Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Najlepsze prezenty świąteczne-Grudniówki 2016
Odpowiedz

Najlepsze prezenty świąteczne-Grudniówki 2016

Oceń ten wątek:
  • milky way Autorytet
    Postów: 675 641

    Wysłany: 31 października 2016, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Guerretenshi... :DDDDD

  • Dee Koleżanka
    Postów: 48 21

    Wysłany: 31 października 2016, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja po badaniach z krwi, dziś mały znów czka jak szalony. Czekam aż pepco otworzą. Ania trzymam kciuki.

    ymiavr4.png
  • cudek2 Autorytet
    Postów: 810 1324

    Wysłany: 31 października 2016, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniuKami- ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡ dużo spokoju, zdrowia i czekamy w lipcu 2017 na fote Waszego słoneczka!

    860iwn15jj88tkvr.png
    860i73sb9uiq88aj.png
  • cudek2 Autorytet
    Postów: 810 1324

    Wysłany: 31 października 2016, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja noc koszmarna- tym razem kręgosłup, no i potworne skurcze łydek. Po prostu wyłam z bólu... eh... w środę wizyta. Oby wszystko ok.

    860iwn15jj88tkvr.png
    860i73sb9uiq88aj.png
  • Izieth Autorytet
    Postów: 925 763

    Wysłany: 31 października 2016, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Perl, trzymam za Was kciuki :) Na tym etapie na pewno będzie dobrze :)

    AniaKami, gratulacje :) Teraz masz swojego osobistego aniołka, który dopilnuje, żeby wszystko zakończyło się szczęśliwie :) Trzymam kciuki i odzywaj się czasami :)

    zem3anlif9kas3et.png
    zem3df9h3sl7c67r.png
    Mój aniołek Lenka [*] 13.08.2015 (13tc)
  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 31 października 2016, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) AniaKami gratulacje :* pamiętamy o Was ciągle, trzymam kciuki żeby teraz wszystko się udało i zakończyło szczęśliwie :*
    Ja już odliczanie dni do 10.11 i mogę rodzić ;) mała 1,5 tyg temu ważyła 2250 więc mam nadzieję że dobije chociaz do 2800 :)
    Tak wszystko ok tylko już bym chciała utulic malutką :D
    Miłego dnia ;)

    cudek2, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • kalina123 Autorytet
    Postów: 1463 1072

    Wysłany: 31 października 2016, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie wspaniałe wieści z rana :)
    Ania cudownie, gratuluję z całego serca i trzymam mocno kciuki :) mam nadzieję że znajdziesz dobrego lekarza
    Wpadaj do nas czasem powiedzieć co i jak :)

    82doroeqdnooy9dr.png
  • Izieth Autorytet
    Postów: 925 763

    Wysłany: 31 października 2016, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia, ja biorę Clexane i wiem tylko tyle, że mam odstawić tuż przed porodem. Acard jakoś teraz odstawiam, ale Clexane na pewno później. Wolę brać jak najdłużej, mimo że cały czas stresują mnie te igły ;)

    Olcia..89 lubi tę wiadomość

    zem3anlif9kas3et.png
    zem3df9h3sl7c67r.png
    Mój aniołek Lenka [*] 13.08.2015 (13tc)
  • Krakuska Autorytet
    Postów: 802 776

    Wysłany: 31 października 2016, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaKami, cudowna wiadomość, trzymamy kciuki za szczęśliwą ciążę :*

    Mnie od kilku dni w nocy dopada mnie zgaga-morderca, jakiej w życiu nie miałam. Przez całą ciążę był spokój, teraz w nocy nie da się wytrzymać bez Rennie. Treść żołądka czuję praktycznie w gardle, prawie w ustach. Takie tam poranne narzekanie ciężarnej ;)

    mjvyanli3sn49jip.png
    relgs65ghndjbduu.png

    Beta hcg:
    13.02 - 248
    16.02 - 872
    22.02 - 6184
  • jusci Autorytet
    Postów: 589 269

    Wysłany: 31 października 2016, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia..89 wrote:

    Dziewczyny czy któraś z Was biorę CLEXANE? Do którego tyg macie je brać?

    Ja biorę do końca :) i jeszcze do 6 tyg po porodzie, ze względu na ryzyko zakrzepicy (tak mi lekarz zalecił), ale wiem że różni lekarze różne opinie :)

    Olcia..89 lubi tę wiadomość

    Nasze Aniołki [*] 06.07.15 8 tc, [*] 22.10.15 7 tc, [*] 19.09.18 7tc , 09.04.2019 CB, {*} 04.2020 7tc
    PAI-1 homo, mthfr hetero
    f2wl20mmcvxm5eim.png
    ex2bpiqvl3ojtl60.png
  • Chamomilla Ekspertka
    Postów: 211 177

    Wysłany: 31 października 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia mi lekarz mowil ze jeszcze przez 2 tygodnie po porodzie mam brac clexane.
    A co do wkluwania sie to nadal kluje sie w bok brzucha ale juz ostatkami sil bo skora bardzo napieta i coraz trudniej, raz sprobowalam w udo ale taki bol...ze wole na sile chyba naciagac ta skore z boczkow.

    A Wy gdzie sie klujecie?

    Rozpisalam sie i ucielo mi posta :/
    Wiec w skrocie chociaz:

    AniaKami bardzo cieszy mnie ta wiadomosc, zycze Ci spokoju ducha na nastepne miesiace i utulenia swojego malenstwa dopiero w lipcu :)

    Perl gratulacje! Jak na wczesniaka to 8 pkt to duzo ;) w szkole rodzenia mowili ze 8-10 to dobre punkty dla dzieci urodzonych w terminie bo nieraz zabieraja punkt chociazby za to ze wolniej dziecko nabiera koloru wiec 8 w przypadku Twojego malenstwa to bardzo duzo! Na pewno da sobie rade!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2016, 09:10

    Olcia..89 lubi tę wiadomość

    f2wle6ydyez5rsng.png
  • RedLady Autorytet
    Postów: 331 489

    Wysłany: 31 października 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaKami, gratuluję :* Tym razem już będzie dobrze, wasz synek z góry tego dopilnuje. Dużo sił i pozytywnej energii!

    Ufff 34 tydzień skończony :) Ta zmieniająca się cyferka chyba mnie teraz bardziej cieszy niż na początku ciąży ;) Plan minimum jeszcze 3 tygodnie, ale dogadałam się z małą, że rodzimy za 5 tygodni :) A ja dla odmiany nie będę narzekać, od paru dni śpi mi się o wiele lepiej. Szybciej zasypiam i tylko 1 pobudka w nocy, gdzie od 2-3 miesięcy normą było zasypianie 2h i do tego ze 3 pobudki w nocy. Szkoda, że się na zapas nie da wyspać ;)

    Krakuska, Werix, Iva79 lubią tę wiadomość

    bhyw2n0a2ngo7wj5.png
  • Dobrawa Autorytet
    Postów: 960 904

    Wysłany: 31 października 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry!
    Dzis juz luzik u mnie,calkiem ok sie czuje ,noc mimo dwich pobudek na karmienie nie dala w tak w kosc jak piprzednie .Milego dziewczyny !

    Werix lubi tę wiadomość

    Wszyscy w domu :)
  • RybusiaB Przyjaciółka
    Postów: 69 33

    Wysłany: 31 października 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 33tc skończony, jeszcze 4 i mogę rodzić :) Strasznie mi dziś niedobrze,wcisnęłam śniadanie na siłę, synek tez coś narzeka na żołądek i jeść nie chce.
    Ach no i zrobiłam zakupy w gemini. 3 stówki dobrze wydane :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2016, 09:36

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    nzjd3e3k11gx2zsw.png
  • Werix Autorytet
    Postów: 1218 958

    Wysłany: 31 października 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaKami gratuluję i życzę spokojnej ciąży! :) będzie dobrze!

    Ja wmawiam Małemu że nie ma porodu dopóki się nie przeprowadzimy, więc jeszcze sporo czasu. Minimum 3 tygodnie:) w czwartek wizytka, zobaczymy jak maluch urósł, ale mam wrażenie, że sporo bo pod koniec dnia jak jestem najedzona mam wrażenie że jego pupa rozerwie mi żebra! A 11.11 ciąża donoszona. Szok.

    Współczuję zgag. Miałam tylko raz i coś obrzydliwego. Mi dokucza tylko spojenie i te żebra znowu. Mały coraz częściej w nie trafia. Poza tym jest ok.

    17u9ha00otchcgqb.png
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 31 października 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przypomniało mi się że mam koleżankę po fizjoterapii. Szybki telefon i jest dla mnie nadzieja. Mąż właśnie lata i szuka taśm kinesiology taping ona będzie jutro w moim mieście na grobach bliskich i by mnie pokleiła być może to coś da!

    Krakuska, Werix lubią tę wiadomość

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • cudek2 Autorytet
    Postów: 810 1324

    Wysłany: 31 października 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baranosia witam się w klubie połamanych i pokreconych:/

    860iwn15jj88tkvr.png
    860i73sb9uiq88aj.png
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 31 października 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cudek2 wrote:
    Baranosia witam się w klubie połamanych i pokreconych:/
    O kurde Cudek współczuję :(
    Co Ci dokładnie dolega?

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • Kaśka 86 Koleżanka
    Postów: 31 16

    Wysłany: 31 października 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia 89 ja też biorę Clexane i właśnie pytałam ostatnio lekarza kiedy planuje mi go odstawić bo ja oczywiście bardzo się tego boję chociaż wygrzebałam książki z farmakologii ze studiów i doczytałam ze nawet po serii 10 zastrzyków efekty działania utrzymują się do 30 dni więc będę chyba codziennie to sobie czytała bo lekarz mówi ,że spróbujemy odstawić ok 36 tygodnia o ile przepływy będą ok:/ a jak u Ciebie??Kiedy masz odstawiać? masz zdiagnozowany jakiś zespół czy dostałaś profilaktycznie?

    Olcia..89 lubi tę wiadomość

    iv09krhmt6v0g5nu.png[/url]
  • Okciakowa Ekspertka
    Postów: 233 239

    Wysłany: 31 października 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaKami, super wieści. Trzymam mocno za was kciuki :* Na pewno teraz doczekasz się maleństwa :)

    3i49roeq4sgexhrq.png
‹‹ 883 884 885 886 887 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Programy dawstwa komórek i moment, w którym warto o nich pomyśleć.

Gdy własne komórki mówią „nie”. A medycyna wciąż potrafi powiedzieć „tak”. Kiedy pada słowo „dawstwo”, niewiele osób reaguje spokojnie. To nie jest temat do rozmów między zupą a deserem. W życiu większości kobiet i par pojawia się dopiero wtedy, gdy ich pierwotna wizja drogi do rodziny zaczyna się kruszyć. Gdy mają za sobą kilka cykli IVF i za każdym razem wychodzą z wynikiem, na którym znów widnieje słowo „negatywny”. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ