Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Najlepsze prezenty świąteczne-Grudniówki 2016
Odpowiedz

Najlepsze prezenty świąteczne-Grudniówki 2016

Oceń ten wątek:
  • guerretenshi Autorytet
    Postów: 1285 1654

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi uzywane po najblizszych nie przeszkadza. Kupilam od babki lezaczek ale jest w stanie idealnym. Jak ktos dba to widac. No chyba ze jak ta akcja z wozkami z bydgoszczy to fuuuj.
    Ja na insta jestem tenshinokoi :)

    nick nieaktualny, Nel@ lubią tę wiadomość

    13.01 pierwsze USG :)
    f2w3yx8dnbdwnm3w.png
    f2wlj44jcmeu4i3p.png
  • kalina123 Autorytet
    Postów: 1463 1072

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakuska zawsze możesz wziąć, wybrać co chcesz a resztę schować i oddać za jakiś czas mówiąc że dziecko wyrosło ;) ja nie lubię takiego wciskania na siłę bo właśnie głupio odmówić
    Poza tym ta przyjemność kupowania jest bezcenna :D

    nick nieaktualny, cudek2, polkosia lubią tę wiadomość

    82doroeqdnooy9dr.png
  • Krakuska Autorytet
    Postów: 802 776

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalina, taki właśnie jest plan :P tylko większy problem z brakiem miejsca na zbędne ciuchy. Uff, dobrze, ze nie tylko jak mam, juz myślałam ze jest cos ze mną serio nie tak :P

    mjvyanli3sn49jip.png
    relgs65ghndjbduu.png

    Beta hcg:
    13.02 - 248
    16.02 - 872
    22.02 - 6184
  • Nulka Autorytet
    Postów: 1371 1430

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam ochotę pójść po karton z ciuszkami po Maciusiu (i nie tylko) i zobaczyć co mam :D Te małe ciuszki są przecież takie słodkie <3

    Krakuska, cati, cudek2, Nel@, Isia86 lubią tę wiadomość

    👩🏻1992 🧔🏻‍♂️1989
    💕2010 💍💒2011

    🧑🏻‍🦱11.2011 M 🩵 CC 2750g
    👧🏻11.2016 M 🩷 CC 2670g
    👧🏻12.2019 M 🩷 CC 2950g
    👶🏻 01.2025 A 🩷 CC 2410g

    age.png
  • cati Autorytet
    Postów: 2324 2177

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    d393e400f96f6eccgen.jpg
    moje zestawienie :P co prawda 20 tydz w srode ale juz jak sie za to zabralam to wiadomo :P

    Mamusia - no dziwne to wszystko , tez nie widziala bym co o tym myslec...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2016, 13:15

    Krakuska, guerretenshi, cudek2, Nel@, polkosia, Koska 88, Nulka, paradise, nick nieaktualny, Werix, Isia86, nick nieaktualny, Martusiazabka, RybusiaB, Izieth lubią tę wiadomość

    ckai9jcgmxpymslt.png
    https://www.maluchy.pl/li-71768.png
    ******* Gang 18+*******
  • guerretenshi Autorytet
    Postów: 1285 1654

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze ze nie mam takiej sytuacji, wszyscy sa tak zaangazowani w tego malca ze nie potrafimy z Damianem im odmowic a dzieki temu zaoszczedzimy na samochod :p
    Szczesliwa, kiedys duzo pisalam na blogach to potrzebowalam nazw, do tego kocham Japonie, anime. I jakos tak dziwne nazwy sie rodza :p

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    13.01 pierwsze USG :)
    f2w3yx8dnbdwnm3w.png
    f2wlj44jcmeu4i3p.png
  • cudek2 Autorytet
    Postów: 810 1324

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam tak samo. Nie lubię używanych. A lumpki mnie obrzydzaja- chociaz wiem, że czasem się trafi za grosze markowe ciuchy z metką... ale ja jakoś nie potrafię.

    polkosia lubi tę wiadomość

    860iwn15jj88tkvr.png
    860i73sb9uiq88aj.png
  • cudek2 Autorytet
    Postów: 810 1324

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cati wrote:
    d393e400f96f6eccgen.jpg
    moje zestawienie :P co prawda 20 tydz w srode ale juz jak sie za to zabralam to wiadomo :P

    Mamusia - no dziwne to wszystko , tez nie widziala bym co o tym myslec...
    Bardzo to fajne masz:)

    cati, polkosia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    860iwn15jj88tkvr.png
    860i73sb9uiq88aj.png
  • Krakuska Autorytet
    Postów: 802 776

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo, cati, teraz żałuję, ze sobie nie robiłam takich sesji! Super to wyglada

    cati, Martusiazabka lubią tę wiadomość

    mjvyanli3sn49jip.png
    relgs65ghndjbduu.png

    Beta hcg:
    13.02 - 248
    16.02 - 872
    22.02 - 6184
  • cati Autorytet
    Postów: 2324 2177

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez wam polecam robic takie zstawienia :) ja nie robilam w 1 ciazy i załuje zbiór przypadkowych zdjec i nic nie widac na nich , tej zmiany nie widac jak rosnie :) ale fajnie ze tym razem mi sie chciało :P

    nick nieaktualny, Isia86 lubią tę wiadomość

    ckai9jcgmxpymslt.png
    https://www.maluchy.pl/li-71768.png
    ******* Gang 18+*******
  • Krakuska Autorytet
    Postów: 802 776

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, tylko trzeba od razu robic sobie zdjecia w bluzce która "zmieści" brzuch tak z 8 jak i z 40 tygodnia :P

    cati, cudek2 lubią tę wiadomość

    mjvyanli3sn49jip.png
    relgs65ghndjbduu.png

    Beta hcg:
    13.02 - 248
    16.02 - 872
    22.02 - 6184
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalina123 wrote:
    Krakuska zawsze możesz wziąć, wybrać co chcesz a resztę schować i oddać za jakiś czas mówiąc że dziecko wyrosło ;) ja nie lubię takiego wciskania na siłę bo właśnie głupio odmówić
    Poza tym ta przyjemność kupowania jest bezcenna :D

    Ja dokładnie tak zrobiłam. Brałam, jak coś dawali, a potem u jednej okazało się, że będzie jej szwagierka miała młodsze od mojej, to oddałam praktycznie wszystko ;D Przejrzałam to wszystko, to prawda, bo kilka rzeczy zostawilam dla Tysi, ale potem i tak nie miałam okazji założyć, bo miałam masę nowych ubranek i nawet ich nie zdążyła użyć... A od drugiej dostałam w niemal idealnym stanie, więc faktycznie używałam części, a część od razu porozdawałam.

    A teraz przynajmniej one się cieszą, że na coś się przydała ich pomoc ;P Wiem, jestem okropna, ale to moje pierwsze dziecko było i chciałam, żeby wszystko miało nowe i w ogóle.

    Krakuska, Isia86 lubią tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawia mnie dlaczego większość z Was liczy rozpoczęte tygodnie, a nie skończone? Mi wszyscy lekarze zawsze mówili, że liczy się skończone. Lata swoje też liczycie rozpoczęte? :P

    Isia86, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • paradise Autorytet
    Postów: 1258 1242

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    guerretenshi wrote:
    Mi uzywane po najblizszych nie przeszkadza. Kupilam od babki lezaczek ale jest w stanie idealnym. Jak ktos dba to widac. No chyba ze jak ta akcja z wozkami z bydgoszczy to fuuuj.
    Ja na insta jestem tenshinokoi :)

    Zaczelam Cie obserwowac :P ja jestem nonfictjon

    guerretenshi lubi tę wiadomość

    piu3skjoie6xz8ns.png
    ex2bcwa1l40b3dtm.png
  • cati Autorytet
    Postów: 2324 2177

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie my liczymy tylko tak każdy. Nawet tu na belly mówi się jestem teraz w 19 tyg. Bo jak go skończę to będę w 20 itd . Ma to swoją logikę ;) masz 19 skończony ale idziesz do 20 więc jesteś w 20 tyg w toku . Nie wiem jak ci to wyjaśnić hehe

    ckai9jcgmxpymslt.png
    https://www.maluchy.pl/li-71768.png
    ******* Gang 18+*******
  • anna123 Autorytet
    Postów: 928 475

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam tak ze wszystko musze miec nowe bo np ubrankami nie pogardze a wozek to napewno kupimy z drugiej reki ale sa takie rzeczy ktore chce miec nowe,nie pozyczone i nie martwic sie ze potem sie cos zniszczy i o kurcze to pozyczone bylo,poza tym moze tez sie chce cieszyc ta ciaza troche poprzez zakupy ale tez troche mysle na przod ze zapragniemy miec kolejnego bobasa i wtedy juz bedziemy wiekszosc rzeczy miec swoich.


    j36regz209hdv9cb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polikosia mi tak wyświetla bellybestfriend i tak liczę, zawsze tydzień do przodu :D

    Dziewczyny jestem w niebie. Zrobiłam 4 kilo ogórków z chili i czosnkiem. Pychota :)

    Krakuska, paradise, nick nieaktualny, cati, Isia86 lubią tę wiadomość

  • Krakuska Autorytet
    Postów: 802 776

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam liczę skończone, dokładnie ten sam przykład z latami wszystkim podaję ;)

    polkosia, Isia86 lubią tę wiadomość

    mjvyanli3sn49jip.png
    relgs65ghndjbduu.png

    Beta hcg:
    13.02 - 248
    16.02 - 872
    22.02 - 6184
  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polkosia wrote:
    Zastanawia mnie dlaczego większość z Was liczy rozpoczęte tygodnie, a nie skończone? Mi wszyscy lekarze zawsze mówili, że liczy się skończone. Lata swoje też liczycie rozpoczęte? :P
    Gdzieś tak przeczytałam, że u lekarza mówi się skończone a tak generalnie to rozpoczęte, bo przecież nie byłaś w zerowym tygodniu tylko w 1.
    A odnośnie swoich lat to ponieważ jestem z sierpnia to do końca roku używam lat skończonych a jak mój rocznik zaczyna kończyć kolejny rok to do sierpnia posługuje się już rocznikiem zaczętym. I tak pomimo, że nie skończyłam jeszcze 28 lat to mówię, że tyle mam jak ktoś mnie pyta :)
    Odnośnie ciuszków używanych to będę miała od siostry i bratowej. Ja ich córeczkom kupiłam dużo fajnych ciuszków jak byłam za granicą na różnych konferencjach więc teraz z nich skorzystam jak nie będą zniszczone. Ale też już byłam na zakupach i kupiłam coś małej :) Wczoraj upolowałam śpiworek do spania 0-6mcy w smyku za 35 zł i zestaw 5 bodziaków z krótkim rękawem (co prawda rozmiar 68) za 30 zł :)

    bl9cvcqgs911kctx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cati Ja to już w czarnej dziurze jestem :D, no nic zobaczymy co tym razem beta pokaże , jakoś do środy muszę wytrzymać , szkoda że do ręki od razu po godzinie , u mnie nie dają wyników badań tyle trzeba czekać.
    Piękne zdjęcia kochana , ślicznie wyglądasz :);)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2016, 13:39

    cati lubi tę wiadomość

‹‹ 596 597 598 599 600 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie witaminy warto suplementować w ciąży?

Ciąża to okres, w którym organizm kobiety potrzebuje zwiększonej ilości składników odżywczych. Właściwa suplementacja witamin wspiera rozwój dziecka i chroni zdrowie przyszłej mamy. Zanim jednak sięgniemy po jakiekolwiek preparaty, konieczna jest konsultacja z lekarzem prowadzącym ciążę, który dobierze suplementację dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

CZYTAJ WIĘCEJ