X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Nowe staraczki 2018 w dwupaku :)
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018 w dwupaku :)

Oceń ten wątek:
  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 15 maja 2019, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mamusie.
    Jaka tu cisza. Jak wasze brzuszki i maluszki?

    U mnie już zaraz półmetek, czas szybko leci. I mam gorszy dzień, brzuch od rana spiety, wręcz już bolesny. Od 2 godz leżę w łóżku i jest już ok. Ale zaczynam poważnie myśleć o zwolnieniu. A dopiero zaczęłam 3miesiac w tej firmie i chciałam pracować jak najdłużej. Jeszcze przynajmniej z 8 tygodni. Ale wiadomo, dziecko najważniejsze i jak coś to nie będę się opierać przed L4.

    I wasz pociechy też mają takiego kopa. Czasem jak dostanę z polobrotu to aż zapiszcze. Szczególnie jak trafi w pęcherz lub okolice. Będzie dziarska dziewucha. ;)

    Marza89 lubi tę wiadomość

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 16 maja 2019, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy pierwszą fotke z sesji. Filip mial rowne 2 tygodnie tutaj :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e372792b7f11.jpg

    Ooo i jescze kolejne 3 juz mamy :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e6bcfcf55bc7.png

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d90b70b570a6.png

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5a110766178b.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2019, 18:53

    MissKathy92, Ania95, Marza89, Applejoy, Konieczynka, aktap91, Kaga, Lola_M, Lajni85 lubią tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 16 maja 2019, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi, ale wspaniałe zdjęcia 😊 przeuroczy jest ten Twój synek 😍

    Konieczynka, mój od jakiegoś czasu dużo się rozpycha, ma coraz mniej miejsca, ale to mnie czasami też zaboli ;) dzisiaj rano tak mnie pokopał, że jak wstałam, to miałam wrażenie, że mam zakwasy 😮
    Już jutro wizyta i podgląd mojego szkraba <3

    Daffi, Marza89 lubią tę wiadomość

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 17 maja 2019, 02:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania to czekam na wieści z wizyty. Powodzenia :)

    Ania95 lubi tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 17 maja 2019, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi, Twój Filipek nie wygląda na 4,5kg 😍 taki dribnitki, moja Laura jest bardziej papuśna 😂 śliczne zdjęcia ❤️

    Dziewczyny cieszcie się brzuazkami, ja Czasami się zastanawiałam co ja robiłam w ciąży bo teraz na nic czasu nie mam 😂 u Nas dopiero kolki ustępują, steszne to, dziecko tak się męczy...

    Życzę Wam spokojnych i bezoroblemowych ciąż, porodów też 😉

    Applejoy, MissKathy92, Ania95, Kaga, Lajni85 lubią tę wiadomość

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 17 maja 2019, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza89 wrote:
    Daffi, Twój Filipek nie wygląda na 4,5kg 😍 taki dribnitki, moja Laura jest bardziej papuśna 😂 śliczne zdjęcia ❤️

    Dziewczyny cieszcie się brzuazkami, ja Czasami się zastanawiałam co ja robiłam w ciąży bo teraz na nic czasu nie mam 😂 u Nas dopiero kolki ustępują, steszne to, dziecko tak się męczy...

    Życzę Wam spokojnych i bezoroblemowych ciąż, porodów też 😉
    Dzis to juz 4800g:)

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 17 maja 2019, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikołaj waży 1430 g 😍 jest ułożony główką w dół, wg usg jest tydzień do przodu ☺ teraz wizyty już co 3 tygodnie i na kolejnej, czyli 7.06 będę mieć pierwsze ktg 😊

    Marza89 lubi tę wiadomość

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 17 maja 2019, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super wiesci :) zdrowo chłopak sobie rośnie :) oby tak dalej.

    Ania95 lubi tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • aktap91 Koleżanka
    Postów: 39 74

    Wysłany: 17 maja 2019, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :) U mnie samopoczucie bardzo dobre, naprawdę nic mi nie dolega, kończymy remonty i powolutku odliczamy. :) Do terminu 5 tygodni. :)

    Daffi, Kaga, Marza89 lubią tę wiadomość

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 18 maja 2019, 04:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aktap91 wrote:
    Cześć Dziewczyny :) U mnie samopoczucie bardzo dobre, naprawdę nic mi nie dolega, kończymy remonty i powolutku odliczamy. :) Do terminu 5 tygodni. :)
    Ale numer juz 35tc jak to zlecialo!! Szok :) zaraz będziemy oczekiwac kolejnego dzidziusia :)

    aktap91 lubi tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • aktap91 Koleżanka
    Postów: 39 74

    Wysłany: 18 maja 2019, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W zasadzie 36 już leci, szok. :D

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 18 maja 2019, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio też trochę mniej czasu miałam, żeby pisać. Nasze mieszkanko wygląda już dobrze i na odświeżenie czeka tylko pokój dla naszej córeczki. :)

    Ostatnio w końcu odważyłam się kupić coś dla niej. Sprawiło mi to tyle radości ;) prawie się popłakałam jak otworzyłam paczkę z tymi malymi ubrankami. <3

    Poza tym czuje się na razie dobrze, wizytę mam 27.05. :)

    Daffi śliczny synek :)
    Cieszę się, że u Waszych dzieciaczków - i tych w brzuszku i tych poza nim - wszystko dobrze. ;)

    aktap91, Daffi lubią tę wiadomość

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 20 maja 2019, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny macie już wyprawki? Albo opcje że dostaniecie worek ciuszków od kogoś? Ja mam po synku rzeczy:ubranka, łóżeczko,wankenke. Ale wózek kupowali sny używany i go sprzedalismy bo nie było gdzie trzymać. I teraz też będę szukać gondoli używanej. Bo spacerowe mam taką lekka z dobrej firmy. Kupiliśmy Joie wtedy za 800zl. I w sumie mało syn jeździł, tylko ma za sobą dwa wyjazdy z podróżą samolotem a to trochę go podrapalo.

    Aktap ty pewnie masz wszystko już???

    I mam takie intymne pytanie, zdarza mi się często infekcje. Wczoraj się poprzytulalismy a dziś już czuję dyskomfort. Jutro wizyta to znowu jakieś globulki dostanę. Ktoś ma podobnie? Mąż leczony razem ze mną, więc to raczej moje hormony powodują że flora ginie i szaleją patogeny.

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 21 maja 2019, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam jedna infekcje w ciąży wiec nie pomogę ogólnie na szczęście nie jestem podatna na problemy intymne.

    Wczoraj z Fifkiem bylismy na pobraniu krwi. Istny koszmar. Maly plakal az purpurowy byl i sie zanosil a najgorsze ze do crp za malo upuscili i drugi raz go kluli w paluszki.
    Walczymy z katarem i kaszlem zeby do szpitala nie trafic.
    Ja juz tez kicham caly nos zatkany i paskudnie gardlo mnie boli :(

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 21 maja 2019, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    Ja mialam jedna infekcje w ciąży wiec nie pomogę ogólnie na szczęście nie jestem podatna na problemy intymne.

    Wczoraj z Fifkiem bylismy na pobraniu krwi. Istny koszmar. Maly plakal az purpurowy byl i sie zanosil a najgorsze ze do crp za malo upuscili i drugi raz go kluli w paluszki.
    Walczymy z katarem i kaszlem zeby do szpitala nie trafic.
    Ja juz tez kicham caly nos zatkany i paskudnie gardlo mnie boli :(


    Oj współczuję u małego katar. mój to już miał 5 razy pierwszy raz jak miał miesiąc i co 2 h ściągalam ten katar żeby mógł normalnie jesc
    A pobieranie krwi u tak małego dziecka też przechodziłam mąż to zawsze trzymał bo ja nie dawalam rady a to takie maleństwa


    Konieczynka ja miałam cały drugi trymestr infekcje int i długo leczylam chyba trzy razy aż trzeci pomogl

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2019, 10:31

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 21 maja 2019, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś równe 20 tygodni. Polowinki :)

    Byłam u gina i dostałam macmiror complex. Na 12 dni. Mam nadzieję że pomoże. Bo problem jest palący.

    Daffi lubi tę wiadomość

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • aktap91 Koleżanka
    Postów: 39 74

    Wysłany: 23 maja 2019, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Wam. :) Ja wczoraj miałam wizytę, na razie wszystko zamknięte na 4 spusty. :D Mały waży 2440. :)

    Daffi, Kaga lubią tę wiadomość

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 26 maja 2019, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziewczyny mam ostatnio piekło. Dzien w dzien wymiotuje bole brzucha i plecow sciska ze oddychac nie moge.. Przypomina zawal. Pojechalam do Gorzowa na usg bo rodzinny nie zlecil mi nic i oczyma wyobrazni orzekl wrzody żołądka i dał leki. Nie wykupilam i prywatnie machnelam usg a tam od groma kamieni w woreczku żółciowym... Od 4 do 11mm :( czeka mnie operacja laparoskopowa jak sie uda szybko nim dojdzie do stanu zapalnego. Musze uwazac i zwrocic uwage czy oczy mi sie żółte nie robią.
    Jestem przerazona zostawieniem Fifka az na 3 doby.. Nie wiem co zrobic z laktacja bo po narkozie ogolnej nie dam rady sie sama odciagac.. No i kiedy ta operacje wyznacza bo z takimi atakami kazdy dzien jest tortura.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 26 maja 2019, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi współczuję. Masz już ustalony termin operacji? Lekarz wie że jeszcze trwa polog i karmisz piersią?
    Mysle że samo odciaganie musi ogarnąć mąż, laktatory elektryczne są super. Sama miałam z medela i ogólnie polecam. Ale trzeba się liczyć z tym że laktator nigdy nie odciagnie tak jak dziecko. A nawet jeśli nie uda Ci się utrzymać laktacji to nie koniec świata. Sama płakałam podając dziecku butelkę, więc wiem jak boli gdy chcesz karmić a nie masz jak. Najważniejsze teraz twoje zdrowie. Zarówno fizyczne jak i psychiczne. Postaraj się myśleć pozytywnie.
    A jak Filipek? Daje pospać w nocy?

    Ja mam już często napięty brzuch. Mała szaleje, kopie całkiem nieźle. Czasem mam wrażenie że fika i robi przewroty. Śmiesznie jak leżę na boku i zmienię stronę, a zaraz czuje ze ona też się wierci. I brzuch mam już pokaźny. Pacjenci pytają już kiedy rodze a to dopiero 5 miesiąc. Po poprzedniej ciąży mam mega dużo rozstępów, smaruje dwa razy dziennie ale chyba taka moja natura i nie uniknie następnych.

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 27 maja 2019, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wspolczuje :( Ty to biedna jestes ostatnio :( Trzymaj sie, na pewno bedzie dobrze, ale nie dziwia mnie Twoje rozterki.

    Ja akurat dzis mialam wizyte i drugie prenatalne, z Małą wszytko ok, wszytkie parametry w normie. :)

    Niestety ja dzis mial ciezki dzien. Gdyby nie wizyta to chyba jechalabym na izbe. Mam od świtu skurcz za skurczem, momentami az na wymioty mnie zbieralo. Ginekolog dokladnie wszytko sprawdzil i na samolocie i na dopochwowym USG - na szczescie szyjka dluga i zamknieta. Skurcze to prawodpobnie efekt ciagle niskiego magnezu. Mimo ze biore najlepszy na rynku w duzych dawkach to ciagle mam niedobor. Jak nie minie po nospie i wiekszych dawkach magnezu to mam jechac na izbe na kroplowke z magnezem. :/

    A wczoraj na dzien matki stuknal mi idealnie 140-sty dzien ciazy, czyli polmetek. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2019, 16:03

    Ania95, Daffi, MissKathy92 lubią tę wiadomość

‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ