X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Młode mamy 95-97
Odpowiedz

Młode mamy 95-97

Oceń ten wątek:
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 16 lutego 2018, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja też jak Gosia po wizycie.
    Z tym że ja wracam z takimi wiadomościami że mam torbiel.
    Niby nic wielkiego ale po moich przejściach to mam już głowę pełną myśli na dodatek znowu na lewym jajniku.
    Z drugiej strony jak ma się pierdzielić to niech się jeden jajnik poerdzieli już calkiem a nie oba :)
    Mam tabletki przepisane i czekam na kontrolę w razie jak coś będzie nie tak to od razu iść.

    Mam też przepisany novothyral 75 ale mam brać tylko 37,5 ( czyli 0,5 tabletki dziennie ) na tarczycę. Z wyników wyszło, że to faktycznie jakaś niedoczynność jest.

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 17 lutego 2018, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda nawet tak nie mow ze ma sie pierdzielic . ! Bierz leki ,musi zniknac

    sallvie lubi tę wiadomość

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 17 lutego 2018, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moj maly wyjca dzis ma. Beczy caly czas. Jutro 4miesiace . Rozszerzylismy diete :) dzis wcinal ziemniaki z marchewka i cielecina. Oczywiscie sloiczek:)

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 24 lutego 2018, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tam dziewczyny?

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 26 lutego 2018, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mamusie ;)

    My od czwartku na antybiotyku, ale Ola jest bardzo dzielna mimo choroby. Nie marudzi, nie płacze, gorzej jest z lekami ale dajemy radę ;) Poza tym przewraca się z plecków na brzuszek już całkiem sama No i zaczęła jeść stopy, ale to już dłuższy czas temu :D powoli tez zaczyna siadać. Kocham patrzeć na jej postępy i jak szybko uczy się nowych rzeczy.
    A za tydzień kończymy 5 miesięcy <3 No i z niecierpliwością czekamy na wiosnę i żeby kupić spacerówkę bo z tym wózkiem już nie wygodnie. Fotelik już kupiliśmy bo z nosidełka tez już nogi wystają ;)

    A co u was kobietki? Jak dzieciaki znoszą zimę i mrozy?

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • superpuder Debiutantka
    Postów: 13 2

    Wysłany: 26 lutego 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć młode mamy :)

    zastanawiam się czy są tu jakieś mamy-studentki dzienne, niestety nie mogę nigdzie w internecie znaleźć takiego wątku, więc pomyślałam, że może tu jakąś złapie :)

    ckai9jcgqdyb6ztb.png
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 26 lutego 2018, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej superouder ;)
    Ja studiuje ale zaocznie ;)

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 26 lutego 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej :) My mamy wielkie odliczanie do roczku :) Kornela za 4 dni kończy 11 miesięcy. Bardzo ładnie chodzi, coraz więcej mówi, sama rezygnuje z mleka. Więc w ciągu dnia jesteśmy tylko na stałych posiłkach mm pije jedynie do spania i raz ewentualnie dwa razy w nocy.
    Przestała mi przybierać na wadze dziewczyna już odkąd zaczęła chodzić. Dalej waży między 10,5 a 11kg
    Coż i tak super wynik patrząc na to, że po spadkowej wadze miała 2590 :)

    Od 3 tygodni jesteśmy w naszym mieszkaniu. Czuję się tu cudownie !
    Za 40 dni nasz ślub, jutro idę po sukienkę. Muszę wam się pochwalić bo co prawda nie osiągnęłam takiego celu jak chciałam ale udało mi się zgubić prawie 5 kg ! :)
    Super sprawa bo na liczniku miałam już 70,5kg tym samym tylko 4,5 mniej niź jak szłam do porodu teraz mam mniej +/- 9,5 kg
    Do wakacji chciałabym zgubić resztę tj 5kg :)

    Ahh co do Neli jeszcze to jest juz na tyle kumata ze uklada sama wieze z klockow, nauczyla sie wstawac bez pomocy mebli :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 28 lutego 2018, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) u nas tez troszke kaszelku bylo ,bylismy na usg nerek. Wszystko dobrze no i w czwartek idziemy na rotawirusa zaszepic w koncu bo orzez kaszel mielismy przelozone szczepienie.
    Oskar tak szybko rosnie,probuje sie przekrecic z plecow na brzuszek I pdwrotnie,poznaje nasze twarze ,duzo sie smieje i gaworzy no i ciagnie strasznie mnie za wlosy. :/ Moje wlosy to masakra az plakac sie chce tak mi wypadaja. Rozszerzylismy juz diete ,dalej staram sie dawac piers chociaz do 6msc .
    Super ze wasze dzieciaczki się tak szybko rozwijaja :)

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2018, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    My też przełożyliśmy szczepienie, mała ma zapalenie oskrzeli, jestem przerażona chorobą u tak małego dziecka. Starsza nie chorowała do 1,5 roku życia. A za tydzień w niedziele mamy chrzest..


    Sallvie jak suknia?

  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 15 marca 2018, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki. Od dzisiaj pracuje wiec coraz bardziej realne staje sie to ze szybciej zaczniemy starania. Wstepnie jest to lipiec przyszlego roku ale jak tak dalej pojdzie to zaczniemy od marca/kwietnia przyszlego roku :)
    Praca super jak na razie lepszej noe moglam sobie wymarzyc jak na brak dotychczasowego dowiadczenia i nie za bogatego wyksztalcenia :)


    Za 23 dni nasz slub a my nie mamy prawie NIC :D
    Aniluap tym samym nie mam sukienki jeszcze :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2018, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serio? Jaja sobie robisz? Jest w trakcie szycia czy w ogóle nie masz??

  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 16 marca 2018, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co to tylko skromny cywilny więc sukienkę pójdę i kupię w każdej chwili w sklepie :)
    Obrączki mamy zarezerwowane także na koniec miesiąca idziemy odebrać.
    Buty dla narzeczonego też wystarczy iść do ccc i kupić :)
    Bo koszule i spodnie ma :) no ewentualnie jeszcze marynarkę trzeba będzie kupić :)
    Moja bratowa zrobi mi fryzure bo jest fryzjerka. Torty w sumie tez zamowione tylko jeszcze nie wiem jak maja wygladac :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2018, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A myślałam, że kościelny ;) my mamy kościelny w sierpniu. Byłam przekonana, że starczy mi cywilny a jednak jak założyłam suknie to nie chciałam ściągać. Ta przysięga w kościele jest dla mnie piękną chwilą :)

  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 16 marca 2018, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Ostatnio chciałam właśnie zapytać się was co tam u was ale nie mogłam odnaleźć wątku

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 16 marca 2018, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisałam taki długi post a mi ucięło :/
    Oskii w niedzielę będzie miał 5msc. Ja już jestem po ślubie 9msc . Przy kościelnym zostają obrączki z cywilnego ?

    Co do drugiego dziecka to ja ostatnio stracha SB naoedzilam bo cały czas mi wychodzą testy owulacyjne pozytywne to sobie skinęłam na ciążowy. Mąż nic nie widział a ja widziałam druga krechę ha ha powtórzyłam i jednak biel vizira także sbburoilam. . co najlepsze nie martwiłam się malutka różnica wieku tylko tym że nasz piękny wózek będę musiała zmienić na bliźniacza landare żeby z dwójką dzieci moc na spacer wyjść

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2018, 19:25

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 16 marca 2018, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mamusie ;)

    Madzia, fajnie ze już tak blisko. Nam do ślubu zostało około 5 miesięcy. Moja suknia już się robi i nie mogę się doczekać aż ją włożę. Jest trochę w stylu hiszpańskim z koronkami :)

    Co do Oli dziś mieliśmy drugie pneumokoki. Była długa przerwa przez to ze była chora i miała antybiotyk. Za 3 tygodnie kończymy pół roczku ❤️ No i przerzuciliśmy się na spacerówkę. Wybraliśmy wózek Cybex Balios S i jestem bardzo zadowolona z wyboru. Polecam ;)

    U nas ogólnie dużo zmian. Mój K. wyjeżdża do Holandii na jakiś czas żeby szybciej zacząć budowę i zacząć spełniać nasze marzenia. Rozłąka będzie bolec, ale wierze ze damy radę. Za liche 4-5 tys. ciężko jest żyć i odkładać pieniążki, tym bardziej z dzieckiem.

    Ja zaliczyłam semestr na studiach z średnia 4,1 i jestem z siebie mega dumna, ze przy małej tak dałam radę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2018, 19:53

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2018, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diana gratuluję zdanych egzaminów :) ja też mam kościelny za 5msc. Moja suknia jest w kształcie litery A z koronkową górą i długim rękawem, jest śliczna :)


    chcebardzobycmama a to już jak każdy chce. Ja uważam, że obraczki muszą być złote, nieważne jaki ślub.. Ale to tylko symbol. Najważniejsza jest miłość i to co sobie przysięgamy :)

    Sallvie mój garnitur ma, fryzurę też wolę skromniejszą a nie na starą babcię u fryzjera :D a buty kupiłam za 50 dych. I nie są białe :) nie mam zamiaru wydawać 300 zł za buty, które założę raz

  • Mysza123 Autorytet
    Postów: 2904 2845

    Wysłany: 18 marca 2018, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My slub koscielny mamy za poltora roku dopiero, jakos mi sie to wydaje bardzo odlegle wiec nawet nie mysle co i jak, jak to ja pewno wszystko bedzie na ostatnia chwile. Kolezanka ma wesele w lipcu a oprocz sali tez nic nie maja.

    Cywilny bralismy na jesieni, slub byl w sobote a ja w piatek dopiero poszlam szukac sukienki :P Obraczki mamy ze swoimi imionami ale date dopiszemy slubu koscielnego :). Mam tez taki plan zeby co roku dokladac do brylantow na obraczce jeden, tak na znak wspolnych lat razem :).

    My jestesmy w trakcie remontow, chcemy przeprowadzic sie na swieta do nowego domu ale nie wiem czy sie uda, patrzac na ten caly balagan ktory teraz mamy, zaczynam watpic.

    🐭 28- endometrioza/ POF
    10.2016- córka 👧🏼

    Reprofit Ostrava
    11.2022- ET- cb 🤍
    02.2023- FET- 🧡✨
    10.2023- 37tc- 2770g, 51 cm 🧸🎀🦋

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2018, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam bym wolała odłożyć kasę niż dokładać brylantów, poza tym to takie bawienie się, co roku oddawanie do jubilera, ja jak założę obrączkę to już nie zdejmę chyba, że do robienia mielonycy albo ciasta drożdżowego

‹‹ 72 73 74 75 76 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ