Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Najlepsze prezenty świąteczne-Grudniówki 2016
Odpowiedz

Najlepsze prezenty świąteczne-Grudniówki 2016

Oceń ten wątek:
  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w 6+1
    u mnie wczoraj i dzis jak na razie dobre samopoczucie tylko piersi mnie zaczęly boleć. Ogólnie przez jakis czas ciągle pobolewał mnie brzuch wczoraj i dzis juz tylko leciuteńko coś tam zakuło i nic więcej.
    miłego dnia ;)

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • Hiszpanka Koleżanka
    Postów: 32 9

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pracy nie powiedziałam jeszcze, mam stresa bo koleżanka, z która się zastępuje, też jest w ciąży, ale już w 17 tyg chyba, termin ma na wrzesień. no i ciekawe co będzie...

    Dwie córki
    dwa poronienia
    do trzech razy sztuka?
    41e216d4d4.png
  • Asiaa91 Autorytet
    Postów: 353 328

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam zamiar powiedzieć w pracy po majówce jakoś, w połowie maja. Stresuje się tym trochę nie powiem.

    preg.png
  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na razie nikomu nie powiedziałam wiem tylko ja i moj D. I chciałabym żeby tak zostało do 12 tyg

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak dziś dostanę l4 to będę musiała powiedzieć. Wolałabym na razie powiedzieć tylko dyrektorce ale z drugiej strony dziewczyny będą złe jak pójdę na l4 i nie powiem dlaczego a one będą za mnie pracować... Mam dylemat jak diabli... Póki co wie tylko mąż, jego siostra i koleżanka na uczelni

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się czuje tak okropnie dziewczyny.
    Zawsze jak się budzę to moje samopoczucie mogę porównać dosłownie do kupy.
    Do kuchni wchodzić nie mogę bo od razu mi się zwraca, nie mówiąc już o myciu naczyń czy sprzątaniu.. Mam ogromne mdłości, boli mnie brzuch, do tego wszystko w filmach jest takie smutne i trzeba się popłakać.. Gdzie tam jeszcze 6 tygodni :(

    Arleta, co u Ciebie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 09:50

    cudek2, Werix lubią tę wiadomość

  • cudek2 Autorytet
    Postów: 810 1324

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka witam w klubie Kupy

    Koska 88, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    860iwn15jj88tkvr.png
    860i73sb9uiq88aj.png
  • Nulka Autorytet
    Postów: 1371 1430

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj jak sie kładłam wieczorem do łóżka to mnie mdliło starałam sie to zignorowaci zasnąć :) Dzisiaj rano delikatna powtórka z rozrywki ale cos zjadłam i jest lepiej

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👩🏻1992 🧔🏻‍♂️1989
    💕2010 💍💒2011

    🧑🏻‍🦱11.2011 M 🩵 CC 2750g
    👧🏻11.2016 M 🩷 CC 2670g
    👧🏻12.2019 M 🩷 CC 2950g
    👶🏻 01.2025 A 🩷 CC 2410g

    age.png
  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cudek to wcale nie jest śmieszne :D ale poprawiłeś mi humor :) maź kupił mi opaski uciskowe sea band i jest trochę lepiej tak wiec polecam :) dziewczyny ale gorące piersi mi sie zrobiły. Macie tak? Maja kilka stopni więcej niż reszta ciała. Aż mnie parzą jak ich dotykam.

    bl9cvcqgs911kctx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nulka, uwierz, choćbym bardzo chciała to tego się nie da zignorować..
    Dzisiaj już mnie nawet od soku imbirowego odrzuca..

  • Nulka Autorytet
    Postów: 1371 1430

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koska 88 wrote:
    Cudek to wcale nie jest śmieszne :D ale poprawiłeś mi humor :) maź kupił mi opaski uciskowe sea band i jest trochę lepiej tak wiec polecam :) dziewczyny ale gorące piersi mi sie zrobiły. Macie tak? Maja kilka stopni więcej niż reszta ciała. Aż mnie parzą jak ich dotykam.

    Ja sie cała zrobiłam cieplejsza, bo zawsze jak lodówka :P (normalnie moja temperatura ciała to 36,0 lub 35,9) teraz jestem cieplusia, za wyjatkiem lodowatych stóp i dłoni :D

    Mnie prodawki wręcz pieką ale to chyba bardziej z bólu niz od temperatury :D

    👩🏻1992 🧔🏻‍♂️1989
    💕2010 💍💒2011

    🧑🏻‍🦱11.2011 M 🩵 CC 2750g
    👧🏻11.2016 M 🩷 CC 2670g
    👧🏻12.2019 M 🩷 CC 2950g
    👶🏻 01.2025 A 🩷 CC 2410g

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dalej nie mam nic z piersiami.. Czasami pobolą ale nie jest to duży ból. Są na pewno większe i przy dotykaniu tylko bolą. Mnie jest zimno cały czas ;/

  • karolajna88 Przyjaciółka
    Postów: 73 44

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja dzis w pracy umieram i rzygam po katach...

    hchy9n73gkndckeu.png
  • karolajna88 Przyjaciółka
    Postów: 73 44

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem załamana z każdym dniem gorzej i coraz więcej pracy....

    hchy9n73gkndckeu.png
  • dora13 Ekspertka
    Postów: 174 153

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolajna, może powinnaś pójść na L4? Ja tak wymiotowałam cały dzień w poprzednich ciążach i było mi ciągle zimno, teraz tylko lekkie mdłości. Za to często kręci mi się w głowie, dziwne zjawisko.

    ckai43r858q6yu1s.png
    16.02.15 8tc. *
    31.07.2015 9tc. *
  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To sie pochwaliłaś opaskami... Naprawdę mniej muli ale z porcelana juz sie dwa razy przywitałam :/ z tym ze tak bardziej bez ostrzeżenia i musiałam naprawdę szybko do łazienki biec... Karolajba jak jesteś w stanie do pracy chodzić jak wymiotujesz? Nie możesz wziąć l4?

    bl9cvcqgs911kctx.png
  • cudek2 Autorytet
    Postów: 810 1324

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolajna!
    Marsz do domu! Nie swiruj z tą robota! Dziecko najważniejsze!

    860iwn15jj88tkvr.png
    860i73sb9uiq88aj.png
  • cudek2 Autorytet
    Postów: 810 1324

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy trymestr - rzyganie
    Drugi - rzyganie, zgaga itp.
    Trzeci -
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/9fb09d69ec14.png
    ;)

    nick nieaktualny, WróżkaZielona, Nulka lubią tę wiadomość

    860iwn15jj88tkvr.png
    860i73sb9uiq88aj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja próbuję wstać i coś posprzątać.. Ciężko.

  • karolajna88 Przyjaciółka
    Postów: 73 44

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Problem jest taki ze nie ma mnie kto zastąpić uroki sekretarki

    hchy9n73gkndckeu.png
‹‹ 71 72 73 74 75 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowy rok - Nowy plan na świadomą ciążę. Kluczowe 90 dni przed poczęciem czyli jak świadomie przygotować organizm.

Nowy Rok sprzyja planom, nowym początkom i drobnym decyzjom, które z czasem mają realne znaczenie. To także dobry moment, by świadomie przygotować organizm do ciąży - spokojnie, bez presji i krok po kroku. Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników zaleca suplementację folianów co najmniej 12 tygodni przed planowaną koncepcją1, aby umożliwić osiągnięcie ich optymalnego poziomu w organizmie. Dlatego wspólnie z Partnerem Akcji Femibion zachęcamy do rozpoczęcia 90-dniowego planu przygotowania organizmu przed poczęciem. Twoje codzienne wybory dziś mogą mieć znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka w przyszłości.2 Sprawdź naszą noworoczną checklistę i zobacz, jak świadomie przygotować się do ciąży jeszcze przed pojawieniem się dwóch kresek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ