Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Nasze brzuszki i dziecaczki
Odpowiedz

Nasze brzuszki i dziecaczki

Oceń ten wątek:
  • Nelus Autorytet
    Postów: 1705 3135

    Wysłany: 14 maja 2014, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2ah7fi1.jpg

    FeliceGatto, anka_a, Galanea lubią tę wiadomość

    201703012752.png
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 14 maja 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xpatiiix3 wrote:
    Pantera :D 15+4 :)

    Domek Miłoszka <3

    2dhiey9.jpg


    Ale piękny okrąglutki brzusio :) Ciekawe kiedy ja taki będę miała :D

    magdalena lubi tę wiadomość

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    X

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2015, 15:46

    anka_a, misiaa, nick nieaktualny, Galanea, magdalena, Patu, nick nieaktualny, MOI, Paulina1986, FeliceGatto, Lavendula, Camilia, nick nieaktualny, perełeczka, Magda2013, doti77, Dodi lubią tę wiadomość

  • magdalena Autorytet
    Postów: 1681 1163

    Wysłany: 14 maja 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mam na imię Oluś urodziłem się 7 maja 2014 r. moja waga to 3660 g oraz 56 cm :) Moja mamusia szybko się uwinęła i urodziła mnie w 4,5.
    a tak wyglądam jak sobie słodko śpie :)


    40201a5e727124d0med.jpg

    Pozdrawiamy wszystkie mamusie z brzuszkami i z maluszkami po drugiej stronie brzuszka :) :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2014, 14:52

    nick nieaktualny, AISAK, Patu, Galanea, nick nieaktualny, MOI, Paulina1986, mała_mi, stardust87, sylwia1985, monaaa, xpatiiix3, nick nieaktualny, nick nieaktualny, mala_mi, Lavendula, nick nieaktualny, Camilia, misiaa, nick nieaktualny, perełeczka, anka_a, Nelus, Nalka, Magda2013, juicca, sara_nar, santoocha, doti77, Dodi lubią tę wiadomość

    dqpri09knl7nzqjn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Oluś śliczny jesteś :)

    magdalena lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    chilloucik 20zsk6t.jpg

    Patu, magdalena, Galanea, mała mii, MOI, Paulina1986, mała_mi, nick nieaktualny, FeliceGatto, xpatiiix3, nick nieaktualny, mala_mi, nick nieaktualny, Camilia, nick nieaktualny, perełeczka, anka_a, Nalka, Magda2013, juicca, santoocha, doti77, Dodi lubią tę wiadomość

  • magdalena Autorytet
    Postów: 1681 1163

    Wysłany: 14 maja 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Zojka to rośnie jak na drodżach :) ale ja jej dobrze Oluś też lubi kąpiele:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    dqpri09knl7nzqjn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoja dopiero niedawno polubiła ;) i teraz leży jak królowa na plazy i tylko no dalej myj mnie tatusiu :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2014, 15:00

  • azi Ekspertka
    Postów: 163 381

    Wysłany: 14 maja 2014, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam Zojka jest przesłodka! Powiedz mi, bo widzę że używacie tej wkładki do wanienki, czy to wygodne? bo cały czas mam mieszane uczucia co do tego?
    z góry dzieki za odpowiedź:)


    3jgxyx8d08x508h1.png
    l22n6iye5ll34so8.png
    1k3xegz2f74add0s.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 14 maja 2014, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejciu jakie śliczne dzidziusie!!!!! Wszystkie!!!! :D

    mala_mi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 14 maja 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Slodkie maluszki

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    azi wrote:
    Miriam Zojka jest przesłodka! Powiedz mi, bo widzę że używacie tej wkładki do wanienki, czy to wygodne? bo cały czas mam mieszane uczucia co do tego?
    z góry dzieki za odpowiedź:)
    Dla mnie rewelacja tylko pieluchę tetrowa na to bo sie ślizga ;) a tak to widzisz opiera sie sama na tym i siedzi :) Czarek ja kąpie i tez mówi ze bez tego to cieżko było by :)

  • monaaa Autorytet
    Postów: 486 741

    Wysłany: 14 maja 2014, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    chilloucik 20zsk6t.jpg

    ależ ona się szybko zmienia ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    81clk9i.png
  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 14 maja 2014, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/875b44c6836d.jpg o to moj synuś mamusi :)

    nick nieaktualny, FeliceGatto, xpatiiix3, nick nieaktualny, perełeczka, anka_a, doti77 lubią tę wiadomość

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • FeliceGatto Autorytet
    Postów: 1209 2203

    Wysłany: 14 maja 2014, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam, Magdalena, te Wasze dzieciątka są mistrzowskie! A Zoja już rasowy niemowlak, a nie tam noworodek. I pępek jaki już śliczny :)

    A propos wanienki, to ja mam taką już profilowana właśnie jak leżaczek Zoi. I najpierw zalowalam, że ją kupiłam, bo po pierwsze była droga, a po drugie jakoś się tego bałam, ale widzę, że taka podstawka rzeczywiście jest pomocna :)

    http://szogunowmatka.blogspot.com/
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy taka dokładana ta wkładkę do waniennki i u nas sie sprawdza :) ale niektórzy wola te gąbki
    Co do pępka równo po tyg odpadł myśle ze tak szybko odpadł bo w szpitalu byłyśmy 6 dni i tam te babki od noworodków o niego dbały 2 razy dziennie i napewno robiły to lepiej niz ja :)

  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 14 maja 2014, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja się pochwalę moim dzidziulkiem :D

    Marcelek <3

    14miesięcy (Wielkanoc)

    o5dyy1.jpg

    15 miesięcy (..za 5 dni :P dzisiaj po drzemce :) )

    2lsimuu.jpg

    nick nieaktualny, kada24, nick nieaktualny, Camilia, misiaa, FeliceGatto, perełeczka, anka_a, kambel, Galanea, seneka, MOI, Nalka, sylwia1985, nutka, Kajoni, doti77, Dodi lubią tę wiadomość

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • Lavendula Autorytet
    Postów: 787 2004

    Wysłany: 14 maja 2014, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po poniedziałkowej wizycie: c5zafta98q0u_t.jpg

    nick nieaktualny, FeliceGatto, xpatiiix3, xpatiiix3, perełeczka, anka_a, kambel, Patu, Galanea, nick nieaktualny, seneka, MOI, Tusia84, Nalka, mala_mi, nick nieaktualny, Magda2013, Cynamonek30, doti77, Dodi, efcia lubią tę wiadomość

  • seneka Autorytet
    Postów: 304 374

    Wysłany: 15 maja 2014, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavendula Piękne zdjęcie z usg widać jak na dłoni :))

    Lavendula lubi tę wiadomość

    qq873e5erivgw16d.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 15 maja 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lavendula przepiękne focie!!!! I te paluszki!!!! :D
    Brzusio też niczego sobie :D :D :D

    Lavendula lubi tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
‹‹ 134 135 136 137 138 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ