Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Najlepsze prezenty świąteczne-Grudniówki 2016
Odpowiedz

Najlepsze prezenty świąteczne-Grudniówki 2016

Oceń ten wątek:
  • Polarisa90 Autorytet
    Postów: 290 582

    Wysłany: 4 maja 2016, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2016, 17:24

    34bws65g9zmmwd54.png
    f2wl4z17ghnjtfpr.png
    3jvz2n0arkkg5cmf.png
  • Jagodam Przyjaciółka
    Postów: 89 74

    Wysłany: 4 maja 2016, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atleta tak mi przykro...
    Siedze wlasnie w poczekalni u gin az5 kobiet przede mna i cala sie trzese z nerwow..

    p19uyx8d8t4pvceh.png
  • Agulkowa Autorytet
    Postów: 1078 1095

    Wysłany: 4 maja 2016, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arleta wrote:
    Jutro zabieg,a pózniej immunologia Kraków,powiedziała,że to ja muszę wytwarzać jakieś przeciwciała i chyba tylko szczepienia mnie czekają,ale to też nie daje gwarancji..

    Jezu ja dalej w to nie wierzę,po prostu nie wierzę
    Arleta ja już jestem po zabiegu i też nadal w to nie wierzę. Tak strasznie mi przykro. Życie jest niesprawiedliwe :(

    dqpr4z17ve5tz75s.png
    ug37io4peg99fhvo.png
    [*]3.05.2016- 9 t.c
  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 4 maja 2016, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :(

    bl9cvcqgs911kctx.png
  • Isia86 Autorytet
    Postów: 717 705

    Wysłany: 4 maja 2016, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :(((

    14.01.2016 - [*] 8t3d ;(
    9.12.2016 - 38t1d - 3270g, 52cm :))
  • Jagodam Przyjaciółka
    Postów: 89 74

    Wysłany: 4 maja 2016, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzidzia ma juz 2 cm serducho bije.. przesylam dobra energie..

    Chamomilla, emerald_m, cudek2, Kokardka44, RedLady, polkosia, Polarisa90, Nulka, Agulkowa, nick nieaktualny, M@linka, dora13, Izieth lubią tę wiadomość

    p19uyx8d8t4pvceh.png
  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 4 maja 2016, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie daje rady psychicznie ze stratami, które Spotkały niektóre z Nas. To Aż 10% wszystkich oczekujących. Ja rozumiem, ze jesteśmy tu głownie z OF i na tamtym forum nie znalazłyśmy sie bez powodu, ze nasze ciaze mogą być trochę bardziej skomplikowane ale to jest przytłaczające. Miałam nadzieje, ze będziemy najgorsze czym sie tu dzielić to wymiotami i bólami brzucha.... Wczoraj nie mogłam spać w nocy przez Szarlotkę. Ostatnio codziennie tragiczne wiadomości.... Dieczyny trzymać sie mocno i swoje fasolowy rownież. Żadnych złych wieści więcej. Proszę.

    bl9cvcqgs911kctx.png
  • cudek2 Autorytet
    Postów: 810 1324

    Wysłany: 4 maja 2016, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koska 88 wrote:
    Dziewczyny nie daje rady psychicznie ze stratami, które Spotkały niektóre z Nas. To Aż 10% wszystkich oczekujących. Ja rozumiem, ze jesteśmy tu głownie z OF i na tamtym forum nie znalazłyśmy sie bez powodu, ze nasze ciaze mogą być trochę bardziej skomplikowane ale to jest przytłaczające. Miałam nadzieje, ze będziemy najgorsze czym sie tu dzielić to wymiotami i bólami brzucha.... Wczoraj nie mogłam spać w nocy przez Szarlotkę. Ostatnio codziennie tragiczne wiadomości.... Dieczyny trzymać sie mocno i swoje fasolowy rownież. Żadnych złych wieści więcej. Proszę.
    Mam dokładnie to samo....

    860iwn15jj88tkvr.png
    860i73sb9uiq88aj.png
  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 4 maja 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodam wrote:
    Dzidzia ma juz 2 cm serducho bije.. przesylam dobra energie..
    Super, bardzo się cieszę i gratuluję. Oby same takie dobre wieści do nas płynęły :)

    Azor,a jak Twoja wizyta? Daj znać.

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • RedLady Autorytet
    Postów: 331 489

    Wysłany: 4 maja 2016, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arleta, trzymaj się. Bardzo mi przykro :( Dużo siły życzę.

    bhyw2n0a2ngo7wj5.png
  • Kamilam8 Autorytet
    Postów: 828 808

    Wysłany: 4 maja 2016, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też ok. Odetchnęłam trochę. Serduszko bije i dzidzia trzyma się dzielnie.

    RedLady, Nulka, Agulkowa, emerald_m, polkosia, Chamomilla, nick nieaktualny, cudek2, M@linka, dora13 lubią tę wiadomość

    ih9kcbx.png
  • RedLady Autorytet
    Postów: 331 489

    Wysłany: 4 maja 2016, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, macie jakieś sposoby na zaparcia? Mnie już brak pomysłów :( Nic nie działa...

    bhyw2n0a2ngo7wj5.png
  • Nulka Autorytet
    Postów: 1371 1430

    Wysłany: 4 maja 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje dziewczyny <3 Miło usłyszeć tez dziaj jakieś dobre wieści :)
    Red Lady nie wiem jabłka, marchewki, suszone śliwki, szklanka wody rano na czczo

    Kamilam8 lubi tę wiadomość

    👩🏻1992 🧔🏻‍♂️1989
    💕2010 💍💒2011

    🧑🏻‍🦱11.2011 M 🩵 CC 2750g
    👧🏻11.2016 M 🩷 CC 2670g
    👧🏻12.2019 M 🩷 CC 2950g
    👶🏻 01.2025 A 🩷 CC 2410g

    age.png
  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 4 maja 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilam8 wrote:
    U mnie też ok. Odetchnęłam trochę. Serduszko bije i dzidzia trzyma się dzielnie.
    Super, gratki :D

    RedLady,w poprzedniej ciąży nieźle sprawdzały się u mnie kiwi :)

    Kamilam8 lubi tę wiadomość

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • kwiatuszek12345 Znajoma
    Postów: 29 77

    Wysłany: 4 maja 2016, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie maleństwo ma 2,7 cm i serduszko bije ładnie :-) również przesyłam dobrą energię, bo już dość tych strat, że w głowie się nie mieści...

    polkosia, Nulka, Agulkowa, Chamomilla, emerald_m, nick nieaktualny, cudek2, RedLady, M@linka, dora13, Izieth lubią tę wiadomość

    3i49tv73p46hhwfy.png
  • Chamomilla Ekspertka
    Postów: 211 177

    Wysłany: 4 maja 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RedLady wrote:
    Dziewczyny, macie jakieś sposoby na zaparcia? Mnie już brak pomysłów :( Nic nie działa...

    A probowalas suszone sliwki? Ja bralam 3 i zalewalam 1/3 szkl letniej wody, zostawialam na noc. Rano wypijalam i znowu zalewalam te same sliwki jeszcze przez 2 dni, a potem juz bralam nowe. Mi pomagalo :)

    f2wle6ydyez5rsng.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2016, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam to samo co Wy Koska i cudek.. Normalnie masakra jakaś..
    U mnie całe szczęście wszystko dobrze się skończyło, oby tylko tak zostało.
    A co polecacie na hemoroidy?
    Ja dzisiaj kupiłam lokomotiv na wymioty bo podobno będzie pomagał do tego kazał mi wykupić magne b6.

  • cudek2 Autorytet
    Postów: 810 1324

    Wysłany: 4 maja 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka - można lokomotiv???
    Mnie gin polecił to - czekam na dostawę

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a3b7c2ee2693.jpg

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    860iwn15jj88tkvr.png
    860i73sb9uiq88aj.png
  • Nulka Autorytet
    Postów: 1371 1430

    Wysłany: 4 maja 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Ja też mam to samo co Wy Koska i cudek.. Normalnie masakra jakaś..
    U mnie całe szczęście wszystko dobrze się skończyło, oby tylko tak zostało.
    A co polecacie na hemoroidy?
    Ja dzisiaj kupiłam lokomotiv na wymioty bo podobno będzie pomagał do tego kazał mi wykupić magne b6.
    W przypadku mnie i mojego dziecka (stosując zgodnie z przeznaczeniem) locomotiv działa tak, że rzygamy dalej jak widzimy :P więc ja nie wierzę w jego działanie

    👩🏻1992 🧔🏻‍♂️1989
    💕2010 💍💒2011

    🧑🏻‍🦱11.2011 M 🩵 CC 2750g
    👧🏻11.2016 M 🩷 CC 2670g
    👧🏻12.2019 M 🩷 CC 2950g
    👶🏻 01.2025 A 🩷 CC 2410g

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedział mi, że mogę go spokojnie pić, to kupiłam.
    Nawet dla dzieci, żeby był lepszy smak :)
    Podobno krople IMBIFEM też są dobre ale drogie więc wolałam Lokomotiv.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2016, 19:55

‹‹ 187 188 189 190 191 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ