Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Najlepsze prezenty świąteczne-Grudniówki 2016
Odpowiedz

Najlepsze prezenty świąteczne-Grudniówki 2016

Oceń ten wątek:
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra po kąpieli nałoże :)
    A szczerze myślałam o tym dzisiaj tylko się zawachalam bo myślę nieee przecie to do pupci :P

    A tak z innej beczki co wasze dzieciaki wola kąpiele w wanience czy wiadrze?

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mam, które wybrały szczepionkę 6w1: szczepicie Infanrix Hexą czy Hexacimą?

  • kalina123 Autorytet
    Postów: 1463 1072

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Infanrix hexa

    nick nieaktualny, polkosia lubią tę wiadomość

    82doroeqdnooy9dr.png
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo ja smaruję tym do pupy ;) posmaruj przed kąpielą wyczesz dobrze po jakiejś godzinie i po kąpieli znowu wyczesz :) u nas widzę znaczną poprawę

    My kąpiemy tylko w wanience wiaderka nie posiadamy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2017, 17:28

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • Basia79 Autorytet
    Postów: 636 668

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    Basia a od kiedy twoja zaczęła wyraźnie uśmiechać się do Ciebie i interesować się zabawkami? Bo moja to jeszcze nadal jest śpioch po jedzeniu odrazu kima, a uśmiechy są ale jeszcze nie tak wyraźnie do mnie...przynajmniej tak mi się wydaje.
    od 2 tygodni uśmiechy częstsze i zdarzało się do mnie :) zabawkami też się w tym czasie zaczęła interesować
    ale od wczoraj, po tym ciężkim tygodniu nagle uśmiechy częste, długo (nawet pół godziny ) i już ewidentnie do mnie-ja mówię i się śmieję, a ona odpowiada:)
    jak widzi że wyciągam karuzelę- od razu banan :)
    ściągam pampersa z pupy-banan :)
    także to już bardzo świadome
    ale nie ma co porównywać dzieci, moja np zrobi 3 rzeczy szybciej niż inne dziecko. a potem ono może ją w tydzień przegonić, także każde w swoim czasie :)

    MoBo lubi tę wiadomość

    klz9gu1rkkbkfyjt.png
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baranosia wrote:
    MoBo ja smaruję tym do pupy ;) posmaruj przed kąpielą wyczesz dobrze po jakiejś godzinie i po kąpieli znowu wyczesz :) u nas widzę znaczną poprawę

    My kąpiemy tylko w wanience wiaderka nie posiadamy

    U mnie nie ma w głowie tylko policzki, skronie i podbródek. Ja pamiętam o glowce, że pisałaś i to mi dało do myślenia że może by spróbować. Jak się ciemniuszka zacznie to wtedy już wiem co robić :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2017, 20:09

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • Basia79 Autorytet
    Postów: 636 668

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas zaczęło na brwiach wychodzić coś co przypominało ciemieniuchę i bepanthen błyskawicznie pomógł. ja też tym smarowałam tatuaż, bo tak polecił tatuażysta i zagoiło się momentalnie, więc jaj widać niezły jest, i nie tylko na pupę :)

    klz9gu1rkkbkfyjt.png
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A sorki MoBo coś mam nie tak z czytaniem ze zrozumieniem :D

    MoBo lubi tę wiadomość

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba mamy drugi skok... Mały śpi dziś tylko na cycku nie da się go odłożyć bo od razu ma oczy jak 5zł...

    Basia kupiłaś w końcu Tulika?

    Strasznie boli mnie brzuch mam nadzieję że to nie nadchodzi okres...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2017, 21:59

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalina123 wrote:
    Infanrix hexa

    My też :)

    Co do tych suchych polików, to my mieliśmy takie suche placki na plecach, Linomag i Alantan Plus (maści) są super, ale moim odkryciem jest Weleda. Używałam takiego balsamu na wiatr i niepogodę i zeszły po kilku smarowaniach. Od tamtej pory pojawiły się może 2 czy 3x, a był moment, że mieliśmy ciągle. Teraz też na odparzenia Weledy używam. Ich kosmetyki są na wyciągach z nagietka i nie dość, że skuteczne, to i ładnie pachną.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2017, 22:20

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej Baranosia chyba wyczulas bo chyba plaga ciemniuszkowa właśnie nadchodzi :P coś się zaczyna delikatnie dziać. Nosz jak nie urok to sraczka ehhh
    Wiesz mnie też coś od czasu do czasu pobolewa jak okresowo i wcale mnie to nie cieszy :/ pierwsza wizyta u gina dopiero w połowie lutego mam.

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • Basia79 Autorytet
    Postów: 636 668

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baranosia wrote:
    Chyba mamy drugi skok... Mały śpi dziś tylko na cycku nie da się go odłożyć bo od razu ma oczy jak 5zł...

    Basia kupiłaś w końcu Tulika?

    Strasznie boli mnie brzuch mam nadzieję że to nie nadchodzi okres...
    kupiłam
    ale nowego, bo na OLX 2 razy już miałam kupować, a dostawałam info, że ktoś mnie uprzedził i zdecydowałam się na nowego za 100zł
    i klops - Hania już jest otulaczo-oporna. podjęłam 4 próby. Owszem trochę się uspokajała, bo już się tak nie rzucała (chociaż chyba po prostu nie miała jak) ale o spaniu w tym nie było mowy. I patrzała na mnie z takim żalem, "dlaczego mi to robisz - za karę?". I poddałam się. Na szczęście chyba skok się skończył i zasypia sama w łóżeczku
    Także jakbyście słyszały, że ktoś chce kupić prawie nowego Tulika w dobrej cenie to polecam się - szary z malinową obwódką :)

    MoBo lubi tę wiadomość

    klz9gu1rkkbkfyjt.png
  • Basia79 Autorytet
    Postów: 636 668

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też miałam ból, ale chyba od pęknięcia pęcherzyka
    jak byłam u gina to powiedział, że jest pęcherzyk 32 mm (ogromny!) a za 2 czy 3 dni miałam ten ból, więc obstawiam pęknięcie, to było ok 20 stycznia, więc jak będzie jak zawsze to w piątek dostanę okres

    klz9gu1rkkbkfyjt.png
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polkosia ja mam Welede i nie daje temu rady. Dokładnie ten krem na wiatr i zimno (kupilam bo myslalam na początku ze to nivea ja uczula) ale fakt ładnie pachnie.
    Dostałam też welede na pupke i jednak bepanthen okazał się lepszy jak mała miała troszkę zaczerwienione. Jednak może co skóra to reaguje na co innego? Już sama nie wiem :/

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • Basia79 Autorytet
    Postów: 636 668

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odkryłam, że spanie na pleckach nie sprzyja Hani w puszczaniu bączków. Już kilka razy tak miałam, że zasnęła na plecach, za chwilę marudziła trochę, przekręcam na bok (bo bałam się, że może męczy ją jakiś zabłąkany "bek" i jej się uleje) - i zaraz po przekręceniu na bok - bączek. No u chłopaków rozumiem, jak w dowcipie - jajka zatkały otwór :) ale u dziewczynki ? :) :)

    MoBo lubi tę wiadomość

    klz9gu1rkkbkfyjt.png
  • Basia79 Autorytet
    Postów: 636 668

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tą skórą to każde inaczej. Są dzieciaki, że w mydle umyjesz i nic im ie jest, a niektóre na najlepsze kremy mają uczulenie.
    Ja mam tak, że jak mi woda po twarzy pod prysznicem spłynie to mam czerwone placki przez godzinę, i zauważyłam, że Hanka też - jak jej oczy przecieram gazikiem z wodą przegotowaną to ma przez jakiś czas czerwoną skórę. Ale to na tyle - poza tym nic się nie dzieje. Do kąpieli Oilatum, na mróz krem z Nivea (a bałam się go strasznie), do pupy bepanthen jak jest porzeba, czasem pies "mordę wyliże" :) i nic - żadnych uczuleń jak na razie, także może będzie lajtowo z jej skórą

    MoBo lubi tę wiadomość

    klz9gu1rkkbkfyjt.png
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej wiecie jak posmarowalam tym bepanthen buzke to darla się oooo matko :/ jakby ja to piekło. No nic jutro zobaczymy efekty.
    Mam nadzieję, że teraz przejdziemy przez wszystkie mozliwe noworodkowr plagi i później będzie spokój :P

    Basia u nas też pies liznal mordę i już mi przez głowę przeszło, że to jaka alergia O.o

    Basia79 lubi tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo, to faktycznie trzeba szukać czegoś innego. U nas Weleda jest zapobiegawczo na pupę. Jak się zaczerwieni to rzeczywiście używam innego arsenału ;) Ja na przykład Tysi nadal smaruję na noc, a czasem i po kupie w dzień. Ona niestety ma skłonności do podrażnień, ale to może być równie dobrze związane z kp. Te kupki są jednak inne niż u roczniaków nie na cycu, takie bardziej kwaśne i rzadkie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2017, 23:02

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Basia79 Autorytet
    Postów: 636 668

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czytałam ze człowiek ma więcej świństw w buzi niz pies. Wiec bardziej możemy zaszkodzić dziecku całując je w usta niz pies liżąc :) no chyba ze przed chwilą zjadł w krzakach jakąś kupę na przykład :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2017, 23:00

    MoBo lubi tę wiadomość

    klz9gu1rkkbkfyjt.png
  • Maggie_31 Autorytet
    Postów: 360 162

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 01:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polkosia wrote:
    MoBo, to faktycznie trzeba szukać czegoś innego. U nas Weleda jest zapobiegawczo na pupę. Jak się zaczerwieni to rzeczywiście używam innego arsenału ;) Ja na przykład Tysi nadal smaruję na noc, a czasem i po kupie w dzień. Ona niestety ma skłonności do podrażnień, ale to może być równie dobrze związane z kp. Te kupki są jednak inne niż u roczniaków nie na cycu, takie bardziej kwaśne i rzadkie.


    Cześć dziewczyny!dawno mnie tutaj nie było,ale świat kup,mleka i pieluch jest dość zajmujący:-) co do kwaśnych kup..u nas zrobiły w ciagu doby straszne spustoszenie na pupie,powstały dwie okropne nadżerki,byłam przerażona,bo dbanie o higienę to podstawa,a tu taka niefajna sytuacja.Walcze z tym juz drugi tydzien,zaczęło sie goić dopiero po maści Bepanthen i okładach z gencjany.Nie pomogły tormentiole,sudocremy i kremy z serii emolium.Po każdej kupie i siku przemywanie czysta woda,wietrzenie i tetra.Hardkor!do tego mamy trądzik niemowlęcy i skok rozwojowy...jestem jak zombiak:-/

    Hooney, MoBo lubią tę wiadomość

    17u920mmtaho5gy9.png
‹‹ 1235 1236 1237 1238 1239 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ