Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Najlepsze prezenty świąteczne-Grudniówki 2016
Odpowiedz

Najlepsze prezenty świąteczne-Grudniówki 2016

Oceń ten wątek:
  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2 tyg temu było wszystko ok. Przeczytałam, ze mogło sie dziecko akurat wód nałykać i jeszcze ich nie wysiusiać a pęcherz tez był pełny. Poczekam spokojnie do kolejnego usg i tylko poproszę, żeby sie dokładnie temu podczas kolejnego badania przyjrzano. Do tej pory balam sie o rozszczep jakiś. Jak dwa usg powiedzieli, ze jest dobrze to teraz to wyszło :/
    Wiem szczęśliwa pisałaś, ze nie masz czasu. Jutro czekamy na kolejne zdjęcia sikanca :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    bl9cvcqgs911kctx.png
  • kalina123 Autorytet
    Postów: 1463 1072

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koska nie czytaj za dużo choć ja znając siebie bym pewnie czytała i też się martwiła ;) nie znam się na tym więc nie wiem co to może znaczyć
    masz 2 wyjścia albo zaufać lekarce i spokojnie czekać na wrzesień albo powtórzyć usg teraz dla spokojności

    A do mnie dziś przyszła paczka z endo...szaaał :D jakie cudne te dziewczęce ciuszki :)

    82doroeqdnooy9dr.png
  • Okciakowa Ekspertka
    Postów: 233 239

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się Kochane po kolejnej przerwie.
    Wróciłam z gór, odpoczęłam i.. już wylądowałam u lekarza.
    Od powrotu strasznie bolała mnie głowa a co za tym idzie zaczęłam wymiotować.
    Dzisiaj się czułam tak paskudnie, ze już nie wytrzymałam- migrena albo zatrucie, dostałam skierowanie do szpitala w razie jakby wymioty się powtórzyły ale całe szczęście paracetamol zaczął działać i głowa nie boli..(tfu, tfu).
    Miewałam już kiedyś migreny ale nie aż tak mocne..

    3i49roeq4sgexhrq.png
  • cati Autorytet
    Postów: 2324 2177

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalina skąd zamawialas? :)

    mamuska no znow widze testujesz :D z ranca najlepiej sikac !!! :D przetrzymaj siuski :D powodzenia kochana :*

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ckai9jcgmxpymslt.png
    https://www.maluchy.pl/li-71768.png
    ******* Gang 18+*******
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze 370km do domu dłuży się powrót :(

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • Martusiazabka Autorytet
    Postów: 1093 552

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2018, 15:52

    h84f3e5e51n59t97.png

    f2wli09kez578bel.png
  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Branosia bezpiecznej drogi.
    Okciakowa fajnie, ze sie odezwalas. Mam nadzieje, ze to migrena i jutro juz będziesz sie dobrze czuła.
    Przed wyjazdem juz sobie daruje kolejne usg bo i tak sie nie wyrabiam w robocie.
    Dziewczyny macie moze tego rogala do spania? Sprawdza sie?

    bl9cvcqgs911kctx.png
  • cati Autorytet
    Postów: 2324 2177

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam i pomagal mi jak juz mialam oggrrromny brzuch :P a tak to mi bardziej przeszkadzal . Poki co koldra miedzy nogami jest odpowiednia - pewnie kwestia wielkosci brzucha i wlasnych upodoban :) musisz spróbować.

    ckai9jcgmxpymslt.png
    https://www.maluchy.pl/li-71768.png
    ******* Gang 18+*******
  • kalina123 Autorytet
    Postów: 1463 1072

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cati no z endo ;)
    Okciakowa współczuję :( najważniejsze że przeszło

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2016, 00:14

    82doroeqdnooy9dr.png
  • anna123 Autorytet
    Postów: 928 475

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 05:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Ja rogala mam chyba od 3 miesiaca bo lubie jak go mam miedzy nogami lepiej sie spi ale nigdy nie lubilam miec wysoko pod glowa. Poduszke mialam chudziutka i rogal mi przeszkadzal na poczatku ale teraz juz przywyklam i kazda noc z nim spie do tego w zestawie mam jeszcze ten maly do karmienia pozniej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2016, 05:29


    j36regz209hdv9cb.png
  • Nulka Autorytet
    Postów: 1371 1430

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :) Ja właśnie wsuwam śniadanko i pędzę do gina ;)

    👩🏻1992 🧔🏻‍♂️1989
    💕2010 💍💒2011

    🧑🏻‍🦱11.2011 M 🩵 CC 2750g
    👧🏻11.2016 M 🩷 CC 2670g
    👧🏻12.2019 M 🩷 CC 2950g
    👶🏻 01.2025 A 🩷 CC 2410g

    age.png
  • guerretenshi Autorytet
    Postów: 1285 1654

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa no jak nic krecha jest! Wywolalysmy wilka z lasu :p
    Okciakowa wypoczywaj slonce. Dobrze ze paracetamol pomogl :*
    Ja wlasnie odwiozlam tesciowa na autobus. Leci na tydzien do Wloch. A my na ten czas zamieszkamy z 92 letnia babcia. Bedzie impreza :p najgorsze ze codziennie musze obiad robic. Wymysl czym nakarmic taka babuszke... koszmar. Ale chociaz jest ogrod <3
    Milego dnia. Jade zawiezc Damiana do pracy i robic dalsze porzadki.

    nick nieaktualny, Nulka lubią tę wiadomość

    13.01 pierwsze USG :)
    f2w3yx8dnbdwnm3w.png
    f2wlj44jcmeu4i3p.png
  • Martusiazabka Autorytet
    Postów: 1093 552

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2018, 15:52

    nick nieaktualny, polkosia lubią tę wiadomość

    h84f3e5e51n59t97.png

    f2wli09kez578bel.png
  • Nulka Autorytet
    Postów: 1371 1430

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa cudownie <3 ale kciuki trzymam dalej
    guerretenshy bsbcia ma piękny wiek :) ale wiem też jak starsi ludzie sa wybredni ;)
    Jestem w przychodni 5 kobietek przede mną wiec trochę posiedzę :) Trzymajcie kciuki <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2016, 07:26

    nick nieaktualny, guerretenshi lubią tę wiadomość

    👩🏻1992 🧔🏻‍♂️1989
    💕2010 💍💒2011

    🧑🏻‍🦱11.2011 M 🩵 CC 2750g
    👧🏻11.2016 M 🩷 CC 2670g
    👧🏻12.2019 M 🩷 CC 2950g
    👶🏻 01.2025 A 🩷 CC 2410g

    age.png
  • Nulka Autorytet
    Postów: 1371 1430

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia wrote:
    Martusiazabka No właśnie ja to teraz bardziej tak spokojniej podchodzę do tego, w Piątek wizyta gin spojrzy gdzie trzeba i powie co i jak ;) .No nic kochane uciekam ruszamy zaraz ;) :* .
    Szczęśliwej podróży i dużo sił, bo ciężki dzień przed wami

    👩🏻1992 🧔🏻‍♂️1989
    💕2010 💍💒2011

    🧑🏻‍🦱11.2011 M 🩵 CC 2750g
    👧🏻11.2016 M 🩷 CC 2670g
    👧🏻12.2019 M 🩷 CC 2950g
    👶🏻 01.2025 A 🩷 CC 2410g

    age.png
  • cudek2 Autorytet
    Postów: 810 1324

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okciakowa- niech już bol nie wraca. Znam... brrr

    Szczęśliwa- Lec na bete.

    Ja dziś laboratorium a o 16:30 wizyta. Trzymajcie!

    Nulka, Martusiazabka, Werix lubią tę wiadomość

    860iwn15jj88tkvr.png
    860i73sb9uiq88aj.png
  • guerretenshi Autorytet
    Postów: 1285 1654

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Denerwuje sie. Mlody wieczorem tylko raz mnie kopnal i cisza do teraz... martwic sie czy uznac ze wypial sie do brzucha dupka i nogami majta mi po wnetrznosciach ?

    Martusiazabka lubi tę wiadomość

    13.01 pierwsze USG :)
    f2w3yx8dnbdwnm3w.png
    f2wlj44jcmeu4i3p.png
  • Nulka Autorytet
    Postów: 1371 1430

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My juz po ;) Malutka pięknie rośnie <3 a za tydzień czeka mnie krew i krzywa... bleeee...
    Jutro polowkowe <3
    Następna wizyta 31.08

    kalina123, Martusiazabka, cudek2, Koska 88, Izieth, Werix, Nel@ lubią tę wiadomość

    👩🏻1992 🧔🏻‍♂️1989
    💕2010 💍💒2011

    🧑🏻‍🦱11.2011 M 🩵 CC 2750g
    👧🏻11.2016 M 🩷 CC 2670g
    👧🏻12.2019 M 🩷 CC 2950g
    👶🏻 01.2025 A 🩷 CC 2410g

    age.png
  • Nulka Autorytet
    Postów: 1371 1430

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    guerretenshi wrote:
    Denerwuje sie. Mlody wieczorem tylko raz mnie kopnal i cisza do teraz... martwic sie czy uznac ze wypial sie do brzucha dupka i nogami majta mi po wnetrznosciach ?
    Może wypoczywa. Mi mała też taki dzień zaserwowala ale w sumie się nie dziwilam bo sama bym spala cały dzień jakbym mogła taka była wtedy pogoda ;)

    👩🏻1992 🧔🏻‍♂️1989
    💕2010 💍💒2011

    🧑🏻‍🦱11.2011 M 🩵 CC 2750g
    👧🏻11.2016 M 🩷 CC 2670g
    👧🏻12.2019 M 🩷 CC 2950g
    👶🏻 01.2025 A 🩷 CC 2410g

    age.png
  • guerretenshi Autorytet
    Postów: 1285 1654

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio bardzo aktywna jestem. Wczoraj po tym jak sie kochalismy to cisza. A zawsze chwile po dostaje serie kopniakow... poczekam do popoludnia a jak wciaz bedzie cisza to sie przejade na dopplera do przychodni.

    Martusiazabka lubi tę wiadomość

    13.01 pierwsze USG :)
    f2w3yx8dnbdwnm3w.png
    f2wlj44jcmeu4i3p.png
‹‹ 603 604 605 606 607 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ