Marzec 2026👶
-
WIADOMOŚĆ
-
Ja się przyznam, że preferuję body plus spodenki/legginsy, a jak upał to samo body albo takie rampersy z nogawką w gumeczke żeby założyć jak body, bo mam wrażenie, że nic nie trzyma tak pieluszki jak bodziak, w rampersach nam się zsuwa nie ważne jak dobrze ja założymy. U nas kupki są bardzo płynne i i obfite raz, dwa razy dziennie i bardzo lubią opuszczać pieluszkę 😆 więc body to dla nas zabezpieczenie. Przetestowaliśmy już chyba wszystkie pieluchy nie ma niezawodnej - nigdy nie miałam tego problemu przy karmieniu mieszanym lub tylko mm bo te kupki były bardziej papkowate. Pampers premium care chyba u nas najlepiej wypadają, bo najszybciej wchłaniają w tą siateczkę. Macie jakieś polecajki w tym temacie?
-
alta marea wrote:Ja się przyznam, że preferuję body plus spodenki/legginsy, a jak upał to samo body albo takie rampersy z nogawką w gumeczke żeby założyć jak body, bo mam wrażenie, że nic nie trzyma tak pieluszki jak bodziak, w rampersach nam się zsuwa nie ważne jak dobrze ja założymy. U nas kupki są bardzo płynne i i obfite raz, dwa razy dziennie i bardzo lubią opuszczać pieluszkę 😆 więc body to dla nas zabezpieczenie. Przetestowaliśmy już chyba wszystkie pieluchy nie ma niezawodnej - nigdy nie miałam tego problemu przy karmieniu mieszanym lub tylko mm bo te kupki były bardziej papkowate. Pampers premium care chyba u nas najlepiej wypadają, bo najszybciej wchłaniają w tą siateczkę. Macie jakieś polecajki w tym temacie?
U nas najlepiej się sprawdzają te pampersy premium care, no ale jak się przydarzy taka kupa po kilku dniach nierobienia, to nie ma rady, to się po prostu fizycznie nie mieści.
Jednorożec, budzić śpiące dziecko, odważnie 😃 -
My lecimy na Happy Soft & Delicate - wg mnie są okej. Testowałam kilka (Pampers, Bambiboo, Dada, Babydream) i zdecydowaliśmy się na razie na Happy. Dużo wg mnie robi dobre założenie pieluchy, nawet najbardziej chłonna nie da rady gdy jest kiepsko założona. A ogólnie też nie jestem za tym żeby te pieluszki były mega mega chłonne, one są jednak jednorazowe 😅👩 '90 | 🧑 '91 - starania od 11.2020
09.2019 polip w jamie macicy
2021: 21.09 histeroskopia ✂️ polipa
2022: 31.07⏸️😳 - 19.08 ❤️- 11.09💔 poronienie samoistne 9+4 - powrót do starań od 12.2022
2023: 02.03 HyCoSy ✅ 14.08 histeroskopia z biopsją endometrium ❌ 27.12 kontrolna biopsja ✅
2024: 03.01 HOMA ✅ cytokiny rozjechane, KIR Bx, allo-MLR 33,1%, endometrioza II i adenomioza ❌; 29.07 i 28.08 - IUI ❌ 15.11 histeroskopia: ✂️mikropolipy, zrosty; biopsja ❌
16.02.2024 AMH 1,28 -> 06.02.2025 AMH 1,92
Mąż: seminogram ✅ fragmentacja ✅ HBA ✅
Kariotypy ✅ cross-match✅
Diagnoza ❔❔❔ niepłodność idiopatyczna
05.2025: 1 IVF: 8 🪩 ➡️ 6 🥚➡️ 4 MII ➡️ ❄️ 6CA 🧘FET?
29.06 - NATURALS ⏸️ 😭 🪄 30.06 501,42 mIU/ml, 02.07 1376,78 mIU/ml
11.03.2026 - GG 🩷 40+6 🥹 3500 g, 55 cm

-
My używamy bambiboo cottonwear. Pampersy też były spoko, ale miałam wrażenie że bardziej się poci w nich. Ale my na mm więc te kupki nie są jakieś olbrzymie.31 l👩 +30 l👨
2021 💕
2023 👰🤵
2024.09 - początek starań
08.06.25 - szczęśliwy cykl 🍀
24.07 (47dc) - test pozytywny ⏸️
Beta 105,7; Progesteron 22,19
26.07 (49dc) - Beta 313,3, TSH 2,28
04.08 - widoczny pęcherzyk ciążowy
08.08 - zarodek z bijącym serduszkiem ❤️
22.08 - 1.76 cm bobasa ❤️
08.09 - CRL 3.8 cm ❤️
19.09 - Nifty Pro, wszystkie ryzyka niskie, dziewczynka 🩷
3.11 - 242 g 🩷
1.12 - 490 g 🩷
29.12 - 925 g 🩷
12.01 - 1300 g 🩷
26.01 - 1480 g 🩷
11.02 - 2080 g 🩷
25.02 - 2280 g 🩷
18.03 - 2740 g 🩷
8.04 - 3400 g 🩷
🩷🩷🩷Zuza🩷🩷🩷
10.04.2026 13:47 3380g 53cm💕

-
Ja zaczynam się godzić z tym że drzemki w ciągu dnia są tylko kontaktowe najlepiej z cyklem w buzi. Za chiny nie chce zaakceptować smoczka. Ogólnie ostatnio weszła jej taka mamoza. Jak mąż bierze na ręce to od razu wrzask, tylko u mnie usypia. Dzisiaj pierwszy raz całą noc była z nami w łóżku. I w ogóle każde usypianie w dzień czy na noc to ostatnio walka. Wczoraj też drugi raz nam się zdarzyło że nie spała przez 7h nie licząc jakiś 5 minutowych drzemek.31 l👩 +30 l👨
2021 💕
2023 👰🤵
2024.09 - początek starań
08.06.25 - szczęśliwy cykl 🍀
24.07 (47dc) - test pozytywny ⏸️
Beta 105,7; Progesteron 22,19
26.07 (49dc) - Beta 313,3, TSH 2,28
04.08 - widoczny pęcherzyk ciążowy
08.08 - zarodek z bijącym serduszkiem ❤️
22.08 - 1.76 cm bobasa ❤️
08.09 - CRL 3.8 cm ❤️
19.09 - Nifty Pro, wszystkie ryzyka niskie, dziewczynka 🩷
3.11 - 242 g 🩷
1.12 - 490 g 🩷
29.12 - 925 g 🩷
12.01 - 1300 g 🩷
26.01 - 1480 g 🩷
11.02 - 2080 g 🩷
25.02 - 2280 g 🩷
18.03 - 2740 g 🩷
8.04 - 3400 g 🩷
🩷🩷🩷Zuza🩷🩷🩷
10.04.2026 13:47 3380g 53cm💕

-
U nas mloda teraz głównie tak spędzamy czas, wozek w ogrodzie dziala na nią jak krople nasenne, wystarczy ze ja odłożę i spi z marszu

Dzisiaj w markecie jakąś babka mi zwróciła uwagę ze za cienko ją ubrałam bo kto to widział takie gole nóżki 🤣Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja, 14:06
Sagi, Daga121222, Dżozu, Kokosq lubią tę wiadomość
11.2021- puste jajo płodowe 💔
17.07.2018 - Franio 💙💙
17.04.2021 - Jaś 💙💙
20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷 -
My używamy pamers premium care i dady. Nagonisat uważam że najlepsze na upaly to chhba bambiboo nie sa z takiego plastiku na poczatku uzywalam dla Leona bambiboo.
Kłebuszku łacze się w bòlu moj tez taki jest i ma te drzemki konatktowe ale dzisiaj udało mi sie go odłożyć do łóżeczka i pospał troche wydaje mi sie ze ma lżej na brzuszku. Jak ponownie bedzie sie gak meczył to znowu mu zaplikuje czopek bo serio ledo zywi jestesmy z mężem.
Kłębuszek lubi tę wiadomość
37 lat
1. córeczka 2021
2. syn 2026

[/url] -
Jeśli się nie boicie spróbujcie w dzień odkładać na brzuszku do spania - inna jakość drzemki. My w wózku już też tylko na boczku śpimy inaczej się wybudza co chwilę.
@Jednorozec bardzo długa się wydaje ta twoja córa ❤️ ma takie długie paluszki u rączek i stóp 🙈
@Pfry z chłonnością się zgadzam, ale fajnie byłoby jakby chociaż łapała całą kupkę zanim dojdę do przewijaka 😁 tutaj bez chłonności jednak nie da rady 😁 i często wypływa.
Pfry lubi tę wiadomość
-
Długa jeszcze nie jest ho jeszcze niektóre rzeczy z 52 nosimy ale, zdecydowanie moją figurę, długie nogi, długie ręce i palce, bo z twarzy to niestety bedzie kolejny ojciec, wszystkie moje dzieci sa do niego podobne, moje maja jakieś pojedyncze cechy ale główne geny idą od niegoalta marea wrote:Jeśli się nie boicie spróbujcie w dzień odkładać na brzuszku do spania - inna jakość drzemki. My w wózku już też tylko na boczku śpimy inaczej się wybudza co chwilę.
@Jednorozec bardzo długa się wydaje ta twoja córa ❤️ ma takie długie paluszki u rączek i stóp 🙈
@Pfry z chłonnością się zgadzam, ale fajnie byłoby jakby chociaż łapała całą kupkę zanim dojdę do przewijaka 😁 tutaj bez chłonności jednak nie da rady 😁 i często wypływa.
alta marea lubi tę wiadomość
11.2021- puste jajo płodowe 💔
17.07.2018 - Franio 💙💙
17.04.2021 - Jaś 💙💙
20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷 -
Kłębuszek wrote:Ja zaczynam się godzić z tym że drzemki w ciągu dnia są tylko kontaktowe najlepiej z cyklem w buzi. Za chiny nie chce zaakceptować smoczka. Ogólnie ostatnio weszła jej taka mamoza. Jak mąż bierze na ręce to od razu wrzask, tylko u mnie usypia. Dzisiaj pierwszy raz całą noc była z nami w łóżku. I w ogóle każde usypianie w dzień czy na noc to ostatnio walka. Wczoraj też drugi raz nam się zdarzyło że nie spała przez 7h nie licząc jakiś 5 minutowych drzemek.
Mój też cycoholik. Ciężko go odłożyć. Chyba, że w wózku, to tak, pokrzyczy, pokrzyczy i zaśnie. W domku tylko na mnie. To z jednej strony piękne, a z drugiej frustrujące, nic się nie zrobi. Mamoza u nas na całego. Mały dosłownie w dniu kiedy kończył 2 miesiące był marudny i dzień wcześniej. Skok rozwojowy na całego, poryczałam się, bo jakby tak miało zostać na stałe … to masakra.
Odnośnie pieluch - bambiboo cottonwear i bambiboo. Są grubsze, ale skóra sucha i fajnie chłoną. Dostałam Dady i Pampersy też spoko, dają radę.
Kłębuszek, alta marea lubią tę wiadomość
-
My używaliśmy pampers premium care, uwielbialiśmy je! Ale przerzuciliśmy się na lupilu skin care i też są naprawdę super i mięciutkie ☺️
@Jednorożec, ale ładnie ubrałaś Gabrysię 🥰 u nas też mała często chodzi bez skarpet, a jeszcze przy takiej pogodzie to już w ogóle 😄
@Kłębuszek, @Carla przykro mi, że nie jest Wam łatwo, ale wierzę, że w końcu nadejdzie ten lepszy czas 😘👱🏻♀️30🧑🏻🦱30
👩🏼❤️💋👨🏻2015💍2019💒12.08.2022
Starania od 02.2023
2025 2xIUI ❌
28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️
Córeczka 🩷
27.02.2026
3685g i 54cm szczęścia 🌸

-
Dziewczyny, wszystkiego najpiękniejszego z okazji Naszego święta! 🥰💐
Ja to się tak cieszę - to mój pierwszy dzień mamy, na który tak długo czekałam 🥹
Kasiastaraczka, Carla, alta marea, _Hope, Pfry, Dżozu, Kokosq, bambusek-94, Katt lubią tę wiadomość
👱🏻♀️30🧑🏻🦱30
👩🏼❤️💋👨🏻2015💍2019💒12.08.2022
Starania od 02.2023
2025 2xIUI ❌
28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️
Córeczka 🩷
27.02.2026
3685g i 54cm szczęścia 🌸

-
@Sagi my już większość rzeczy na 62,ale body czy spodenki z hm 56 jeszcze dobre 🙃 i bądź tu człowieku mądry
Sweterek zawsze warto mieć 😁
Ech, zakupy na vinted.. czasami można się naciąć
@Carla super, że mieliście takie wakacje 🥰
Ja też mam trochę rampersow dla Małej,ale sporo też sukienek -malo to praktyczne,ale sporo dostaliśmy 🙃
@Jednorozec hi hi odważnie było ją budzić 😁
Heh uwielbiam te komentarze z zewnątrz 😄
@alta marea no tak,body to dobre trzymanie pieluchy
My mamy bambiboo cottonwear i bambo nature
Wycieki chyba ze 2 były,ale tak to nie narzekamy
@Kłębuszek ojaciee,daje Wam przeprawę Zuza. No ja pamiętam, że długo miałam tak z pierwszym. Przez problemy z brzuszkiem często spał u męża na klacie,u mnie też drzemki kontaktowe z cycem w buzi, spanie z nami w łóżku
Wszystkiego najlepszego dziewczyny 💗
Carla, alta marea, Daga121222, _Hope, Pfry, Kokosq lubią tę wiadomość
-
Wszystkiego najlepszego z Okazji Dnia Matki ❤️❤️❤️
Dla mnie to pierwszy potrojny Dzień Mamy i pierwszy jako Mamy dziewczynki. Dostalam w prezencie voucher na jazdę konną. Wiedzą co mama lubi najbardziej:)
Opowiem wam co w nocy przeszliśmy bo to jest dramat. Moj brat dostał w nocy potwornego bólu brzucha. Nic nie pomagało wiec zona wzięła go na sor. Przyjmował go lekarz z za wschodniej granicy wiadomo skąd.... zrobil mu awanturę ze z głupotami przychodzi. Na takie rzeczy bierze sie no spe i nie zawraca glowy. Nawet go nie zbadał. Kazal isc do domu i zgłosić się do poz. Nie ważne ze chlop z bólu chodzić nie moze.
Wtedy w desperacji żona zaprowadziła go na sor ginekologiczny, tam najpierw lekarze troche krzywo patrzyli ale zobaczyli w jakim jest stanie wiec zrobili mu usg.
Okazało sie ze wyrostek pekł. Szybko ogarniali chirurga. Już jest po operacji. Jest ok, ale zabiliby mi brata...
Daga121222, Kasiastaraczka lubią tę wiadomość
11.2021- puste jajo płodowe 💔
17.07.2018 - Franio 💙💙
17.04.2021 - Jaś 💙💙
20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷 -
@Zosia, @Kłębuszek – Współczuję, że Wam tak ciężko. Trzymajcie się.🫂 Będzie lepiej.🍀
U mnie też lekko nie jest. Mam mega energiczne i temperamentne dzieci, 5-latkę i 2-latka a Tomek ma tylko tyrbodrzemki (wczoraj tylko dwie 🤯), dużo marudzi/płacze, chce być na rękach i w nocy często się budzi. 😵💫 Większość czasu jestem z nimi sama, bo Męża nie ma od 5:30 do +/-19. Ale ja decydując się na trzecie dziecko spodziewałam się, że tak będzie (poprzednie dzieci też były i są bardzo wymagające) i choć padam ze zmęczenia to w głowie mam to poukładane. Na przebodźcowanie mam chwilkę dla siebie np z książką, by złapać oddech i choć na chwilę zająć myśli czymś innym.😉
Podziwiam Was za wyjazdy. Z naszą trójką to byłoby nie lada wyzwanie.🫣
Odmówiliśmy też pójścia na wesele. Idziemy jedynie na ślub do kościoła.
Ja dopiero teraz odrzuciłam kilka za małych ubranek w rozmiarze 50. Obecnie Tomeczek ubierany jest w rozmiar 56 i kilka ubranek w rozmiarze 62, które są na niego dobre lub zawijamy. Myślałam, że rampersy po starszym synku będą pasowały, ale są na Tomka dużo za duże.🫣 W takie upały Mały jest po prostu w samych bodach. Mamy też kilka krótkich spodenek/cieniutkie legginsy i takie zestawy lubię najbardziej.
Jeśli chodzi o pieluszki to my używany złote dady. Przecieki nam się nie zdarzyły.
@Jednorożec, współczuję sytuacji z bratem. Dobrze, że lekarze z soru ginekologicznego zareagowali.
Również życzę Wam wszystkiego co najpiękniejsze z okazji Dnia Mamy.💐💐💐
Kiedyś, gdy walczyliśmy o ciążę myślałam, że nigdy nie będzie mi dane być mamą... A dziś mam trzy cuda🥰🥹

Daga121222, Kasiastaraczka, Dżozu, alta marea, Sagi lubią tę wiadomość
-
Mój też pierwszy taki dzień matki 🥰Jednorożec89 wrote:Wszystkiego najlepszego z Okazji Dnia Matki ❤️❤️❤️
Dla mnie to pierwszy potrojny Dzień Mamy i pierwszy jako Mamy dziewczynki. Dostalam w prezencie voucher na jazdę konną. Wiedzą co mama lubi najbardziej:)
Opowiem wam co w nocy przeszliśmy bo to jest dramat. Moj brat dostał w nocy potwornego bólu brzucha. Nic nie pomagało wiec zona wzięła go na sor. Przyjmował go lekarz z za wschodniej granicy wiadomo skąd.... zrobil mu awanturę ze z głupotami przychodzi. Na takie rzeczy bierze sie no spe i nie zawraca glowy. Nawet go nie zbadał. Kazal isc do domu i zgłosić się do poz. Nie ważne ze chlop z bólu chodzić nie moze.
Wtedy w desperacji żona zaprowadziła go na sor ginekologiczny, tam najpierw lekarze troche krzywo patrzyli ale zobaczyli w jakim jest stanie wiec zrobili mu usg.
Okazało sie ze wyrostek pekł. Szybko ogarniali chirurga. Już jest po operacji. Jest ok, ale zabiliby mi brata...
Super prezent 🙂
Jejku, straszne co to się wyprawia...nie chcę myśleć co by mogło się stać...masakra
alta marea lubi tę wiadomość
-
@Hope podziwiam Cię, jesteś mega dzielna 💗🥰
Ja też mam takie myśli, że mogłam nie mieć dzieci,a jednak świętuję dzień matki potrójnie 💗
Dżozu, _Hope, Kokosq lubią tę wiadomość
-
Dzisiaj moja koleżanka sie pochwaliła w mediach społecznościowych ze spodziewa sie drugiego dziecka.
Zazdrość mnie wziela ze ona w ciazy, kopnijcie w cztery litery bo przecież zakończyłam juz swoją przygodę.
Właśnie moja 18 letnie pralka umarła w sposób naturalny, czekałam na ten dzien bo ona ma tylko 6 kg wsadu, teraz kupie sobie w końcu dużą 9 kilowąWiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja, 14:36
Dżozu, Kasiastaraczka lubią tę wiadomość
11.2021- puste jajo płodowe 💔
17.07.2018 - Franio 💙💙
17.04.2021 - Jaś 💙💙
20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷 -
Dziewczyny wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki!!!! U mnie też 1szy taki dzień, wyczekany, wymarzony. Świetuję od rana 😄 nawet babski maminy meeting zaliczyłam, było suszi, ciasta, lemoniady i kawusia. I 1szy raz sama jechałam autem z Ulą na pokładzie 💪💪💪
U nas pieluszkowy miks, najmniej kupa wycieka przy wielorazowkach bo mają fajne gumki na pleckach, a tak to Lupilu są fajne, właśnie takie mieciutkie. Ogólnie czaimy sie na promki i tyle. Kupy u nas lubią wyleciec pleckami, bo Ula często robi kupe jak jest u nas na rękach.
Ula chillerka w rampersie, zdecydowanie waga cięższa w porównaniu do Gabrysi 😬😅🤣 ale bardzo lubię te jej fałdki i pucki.

alta marea, Kasiastaraczka, Sagi, Daga121222, _Hope, bambusek-94 lubią tę wiadomość
⏸️ 10.07.2025 🤩 po raz pierwszy w życiu 🤩
29.07 - 4,5 mm Kropka 🐤🥳 ciąża młodsza o tydzień (późna owulka)
26.08 - 3,69 cm Wiercipiętka 👶❤️
8.09 - 6,1 cm Bobasa ❤️❤️❤️ usg prawidłowe
23.09 - Dzidziutek ukrywa swą płeć..
21.10 - Dziewczynka na pokładzie ❤️ girl power ❤️
14.10 - 473 g zdrowej dziewczynki ❤️
17.12 - Ula ma już 1 kg 🤰🏽💪🏼🌞🌞🌞
7.01.2026 - III prenatalne ok ❤️, Bobaska ma już 1480 g 💪🏼🌞
17.02.2026 - Bobaska ma już 2,7 kg💪🏼🌞
3.03.2026 - 3,3 kg
+/- 400 g
9.03.2026 - ok. 3,2 kg
17.03.2026 - ok. 3,9 kg ?? 😎😎😎 dużo wód płodowych
23.03.2026 - Witaj Urszulko ❤️ 4,2 kg, cc.

-
Wszyatkiego najlepszego

U nas szisiaj dzień lepszy ale dzisiaj ja mam ataki wczoraj córka chciała torcik abym jej kupila i byl w piekarni z okazji dnia mamy przy okazji też sobie pozwolilam i co musialam ten syrop wypic bo znowu brzuch boli na dodatek czuje nadchodzący okres.Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja, 16:06
37 lat
1. córeczka 2021
2. syn 2026

[/url]









