Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Najlepsze prezenty świąteczne-Grudniówki 2016
Odpowiedz

Najlepsze prezenty świąteczne-Grudniówki 2016

Oceń ten wątek:
  • Nulka Autorytet
    Postów: 1371 1430

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słyszałyście o tym noworodku 5750g? Mały olbrzymek :) w dodatku urodzony naturalnie

    👩🏻1992 🧔🏻‍♂️1989
    💕2010 💍💒2011

    🧑🏻‍🦱11.2011 M 🩵 CC 2750g
    👧🏻11.2016 M 🩷 CC 2670g
    👧🏻12.2019 M 🩷 CC 2950g
    👶🏻 01.2025 A 🩷 CC 2410g

    age.png
  • cudek2 Autorytet
    Postów: 810 1324

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo... ja nie wiem, jak ta kobieta urodziła...

    860iwn15jj88tkvr.png
    860i73sb9uiq88aj.png
  • cudek2 Autorytet
    Postów: 810 1324

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baranosia wrote:
    Za mną chodzą pyzy z mięsem polane dużą ilością cebuli i kiełbasy! Mniam...
    Zaraz się zerzygam :/ !!!!!
    Dziadki przyjechały. Wzięli małego na spacer. Ja kimno. No i śniło mi się, że jadłam lody. Mmm. .... dużo pysznych lodów. Obudziłam się. Idę do kuchni. . A tam... ogórkowa. Też zjadłam. ... a co...

    polkosia, Koska 88 lubią tę wiadomość

    860iwn15jj88tkvr.png
    860i73sb9uiq88aj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/2331f0abed24.jpg
    Mamy nową promocję w biedronce. Znikający sok już tylko po 1,49 :D
    Ja zjadłam śledzie a na obiad robię kluski na parze z jogurtem truskawkowym. Tak wyglądają moje smaki ;)

    cudek2 lubi tę wiadomość

  • Nulka Autorytet
    Postów: 1371 1430

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dzis nalesniki z twarożkiem waniliowym <3

    👩🏻1992 🧔🏻‍♂️1989
    💕2010 💍💒2011

    🧑🏻‍🦱11.2011 M 🩵 CC 2750g
    👧🏻11.2016 M 🩷 CC 2670g
    👧🏻12.2019 M 🩷 CC 2950g
    👶🏻 01.2025 A 🩷 CC 2410g

    age.png
  • cudek2 Autorytet
    Postów: 810 1324

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Warka radler poniżej. .. szarlotka! Ubije Cie!

    860iwn15jj88tkvr.png
    860i73sb9uiq88aj.png
  • cudek2 Autorytet
    Postów: 810 1324

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arleta! !!!!! Odezwij się!

    860iwn15jj88tkvr.png
    860i73sb9uiq88aj.png
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jednak będę jadła pyzy- kupne ale trudno

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • Nulka Autorytet
    Postów: 1371 1430

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj do nas przyszła sąsiadka i mówi "Anka ty chudzielcu, znowu pewnie schudłaś" gdyby ona wiedziała, że tu zaraz 3 miesiąc ciąży ... :D
    Zmykam ukrecic twarozek. SMACZNEGO :D

    nick nieaktualny, cudek2 lubią tę wiadomość

    👩🏻1992 🧔🏻‍♂️1989
    💕2010 💍💒2011

    🧑🏻‍🦱11.2011 M 🩵 CC 2750g
    👧🏻11.2016 M 🩷 CC 2670g
    👧🏻12.2019 M 🩷 CC 2950g
    👶🏻 01.2025 A 🩷 CC 2410g

    age.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Espumisan jest całkowicie bezpieczny :) Wzdęcia to niestety częsty problem na początku ;(

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cudek, jeszcze nowe smaki :D
    Ja też się dzisiaj załamałam bo bym spróbowała tą gruszkę z jabłkiem bardzo chętnie :D
    Nulka, baranosia, smacznego :)
    Skończyło się na tym, ze jem kluski na parze z jogurtem i śledziami..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2016, 15:08

    cudek2 lubi tę wiadomość

  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wzdęcia to mi są znane choć juz nie są tak dokuczliwe jak na samym początku. Ja Wam powiem że juz kuźwa nie wiem co jesć, ssie mnie jak nie wiem co, az czuje się osłabiona i nie mam siły na nic, a jak wchodze do kuchni to mnie cofa :( ani parówki ani kanapki ani jajka ani jabłka, az se frytki trzasnęłam :D a potem drugi raz pomidorowa na bank wjedzie na stół ;D

    nick nieaktualny, cudek2, Majanna lubią tę wiadomość

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palma, idealna piosenka dla Ciebie: https://www.youtube.com/watch?v=RleTwu7ueac :D

    palma, Nulka lubią tę wiadomość

  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem mistrzem :D moje pyzy z mięsem okazały się pyzami ziemniaczanymi czyt. pustymi kulkami ziemniaków haha

    palma, cudek2, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    palma, idealna piosenka dla Ciebie: https://www.youtube.com/watch?v=RleTwu7ueac :D
    aahahahahahahahaha <3 idealna piosenka

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • Perl Autorytet
    Postów: 328 414

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś na pomidorach ze śmietaną i na pomarańcza jadę. Ale biorę się za zupę kalafiora...


    ug37io4pmuu08seh.png
    20120519310114.png
  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baranosia wrote:
    Jestem mistrzem :D moje pyzy z mięsem okazały się pyzami ziemniaczanymi czyt. pustymi kulkami ziemniaków haha
    oooo to lepiej :D idź po nowe haha :D

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • kalina123 Autorytet
    Postów: 1463 1072

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja pochłaniam wszystkie owoce, już nie mogę się doczekać pysznych truskawek z jogurtem naturalnym :) za to warzywa mi nie wchodzą żadne, jedynie ogóry małosolne, buraki i kapusta kiszona
    na sałatki ze świeżych warzyw nie mogę patrzeć a wcześniej min. raz dziennie zjadałam dużą michę
    i sushi za mną chodzi, może w niedzielę się skuszę :)

    82doroeqdnooy9dr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baranosia, nie wiem jak Ty to zrobiłaś ale uważam, że się najesz do syta :D

  • cudek2 Autorytet
    Postów: 810 1324

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    palma, idealna piosenka dla Ciebie: https://www.youtube.com/watch?v=RleTwu7ueac :D
    Ja się zleje! !!!!!! :)

    niemowle.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2016, 15:24

    palma lubi tę wiadomość

    860iwn15jj88tkvr.png
    860i73sb9uiq88aj.png
‹‹ 124 125 126 127 128 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ