pobudka 6:30-7:00 jak wstają starszaki. Spacerki raczej lubi i śpi, chociaż czasami wracamy z syreną. Fajnie łapie kontakt, śmieje się i głuży.
Z mniej fajnych rzeczy, ma takie chropowate policzki, czasem męczy go brzuszek, ale po 💩 przechodzi.
Nie wiem kiedy minęły właśnie 2 miesiące. Mały waży ponad 6 kg i nosi już 68/74 jest długi. Zdecydowaliśmy się na szczepienie 5 w 1.
I jak ktoś kiedyś stwierdził - trzecie dziecko to dziecko wszystkich, i tak jest.
Dżozu, Katt, alta marea, Kokosq, Kasiastaraczka, _Hope lubią tę wiadomość
-
Spalam dzisiaj tylko 2 h Leon i ja chyba znowu chorzy jesteśmy nie wiem czy znowu nie bedzie dzisiaj szpitala juz seroo mi jest ciezko i nie msm nawet sily czytac jak u innych jest wspaniale podczas gdy ja spie na siedząco i ryczec mi sie chce i na dodatek jestem w tym wszystkim sama dlatego znikam z forum wybaczcie ale zarowna ciąża jak i maciefzynstwo mnie przeoralo dzieki za wszystko
Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja, 11:48
37 lat
1. córeczka 2021
2. syn 2026

[/url] -
My czekaliśmy jakieś 3 tygodnieSagi wrote:Koleżanki które już mają dowody osobiste dla dzidziusiów, ile czasu czekałyście od złożenia wniosku? Najlepiej Warszawa 🫣
Sagi lubi tę wiadomość
👱🏻♀️30🧑🏻🦱30
👩🏼❤️💋👨🏻2015💍2019💒12.08.2022
Starania od 02.2023
2025 2xIUI ❌
28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️
Córeczka 🩷
27.02.2026
3685g i 54cm szczęścia 🌸

-
Sagi wrote:Dziewczyny, co tu więcej powiedzieć, trzymajcie się. 🫂
Mam problem pierwszego świata. Powolutku kompletuję letnią garderobę dla córeczki. No i myslac przyszłościowo zamówiłam kilka ubranek w rozmiarze 62. A ona w nich po prostu tonie 🤦♀️
Ciężko mi to ogarnąć bo body czy spodenki 56 są na nią teraz idealne, ale pajacyki już ją cisną.
Jest naprawdę spora różnica między jednym a drugim rozmiarem.
Ja na lato kupiłam pełno krótkich rampersow na vinted z next. Też sa za duże ale po rampersie tak bardzo tego nie widać
11.2021- puste jajo płodowe 💔
17.07.2018 - Franio 💙💙
17.04.2021 - Jaś 💙💙
20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷 -
Zosia przytulam i trzymaj sie 🫂
U nas też letnie rampersy z vinted rozmiar 68.
U mnie w małym miescie dowód osobisty mieliśmy gotowy za jakieś 2 tyg.⏸️ 10.07.2025 🤩 po raz pierwszy w życiu 🤩
29.07 - 4,5 mm Kropka 🐤🥳 ciąża młodsza o tydzień (późna owulka)
26.08 - 3,69 cm Wiercipiętka 👶❤️
8.09 - 6,1 cm Bobasa ❤️❤️❤️ usg prawidłowe
23.09 - Dzidziutek ukrywa swą płeć..
21.10 - Dziewczynka na pokładzie ❤️ girl power ❤️
14.10 - 473 g zdrowej dziewczynki ❤️
17.12 - Ula ma już 1 kg 🤰🏽💪🏼🌞🌞🌞
7.01.2026 - III prenatalne ok ❤️, Bobaska ma już 1480 g 💪🏼🌞
17.02.2026 - Bobaska ma już 2,7 kg💪🏼🌞
3.03.2026 - 3,3 kg
+/- 400 g
9.03.2026 - ok. 3,2 kg
17.03.2026 - ok. 3,9 kg ?? 😎😎😎 dużo wód płodowych
23.03.2026 - Witaj Urszulko ❤️ 4,2 kg, cc.

-
Też idę w rampersy i tez z vinted, hehe. Ale zamówiłam jeden rozpinany sweterek na nasze piękne polskie lato. Sięga jej po kolana 🙃
Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja, 20:50
Dżozu, Kasiastaraczka lubią tę wiadomość
-
To na dłużej starczy 🤣🤣🤣Sagi wrote:Też idę w rampersy i tez z vinted, hehe. Ale zamówiłam jeden rozpinany sweterek na nasze piękne polskie lato. Sięga jej po kolana 🙃
Dżozu, Sagi, Kasiastaraczka lubią tę wiadomość
11.2021- puste jajo płodowe 💔
17.07.2018 - Franio 💙💙
17.04.2021 - Jaś 💙💙
20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷 -
Carla wrote:Podczytuję Was dziewczyny i przykro mi, że przechodzicie różne perturbacje.
Kilka dni temu wróciliśmy z krótkich wakacji, prawie 4 godziny w jedną stronę samolotem i mały extra. 2/3 drogi spał, pozostałe „bawił się” leżąc na pleckach na kolanach. U nas dni bywają różne, staram się nie spinać, po prostu wtedy być bliżej z nim, a sajgon w domu - no cóż - poczeka 😂
Nie ma u nas jakiejś sztywnej rutyny, ale tak między 20-21 kładziemy się na nocny sen. Ma 2 pobudki w ciągu nocy i pobudka 6:30-7:00 jak wstają starszaki. Spacerki raczej lubi i śpi, chociaż czasami wracamy z syreną. Fajnie łapie kontakt, śmieje się i głuży.
Z mniej fajnych rzeczy, ma takie chropowate policzki, czasem męczy go brzuszek, ale po 💩 przechodzi.
Nie wiem kiedy minęły właśnie 2 miesiące. Mały waży ponad 6 kg i nosi już 68/74 jest długi. Zdecydowaliśmy się na szczepienie 5 w 1.
I jak ktoś kiedyś stwierdził - trzecie dziecko to dziecko wszystkich, i tak jest.
Jakbym o nas czytała 🙈
Coś się pozmieniało u nas odkąd nie ma w diecie bmk ale nie wiem czy to to. Za wcześnie, jestem dopiero 6 dni na diecie. Wczorajsza noc była tak mega spokojna 😱 😱 zero bączków i jedzenie co 5h. My już w trasie, super wszystko, 6h w trasie z czego 4 w aucie, reszta to przerwy. Dzieci na medal, ale fotelika naszego strasznie nie lubię 😂 z wkładka niemowlęca już ciasno a beż wpada w ta łupinę że ciężko go znaleźć 😬🙄 największym wyzwaniem w podróży jest dla mnie niejedzenie bmk!
Co do ubranek to my teraz wchodzimy w 62 i już tylko letnie zamówiłam. Te z next 62 są gigantyczne. Waga u nas obecnie 5400
Kasiastaraczka lubi tę wiadomość
-
Rampeeay to chyba moja ulubiona rzec po ogrodniczkach dla małego 😂 ja letnie ubranka mam już dawno teściowa dała mnostwo pięknych rzeczy na chyba z 14 par spodenek 😂dobrze że już ciepło bo moj się drze przy ubieraniu jakbym go kołem łamała . Czapka go tak parzy ze wendwich ubieramy
Jednorożec ale Ci zazdroszczę takich nocy
Zosia jesteś silna każda z nas potrzebuje się wyżalić i ma chwile zwątpienia. Jesteś bardzo silna i dajesz sobie świetnie radę
Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja, 07:36
Kasiastaraczka, Dżozu lubią tę wiadomość
Antoś 20.02.2026 💕 -
My rampersów mamy tylko 5 par (z czego 3 są bardziej do spania) 😅 A tak to bodziaki i spodenki.
Teraz Wika nosi rozmiar 68, ale na pewno w lipcu przejdzie na 74, więc będę musiała zrobić zakupy, bo w tym rozmiarze nie mam nic 🫣😅 za to mamy większe rozmiary już bardziej na jesień, bo dostaliśmy dużo w prezencie pięknych ubranek
Kasiastaraczka, Dżozu lubią tę wiadomość
👱🏻♀️30🧑🏻🦱30
👩🏼❤️💋👨🏻2015💍2019💒12.08.2022
Starania od 02.2023
2025 2xIUI ❌
28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️
Córeczka 🩷
27.02.2026
3685g i 54cm szczęścia 🌸

-
Teraz nie ma upałów i córcia najczęściej nosi body plus legginsy, bardzo przypadły mi do gustu prążkowane różowe legginsy z H&M. Wyprzedane na stronie, ale udało mi się na vinted upolować wielopak
W ogóle te co fajniejsze rzeczy z H&M są wyprzedane na stronie.
Bardzo lubię vinted, ale zawsze można się naciąć. Stan „bardzo dobry” z „plamą której nie próbowałam odplamiać” lub „małą dziurką” to klasyk. Ale denerwuje mnie co innego. Jeden rampers przyszedł mi śmierdzący piwnicą po prostu, taką wilgocią 😬 Nie wiem czy ludzie tego nie czują czy wstydu nie mają 🫤
Dżozu lubi tę wiadomość
-
2 dni daly mi tak popalić ze jakis dramat to co będzie jak beda zęby nie chce myśleć. Wczoraj sasiadka podpowiedziała mi żeby mu dac czopek glicerynowy że to napewno brzuch go boli bo nie umie zrobić kupy ja o tym kompletnie zapomnialam że w aptece kupilam czopki przecież na to ale wiele rzeczy juz zapominam nie whtrzymałam i przedzielilam czopek na pół po 15 minutach wypróznienie i kupa no ale byl tak zmeczony bo valy dzień nie spał ze ciezko nam bylo go uspać potrzebował bliskosci i nie dalo sie go oderwać od cycka dzisiaj jest już lepiej myślalam ze te kropelki i ewntualnie windii daja rade ale nawet masaże i ciepły strumien nic nie pomagało ma tez troche katatu i już myślalam że to znowu ten rsv ale dzisiaj jest spokojny a siostra mi podpowiedziała tez aby nie jecbac do szpitala dac mu nurofen bo już może.
Zrobilam dzisiaj też porzadek w pokoju Leona wcześniej to byla nasza sypialnia ale pojawil sie na świecie syn to i pokój trzeba bylo mu zorganizować żal mi się męza zrobiło bo cała przestrzen domową ogarneły dzieci i powiedzialam dośc musimy tez mieć swój kąt i łózko w jego pokoju zostało ale zmieniło układ jest przy ścianie nawet pomyślalam sobie że tak bezpieczniej bo jak bedziw ze mna spał to nie zleci z lózka i nie musze tyle stron zabezpieczać
straciłam za to szafke nocną ale czy ja jej aż tak potrzebuję teraz...
Wczoraj przywaliło cieolem i powiem szczerze że jak bedzie tak cieplo to wychodzenie z dziecmi na dwor ma sens ale dopiero po 15 jak zacznie sie robić chlodniej i szczerze przy 1 dziecku zwracalam uwage czy sa to rampersy a teraz mam w bosie i zakladam po prostu czyste rzeczy nie patrze czy to do spania czy bodziak
chyba uruchomiło mi się coś w stylu mniej w. .. bane a bedzie Ci dane 
W srode jest dla mnie dzień i juz mezowi zapowiedziałam mam z samego rana usg ciekawe w jakim stanie jest teraz mój pęcherzyk a potem ide na brwi.
Za 2 tygodnie beda chrzciny.Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja, 10:18
37 lat
1. córeczka 2021
2. syn 2026

[/url] -
Jak mloda jak spi wystawiam do cienia, ona uwielbiam spac na zewnątrz. Wczoraj wydawało mi sie ze za długo spi. Myślę sobie obudzę ja, dam jedzenie i pójdzie spac dalej. Nigdy więcej nie poepelnie tego bledu 😂😂😂 obudzona zrobiłam potężna awanturę pol godziny darla sie jakbym nie wiem jaką krzywde robila, nie zjadla nic, usnęła jeszcze na godzinę i potem zjadla 200 ml, czyli nadrobiła ilość z tego czasu kiedy spała11.2021- puste jajo płodowe 💔
17.07.2018 - Franio 💙💙
17.04.2021 - Jaś 💙💙
20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷








