X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Młode mamy 95-97
Odpowiedz

Młode mamy 95-97

Oceń ten wątek:
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 21 marca 2018, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie maleńkie diamenty to nie jest dużo koszt, tym bardziej ze to raz w roku to już w ogóle, a jak dla mnie fajny i oryginalny pomysl. Lepsze to niż kupowanie sobie bezużytecznych pierdul :D

    Karolina ja tez w pewnym momencie miałam urojenia, mimo iż byłam prawie pewna ze to nie możliwe abyśmy wpadli. :D No ale co się zmartwiłam to już moje, bo okres mi się baaardzo długo spóźniał. Ale tłumaczyłam sobie ze karmie i to normalne :D nawet mój facet w pewnym momencie spanikował xd ale testu nie robiłam bo się bałam ze jednak zobaczę 2 kreski a wtedy to już by był koniec mnie xd

    U nas poprawa pogody, z dnia na dzień jest coraz ładniej i coraz cieplej :D

    A wracając do wesel to wczoraj z narzeczonym podpisaliśmy umowę z barmanem i mamy go zarezerwowanego na wesele <3 powiem wam, ze samego wesela nie mogę się doczekać, najgorzej będzie przeżyć rozwożenie zaproszen :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2018, 08:25

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej :)
    Co tam u was?
    Piękna pogoda ,czuć wiosnę . Nie mogę doczekać się wakacji. Codziennie gdzieś spacerujemy i jeździmy ;)

    Dzieciowo nie wiem czy sobie nie wykręciłam ale ostatnio mój syn mówi tatatatatata :/ miało być pierwsze mama !
    A no i mamy 2 zęby ;)

    Nie dzieciowo jestem po pierwszym okresie ;)

    No i znowu dzieciowo ..namawiam męża na kolejnego synka :D muszę pokontrolowac swoje cykle . Jeśli jest już koncert życzeń to w październiku mogę zajść w ciążę. Nie obrazę się ;)
    No i nie karmie już piersią...wytrwaliśmy 5miesiecy

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej!

    Z nowości, too my już też na butli. Udało się jak chciałam na pół roczku, a dokładnie to tydzień przed. Ola już całkowicie siedzi sama i zrobiła się tak cudownie grzecznym dzieckiem, że momentami zapominam, że jest w domu :D Mogę zrobić przy niej wszystko. Śpi 3 razy w ciągu dnia, czasami po około godzinie, czasami dłużej. W dodatku sama się sobą zajmuje, bawi się w łóżeczku lub swoim kąciku.
    Dietę rozszerzyliśmy całkowicie. Co mogę to już jej daję, nawet z naszego jedzenia, staram się ograniczać te słoiczki i gotować jej sama. Mam nadzieję, że ta grzeczność jej zostanie już na zawsze :D
    Co do zębów, to u nas nie ma ani jednego i na tą chwilę się nie zapowiada aby w najbliższym czasie się pojawiły :D

    Do ślubu zostały nam już tylko 4 miesiące. Czekamy na zaproszenia i ruszamy z nimi w świat. Poza tym wszystko już mamy i tylko czekać <3 A wiem, że zleci strasznie szybko, jak nasze pół roku z Olą :D

    Karlina, a mnie znów narzeczony namawia na kolejne dziecko, a ja nadal nieugięta XD
    I moja Ola, nie tatatat tylko mamamamama "mówi" :D czasami jej się nawet samo "mama" powie jak coś jej się dzieje XD

    Poza tym zaczęłam chodzić na siłownię. Cudowna sprawa, treningi tak mi się spodobały, że jak tam pójdę, to mogła bym nie wychodzić :D

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) za to u mnie z nowości

    Niedzieciowe to jesteśmy już po ślubie, było cudownie ! Teraz czeka mnie zmiana danych wszędzie.
    Pracuję już od miesiąca i praca bardzo mi się podoba a od jesieni wracam do szkoły, moja torbiel zniknęła więc wracam do ćwiczeń do lata mam zamiar zgubić 4-5kg i po tym trzymać się już wagi :)

    Z dzieciowych to Nela 02.04 skończyła roczek, coraz więcej mówi np "co to?" Albo "gdzie"
    Wczoraj miałam wizytę u ortopedy i wszystko jest w jak najlepszym porządku.
    Nela potrafi też układać wieżyczki z klocków, podrzuca ładnie balonik. Ślicznie woła inne dzieci i się z nimi bawi, nie przebudza się ani razu w nocy a przez cały dzień i całą noc pije tylko jedną albo już wcale mleka :)

    Starania o drugiego maluszka to jeszcze taka trochę niewiadoma na 100% będzie to marzec 2019 ale ale możliwe że i październik 2018 :)
    Chcemy wycelować w synka i to do pół roku maks więc powoli zaczynamy przygotowania do starań :)

    Nie biorę też od stycznia już tabletek moje cykle wróciły do normalności a co miesiąc jest owulacja. Nie chciałabym tego przed staraniamy zepsuć.

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 14 kwietnia 2018, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny przypadkowo znalazłam wasz post i postanowiłam napisać. Mieszcze w waszym przedziale (1996)
    Mam synka który ma 14 miesięcy (ur.19.02.2017) dzień po moich urodzinach.
    Obecnie jesteśmy w trakcie staram o rodzeństwo dla Mikołajka, zależy nam na siostrze dla Mikiego. Ale najważniejsze żeby było zdrowe :)
    Mam od lipca cudownego męża lat 25 :)

    sallvie lubi tę wiadomość

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 14 kwietnia 2018, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    Cześć dziewczyny przypadkowo znalazłam wasz post i postanowiłam napisać. Mieszcze w waszym przedziale (1996)
    Mam synka który ma 14 miesięcy (ur.19.02.2017) dzień po moich urodzinach.
    Obecnie jesteśmy w trakcie staram o rodzeństwo dla Mikołajka, zależy nam na siostrze dla Mikiego. Ale najważniejsze żeby było zdrowe :)
    Mam od lipca cudownego męża lat 25 :)

    Czesc :) Pozniej dopisze Cie do naszej listy ;)
    Jak widzisz u nas tez powoli zmierzamy do kolejnych staran o rodzenstwo dla maluszkow :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • Dibolek Autorytet
    Postów: 1027 775

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mogę się przyłączyć ? :)

    xnw4yx8ds1tp7cez.png
    2ciaze stracone
    17 cykl starań
    16.03.2018 drugi cykl CLO - <3 !
    13.04.2018 beta 55,56
    16.04.2018 beta 221,50
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sallvie wrote:
    Czesc :) Pozniej dopisze Cie do naszej listy ;)
    Jak widzisz u nas tez powoli zmierzamy do kolejnych staran o rodzenstwo dla maluszkow :)

    No to super im nas więcej tym lepiej ;)
    Zresztą fajnie jak się możemy wymienia poradami itp. Jako młode mamy bo zazwyczaj te same problemy mamy :)

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dibolek wrote:
    Hej, mogę się przyłączyć ? :)

    Dibolek ja jestem za a ty który rocznik :)?
    Jesteśmy razem na kwietniowym testowaniu ai dopiero tu widzę ze chyba ten sam rocznik :)

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dibolek wrote:
    Hej, mogę się przyłączyć ? :)

    Pewnie, im więcej tym lepiej :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas Oski już się przewraca z brzucha na plecy i z pleców na brzuch. Mamy pierwsze słowo tata ,a raczej tatatatatata . Rowniez rozszerzona ma całkowicie dietę ,jak mi się uda to gotuje jak mi się nie uda to daje słoiczek. W przeciwieństwie do Oli Dominiki u nas z aniołka zrobił się diabełek. Wszystko szybko go nudzi , beczy jak wychodzę z pokoju ..nawet wysikać się w spokoju nie mogę bo zaraz ryk :( no i u nas posądzony buja się na boczki tak więc nie sadzam go jeszcze. Raczkować też nie raczkuje ,raczej pełzać ,podnosi dupkę do góry i ciężko mu wystartować. Mamy dwie dolne jedynki i przebija się powoli górna jedynka ,skubany gryzie ;/
    U nas od jutra za równo 2miwsiace pierwsza rocznica ślubu mamy już zarezerwowane wakacje ,tymabrdziej że to pierwsze wakacje we trójkę.

    Dominika dajesz już Olce chrupki kukurydziane?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2018, 22:37

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia ,widziałam zdjęcia. Wyglądałaś ślicznie ,mimo że kieckę widziałam przedpremierowo na tobie prezentowała się świetnie. Był stres ?
    Magda to może starania w październiku . Ehh miałaś mi potowarzyszyc xD

    Cześć dziewczyny . Może trochę ożyje ten wątek

    sallvie lubi tę wiadomość

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola powiem Ci ze stres przyszedl dopiero godzine przed ceremonia :)
    A co do staran to ja bym najchetniej juz zaczela haha
    Ale za miesiac bede wiedziala jak ma sie sytuacja bo w sumie to tak celujemy tez troche wlasnie w ten pazdziernik :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio zajzalam na rozowa stronę na nasz stary wątek i kilka dziewczyn doszło

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widziałam właśnie też :)

    chcebardzobycmama lubi tę wiadomość

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 7 maja 2018, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny chwalę się. Oskarowi wychodzą dwie jedynki górne na razie. Sumując mamy 4zabki ;)

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 7 maja 2018, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisalas chwale sie I pierwsze co to pomyslalam ze chcesz sie ciaza pochwalic haha

    Gratuluje Oskarkowi. Jak przechodzi zabkowanie ? :)
    U nas dalej 8 zebow ale czuje ze juz niebawem bedzie wiecej.

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 7 maja 2018, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej.
    U mnie brak czasu, jeździliśmy z zaproszeniami, bo mój K. jutro wyjeżdża i nie będzie go do czerwca więc wariactwo z tym było.
    Także od jutra zostaję sama i trochę mnie to przeraża :D ale dam radę.

    Więc co do tematu zębów - u nas nie ma żadnego :D
    Olka turla się po podłodze i to jest póki co jej sposób na przemieszczanie się. Trochę też się czołga i odpycha, tyłek do góry idzie, ale nie raczkuje. Twardo potrafi stać na nogach jak się ją trzyma i jak łapkami złapie się czegoś też stoi XD ale generalnie raczej staram się jej nie stawiać żeby nie za wcześnie. Ogólnie w łóżeczku się podciąga do góry ale na kolana, na nogi jeszcze nie staje. No i nadal jest grzeczna i kochana. Oby tak dalej.

    Chrupki moja Ola je już od dłuższego czasu. W sumie to ona je wszystko. Pieczonego jej oczywiście nie daje no i jakiś sosów, śmietan czy innych ciężkich rzeczy. Ale rosół niedzielny jak najbardziej, czy zupka krem bez zaklepki XD

    Karola gdzie wakacje? My po ślubie jakiegoś lasta planujemy złapać gdzieś na południowej Europie.

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 8 maja 2018, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha dobre Magda :P ocipialabym na chwilę obecną z dwójką :P marudny troszeczkę i opuścił mi się z jedzeniem przez te dziąsełka :(ale wciskam mu na siłę łyżeczka ,a mleko na śpiocha , w końcu musi coś jeść .

    Dominika którego macie ślub ? Jak tam suknia uszyta ?;) Stres jest ?twój k na jakieś zbiory za granicę ??
    Dasz radę ,też sama często siedzę z małym :)
    Rosołek to taki przyprawiony jej dajesz?
    My na rocznicę ślubu jedziemy do Krynicy Morskiej i ogólnie my blisko Mazur mieszkamy jakieś 100km od to najpewniej zahaczymy o mazury i w lipcu do Wilna .

    Ogólnie dziewczyny co z naszym spotkaniem ;P ??

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 9 maja 2018, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ślub 14.08. :) Suknia się szyje nadal, do połowi lipca powinnam ją mieć :D
    Nie, nie.. on założył firmę remontowo-budowlaną, ale zlecenia bierze w Holandii, bo większa kasa oczywiście :)
    Pierwszy dzień za nami i było ok, ogólnie nie jestem przyzwyczajona, bo wcześniej pracował do 6 do 14, także praktycznie ciągle był w domu, ale mała nie daje aż tak mocno popalić, więc myślę, że przyzwyczaję się :)
    Tak rosołek to tak jak sobie gotujemy, widelcem jej gniotę makaron i marchewkę i wcina. :)

    Ola mi też teraz mniej je, ale to nie wiem też czy nie przez te upały.. a na zęby w ogóle nam się nic nie zapowiada, więc albo niespodziewanie wyjdą bez marudzenia, albo to dopiero cisza przed burzą :D

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
‹‹ 73 74 75 76 77 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ