Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Najlepsze prezenty świąteczne-Grudniówki 2016
Odpowiedz

Najlepsze prezenty świąteczne-Grudniówki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nulka jak ja Ci zazdroszczę takiego dżentelmena w domu :) :D

    nick nieaktualny, Nulka, Martusiazabka lubią tę wiadomość

  • kalina123 Autorytet
    Postów: 1463 1072

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się hamuję z jedzeniem
    jem tyle aby nie czuć głodu bo gdzieś tam jeszcze resztki rozsądku się odzywają ;) gdyby nie to to bym wsuwała 2 razy większe porcje, czasem przedobrzę i wtedy mam wrażenie że ten brzuch waży ze 100kg i zaraz pęknie :D no ale podjadam te cholerne słodycze i to mnie wkurza grr już mi uda przytyły a to znak że przesadzam z żarciem ;)

    82doroeqdnooy9dr.png
  • Fuksja90 Autorytet
    Postów: 731 456

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki kobietki za dobre rady ;)
    Flaszkę już wypili nie jedną, a co do rozmowy ja z nim nie umiem tak wprost rozmawiać bo to jest człowiek który zawsze ma rację i nic do niego nie dociera i jeszcze teraz będzie tak ,że uda ,że nic się nie stało.

  • Perl Autorytet
    Postów: 328 414

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pod koniec pierwszego trymestru miałam tak że w ciągu dnia potrafiłam sama zjeść cały gar zupy ugotowany dla czteroosobowej rodziny na dwa dni... taka byłam ciągle głodna. a teraz znowu nie mam ochoty na jedzenie. na śniadanie zjadłam dwie kromki chleba, potem pół miski rosołu i jednego gołąbka. i myśle że kolacje to zjem żeby zjeść,a nie dlatego że głodna będe... A potem się dziwić że mam mały przyrost wagi... Ale ja uważam że gdyby mój organizm potrzebował więcej to by wołał tak jak wcześniej...


    ug37io4pmuu08seh.png
    20120519310114.png
  • kalina123 Autorytet
    Postów: 1463 1072

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ustaliłam dzis z szefem że pracuję do 16.09 czyli jeszcze tylko 33 dni robocze, zaczynam odliczanie :D

    Nulka, guerretenshi, nick nieaktualny, Izieth lubią tę wiadomość

    82doroeqdnooy9dr.png
  • Perl Autorytet
    Postów: 328 414

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dostałam dziś paczuszkę z termoforkiem z bebiklubu za zarejestrowanie się. już myślałam że nie dotrze bo rejestrowałam się 2 lipca... cały miesiąc.


    ug37io4pmuu08seh.png
    20120519310114.png
  • Nulka Autorytet
    Postów: 1371 1430

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam na moją z Bebiprogram

    👩🏻1992 🧔🏻‍♂️1989
    💕2010 💍💒2011

    🧑🏻‍🦱11.2011 M 🩵 CC 2750g
    👧🏻11.2016 M 🩷 CC 2670g
    👧🏻12.2019 M 🩷 CC 2950g
    👶🏻 01.2025 A 🩷 CC 2410g

    age.png
  • Alexxis Ekspertka
    Postów: 237 355

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! :)
    My dzisiaj według usg zaczynamy 23 tydzień! Jak ten czas szybko leci...Zanim się obejrzymy każda z nas będzie trzymała swoje maleństwo w ramionach <3
    Mój synek daje nieźle czadu! Kopie, wierci się i chyba nigdy nie śpi haha! No może teraz :) Kilka razy wyczułam już u niego czkawkę, śmieszne uczucie :D
    Wstawiłabym tutaj filmik jak mój mały kopie, ale nie mam pojęcia jak to zrobić :(
    Jeśli ktoś ma ochotę to tutaj krótki filmik małych kopniaczków mojego bąbelka <3
    https://www.instagram.com/p/BIkcyTzBPBO/?taken-by=aleksandrarutka

    nick nieaktualny, AniaKami, Nulka, Martusiazabka lubią tę wiadomość

    m3sxvfxma0707mve.png

    mhsvx1hph0gq0dha.png
  • Perl Autorytet
    Postów: 328 414

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na bebiprogram też czekam, ale zapisałam się 14 lipca więc jeszcze ze dwa tygodnie może minąć zanim dotrze :)


    ug37io4pmuu08seh.png
    20120519310114.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś dostałam paczkę z HIPP, na resztę jeszcze czekam :-)

    Dziewczyny doradźcie mi bo ja nie mam zielonego pojęcia, jakie kosmetyki kupić dla maluszka. Myślałam o serii ziajka, ale po przeczytaniu opinii na blogu sroka o, zdecydowanie zrezygnowałam. Zaciekawiła mnie za to seria kosmetyków rossmannowskich babydream - fajny, prosty skład bez udziwnień. Co sądzicie?

  • guerretenshi Autorytet
    Postów: 1285 1654

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexxis, jak dobrze, że się odzywasz! już się martwiłam!
    widzę, że nie tylko ja mam owłosiony brzuszek :D do tego powoli zaczyna pojawiać się kreska nad pępkiem. pod nim mam od zawsze :p

    nick nieaktualny, Martusiazabka, Izieth lubią tę wiadomość

    13.01 pierwsze USG :)
    f2w3yx8dnbdwnm3w.png
    f2wlj44jcmeu4i3p.png
  • Alexxis Ekspertka
    Postów: 237 355

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas wszystko w porzadku, ale czas na wczasach leci zupełnie inaczej i nie miałam kompletnie czasu na zaglądanie tutaj! :D
    Oj tak...jestem ciemna wiec zawsze miałam widoczne włoski, ale to ile teraz mi na brzuchu wyrosło to juz przegięcie hahaha :D
    Za to na nogach mi nie rosną! Nie mam pojecia jakim cudem haha!
    Ja cos czuje, ze jeszcze sobie na ta kreskę poczekam, ale jestem cierpliwa <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    m3sxvfxma0707mve.png

    mhsvx1hph0gq0dha.png
  • Krakuska Autorytet
    Postów: 802 776

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to samo mam z brzuszkiem :P dzisiaj wlasnie tez próbowałam nagrać serię puknięć, ale oczywiście skończyły się dokładnie w momencie włączenia nagrywania :D i też zauważyłam, że jestem dużo bardziej owłosiona na brzuchu niż byłam.

    Krechę też mam już nad pępkiem i sie wydłuża :)

    mjvyanli3sn49jip.png
    relgs65ghndjbduu.png

    Beta hcg:
    13.02 - 248
    16.02 - 872
    22.02 - 6184
  • Krakuska Autorytet
    Postów: 802 776

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia92 wrote:
    Ja dziś dostałam paczkę z HIPP, na resztę jeszcze czekam :-)

    Dziewczyny doradźcie mi bo ja nie mam zielonego pojęcia, jakie kosmetyki kupić dla maluszka. Myślałam o serii ziajka, ale po przeczytaniu opinii na blogu sroka o, zdecydowanie zrezygnowałam. Zaciekawiła mnie za to seria kosmetyków rossmannowskich babydream - fajny, prosty skład bez udziwnień. Co sądzicie?

    Ja zamierzam wlasnie kupic oliwkę Babydream na rozstępy, nie ma tej całej chemii w sobie. Teraz używam Johnson's baby, bo tylko taka była w sklepie, ale czytałam ze to straszne zło, sama chemia :(

    mjvyanli3sn49jip.png
    relgs65ghndjbduu.png

    Beta hcg:
    13.02 - 248
    16.02 - 872
    22.02 - 6184
  • kalina123 Autorytet
    Postów: 1463 1072

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia tak rossmanowski babydream jest bardzo fajny i zapach też ma fajny
    Jeszcze hipp biały z zieloną nakrętką jest fajny :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    82doroeqdnooy9dr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam oliwkę na rozstępy dla ciężarnych i nie powiem chwalę sobie :) dzięki dziewczyny :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2016, 19:43

  • Fuksja90 Autorytet
    Postów: 731 456

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używam balsamu z Babydream i fajny jest ;)

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używam większości kosmetyków Dermedic i jestem bardzo zadowolona :) Nie mamy suchej skóry, nie było nawrotów ciemieniuchy, żadnych uczuleń etc. I też mają dobry skład. Jedynie na zimę krem odpada, bo nie powinien mieć wody w składzie, a ich ma na pierwszym miejscu. Najlepsze są na bazie wazeliny. Mi Babydream nie podszedł, kupiłam z filtrem, ale zapach jakiś nie bardzo i w ogóle. Szybko się wchłonął i miałam wrażenie, że słabo chroni. Innych nie używałam.

    Werix, chętnie pomogę, przeszłam już tyle na cycku i tyle książek o kp przeczytałam, że na pewno coś poradzę :P

    Perl, a wiesz, że miałam to samo. Gotowałam zupę na 2 dni, a wieczorem jak się dosiadłam do niej, to wciągałam do dna. I to tylko zupy.

    Werix lubi tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Werix Autorytet
    Postów: 1218 958

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któąś z Was boli czasem brzuch jak na okres? Już dawno nie miałam takich bólów, ale teraz wróciły.

    Martusiazabka lubi tę wiadomość

    17u9ha00otchcgqb.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie mnie dziś tak bolał i to kilka razy, a na dodatek miałam jakieś twardnienia :( A cały dzień leżałam... Mam nadzieję, że szyjka trzyma :(

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
‹‹ 598 599 600 601 602 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ