Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Najlepsze prezenty świąteczne-Grudniówki 2016
Odpowiedz

Najlepsze prezenty świąteczne-Grudniówki 2016

Oceń ten wątek:
  • Polarisa90 Autorytet
    Postów: 290 582

    Wysłany: 10 maja 2016, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże tak bardzo mi przykro dziewczyny :(

    34bws65g9zmmwd54.png
    f2wl4z17ghnjtfpr.png
    3jvz2n0arkkg5cmf.png
  • Nel@ Ekspertka
    Postów: 211 293

    Wysłany: 10 maja 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straszny smutek :( trzymajcie sie dziewczyny !!

    wg USG 3fbf22ea43.png
    Wg OM 2nn3pc0z4dzwif2k.png
  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 10 maja 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie mi przykro dziewczyny :(
    Ja po wizycie ale nie miałam usg tylko mnie doktor badała. Dostałam więcej torecanu i skierowanie do szpitala do własnego podjęcia decyzji jak juz nie będę dawała rady - strasznie nie chce iść. Teraz mnie trochę doktor przestraszyła, ze za późno sie na prenatalne umówiłam ale z drugiej strony wcześniej sama mi te terminy wyliczała i w środek sie wstrzeliłem. A do tego lekarza, którego mi poleciła nie ma na wcześniej terminów :/ trochę sie stresuje żeby nie było za późno...

    bl9cvcqgs911kctx.png
  • kalina123 Autorytet
    Postów: 1463 1072

    Wysłany: 10 maja 2016, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koska no to widzę że nasze wizyty dziś takie same :)
    a czemu szpital?
    kiedy masz prenatalne umówione?

    82doroeqdnooy9dr.png
  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 10 maja 2016, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie sobie przełożyłam prenatalne z 30 maja na 23. Mam nadzieje, ze będzie ok. Najwyżej jeszcze raz pójdę. A do szpitala bo ciagle wymiotuje. Jak jest bardzo dobry dzien to raz czy dwa razy dziennie. A jak zły to nawet nie chce mi sie liczyć bo wtedy nawet po wodzie wymiotuje. A ty na kiedy masz prenatalne Kalina?

    bl9cvcqgs911kctx.png
  • cudek2 Autorytet
    Postów: 810 1324

    Wysłany: 10 maja 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    (*)
    (*)

    860iwn15jj88tkvr.png
    860i73sb9uiq88aj.png
  • Nel@ Ekspertka
    Postów: 211 293

    Wysłany: 10 maja 2016, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam prenatalne na 23.05. To jest nas kilka w ten sam dzien :) bardzo sie boje zeby wszystko bylo dobrze...

    wg USG 3fbf22ea43.png
    Wg OM 2nn3pc0z4dzwif2k.png
  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 10 maja 2016, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i jeszcze mnie lekarka "pocieszyła" , ze jak komuś sie nie poprawia po 10 tygodniu to raczej bedą wymioty trwać do 16 :/ generalnie eskalacja jest 8-10 tydzień. Takie pocieszenie dla dziewczyn, które wpasowują sie w schemat, bo ja niestety wymiotuje od 5 tygodnia.

    bl9cvcqgs911kctx.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 10 maja 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem co powiedzieć :( Tak mi przykro! :(

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Arleta Autorytet
    Postów: 1033 687

    Wysłany: 10 maja 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emerald,s1985 czekałam na dobre wieści..przykro..

    Synek 2008
    [ * * * * ]
    leczenie Łódz, mlr 32,2%,trombofilia, nk, IO, p/c przeciwplemnikowe,hiperprolaktynemia
    zaczynam
    9a63a08b68.png
    u81xgmb.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tak strasznie mi przykro, bardzo Wam współczuję. Życie jest strasznie niesprawiedliwe :-(


    Ja przeżyłam chwile zgrozy w sobotę, o czym Wam mówiłam - plamienie na papierze toaletowym. Na całe szczęście serduszko mojego maleństwa biło i bije nadal. Wizytę mam w czwartek na 13:00. Mam szlaban od męża na internet, dlatego tak rzadko się odzywam, bo mój P. stwierdził że za dużo czytam i się przejmuję jak z dzieckiem będzie wszystko dobrze - bo on tak mówi i ja się staram tego trzymać :-)

  • kalina123 Autorytet
    Postów: 1463 1072

    Wysłany: 10 maja 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koska ja mam prenatalne 24.05
    współczuję tych wymiotów:( ja na szczęście nie doświadczyłam ani w tej ciąży ani w poprzedniej i już mam nadzieję mnie nie dopadną

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2016, 20:09

    82doroeqdnooy9dr.png
  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 10 maja 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny może głupie pytanie ale jakie Wy te badania prenatalne będziecie robić?

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • Aradia*** Ekspertka
    Postów: 180 207

    Wysłany: 10 maja 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam przekonana ze to juz koniec tych strasznych wiadomosci. Okropnie mi przykro.....

    qdkk4z17vp90lfbe.png
    m3sxgov390omtlvc.png
  • Kokardka44 Autorytet
    Postów: 742 706

    Wysłany: 10 maja 2016, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o rany dziewczyny tak mi przykro :( dlaczego tak się dzieje??? Co jest nie tak, że te serduszka nie biją ;( Jutro chyba umrę ze strachu :(

    Bo ja na złe, Reaguję źle...I kurczę się, w sobie zamykam...
    3i49roeqq35mjixs.png
    hchygov3vkk8ck9g.png
  • kalina123 Autorytet
    Postów: 1463 1072

    Wysłany: 10 maja 2016, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palma wrote:
    dziewczyny może głupie pytanie ale jakie Wy te badania prenatalne będziecie robić?

    ja mam na myśli usg genetyczne z tymi wszystkimi pomiarami przezierności, kości nosowej itp

    palma lubi tę wiadomość

    82doroeqdnooy9dr.png
  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 10 maja 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalina123 wrote:
    emerald o matko ale przykro :(
    ty miałaś jakieś objawy że coś może być nie tak? dobrze pamiętam że plamiłaś?

    kurde teraz tak sobie myślę, że jaką ja mam pewność że u mnie serce dalej bije :/
    Tak, plamiłam w zasadzie cały czas. Ale przede wszystkim miałam słabe przyrosty bety, w okolicach 20% przez 48h. Beta nie kłamie.

    S1985, przykro mi. Do zobaczenia na różowej :(

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • milky way Autorytet
    Postów: 675 641

    Wysłany: 10 maja 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokardka... statystyka i tyle. Na kogos zawsze trafi.
    Przepraszam bardzo za bezdusznosc ;D ale ja w dobrej wierze to mowie, no i taka jestem... bardzo mocno stąpam po ziemi no i jestem naukowcem :)

    W pierwszym trymestrze okolo 20% ciaz konczy sie poronieniem.
    Bylo nas 55 na poczatku. To 100%. Zostalo z listy 46, chyba ze o czyms nie wiemy. To daje nam juz ok 16% strat. Takie są fakty. Licze na to, ze juz zostaniemy w takim skladzie, no ale zawsze sie cos moze zdarzyc. Jednak teraz moim zdaniem beda to coraz rzadsze przypadki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2016, 20:17

  • Isia86 Autorytet
    Postów: 717 705

    Wysłany: 10 maja 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :( strasznie mi przykro. Brak słów :(((

    14.01.2016 - [*] 8t3d ;(
    9.12.2016 - 38t1d - 3270g, 52cm :))
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 10 maja 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pochłonęłam miskę sałaty mmm pycha!

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
‹‹ 217 218 219 220 221 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ