Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Najlepsze prezenty świąteczne-Grudniówki 2016
Odpowiedz

Najlepsze prezenty świąteczne-Grudniówki 2016

Oceń ten wątek:
  • cudek2 Autorytet
    Postów: 810 1324

    Wysłany: 27 maja 2016, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.suwaczki.com/

    860iwn15jj88tkvr.png
    860i73sb9uiq88aj.png
  • guerretenshi Autorytet
    Postów: 1285 1654

    Wysłany: 27 maja 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wygoogluj "suwaczki ciazowe". Będzie spory wybór :)
    Co do bólu to wciąż towarzyszy. Wcześniej był typowo okresowy i co chwile latanie do toalety. Teraz jest rozpychanie i czasem takie wbijanie szpilki. Potrafią być możliwe do zignorowania, a czasem wymagają głaskania brzucha. I tak najgorsza jest kość ogonowa która ciagle boli jak cholera i mnie blokuje :/

    13.01 pierwsze USG :)
    f2w3yx8dnbdwnm3w.png
    f2wlj44jcmeu4i3p.png
  • cudek2 Autorytet
    Postów: 810 1324

    Wysłany: 27 maja 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a co robicie w tym roku z urlopem? Bo lipiec - sierpień to drugi trymestr... wybieracie się gdzieś?

    860iwn15jj88tkvr.png
    860i73sb9uiq88aj.png
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 27 maja 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na pewno pojadę na kilka dni nad morze i w góry :) oczywiście wszystko z głową. Mieliśmy jechać do Egiptu ale odpuszczamy

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • guerretenshi Autorytet
    Postów: 1285 1654

    Wysłany: 27 maja 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My na weekend w lipcu jedziemy na Hel. Może jeszcze jakieś spa w sierpniu uda sie wytargować. Miała być Praga ale przerzucamy na za dwa lata. No i Damian urlop zostawia na czas po narodzinach malucha.

    13.01 pierwsze USG :)
    f2w3yx8dnbdwnm3w.png
    f2wlj44jcmeu4i3p.png
  • Elcia89 Autorytet
    Postów: 474 487

    Wysłany: 27 maja 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jrpedzoemy nad morze na poczayku lipca. Wlasnie wczoraj bylismy tez na jeden dzien:)

    34bw3e3k9p7xsrt2.png
  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 27 maja 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my jeszcze nie mysleliśmy gdzie ale jest plan gdzieś jechać :D

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • kalina123 Autorytet
    Postów: 1463 1072

    Wysłany: 27 maja 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cudek2 wrote:
    Dziewczyny, a co robicie w tym roku z urlopem? Bo lipiec - sierpień to drugi trymestr... wybieracie się gdzieś?

    my teraz w czerwcu jedziemy na 10 dni nad morze, jak co roku syn jedzie na 3 tyg. w tym rokt najpierw z dziadkami a potem się wymieniamy i my z nim zostajemy, liczę na pogodę taką jak jest teraz :)
    chciałam na przełomie sierpnia/września jeszcze jakiś tydzień w cieple zaliczyć, zobaczymy czy będą jakieś fajne lasty i czy stan mój pozwoli gdzieś lecieć
    poza tym jakaś lękliwa się ostatnio zrobiłam w związku z tymi zamachami :/

    82doroeqdnooy9dr.png
  • cudek2 Autorytet
    Postów: 810 1324

    Wysłany: 27 maja 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli się wybieracie. Spoko. No my tez chcemy w sierpniu nad Bałtyk. Byle tyko dobrze się czuć i żeby 40 stopni nie było...

    paradise lubi tę wiadomość

    860iwn15jj88tkvr.png
    860i73sb9uiq88aj.png
  • Nel@ Ekspertka
    Postów: 211 293

    Wysłany: 27 maja 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam uczucie jakby mi ktos szpilki wbijal w brzuch. Po bokach, w dole brzucha i nad pepkiem. Czasami tylko wieczorem, czasami w ciagu dnia a mam tez taki dzien ze w ogole nic mnie nie boli :) piszecie o apetycie i ja mam apetyt ale niestety po wczorajszej rewolucji biegunkowej dzis jestem na wodzie, miecie, pieczywie chrupkim i zataz gotuje marchwianke i krupnik. Takie dzis delicje mam do wyboru :D

    Dzis rozmawialam ze znajoma i jest w koncowce 20tyg i zaczela czuc kopniaki <3 mowi ze boskie uczucie :)

    wg USG 3fbf22ea43.png
    Wg OM 2nn3pc0z4dzwif2k.png
  • Nel@ Ekspertka
    Postów: 211 293

    Wysłany: 27 maja 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do urlopu my zamierzamy na caly sierpien pojechac do Polski :) aaa juz nie moge sie doczekac :) odpoczynek wsrod swoich i pysznosci mojej mamy, ktora na pewno bedzie dla mnie pichcic najwspanialsze smakolyki :) mmm ona wie co lubie :) obzarstwo na calego :P :D

    wg USG 3fbf22ea43.png
    Wg OM 2nn3pc0z4dzwif2k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2016, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam w kolejce, ale mam stresa :(

    polkosia, cudek2 lubią tę wiadomość

  • Nel@ Ekspertka
    Postów: 211 293

    Wysłany: 27 maja 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia kciuki zacisniete :)

    wg USG 3fbf22ea43.png
    Wg OM 2nn3pc0z4dzwif2k.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 27 maja 2016, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia, Sylwia :)

    My nigdzie nie jedziemy, tylko na Mazury do teściów na 1 dzień, bo jest rodzinna impreza. No i jedno wesele mamy nad jeziorem pod Warszawą, więc wykupiliśmy jeden nocleg :) Wybieramy się za to za rok we wrześniu we 4 do Chorwacji.

    cudek2 lubi tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • kalina123 Autorytet
    Postów: 1463 1072

    Wysłany: 27 maja 2016, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o ja na przyszły wrzesień też planuję chorwację :) dzieć będzie miał 9 miesięcy więc jeszcze chętnie w wózku pojeździ (naiwnie zakładam współpracujący model ;)) i nie będzie spieprzał na wszystkie strony ;)

    polkosia, cudek2, brylancik lubią tę wiadomość

    82doroeqdnooy9dr.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 27 maja 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalina, no Tysia od 2 miesięcy nie siedziała w wózku :D Ale niektóre dzieci lubią :P

    cudek2, brylancik lubią tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • cudek2 Autorytet
    Postów: 810 1324

    Wysłany: 27 maja 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Błhaha! Optymistka;)

    Sylwia - czekamy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2016, 12:32

    brylancik lubi tę wiadomość

    860iwn15jj88tkvr.png
    860i73sb9uiq88aj.png
  • kalina123 Autorytet
    Postów: 1463 1072

    Wysłany: 27 maja 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wiem że dzieci są różne i czasem na wiele spraw nie mamy wpływu
    mogę tylko pomarzyć że nr 2 będzie taki jak nr 1 ;) to było długo dziecko wersja demo :D nawet skoki przechodził książkowo, był na maksa przewidywalny :)
    największy jego minus to poranne wstawanie tak gdzieś od 1.5 roku do niedawna ale i tu doczekałam się w końcu poprawy :)

    a co do spacerów i wózka to może na palcach 1 ręki policzę ile razy musiałam go wyjąć z wózka na spacerze, uwielbiał jeźdźić, ja długie km przemierzałam i ze śpiącym niemowlakiem i potem z roczniakiem i nawet później, często zasypiał nawet jak miał ponad rok

    coś czuję że to da mi popalić, dobrze że to nr 2 bo więcej nie planuję więc już zachęty nie będę potrzebować ;)

    cudek2, Nulka lubią tę wiadomość

    82doroeqdnooy9dr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po. Wszystko dobrze, maleństwo tak skakało że nie dało mu się zrobić zdjęcia, nawet lekarz się śmiał :) ma ok 3,61 cm a genetyczne usg mam 13 czerwca możecie mnie wpisać na listę :)

    kalina123, guerretenshi, brylancik, baranosia, cudek2, Nel@, polkosia, Izieth, Isia86, dora13, Chamomilla, palma, Majanna, monaaa85, nick nieaktualny, Nulka lubią tę wiadomość

  • brylancik Znajoma
    Postów: 28 24

    Wysłany: 27 maja 2016, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mój pierwszy dzidziuś i nastawiam się na małego łobuza (po tatusiu) także jeżeli mam się czymś zaskoczyć to tylko tym, że będzie grzeczny. Mam 12 letnią siostrę, która była typem "zajmuj się mną 24h/7" także jak będzie inaczej to będę miło zaskoczona:)

    sylwia92 wyobraź sobie jak maleństwu tak zostanie - to skakanie i figle w brzuchu? Będziesz miała przeprawę odkąd poczujesz pierwsze ruchy;) Ale takie psotniki są słodkie;)

    Powiem wam dziewczyny, że mam bardzo dobry dzień dzisiaj w pracy na wysokich obrotach to mi pasuje, w końcu kontakt z ludźmi to pasuje mi jeszcze bardziej.

    Mam nadzieje, że wszystkie mamy dobrze się dziś czują:)

    Spragniona malusińskich stópek
    oar83e3k8k3in6r2.png
‹‹ 297 298 299 300 301 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ