Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Najlepsze prezenty świąteczne-Grudniówki 2016
Odpowiedz

Najlepsze prezenty świąteczne-Grudniówki 2016

Oceń ten wątek:
  • Barcia Przyjaciółka
    Postów: 95 107

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Wam za pocieszenie, dobrze że mogę się komuś wygadać :) moja mama niestety nawet w końcówce ciąży nie miała czopu, więc nawet nie wiedziała o czym ja mówię.. powiem Wam, że zanim zaszlam w ciążę to w zyciu bym nie pomyślała, że to wszystko bedzie az tak stresujące.

    f5ecb90bd2.png
  • Dotty84 Autorytet
    Postów: 1945 3556

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werix wrote:
    Siedzę po wypiciu glukozy. Trochę jestem zmulona, ale samo pićko ok. Mogłam dodać cytryny, więc luzik :) biorąc pod uwagę głód z jakim przyjechałam ta glukoza wydawała mi się zbawieniem! teraz książeczka i czekane :)

    Do szpitala kupuję 1 ekologiczne. W domku będziemy uczyć się wielorazówek.

    No właśnie, sporo osób poleca ten ocentisept, a tyle samo mówi że lepszy spirytus. Z tym że pierwsza opcja wcale nie jest tania. Sama nie wiem, co kupić.
    Octenisept i tak się przyda - do odkażania np szwów, ale tez przy jakichkolwiek urazach dziecka - nie ma spirytusu i nie szczypie. A do pępka spirytus kupowałam dodatkowo

    uxi9zb2.png
    sd5of8v.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie ubiłaś śluz na sztywno podczas tego chodzenia :P Ja mam często takie galaretki.

    Martusiazabka lubi tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde Emilka zaciekawiłaś mnie teraz. Chciałam zajść w drugą ciążę zaraz po macierzyńskim i iść na l4 od razu ale ciekawe jak to wtedy jest z kasą

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • Elcia89 Autorytet
    Postów: 474 487

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupywalam na allegro od sylwina555

    Sea lubi tę wiadomość

    34bw3e3k9p7xsrt2.png
  • Barcia Przyjaciółka
    Postów: 95 107

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może i racja, bo od dwóch tygodni mam sporo białej wydzieliny, ale to podobno normalne w tym tygodniu.

    f5ecb90bd2.png
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka dowiedz się jeszcze gdzieś bo przejrzałam Internet i jeśli po rocznym macierzyńskim jest się w kolejnej ciąży to by dostawać 100% na zwolnieniu lekarskim trzeba albo wrócić do pracy na jeden dzień albo po urlopie macierzyńskim wykorzystać urlop wypoczynkowy i podczas jego iść na l4.

    W Twoim wypadku wychodzi na to że powinnaś dostawać 100% wynagrodzenia (no chyba że nie masz kodu B na zwolnieniu- w co nie wierzę)

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • anniolek Koleżanka
    Postów: 44 46

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki mam problem z czapeczkami? Jak to jest? Jaki rozmiar brać? Najmniejszy? Chcę kupić niedrapki i czapeczki do szpitala takie cienkie i czarna magia. To samo skarpetusie.

    gannyx8d3jkuugfm.png
  • kalina123 Autorytet
    Postów: 1463 1072

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po zwykłej wizycie, wszystko ok, serducho bije
    jak to powiedziała pani dr "nudna ta pani ciąża i oby taka pozostała" :)

    nick nieaktualny, Martusiazabka, baranosia, Werix, Izieth, cudek2, nick nieaktualny, polkosia, Krakuska, RedLady, MoBo, Olcia..89 lubią tę wiadomość

    82doroeqdnooy9dr.png
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro wizytuję. Ciekawe czy lekarz pokaże mi Antka czy tylko detektorem będzie sprawdzał czy serduszko bije

    Nita lubi tę wiadomość

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • Izieth Autorytet
    Postów: 925 763

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze tydzień do wizyty, już się doczekać nie mogę :)

    No muszę się Wam pochwalić :D W niedzielę byliśmy na wyścigu w Brnie, wszystko zaczęło się nie tak, przyjechaliśmy za późno, lało i trochę przez własną głupotę przegapiliśmy pierwszy wyścig. Bylam zła, wpadłam w jakąś histerię i zaczęłam płakać, ale jak już znaleźliśmy się na torze, to wszystko przeszło i szczęśliwa napawałam się rykiem silników :) Wyścig najwyższej klasy był super i Rossi (uwielbiam go) przyjechał na drugim miejscu :D

    Szczęśliwa czekałam na ceremonię podium, a tu nagle mój mężczyzna wyciąga pierścionek i pyta, czy zostanę jego żoną w najbliższym czasie :D Myślałam, że po 7 latach to mnie nie ruszy, ale wzruszyłam się i nie mogłam słowa wydusić ;)
    Teraz mi głupio z powodu tej histerii, bo się dodatkowo stresował ;)

    Przy okazji kupiłam kilka ciuszków i gadżetów z numerem 46 :D

    nick nieaktualny, kalina123, guerretenshi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, milky way, cudek2, Nita, baranosia, Werix, Krakuska, Fuksja90, palma, Isia86, RedLady, Martusiazabka, MoBo, Dotty84, Olcia..89 lubią tę wiadomość

    zem3anlif9kas3et.png
    zem3df9h3sl7c67r.png
    Mój aniołek Lenka [*] 13.08.2015 (13tc)
  • kalina123 Autorytet
    Postów: 1463 1072

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izieth super :)

    Izieth lubi tę wiadomość

    82doroeqdnooy9dr.png
  • guerretenshi Autorytet
    Postów: 1285 1654

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to gratulacje :* ja to pewnie jeszcze poczekam. Ale reakcja mlodego na rybe po grecku jest lepsza niz ona. Chociaz ide po dokladke :D

    nick nieaktualny, Izieth lubią tę wiadomość

    13.01 pierwsze USG :)
    f2w3yx8dnbdwnm3w.png
    f2wlj44jcmeu4i3p.png
  • milky way Autorytet
    Postów: 675 641

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izieth! To Ty mowilas, że Twój raczej NIE PLANUJE?
    Ogromne gratuuulaaaacjeeee ! ;D
    A ten historyczny epizod oczywiście zrzucamy na hormony :D

    Izieth lubi tę wiadomość

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baranosia wrote:
    Kurde Emilka zaciekawiłaś mnie teraz. Chciałam zajść w drugą ciążę zaraz po macierzyńskim i iść na l4 od razu ale ciekawe jak to wtedy jest z kasą

    Jeśli masz ciągłość (L4 zaraz po macierzyńskim), to podstawa nie jest wyliczana na nowo. Dostaniesz tyle kasy, ile teraz :)

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, Milky, dawno Cię nie było albo coś przegapiłam ;)

    Izieth, gratulacje :)

    Izieth, milky way lubią tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izieteh gratulacje :)

    Izieth lubi tę wiadomość

    bl9cvcqgs911kctx.png
  • Izieth Autorytet
    Postów: 925 763

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milky way wrote:
    Izieth! To Ty mowilas, że Twój raczej NIE PLANUJE?
    Ogromne gratuuulaaaacjeeee ! ;D
    A ten historyczny epizod oczywiście zrzucamy na hormony :D

    Dziękuję dziewczyny :) Planował od jakiegoś czasu, a ja się nie domyśliłam ;) Naprawdę myślałam, że nigdy się nie oświadczy, a tu taka niespodzianka :D
    Oczywiście też to w ten sposób wytłumaczyłam :)

    nick nieaktualny, milky way lubią tę wiadomość

    zem3anlif9kas3et.png
    zem3df9h3sl7c67r.png
    Mój aniołek Lenka [*] 13.08.2015 (13tc)
  • Krakuska Autorytet
    Postów: 802 776

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zarąbiście, gratulacje! :)

    Izieth lubi tę wiadomość

    mjvyanli3sn49jip.png
    relgs65ghndjbduu.png

    Beta hcg:
    13.02 - 248
    16.02 - 872
    22.02 - 6184
  • anniolek Koleżanka
    Postów: 44 46

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję i ja :) Pamiętaj swoje, cudowne przeżycie :) Ciągle się martwię jak ubierać maluszka w domu? Bo dziewczyny co np pajac a pod spód body na ramiączka np? Czy body na długi i rajtuzki? To będzie grudzien. Nie chcę żeby dziecko marzło. Zastanawiam się nad kupnem takich body na ramiączka pod spód. Nie wiem co kupić :(

    Izieth lubi tę wiadomość

    gannyx8d3jkuugfm.png
‹‹ 678 679 680 681 682 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowy rok - Nowy plan na świadomą ciążę. Kluczowe 90 dni przed poczęciem czyli jak świadomie przygotować organizm.

Nowy Rok sprzyja planom, nowym początkom i drobnym decyzjom, które z czasem mają realne znaczenie. To także dobry moment, by świadomie przygotować organizm do ciąży - spokojnie, bez presji i krok po kroku. Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników zaleca suplementację folianów co najmniej 12 tygodni przed planowaną koncepcją1, aby umożliwić osiągnięcie ich optymalnego poziomu w organizmie. Dlatego wspólnie z Partnerem Akcji Femibion zachęcamy do rozpoczęcia 90-dniowego planu przygotowania organizmu przed poczęciem. Twoje codzienne wybory dziś mogą mieć znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka w przyszłości.2 Sprawdź naszą noworoczną checklistę i zobacz, jak świadomie przygotować się do ciąży jeszcze przed pojawieniem się dwóch kresek.

CZYTAJ WIĘCEJ