Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Najlepsze prezenty świąteczne-Grudniówki 2016
Odpowiedz

Najlepsze prezenty świąteczne-Grudniówki 2016

Oceń ten wątek:
  • anna123 Autorytet
    Postów: 928 475

    Wysłany: 30 lipca 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W nocy mam to samo choc mniej pije przed snem


    j36regz209hdv9cb.png
  • Nita Autorytet
    Postów: 1809 1608

    Wysłany: 30 lipca 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kushina wrote:
    Oczywiście mozna miec odmienne zdanie i sobie dyskutowac, o to chodzi w forum, ale nalezy zachowac kulture wypowiedzi, a nie napadac na siebie. Nie kojarze, zebys sie wczesniej udzielala w tym temacie. Nagle wparowujesz i wyzywasz mojego męża od gimbazy itp - jak dla mnie to zwykle trollowanie.
    A no nie kojarzysz, bo jak kiedyś sie tu przywitałam to tylko Polkosia i Cudek mnie powitały, a reszta olała, tak jak każdą nową tutaj osobę, dlatego was tak tutaj mało na liście, bo większość czyta i się nie udziela, bo zostały kiedyś tam olane. Ale ja nie o tym. Nie napisałam, że Twój mąż jest gimbazą. Czy Ty Kushino potrafisz czytać ze zrozumieniem? Napisałam, że teksty facetów o krwi czy tam rzeźni (ogólnie facetów a nie Twojego konkretnie, bo znów zaraz sobie coś wkręcisz) to gimbaza. Kurde, jak na osobę godzącą sie z tym,że mąż nie chce być przy porodzie strasznie się obrażasz o byle co. Przeciez to tylko spostrzeżenia na temat roznic kulturowo mentalnych,nawet nie chodzilo mi konkretnie o Ciebie ani Twojego partnera. Pisałam ogółem i juz prościej tego nie można wytłumaczyć. Bez odbioru.

    f6tvan2.png
    cb7wgov3drqp7e64.png

  • Nulka Autorytet
    Postów: 1371 1430

    Wysłany: 30 lipca 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja o dziwo ostatnio przestałam mieć nocne manewry do wc :P
    Dzisiaj rano (nie mam pojęcia która to była godzina) Maciek przyszedł i się pyta gdzie tata. Mówię mu, że jak go nie ma w domu to pewnie poszedł do naszego domku robić, więc wgramolił się pod kołderkę i tak spaliśmy razem do 10 ;) Mówię o sytuacji M. na co mi odpowiada, że on z Maciusiem rozmawiał a chwile później już leżał ze mną :P i tak słodko spaliśmy, że nie miał sumienia nam przeszkadzać.

    Bierzemy się za wybieranie imienia :D <3

    👩🏻1992 🧔🏻‍♂️1989
    💕2010 💍💒2011

    🧑🏻‍🦱11.2011 M 🩵 CC 2750g
    👧🏻11.2016 M 🩷 CC 2670g
    👧🏻12.2019 M 🩷 CC 2950g
    👶🏻 01.2025 A 🩷 CC 2410g

    age.png
  • cudek2 Autorytet
    Postów: 810 1324

    Wysłany: 30 lipca 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odnośnie tego, co by tu sobie zjeść....
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d4ec917aeef7.jpg

    Ot, taka miałam ciążowa zachcianke dziś! Jeny, niech mi ktoś to zabierze, bo wpierdziele całe! A potem się zarzygam, bo to duuuza paczka ;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    860iwn15jj88tkvr.png
    860i73sb9uiq88aj.png
  • kalina123 Autorytet
    Postów: 1463 1072

    Wysłany: 30 lipca 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak ostatnio wsuwam żelki nimm2 soki albo kwaśne, pokryjomu synowi podbieram :D

    cudek2, Nulka lubią tę wiadomość

    82doroeqdnooy9dr.png
  • Nulka Autorytet
    Postów: 1371 1430

    Wysłany: 30 lipca 2016, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z moim facetem wybór imienia idzie jak krew z nosa :P choć już mamy finałową czwórkę :D

    👩🏻1992 🧔🏻‍♂️1989
    💕2010 💍💒2011

    🧑🏻‍🦱11.2011 M 🩵 CC 2750g
    👧🏻11.2016 M 🩷 CC 2670g
    👧🏻12.2019 M 🩷 CC 2950g
    👶🏻 01.2025 A 🩷 CC 2410g

    age.png
  • cudek2 Autorytet
    Postów: 810 1324

    Wysłany: 30 lipca 2016, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli jakie?

    860iwn15jj88tkvr.png
    860i73sb9uiq88aj.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 30 lipca 2016, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nita, nas też jest mało na liście, bo założycielka wątku usunęła swoje konto i nie ma komu prowadzić. Bardzo szkoda, bo wszystkie miesiące mają, tylko my takie w tyle. Pamiętam, że na Październikówkach, to miałyśmy napisane mega dużo informacji. Wyglądało to tak, że był nick, przewidywany termin porodu, płeć, imię, a po porodzie dodatkowo info jaki był poród (cc czy sn, łącznie z informacjami czy wywoływany czy nie, czy nacięcie było, czy znieczulenie było, etc.), ile ważyło i mierzyło dziecko, o której urodzone, porównanie ile chłopców do dziewczynek. Naprawdę piękne statystki :)

    Isia86 lubi tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Nulka Autorytet
    Postów: 1371 1430

    Wysłany: 30 lipca 2016, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cudek2 wrote:
    Czyli jakie?
    Anatola Antonina Marcelina Michalina

    👩🏻1992 🧔🏻‍♂️1989
    💕2010 💍💒2011

    🧑🏻‍🦱11.2011 M 🩵 CC 2750g
    👧🏻11.2016 M 🩷 CC 2670g
    👧🏻12.2019 M 🩷 CC 2950g
    👶🏻 01.2025 A 🩷 CC 2410g

    age.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 30 lipca 2016, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcelina <3

    Nulka lubi tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • kalina123 Autorytet
    Postów: 1463 1072

    Wysłany: 30 lipca 2016, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślałam że u nas już decyzja podjęta a mąż mi dzisiaj powrócił z pomysłem że może jednak Kaja, którą ja już przemyślałam i odrzuciłam :/ i mnie drażni że przecież to i tak on idzie rejestrować dziecko więc co mu zrobię :P

    82doroeqdnooy9dr.png
  • kalina123 Autorytet
    Postów: 1463 1072

    Wysłany: 30 lipca 2016, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcelina fajne :) miałam koleżankę w przedszkolu, piękne włosy miała :D

    82doroeqdnooy9dr.png
  • Nulka Autorytet
    Postów: 1371 1430

    Wysłany: 30 lipca 2016, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie najbardziej podoba się Anatola (Tolcia <3 ) i właśnie Marcelina :) a maż nie pomaga... bo przecież "Maciejowi tak ładnie wybrałaś"... mógłby sie choć troche zaangażować

    👩🏻1992 🧔🏻‍♂️1989
    💕2010 💍💒2011

    🧑🏻‍🦱11.2011 M 🩵 CC 2750g
    👧🏻11.2016 M 🩷 CC 2670g
    👧🏻12.2019 M 🩷 CC 2950g
    👶🏻 01.2025 A 🩷 CC 2410g

    age.png
  • Nulka Autorytet
    Postów: 1371 1430

    Wysłany: 30 lipca 2016, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatola "Pochodząca ze wschodu" Praktyczna i konserwatywna. Trzyma się prostych i jasnych zasad postępowania. W pracy jest bardzo skrupulatna i metodyczna, ale niezbyt kreatywna. Ma wiele życzliwości dla ludzi, a jej dobroć często bywa wykorzystywana przez innych.

    Marcelina "Mały wojownik" Uparta i zadziorna, choć czasami bardzo chciałaby uchodzić za "słabą kobietkę". Od dziecka w dyskretny sposób próbuje podporządkować sobie otoczenie. Umie cieszyć się życiem i korzystać z jego przyjemności.

    Ciekawe na ile sie to sprawdza :P bo jak czytałam swoje imię to M. często parskał śmiechem :P

    nick nieaktualny, Martusiazabka lubią tę wiadomość

    👩🏻1992 🧔🏻‍♂️1989
    💕2010 💍💒2011

    🧑🏻‍🦱11.2011 M 🩵 CC 2750g
    👧🏻11.2016 M 🩷 CC 2670g
    👧🏻12.2019 M 🩷 CC 2950g
    👶🏻 01.2025 A 🩷 CC 2410g

    age.png
  • Isia86 Autorytet
    Postów: 717 705

    Wysłany: 31 lipca 2016, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może skoro Twój ma imię na literke M. i synek to Maciej,to może córcia na taką literke jak Ty masz imię? :) tak sobie wymyśliłam :))

    Dziewczyny udanej niedzieli :))

    Do mnie wczoraj mama na urlop przyjechała i dziś wsiadamy w pociąg i jedziemy do Międzyzdrojów :) taką sobie wycieczkę jednodniową zrobimy :)

    nick nieaktualny, Martusiazabka lubią tę wiadomość

    14.01.2016 - [*] 8t3d ;(
    9.12.2016 - 38t1d - 3270g, 52cm :))
  • cudek2 Autorytet
    Postów: 810 1324

    Wysłany: 31 lipca 2016, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie z tego zestawu najbardziej Michalina. Miśka ♡

    860iwn15jj88tkvr.png
    860i73sb9uiq88aj.png
  • guerretenshi Autorytet
    Postów: 1285 1654

    Wysłany: 31 lipca 2016, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcelina. Znam jedna i jest tak cudowna osoba, ze to az niesamowite. Natomiast wszystkie Michaliny ktore mi sie napatoczyly to byly wredne siksy. Ale to tez moze przez wiek gimnazjalny :p

    Kochane ! U nas stalo sie i Damian wczoraj poczul dwa kopniaki od mlodego! Byl tak szczesliwy jakby spelnilo sie jego zyciowe marzenie :D

    nick nieaktualny, Werix, Martusiazabka, Isia86, Izieth lubią tę wiadomość

    13.01 pierwsze USG :)
    f2w3yx8dnbdwnm3w.png
    f2wlj44jcmeu4i3p.png
  • cudek2 Autorytet
    Postów: 810 1324

    Wysłany: 31 lipca 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja odwrotnie hihi! Marceliny wredoty hihi!

    Nulka! Bez względu na decyzję, Wasza corka będzie super- czy Michalina czy Marcelina czy Tosia, czy Eleonora czy Dolores- Waszą decyzja będzie strzałem w 10 i koniec :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2016, 09:25

    nick nieaktualny, guerretenshi, Martusiazabka, Isia86, Izieth lubią tę wiadomość

    860iwn15jj88tkvr.png
    860i73sb9uiq88aj.png
  • Basia79 Autorytet
    Postów: 636 668

    Wysłany: 31 lipca 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć
    właśnie widziałam reklamę, że jutro w Wyborczej będzie wszystko o tym, co się należy w ciąży, i takie tam jak becikowe itp

    guerretenshi, Krakuska, nick nieaktualny, karolajna88, Martusiazabka lubią tę wiadomość

    klz9gu1rkkbkfyjt.png
  • guerretenshi Autorytet
    Postów: 1285 1654

    Wysłany: 31 lipca 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cudek ma racje! A Macius jako statszy brat ja sobie ulozy i wychowa :D mpich dwoch statszych braci zrobilo to ze mna :p

    nick nieaktualny, cudek2, Nulka, Martusiazabka lubią tę wiadomość

    13.01 pierwsze USG :)
    f2w3yx8dnbdwnm3w.png
    f2wlj44jcmeu4i3p.png
‹‹ 591 592 593 594 595 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ