X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Najlepsze prezenty świąteczne-Grudniówki 2016
Odpowiedz

Najlepsze prezenty świąteczne-Grudniówki 2016

Oceń ten wątek:
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 14 marca 2017, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kushina no wlasnie u mnie tez w rocznice te 'plamienia'

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • Basia79 Autorytet
    Postów: 636 668

    Wysłany: 14 marca 2017, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i stało się, ręce mi się trzęsą, właśnie umówiłam się na jutro z adwokatem i wnoszę sprawę o rozwód, mam dość

    klz9gu1rkkbkfyjt.png
  • Krakuska Autorytet
    Postów: 802 776

    Wysłany: 14 marca 2017, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia79, przykro mi i trzymam kciuki, żebyś znalazła dużo siły. Co ostatecznie zadecydowało?

    mjvyanli3sn49jip.png
    relgs65ghndjbduu.png

    Beta hcg:
    13.02 - 248
    16.02 - 872
    22.02 - 6184
  • Basia79 Autorytet
    Postów: 636 668

    Wysłany: 14 marca 2017, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonka, długa historia, nie mam siły drugi raz opisywać, bo mam ciężkie ostatnie dni
    a co zdecydowało - zastrasza mnie. Wszystko jest dobrze jak jest tak jak on chce. Przychodzi do Hani kiedy chce, jak chce, ja mam być dostępna 7 dni w tygodniu non stop. Wczoraj zadzwonił i dopytywał gdzie jestem, bo mnie w domu nie było- nie chciałam się tłumaczyć więc się wkurzył. I zaczął mnie straszyć, że doniesie na mnie do Zusu, że na macierzyńskim pracuję. Wogóle dlaczego go nie spytałam o zgodę jak opiekunkę wybierałam - tylko poinformowałam a to za mało, on ma "prawa" i ja o wszystko muszę pytać o jego zgodę. Teraz jadę na konferencję na 1 dobę i też o tym wiedział, a teraz pretensje, że też tylko poinformowałam, a nie zapytałam o zgodę. Czyli mam tańczyć jak mi zagra i Pana o wszystko prosić, a jak nie to będzie mnie czymś straszył. Już mnie kiedyś policją i swoim kuzynem adwokatem straszył, że mu "ograniczam" dostęp do dziecka. Bo mu z domu wyjść kazałam i iść do sądu po ustalenia wizyt - a zrobiłam to dlatego, bo mi godzinę przed pisze smsa że przyjdzie, więc powiedziałam, że musimy ustalać wcześniej wizyty, a on mi na to złośliwie, że sąd mu będzie ustalał, więc się wkurzyłam i kazałam wyjść i iść do sądu

    klz9gu1rkkbkfyjt.png
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 14 marca 2017, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia <3 przykro mi bardzo. Musisz znalezc w sobie siłę, bo rozwod to niestety bedzie teraz druga walka :( jak jest dziecko to to trwa i trwa. Kurde i wyglada na to, ze ci koleszka jeszcze nie raz pogra na nerwach grrrr

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 14 marca 2017, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia dużo siły życzę! Silna kobieta z Ciebie dasz radę!

    Spędziliśmy dziś 4,5h na podwórku taka piękna pogoda była <3

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • Basia79 Autorytet
    Postów: 636 668

    Wysłany: 14 marca 2017, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki za wsparcie
    wiem, że idę na wojnę, ale już przegina i muszę podjąć kroki bo będzie coraz gorzej

    klz9gu1rkkbkfyjt.png
  • milky way Autorytet
    Postów: 675 641

    Wysłany: 14 marca 2017, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to chuj.
    Basia, w niektorych przypadkach i w kazdym na dzialalnosci, mozesz pracowac nie tracac zasilku.
    Nastepnym razem powiedz mu:
    NIE STRASZ, NIE STRASZ, BO SIE ZESRASZ.

    Krakuska, MoBo, Szczęśliwa Mamusia, Martusiazabka, chiara, Maggie_31 lubią tę wiadomość

  • Basia79 Autorytet
    Postów: 636 668

    Wysłany: 14 marca 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milky, dzięki. powaliło mnie :)
    wiem, że mogę, sprawdziłam :)
    ale masz rację, ktoś kto chce donosić na żonę, która utrzymuje jego dziecko- CHUJ - idealne określenie

    milky way, MoBo, Szczęśliwa Mamusia, Martusiazabka lubią tę wiadomość

    klz9gu1rkkbkfyjt.png
  • Krakuska Autorytet
    Postów: 802 776

    Wysłany: 14 marca 2017, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milky way wrote:
    NIE STRASZ, NIE STRASZ, BO SIE ZESRASZ.

    Kurdę, Milky, Twoje teksty kłócą sie z moim wyobrażeniem poważnego periochirurga :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2017, 21:46

    milky way lubi tę wiadomość

    mjvyanli3sn49jip.png
    relgs65ghndjbduu.png

    Beta hcg:
    13.02 - 248
    16.02 - 872
    22.02 - 6184
  • milky way Autorytet
    Postów: 675 641

    Wysłany: 14 marca 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My naprawde jestesmy bardzo weseli :D
    Czasem nawet pacjenci mają duze oczy jak podczas zabiegów rozmawiamy o czymś zupełnie od czapy :):) ludzie to lubią, bo to przecieź nie operacje na otwartym sercu :):):) ppważna, kamienna twarz tylko wzmaga stres :) a po co !

    Krakuska, Szczęśliwa Mamusia, Werix lubią tę wiadomość

  • Werix Autorytet
    Postów: 1218 958

    Wysłany: 15 marca 2017, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia, trzymaj się dzielnie. Nie daj się ch*jowi.

    Dziewczyny, ile snu na dobę Wam wystarcza? Dzisiaj znów mały przespał 4,5h łącznie na brzuchu. Potem 2,5 i teraz śpi. Zobaczymy do której. A ja oczywiście jak obudziłam się o 5, to już zasnąć nie mogę. A będzie coraz gorzej, bo słońce wschodzi coraz wcześniej, a mi się w świetle rano gorzej zasypia. Znając życie, będę musiała kimnąć się popołudniu. Łącznie więc spałam 6,5h.

    Jak na razie ja też plamienia. Specjalnie sprawdziłam, kiedy doszło do zapłodnienia: 11.03, a więc plamienia trzy dni po rocznicy "powstania". Jak na razie nie przeobraziło się to w okres. Mam nadzieję, że to jakaś dziwna prawidłowość i normalny okres przyjdzie za pół roku.

    Edit: Przeczytałam właśnie, że: Plamienia mogą się pojawiać jeszcze po połogu, nawet po krótkim okresie przerwy w krwawieniu. Jeśli karmisz piersią, jest małe prawdopodobieństwo, że to już miesiączka, chociaż nie można jej wykluczyć. Czasem zdarza się, że krótko po połogu pojawia się na kilka dni takie krwawienie-plamienie, które potem zanika na wiele miesięcy.

    Jest szansa!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2017, 06:55

    17u9ha00otchcgqb.png
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 15 marca 2017, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werix mi wychodzi że z 2 przerwami spałam ok 8h. Póki co jestem zamulona i niewyspana :D a masz rolety w pokoju?

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • Werix Autorytet
    Postów: 1218 958

    Wysłany: 15 marca 2017, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam rolety, ale rzymskie i one przepuszczaja światło. Będę musiała chyba zakładć sobie opaskę na oczy.

    Jak ja wstaję o tej 5 to czuję się wyspana i pełna energii. Teraz nawet poćwiczyłam jogę bo Mały nadal śpi. Ale potem po południu mnie muli i co chwile ziewam.

    17u9ha00otchcgqb.png
  • Martusiazabka Autorytet
    Postów: 1093 552

    Wysłany: 15 marca 2017, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia,współczuję. Ale to chyba lepsze rozwiązanie niż męczyć się z szantażystą. Straszna menda z tego gościa! Trzymam za ciebie kciuki! I życzę Ci dużo siły, bo będzie ci potrzebna...

    Co do okresu, to ja jakiś czas temu pisałam, że miałam 1 lutego takie plamienie. Trwały 3 dni. Też myślałam że to okres. Ale tak to bym miala teraz 43 dzień cyklu, bo od tamtej pory ani plamki krwi nie było... nawet test robiłam :-D na szczęście negatyw, więc wygląda na to ,e to jednak było tylko plamienie i na okres jeszcze przyjdzie czas. Oby nie za szybko! :-D

    Wogóle ostatnio nie rozumiem swojego dziecka. Głodny jest. A zamiast jeść to jakieś cyrki odstawia. Kładę go na poduszce to już jest ryk. Więc go chwilę uspokajam i daje cyca, a on się wścieka, ściska z całej siły dziąsłami sutek, szarpie głowę w drugą stronę, ciągnąc przy tym sutka, jakby chciał go wyrwać i ryk. Najlepsze jest to że patrzy mi przy tym prosto w oczy i płacze jakby chciał coś wymusić. Tylko ja nie wiem o co chodzi :-( uspokajam go, za chwilę drugi raz próbuje... czasem i trzeci... i dopiero zaczyna jeść. Zajmuje to dużo czasu. On się denerwuje. Mnie cycki bolą. I mam wrażenie że moje dziecko specjalne mi po złości robi :-( pojęcia nie mam o co chodzi :-( jakieś pomysły? Miałyście tak?


    860ij44jco2wu7mv.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2017, 09:30

    h84f3e5e51n59t97.png

    f2wli09kez578bel.png
  • RedLady Autorytet
    Postów: 331 489

    Wysłany: 15 marca 2017, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też ok. 8h spania z 2 przerwami.
    Chyba odniosłam sukces :D Boje się zapeszyć ale od tygodnia udało mi się zmienić wieczorną porę zasypiania :) Mała teraz idzie spać ok. 21-22, gdzie wcześniej była to 23-24 :P Super jest mieć chwilę dla siebie wieczorem, więc jestem z siebie dumna :D Drzemek w dzień dalej nie opanowałyśmy, jest jedna na spacerze i koniec. No cóż nie można mieć wszystkiego ;) Grunt, że noce są fajne, bo mnie wystarczą 2 nieprzespane i chodzę wściekła z bolącą głową. Naprawdę podziwiam te, które potrafią wstawać co 1,5-2h.

    bhyw2n0a2ngo7wj5.png
  • Nita Autorytet
    Postów: 1809 1608

    Wysłany: 15 marca 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RedLady wrote:
    Naprawdę podziwiam te, które potrafią wstawać co 1,5-2h.
    Zapewniam Cię, że jakbyś musiała to byś wstawała. Taka nasza rola. Przecież żadna z nas by nie zostawiła płaczącego i głodnego dziecka samemu sobie, prawda?
    Aran jest chory i w nocy się budzi co 1.5-2 godziny. Ale ja już mam wprawę w takich częstych wstawaniach, a marudzenie, że jestem zmęczona niczemu tu nie pomoże ;)

    f6tvan2.png
    cb7wgov3drqp7e64.png

  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 15 marca 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werix i mamusiazabka no to super wiesci z tym plamieniem :) u mnie po 1.5 dnia NIC i jievh tak zostanie, no tak mi nie speszno do @ ze ho ho :P

    A moja zasypia 19.30-20, wczoraj bylo karmienie o 23 i 3, a pozniej spanie do 6 :) czasem mi sie obudzi o 5.30 ale narzekac nie bede bo idzue spac bardzo wczesnie w porównaniu do waszych dzieci. Wtedy mama ma kapiele i ogladanie serialow :P

    milky way lubi tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • Werix Autorytet
    Postów: 1218 958

    Wysłany: 15 marca 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusia, jakbym czytała o moim dziecku! Takie same cyrki odstawia. No i nie wiem, co to jest: czy to zbyt szybki wypływ pokarmu, czy refluks. Nie mam pojęcia, co mu przeszkadza. Może on nie jest głodny... Ale wydaje mi się, że mniej je niż dotychczas.Nie mam pojęcia, co robić. Czy powinnam się martwić? Ogólnie wydaje się wesoły i zdrowy. Już wcześniej mu się zdarzały takie cyrki, ale przybierał dobrze. Tylko, że potrafiłam go dostawiać co 30 min.

    17u9ha00otchcgqb.png
  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 15 marca 2017, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. U nas skok albo NOP. Jest strasznie marudna, wszystkiego się boi i prawie cały czas płacze. O tak już od piątku. Dodatkowo kaszel i katar. Tyle dobrego, ze jak zaśnie to śpi do 6-7 rano z jednym karmieniem zwykle. Chyba wyrośliśmy wreszcie z 2 bo nam się przesiąkanie na plecy w nocy przytrafiło. A jeszcze zostały zapasy. Spróbuje sprzedać na olx. MoBo my tez przed tym dziwnym zachowaniem zasypialysmy około 20. Teraz jest gorzej ale i tak wczoraj poszła spać o 21:30.
    Basia życzę dużo siły:*
    Miłego dni

    bl9cvcqgs911kctx.png
‹‹ 1325 1326 1327 1328 1329 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ