Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Najlepsze prezenty świąteczne-Grudniówki 2016
Odpowiedz

Najlepsze prezenty świąteczne-Grudniówki 2016

Oceń ten wątek:
  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i niestety. Pierwsze podejście do glukozy nieudane :/
    I pierwszy raz wymiotowałam na ulicy. Już myślałam, że mi lepiej więc zaczęłam jechać do pracy i niestety musiałam się z tramwaju ewakuować :/

    bl9cvcqgs911kctx.png
  • Krakuska Autorytet
    Postów: 802 776

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sea wrote:
    Pijecie inkę? Szukam jakiegoś zdrowego sposobu na poskromienie nigdy nie kończącego się głodu. Tona marchewek nie pomogła :( surówki, jabłka, koktajle - wszystko się trawi z prędkością światła i pozostaje ścisk w żołądku. Wkurza mnie to niesamowicie, że niczym nie moge się zapchać dla świętego spokoju na dłuższy czas

    Moze jogurt naturalny z musli z płatkami zytnimi? Przy okazji genialnie działa na zaparcia :)

    Sea lubi tę wiadomość

    mjvyanli3sn49jip.png
    relgs65ghndjbduu.png

    Beta hcg:
    13.02 - 248
    16.02 - 872
    22.02 - 6184
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sea ja bardzo lubie kawe zbozowa, te Anatol. MNie czasem pomaga w malym glodku.
    O wlasnie ide robic :)

    Sea lubi tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • Krakuska Autorytet
    Postów: 802 776

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koska 88 wrote:
    No i niestety. Pierwsze podejście do glukozy nieudane :/
    I pierwszy raz wymiotowałam na ulicy. Już myślałam, że mi lepiej więc zaczęłam jechać do pracy i niestety musiałam się z tramwaju ewakuować :/

    Ale haftowałaś już po całym badaniu? Nieudane byłoby, gdybyś zwymiotowała miedzy pobraniami :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2016, 09:20

    mjvyanli3sn49jip.png
    relgs65ghndjbduu.png

    Beta hcg:
    13.02 - 248
    16.02 - 872
    22.02 - 6184
  • emilkazozz Autorytet
    Postów: 341 305

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja swoją przykrywałam "kołdra do wózka". Do tej pory używamy w ciągu dnia do jak złapie drzemkę -a córka ma 3 latka. W sumie taką większą pościel zaczęłam używać na noc jak córka miała ok 2,5 roku.

    f2w3vfxms6mp9lea.png

  • Krakuska Autorytet
    Postów: 802 776

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie ogarniam kiedy wkładać śpioszki, a kiedy pajaca. Najsensowniejszym połączeniem zawsze wydawało mi się body + pajac. To jest tak, że pajace są bardziej na dzień, a śpioszki - jak nazwa wskazuje - tyko na noc?

    mjvyanli3sn49jip.png
    relgs65ghndjbduu.png

    Beta hcg:
    13.02 - 248
    16.02 - 872
    22.02 - 6184
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie macie zaparcia w ciąży? Mama mnie zawsze nimi straszyła ale na szczęście mnie nie dopadły

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • Kaczorek Autorytet
    Postów: 514 588

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie kupowałam żadnych śpioszków, myślę że to większy kłopot.
    Brałam same pajace i ewentualnie body takie żeby w razie zimna założyć pod spód.
    I chyba nie ma znaczenia co na noc co na dzień.

    Takie bardziej wyjściowe np z weluru na dzień a bawełna bardziej na noc ;)

    3 IUI :(długi protokół 15.03 2015 punkcja 5 komórek ( 3 zarodki )18.03.2015 transfer 2 zarodków, Aniołek 7tc [*]
    31.03.2016 punkcja, (13 zarodków)
    5.04.2016 transfer 2 zarodków ( 4 śnieżynki),jedno <3
    f2w3yx8dqelvgt49.png
  • Kaczorek Autorytet
    Postów: 514 588

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam zaparcia prawie od samego początku.

    3 IUI :(długi protokół 15.03 2015 punkcja 5 komórek ( 3 zarodki )18.03.2015 transfer 2 zarodków, Aniołek 7tc [*]
    31.03.2016 punkcja, (13 zarodków)
    5.04.2016 transfer 2 zarodków ( 4 śnieżynki),jedno <3
    f2w3yx8dqelvgt49.png
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde jakoś przeraża mnie wkładanie dziecka do takiego śpiworka na noc :/ zawsze myślałam że ubiera się go normalnie w pajaca kładzie się do łóżeczka i przykrywa kołderką

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • Krakuska Autorytet
    Postów: 802 776

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też, i ogólnie zawsze byłam zaparciowcem. Na przełomie pierwszego i drugiego trymestru doznałam takich zaparć, że płakałam z bólu i bezsilności. Teraz mam już lekkie zaparcia, bardzo pomogła dieta blonnikowa, koktajle owocowe + spacery.

    Kaczorek, ja właśnie z tego samego powodu nie kupowałam śpiochów, nie bardzo rozumiem do czego są potrzebne, kiedy jest połączenie body + pajac. Może po prostu nie kaźdy lubi pajace, chyb Polkosia mówiła, że ich nie znosi :) no i śpiochy pewnie bardziej sprawdzają się w upalne letnie dni, na body z krótkim rękawkiem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2016, 09:36

    mjvyanli3sn49jip.png
    relgs65ghndjbduu.png

    Beta hcg:
    13.02 - 248
    16.02 - 872
    22.02 - 6184
  • Kaczorek Autorytet
    Postów: 514 588

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baranosia wrote:
    Kurde jakoś przeraża mnie wkładanie dziecka do takiego śpiworka na noc :/ zawsze myślałam że ubiera się go normalnie w pajaca kładzie się do łóżeczka i przykrywa kołderką

    Tez tak myślałam ale większość mam poleca śpiwór że wygodniejszy, dziecko się nie odkrywa ani nie ma ryzyka zawinięcia się w kołderkę

    3 IUI :(długi protokół 15.03 2015 punkcja 5 komórek ( 3 zarodki )18.03.2015 transfer 2 zarodków, Aniołek 7tc [*]
    31.03.2016 punkcja, (13 zarodków)
    5.04.2016 transfer 2 zarodków ( 4 śnieżynki),jedno <3
    f2w3yx8dqelvgt49.png
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorek ma to jakiś sens ;)

    Po prostu od razu wyobraziłam sobie siebie wiercipiętę w nocy która się przekręca milion razy w takim śpiworku :D

    Tylko czy w takim śpiworku wygodnie jest układać dziecko na boku czy może spać również na plecach?

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakuska wrote:
    Ale haftowałaś już po całym badaniu? Nieudane byłoby, gdybyś zwymiotowała miedzy pobraniami :)
    Niestety zwymiotowałam po wypiciu 3/4 kubka więc czeka mnie powtórka. Nie bardzo widzę jak ma mi się to udać skoro ja często jeszcze rano wymiotuję bez powodu. A tu muszę na czczo jechać do laboratorium a potem pić glukozę. A u mnie nie można wcisnąć cytryny. Dziewczyny jak się czułyście po tej glukozie? Ja pewnie prawie cała zwymiotowałam ale jest mi słabo i chce mi się spać strasznie...

    bl9cvcqgs911kctx.png
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czułam się dobrze. Najgorsze było wypicie bo też nie mogłam wcisnąć cytryny więc piłam na 3 razy dużymi łykami. Po glukozie Antek zaczął fikać jak szalony a ja czułam się ok tylko dłużyły mi się te 2h

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • Krakuska Autorytet
    Postów: 802 776

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kośka, ja czułam się tak samo, walczyłam z chęcią zwymiotowania, bolał mnie żołądek, poczułam się mega słabo, prawie zasnęłam. Wzięłam sobie do poczekalni książkę, ktorej nawet nie otworzyłam, siedziałam z przymkniętymi oczami. Dopiero w drugiej godzinie czekania zrobiło mi się lepiej.

    Z Twojej pierwszej wypowiedzi zrozumiałam, że poszłaś do pracy i w drodze zwymiotowałaś, dlatego myślałam, ze było to juz po całym badaniu.

    Może za szybko probowalas to wypić? Ja pierwsza polowe wypiłam duszkiem, a druga chyba w 5 "ratach". Moze pozwolą Ci to pic przez kilka minut dluzej, zeby żołądek sie przyzwyczaił.

    mjvyanli3sn49jip.png
    relgs65ghndjbduu.png

    Beta hcg:
    13.02 - 248
    16.02 - 872
    22.02 - 6184
  • guerretenshi Autorytet
    Postów: 1285 1654

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeśli chodzi o śpiochy, to mają odkryte stópki. a coś było, że niemowlęta przede wszystkim na początku uczą się wszystkiego po dotyku i powinno się je zostawiać z bosymi stopami na noc. czy jakoś tak. nie pamiętam dokładnie. ja mam 3 śpiochy i zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce.

    13.01 pierwsze USG :)
    f2w3yx8dnbdwnm3w.png
    f2wlj44jcmeu4i3p.png
  • guerretenshi Autorytet
    Postów: 1285 1654

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na wypicie glukozy ma się 5 min. ja brałam po większym łyku i parę głębokich oddechów. gdybym miała to wypić na raz to bym tam niezłego syfu narobiła. od samego smaku gorszy jest zapach..

    Martusiazabka lubi tę wiadomość

    13.01 pierwsze USG :)
    f2w3yx8dnbdwnm3w.png
    f2wlj44jcmeu4i3p.png
  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piłam powoli, bo dziewczyna obok mnie ostrzegła, że jak wcześniej wypiła szybko to zwymiotowała. No trudno w piątek spróbuję jeszcze raz. A jak się nie uda to chyba poproszę moją Panią doktor o jakąś alternatywę.

    bl9cvcqgs911kctx.png
  • Kaczorek Autorytet
    Postów: 514 588

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta glukoza jeszcze przede mną, lubię słodkie ale i tak jestem przerażona po tym co piszecie ;)

    Baranosia o tym spaniu na boku to nic nie wiem , chyba musi się wypowiedzieć jakaś doświadczona mama.


    3 IUI :(długi protokół 15.03 2015 punkcja 5 komórek ( 3 zarodki )18.03.2015 transfer 2 zarodków, Aniołek 7tc [*]
    31.03.2016 punkcja, (13 zarodków)
    5.04.2016 transfer 2 zarodków ( 4 śnieżynki),jedno <3
    f2w3yx8dqelvgt49.png
‹‹ 680 681 682 683 684 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ