Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Nasze fasolki
Odpowiedz

Nasze fasolki

Oceń ten wątek:
  • Joaśka Autorytet
    Postów: 471 415

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak słuchajcie, jedne dzieci szybciej drugie wolniej, swoim tempem
    Macie racje :) ale chciałoby sie juz wiecej :) Nelcia slodziak jak niewiem co, wogóle ciotki ,nasze sa najpiekniejsze córeczki dziewczynki :) kaszka kukurydziana mowisz Amelko? Spróbuję bo chyba jej nie dawalam. Ja rano tez daje kaszke z owocami ale mleczno- ryzowa- smakuje i czasem troszkę mannej.
    Mojej ostatnio troszkę sie przytylo ale ona ma takie etapy, zaraz znowu sie wyciągnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2015, 22:13

    km5se6ydgrf6xb3k.png

    w4sqgov34otpg459.png
  • Joaśka Autorytet
    Postów: 471 415

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże Nelcia 8 miesięcy, Nicolka zaraz 7 moja jutro 7, kiedy to zlecialo? ! Mi się dluzyl pierwszy miesiac potem polecialo. Ciotki z nas niezle :)

    Ewelina.Irl lubi tę wiadomość

    km5se6ydgrf6xb3k.png

    w4sqgov34otpg459.png
  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 00:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nawet niewiwm kiedy to zlecialo . Tak szybko leca te dni ze nawet nie wiadomo kiedy tydzien zlecial .

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joasiu sprobuj tej kukurydzianej. Neli smakuje, ja gotuje ja i dodaje pol lyzeczki prawdziwego masla, jest wtedy smaczniejsza.

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • Joaśka Autorytet
    Postów: 471 415

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno spróbuję :)
    Jak Wam dziś minął dzień? My na spacerku byłyśmy ale wiatr mocny więc krótko.
    Mała fajnie kręci sie wkoło wlasnej osi :-)

    km5se6ydgrf6xb3k.png

    w4sqgov34otpg459.png
  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 01:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas przez ostatnie dni :)
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/f3ad91ce0f29.jpg

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/4cfad4cdbfde.jpg

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/4a804887f1b1.jpg

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/08918eae802a.jpg

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/9494377812d5.jpg

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/a27e3aae48a2.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2015, 01:05

    Joaśka, amela lubią tę wiadomość

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
  • Joaśka Autorytet
    Postów: 471 415

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliczna zdolna Nicolka :-) jest świetna! !!! Ale chyba tatusiowa bardziej jest :-)

    Ewelina.Irl lubi tę wiadomość

    km5se6ydgrf6xb3k.png

    w4sqgov34otpg459.png
  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak to prawda tatusiowa .

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
  • Joaśka Autorytet
    Postów: 471 415

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A najlepszą ma kiteczke!

    km5se6ydgrf6xb3k.png

    w4sqgov34otpg459.png
  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz robie dwie. Bo z tylu takie siano jej sie robi ze nie moge rozczesac . Zastanawiam sie czy nie isc do fryzjiera . Ale mama i siostra czekaj do roku . A wtedy to juz wogole beda koltuny . jak narazie daje wyczesac i nie placze wiec ok .
    Polozylam Nicole spac i sama kolo niej zasnelam juz spi 2 godzi. To mi sie podoba hehe
    A jak u ciebie jolaska poprawilo sie z dzemkami ?

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj czas biegnie nieublaganie :)
    u nas ostatnio pogoda srednia..wialo bardzo mocno kilka dni. Dzis juz lepiej :)

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • Joaśka Autorytet
    Postów: 471 415

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja mala spala tez dziś ciągiem prawie 2 godz.!! Jakiś sukces i tez mi się to podoba ! Na dodatek spala do 5 rano a potem do 7.30. :-)
    U nas wiatr juz ustal wkońcu bo glowy urywal!

    km5se6ydgrf6xb3k.png

    w4sqgov34otpg459.png
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiatr ustal to z koli zrobilo sie chlodniej :(
    A Nelcie jakis katar dopadl :( slabo dzis spala bo nosek zatkany, temp nie ma wiec moze to na zeby. Czuje pod palcen ze kolejny juz tuz tuz

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • Joaśka Autorytet
    Postów: 471 415

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelko większość dzieci moich znajomych ma katarek jak właśnie zabek idzie :-) mam nadzieję, ze szybko przejdzie!U nas dalej cisza z zabkami , swedza ja bardzo bo ociera się o mnie i wszystko do buzki pcha. My zaraz na spacerek bo dopiero teraz zrobila sie pogoda. Milego dnia mamy :-)

    km5se6ydgrf6xb3k.png

    w4sqgov34otpg459.png
  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej .
    Ja tez myslalam ze sie przeziebila bo miala kataret a to przez zabki pomogl nam oldbas w kropelkach dalam do podgrzewacza zapalilam swieczke i my mielismy odetkane nosy :)

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
  • Joaśka Autorytet
    Postów: 471 415

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie mamy :-)
    Jak Wam minął dzień? U mnie mała marudna bardzo, jeść nie chciała, zwalam na ząbki? !

    km5se6ydgrf6xb3k.png

    w4sqgov34otpg459.png
  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej .
    My u siostry wczoraj przyjechalismy .
    I dzis wracamy bo Piotrek jutro do pracy . .
    Dzis zapowiada sie piekny dzien jak bedziemy wracac to moze zajedziemy nad morze zobaczyc wrak statku wyrzuconego na brzeg .
    Milego dnia .

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jednak zostalam z Nicola a piotrek wrocil . Wracam w srode :)

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
  • Joaśka Autorytet
    Postów: 471 415

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane!
    U nas marudzenie ciągle. ..strasznie musi cierpieć z powodu zabkow, niewiem czy my ten ból byśmy wytrzymali!
    A zabka dalej nie widać :( a jak u was?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2015, 06:38

    km5se6ydgrf6xb3k.png

    w4sqgov34otpg459.png
  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc . My wracamy wlasnie do do.ku z babcia :)
    Piekna pogoda znow dzis . Wiec nicola letko urana bodziak na krotki i spiochy jej zalozylam :) bez czapy bo nawet wiaterku nie ma .
    Ja jej ogolnie grubo nie ubieram . I chora byla tylko ras jak byla malutka ale to od piotrka sie zarazila . Pozniej jak bylismy chorzy to ja ominelo .
    Podaje jej witamine C jak np my jestesmy chorzy . Albo jak ona wtedy byla chora . Codziennie nie podaje .
    Podajecie jeszcze witamine D ?
    Bo slyszalam ze jak dziecko je np mleko 2 to juz mozna odstawic tym bardziej ze slonecznie jest na dworzu ? Ale niewiem czy to prawda :/

    Joaśka lubi tę wiadomość

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
‹‹ 71 72 73 74 75 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ