Marzec 2026👶
-
WIADOMOŚĆ
-
Dziewczyny podczytuję Was ale nie mam kompletnie czasu żeby cokolwiek napisać 😅 życie z dwójką dzieci jest naprawdę pochłaniające 😅
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mamy 😊
U nas jutro Wojtuś kończy 2 miesiące, naprawdę czas leci jak szalony. Ostatnio mamy trochę cięższy czas, każde wyjście na spacer kończy się kilkoma awanturami w trakcie, mam nadzieję że to ten skok rozwojowy i zaraz wszystko znowu wróci do normy.
Ogólnie też jutro wybieramy się na pierwsze szczepienie, także pewnie będę płakać razem z nim 😅
Jeśli chodzi o ubranka to ja się bardzo polubiłam ze spodenkami ogrodniczkami i teraz jak jest cieplutko to właśnie bodziaczek + ogrodniczki no i koszmar wszystkich babć - gołe stópki 🤣
Co do pampersów to my używamy pampers premium care i jak do tej pory wyciekła nam tylko jedna kupa i była to kupa dosłownie „po szyję”😂 wiec w sumie sukces bo pamiętam, że przy córce to przy tych samych pampersach co chwile nam coś uciekało, ale wiem czego to jest zasługa, teraz te pampersy mają jakby taką gumkę z tyłu, która nam już nie raz uratowała sytuację, za czasów córki tego nie było 😅
Powiem Wam też, że zaczęłam liczyć kalorie i coś robić w kierunku „zgubienia” tego co po ciąży jeszcze zostało. Staram się też codzień robić trochę kroków z wózkiem, śmieje się do męża że jak synowi się odpala na spacerze syrena alarmowa to trenuje bieg z wózkiem na sto metrów 😂 jeszcze trochę i będę mogła iść na mistrzostwa 😂
Dżozu, Kasiastaraczka, Daga121222, _Hope, bambusek-94 lubią tę wiadomość
-
Bose stópki to hit wśród dziadków 😁mój mały ma jeszcze prawie wszystkich pradziadków to co tam idziemy to łapią za stopki i boże jakie zimne 🤣
Mam małemu na pamiątkę taką książeczkę gdzie wklejam zdjęcia i opisuje rzeczy…. Ma tam zdjęcia E wszystkimi pradziadkami i dziadkami 🥰 szkoda E jak ja byłam mała nie dało się tak łatwo zrobić zdjęcia
Kiedyś ktoś pisał o spf. Mam z firmy emotopic świetnie się da go rozsmarować jestbdo ciała i do buzi z tej samej serii mam krem nawilżający. Pani w aptece mi poleciła bo nie miała z laroche inkowie wam że nie żałuje a jest ciut tańszy
Wiem że to nie czas ale juz przeglądam rzeczy do RD… strasznie mnie cieszy że będę mogła dać mu do spróbowania inne rzeczy niż mleko 🤣
Daga121222, Kokosq, Kasiastaraczka, _Hope lubią tę wiadomość
Antoś 20.02.2026 💕 -
Jestem po usg naszczęście drogi zółciowe czyste ale mam liczne złogi i kamienie i dlatego mam codziennie ataki został jeszcze miesiąc i pakuje się znowu do szpitala tym razem mniej tych rzeczy będzie ale juz mam listę.37 lat
1. córeczka 2021
2. syn 2026

[/url] -
@Jednorożec, jejciu.. ro straszne 😨 dobrze, że na innym oddziale ktoś zareagował i pomógł. To mogło się źle skończyć..
@Hope ja też uważam, że jesteś bardzo dzielna 🥹🥰 naprawdę!
@Dżozu super dzień za Tobą 😍 fajnie, że mogłaś tak go świętować
@Kokosq to wszystkiego dobrego dla Wojtusia na te piękne 2 miesiące 😘☺️
U nas dziś Wika kończy 3 miesiące 🥹 łezki rano poleciały, gdy sobie pomyślałam jak ten czas szybko leci 🫣
Trzymam mocno kciuki za szczepienie 🤞🏻
@Zaniepokojona, ale świetny pomysł! Będzie mieć super pamiątkę 🥹 chyba pomyślę o czymś takim
@Zosiu strasznie Ci współczuję..
Dżozu, Kokosq, Zaniepokojona1234, _Hope lubią tę wiadomość
👱🏻♀️30🧑🏻🦱30
👩🏼❤️💋👨🏻2015💍2019💒12.08.2022
Starania od 02.2023
2025 2xIUI ❌
28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️
Córeczka 🩷
27.02.2026
3685g i 54cm szczęścia 🌸

-
Powiem wam ze poszłam sobie wczoraj po południu na konie, pojechaliśmy w teraz, były galopy po łąkach i kąpiel w rzece, jak sie jeździ konno to nie czuć tak zapachu ludzi więc jak spotyka sie jakieś zwierzęta to one sie tak nie boją. Bajka taki wypad, w wakacje na pewno zapisze sie na całodniowy rajd
Daga121222, Kokosq, Dżozu, Kasiastaraczka, Arga, Carla lubią tę wiadomość
11.2021- puste jajo płodowe 💔
17.07.2018 - Franio 💙💙
17.04.2021 - Jaś 💙💙
20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷 -
Dzień dobry, nie nadrobię zaległości bo jakoś nie mam ostatnio siły na internety. Młody przez tydzień kaszlał i smarkał ale już jest dobrze. Czasem nawet pośpi w dzień ale krótko. Młodą będę diagnozować w poradni psychologicznej i starać się o wwr. Jestem zmęczona. Okres mam już 12 dni a ginekologa jutro i już idę bo sama nie wiem czy to okres czy coś się dzieje. Ogólnie dziś mam fizjo i też do dupy bo nie wiem czy wszystko jest w porządku bo czuje się obolała, eh.
-
Choroba położyłam mnie do lozka na całego. Mam ogromny katar, gorączkę i zaczyna sie kaszle. Ogarniam życie tyle ile musze, ma obiad zamówiłam chińczyka bo nie dam rady stać przy garach, jadę na gripexie od rana bo musiala pójść rano do szkoly z młodymi za raz musze ich odebrać. Młodej nie pozwalam ani spac ze mna w łóżku ani tym bardziej na mnie zeby nie chycila tego dziadostwa11.2021- puste jajo płodowe 💔
17.07.2018 - Franio 💙💙
17.04.2021 - Jaś 💙💙
20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷 -
@Daga, wszystkiego dobrego dla Wiki 😊
@Hope, wow jakie Tomcio ma długie włoski 😍
A my po szczepieniu, mały trochę popłakał i od 12 godziny śpi.
Zobaczymy jak jego samopoczucie jak wstanie.
Córkę po powrocie wzięłam na zakupy i usnęła w aucie więc dwójka śpi a ja robię obiad.
Ogólnie to pediatra dała nam skierowanie do neurologa bo mały ma lekką asymetrię oraz do fizjoterapeuty bo ma coś nie tak z napięciem i przez to również mogą wynikać jego problemy z przystawieniem do piersi, mamy jeździć na ćwiczenia 2-3 razy w tygodniu. Mam nadzieję, że uda się ogarnąć takie godziny żeby mąż był już w domu w przeciwnym razie będę musiała zabierać też córkę 😅
Daga121222, _Hope, Dżozu lubią tę wiadomość
-
A my kończymy karmienie piersią takamoja decyzja karmiłam prawie 4 miesiace ale z każdym dniem bedzie coraz trudniej mi go odstawić dzisiaj mi tak polecialo z piersi ze cała sukienka mokra niestety jakbym mogla karmić to bym to dalej robiła ale przez ta operacje niestety musze to przerwać.
Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja, 19:45
37 lat
1. córeczka 2021
2. syn 2026

[/url] -
ZOSIA88 wrote:A my kończymy karmienie piersią takamoja decyzja karmiłam prawie 4 miesiace ale z każdym dniem bedzie coraz trudniej mi go odstawić dzisiaj mi tak polecialo z piersi ze cała sukienka mokra niestety jakbym mogla karmić to bym to dalej robiła ale przez ta operacje niestety musze to przerwać.
Jak będziesz wygaszać laktacje? Lekami ? Czy po prostu przestaniesz dostawiać i będziesz liczyć ze jakos pójdzie?11.2021- puste jajo płodowe 💔
17.07.2018 - Franio 💙💙
17.04.2021 - Jaś 💙💙
20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷 -
U nas tragiczny dzień. Drze się cały czas, od 7 rano jakby go ktoś ze skóry obierał, głowa mi pęka. Jedyne co pomaga to non stop cycek. Ale ja nie mogę z nim leżeć cały dzień i karmić go co pół godziny. Byłam u fizjoterapeuty (o dziwo na NFZ), darł się non stop, nawet nie byłam w stanie z nią pogadać. Drzemki tylko jak mnie czuje, inaczej ryk. Zaczynam świrować i mieć dość. Ciągle je i tak ulewa z tego obżarstwa, że szok. Szczerze, wolałam jak spał jak noworodek, jest trudniej. Chyba zapomniałam jak było ze starszą dwójką, chociaż mam wrażenie, jest najbardziej wymagający z całej trójki.
-
Carla a moze to bledne kolo? Boli go z obżarstwa, a uspokaja się przy cycku...Carla wrote:U nas tragiczny dzień. Drze się cały czas, od 7 rano jakby go ktoś ze skóry obierał, głowa mi pęka. Jedyne co pomaga to non stop cycek. Ale ja nie mogę z nim leżeć cały dzień i karmić go co pół godziny. Byłam u fizjoterapeuty (o dziwo na NFZ), darł się non stop, nawet nie byłam w stanie z nią pogadać. Drzemki tylko jak mnie czuje, inaczej ryk. Zaczynam świrować i mieć dość. Ciągle je i tak ulewa z tego obżarstwa, że szok. Szczerze, wolałam jak spał jak noworodek, jest trudniej. Chyba zapomniałam jak było ze starszą dwójką, chociaż mam wrażenie, jest najbardziej wymagający z całej trójki.⏸️ 10.07.2025 🤩 po raz pierwszy w życiu 🤩
29.07 - 4,5 mm Kropka 🐤🥳 ciąża młodsza o tydzień (późna owulka)
26.08 - 3,69 cm Wiercipiętka 👶❤️
8.09 - 6,1 cm Bobasa ❤️❤️❤️ usg prawidłowe
23.09 - Dzidziutek ukrywa swą płeć..
21.10 - Dziewczynka na pokładzie ❤️ girl power ❤️
14.10 - 473 g zdrowej dziewczynki ❤️
17.12 - Ula ma już 1 kg 🤰🏽💪🏼🌞🌞🌞
7.01.2026 - III prenatalne ok ❤️, Bobaska ma już 1480 g 💪🏼🌞
17.02.2026 - Bobaska ma już 2,7 kg💪🏼🌞
3.03.2026 - 3,3 kg
+/- 400 g
9.03.2026 - ok. 3,2 kg
17.03.2026 - ok. 3,9 kg ?? 😎😎😎 dużo wód płodowych
23.03.2026 - Witaj Urszulko ❤️ 4,2 kg, cc.

-
Chce zmniejszyć ilośc karmień ewentualnie jak bede czuc ze sa nabrzmiałe to odcisgac do odczucia ulgi powiem szczerze to nie jest takie proste:/Jednorożec89 wrote:Jak będziesz wygaszać laktacje? Lekami ? Czy po prostu przestaniesz dostawiać i będziesz liczyć ze jakos pójdzie?37 lat
1. córeczka 2021
2. syn 2026

[/url] -
Ja tak miałam ostatnio zaaplikowalam czopek glicerynowy okazalo sie ze go brzuch bolał a mi sie wydawało ze jest glodnyCarla wrote:U nas tragiczny dzień. Drze się cały czas, od 7 rano jakby go ktoś ze skóry obierał, głowa mi pęka. Jedyne co pomaga to non stop cycek. Ale ja nie mogę z nim leżeć cały dzień i karmić go co pół godziny. Byłam u fizjoterapeuty (o dziwo na NFZ), darł się non stop, nawet nie byłam w stanie z nią pogadać. Drzemki tylko jak mnie czuje, inaczej ryk. Zaczynam świrować i mieć dość. Ciągle je i tak ulewa z tego obżarstwa, że szok. Szczerze, wolałam jak spał jak noworodek, jest trudniej. Chyba zapomniałam jak było ze starszą dwójką, chociaż mam wrażenie, jest najbardziej wymagający z całej trójki.
po podaniu czopka pp 15 min zrobił kupke
37 lat
1. córeczka 2021
2. syn 2026

[/url] -
@Arga oj to długi okres,daj znać co lekarz powiedział
@Jednorozec oj zdrówka i oby Mała nie złapała
@Kokosq chodziłam z młodszym synkiem na fizjo i zabierałam starszego,nie miałam wyjścia 🙃 ale dzięki temu, że z tamtym chodziłam też do tej fizjo to i on czasami skorzystał na jakichś ćwiczeniach 😁
Dawaliśmy radę,teraz z trójką bym się nie wybrała chyba... Z Lidka idę jak moja mama przyjedzie do chłopaków
@Zosia szkoda, że musisz wygaszac laktację,ale zdrowie najważniejsze
Trzymam za Was kciuki
@Carla buu,przykro mi , że mały tak daje popalić
Kokosq lubi tę wiadomość
-
ZOSIA88 wrote:Chce zmniejszyć ilośc karmień ewentualnie jak bede czuc ze sa nabrzmiałe to odcisgac do odczucia ulgi powiem szczerze to nie jest takie proste:/
Nie jest. I psychicznie ( mialam ogromne wyrzuty sumienia ) I fizycznie bo na początku boli okropnie, ja wzielam dostinex vo wydaje mi sie znacznie przyspieszyło proces11.2021- puste jajo płodowe 💔
17.07.2018 - Franio 💙💙
17.04.2021 - Jaś 💙💙
20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷 -
@Arga to rzeczywiście długo trwa okres 😬 daj znać co ginekolog powie
@Carla jejciu strasznie Ci współczuję 😩 ale może tak jak Dżozu napisała - boli go bo za dużo zjada i ulewa, a uspokaja się przy cycku 😔 słyszałam, że jak dziecko jest rozdrażnione to ciagle chce cos ssać, i nas było podobnie, że mała co chwilę chciała butle mimo tego, że wcale nie była głodna
@Jednorożec, dużo zdrówka!
@Zosiu trzymam za Was kciuki! Wiem, że nie jest to łatwe, ale mam nadzieję, że dasz sobie z tym świetnie radę👱🏻♀️30🧑🏻🦱30
👩🏼❤️💋👨🏻2015💍2019💒12.08.2022
Starania od 02.2023
2025 2xIUI ❌
28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️
Córeczka 🩷
27.02.2026
3685g i 54cm szczęścia 🌸

-
#żalpost
Ale miałam wczoraj koszmarne popołudnie i noc… 😩😵💫
Wczoraj przyjechała moja siostra zająć się Wiktorią, bo ja szłam na paznokcie. Zanim wyszłam to położyłam małą na drzemkę, ale sąsiad zaczął wiercić, więc się rozbudziła i moja siostra ją przejęła bym mogła wyjść. W końcu po 30 minutach jej usnęła, ale na 10 minut, bo uwaga - zadzwoniła domofonem babcia mojego męża 😠 ona sobie stwierdziła, że była na zakupach, więc wpadła by zobaczyć małą. Jak moja siostra do mnie napisała o tym, to tak się wkurzyłam.. bo co? Mojej siostrze było głupio powiedzieć, że nie może wejść… więc też jej już nie usypiała. Trochę babcia posiedziała i w końcu wyszła, ja wróciłam to Wiktoria nadal nie spała.. ja próbowałam ją uspać, ale ona już była na tyle przebodźcowana i na tyle z męczona, że nie mogła sobie poradzić. Była marudna.
Jak wyszłam z domu o 15, tak zasnęła dopiero po 21 😓 (nie liczę tych 10 minut). Obudziła się chwilę po 22, więc nie był to najdłuższy sen i udało ją się położyć znowu około 2. Jezu, jaka ja byłam zła na babcię i na moją siostrę, że nie dopilnowała tego.
A najgorsze jest to, że dziś mam ginekologa i muszę zostawić Wike z teściową… boję się, że ona też nie dopilnuje tego, bo będzie chciała spędzić sobie czas z wnusią i będzie to samo 😢Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja, 08:27
👱🏻♀️30🧑🏻🦱30
👩🏼❤️💋👨🏻2015💍2019💒12.08.2022
Starania od 02.2023
2025 2xIUI ❌
28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️
Córeczka 🩷
27.02.2026
3685g i 54cm szczęścia 🌸












