X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Nowe staraczki 2018 w dwupaku :)
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018 w dwupaku :)

Oceń ten wątek:
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 31 maja 2019, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie szef sam wygonil na zwolnienie a lekarz się z nim zgodził z uwagi na moje nadciśnienie :( teraz sobie odpoczywam i niczym się nie stresuje :)

    Przyłączam się do pytania Kagi o szkole rodzenia :) mi położna powiedziała że warto i to najlepiej z partnerem jak się chce rodzić razem :) ale ja już widzę jak mojego tam zaciagne haha

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 31 maja 2019, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny czas leci już kolejne dzieci będą na świecie:) zastanawiacie się nad szkołą rodzenia ja nie chodziłam i nie wiem czy warto ale na pewno warto wziąć sobie prywatną położna do samego porodu tym bardziej jak by któraś z Was rodziła bez męża i to w szczególności warto przy pierwszym porodzie bo się wtedy nic nie wie A taka kobieta będzie się zajmowała tylko wami nawet jak będzie dużo porodow

    Kaga lubi tę wiadomość

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś Dzień Dziecka. Więc z tej okazji naszym pociechom dużo zdrowia i miłości, tym narodzinym i tym jeszcze po drugiej stronie brzuszka.

    W poprzedniej ciąży chodziłam do szkoły rodzenia, ćwiczenia dwa razy w tygodniu, ogólnie bardzo fajnie, u nas były bezpłatne. Robiłam to dla rozrywki. Nauczyły mnie oddychać ale czy choć trochę pomogło mi to w porodzie??? Rodziłam 13godz od odejścia wód plodowych. W tym prawie 2 godz parte więc było bardzo ciężko. Mogło się skończyć kleszczami lub proznociagiem ale skończyło się na tym że ordynator ucisnal mi brzuch i mały się urodził. Manewr prawnie zakazany. Na szczescie syn zdrowy.
    Miss mój mąż bardzo chętnie chodził na zajęcia, było kilka spotkań dla par. Położne opowiadał o pielęgnacji, kąpieli, ubierania, diecie, szczepienia h itd.

    Kaga lubi tę wiadomość

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodziłam do szkoły rodzenia i jestem zadowolona, mąż też a czy się przydaje? Cześć informacji na pewno jedli to pierwsze dziecko, bardzo cenię sobie spotkania ze specjalistami, dużo informacji 😉
    mi oddychanie też nie pomagało 😂

    Kaga lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Wam za odpowiedzi i porady, muszę to koniecznie przemyśleć. :) Nie widzę żadnej fajnej darmowej w okolicy a te płatne to po kilka stów.

    Malwa ja czuję się już dobrze. Bardzo źle znosiłam pierwszy trymestr, musiałam leżeć i męczyły mnie potężne migreny. Teraz czasami zapominam, że jestem w ciąży. :) Gdyby nie te skurcze w tym tygodniu to byłoby na szóstkę z plusem. :)

  • Malwa1333 Przyjaciółka
    Postów: 80 44

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga wrote:
    Dziękuje Wam za odpowiedzi i porady, muszę to koniecznie przemyśleć. :) Nie widzę żadnej fajnej darmowej w okolicy a te płatne to po kilka stów.

    Malwa ja czuję się już dobrze. Bardzo źle znosiłam pierwszy trymestr, musiałam leżeć i męczyły mnie potężne migreny. Teraz czasami zapominam, że jestem w ciąży. :) Gdyby nie te skurcze w tym tygodniu to byłoby na szóstkę z plusem. :)
    Super, że przeszło :D te skurcze po 20 tyg to człowiek się nie spodziewa, ja byłam spanikowana strasznie że zaraz urodze bo mam już skurcze :D

    3jvzo7esu44f937a.png
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też już przerażona byłam, że zacznie mi się jakiś poród przedwczesny, ale na razie jest wszytko ok. :)

    Jak znosicie wysokie temperatury? U mnie dziś raptem 20pare stopni a ja po spacerze z psem czuję się jak po maratonie. Jeszcze głupia bez śniadania wyszłam. Co będzie w lecie :/ :(

  • Malwa1333 Przyjaciółka
    Postów: 80 44

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak wczoraj w południe też ledwie szłam ślimaczym tempem :D na szczęście od dzisiaj na zwolnieniu, bo w tych upalach już by nie było tak łatwo

    3jvzo7esu44f937a.png
  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dziś na usg. Moja kruszynka waży 500g i wiercila się strasznie. Cudny widok podejrzeć jak macha rączkami i wkłada je do buzi. Małe stopki. I nadal lekarz utrzymuje że to dziewczynka :)
    Upały się zaczęły i jest jakoś ciężej. Już myślałam o L4, ale jeszcze czerwiec pociągne. Szefowa kazała mi przyjeżdżać na 8godz a nie na 12. Super z jej strony bo nadal pracuje co drugi dzień. Powinno być lżej. Tylko brzuch mam już bardzo duży. Jak w 7miesiacu a nie na przelomie 5/6. I twardnieje. Lykam mg teraz lekarz kazał dorzucić wapń.

    Daffi lubi tę wiadomość

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 6 czerwca 2019, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaliczylam zapalenie piersi.. W poniedzialek wieczorem bol cycka i goraczka 39.6.. Nie wiedzialam jak zyje.. Wtorek rano bolaly juz dwa cycki.. Szybko antybiotyk, ibum naprzemiennie z apapem i dzis juz zyjemy ale laktacja mocno podupadla. Filipek na szczescie ma sie dobrze. W poniedzialek mial 4tyg i 6 dni i wazyl 5640g.moj klopsik kochany.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 7 czerwca 2019, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi Ty to masz przeboje :( mam nadzieję że z laktacją będzie ok po mimo tych zawirowań :) najważniejsze że kluseczka ładnie rośnie :)

    Daffi lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 8 czerwca 2019, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Daffi Ty to masz przeboje :( mam nadzieję że z laktacją będzie ok po mimo tych zawirowań :) najważniejsze że kluseczka ładnie rośnie :)
    Taki kiepski czas ze zwalilo sie wszystko na raz. Ale myślę ze jak teraz tyle na glowie to jak to "posprzatam" później długo juz bedzie tylko dobrze.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Malwa1333 Przyjaciółka
    Postów: 80 44

    Wysłany: 9 czerwca 2019, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi tocjuz miesiąc minął? Dziewczyny ja nie wiem kiedy to leci!

    3jvzo7esu44f937a.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 9 czerwca 2019, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa1333 wrote:
    Daffi tocjuz miesiąc minął? Dziewczyny ja nie wiem kiedy to leci!
    Taak :) 15tego bedzie mial maly 1,5 miesiaca :)

    Ale Ty tez ladnie lecisz z tą ciąża.. Cudze mi bardzo szybko lecą.. A ja juz tęsknię za tym stanem.. Za brzuszkiem.. Obawiam sie ze jeszcze mi się zachce 3ciego ale muszę z ginem ustalić wtedy z gory cc zeby nie przechodzic przez to co teraz no i zeby te ciaze byly dla mnie łaskawsze byloby cudnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2019, 21:33

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 12 czerwca 2019, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi bardzo współczuję. Faktycznie masz natlok problemów :( oby w końcu się skończyły. :)

    Heh Ty mówisz że tęsknisz za brzuszkiem a ja wypatruje października. Psychicznie mnie ta ciąża wykańcza. Czasami nawet jak nie chce to trafiam na jakiś post o poronieniu, przedwczesnym porodzie i mega mnie to stresuje. Mąż mówi, że założy mi blokadę na wszystkie takie strony. :D :D Aczkolwiek po porodzie pewnie łatwiej nie będzie...

    Kto teraz do rozpakowania? :) Chyba Aktap? Jeżeli to czytasz to powodzenia! :)

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 12 czerwca 2019, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga, miałam podobnie :) odliczałam do 22 tygodnia, żeby tylko w razie czego była szansa na przeżycie. Ale powiem Ci, że jakoś od 3 trymestru jestem spokojna. Wytrzymaj jeszcze miesiąc, to może też się uspokoisz :D

    Te upały mnie wykańczają... Nic mi się nie chce, pot się ze mnie leje i cały czas czuję się lepka :/ a jak Wy się czujecie?

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 12 czerwca 2019, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak już dotrwałam do 22 to modlę się o 28 TC. :D Najgorzej jak jestem sama, wtedy nie mam o czym myśleć i sobie wkręcam.

    Upały dramat... Ja praktycznie nie wychodze z domu. Przed chwilą byłam na chwilę z psem na wybiegu dla psów, ale wytrzymałam 15 minut. Mam nadzieję, że lipiec czy sierpień będą łaskawsze :)

  • aktap91 Koleżanka
    Postów: 39 74

    Wysłany: 12 czerwca 2019, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga wrote:
    Daffi bardzo współczuję. Faktycznie masz natlok problemów :( oby w końcu się skończyły. :)

    Heh Ty mówisz że tęsknisz za brzuszkiem a ja wypatruje października. Psychicznie mnie ta ciąża wykańcza. Czasami nawet jak nie chce to trafiam na jakiś post o poronieniu, przedwczesnym porodzie i mega mnie to stresuje. Mąż mówi, że założy mi blokadę na wszystkie takie strony. :D :D Aczkolwiek po porodzie pewnie łatwiej nie będzie...

    Kto teraz do rozpakowania? :) Chyba Aktap? Jeżeli to czytasz to powodzenia! :)

    Tak, teraz następna chyba ja! :D Czuję się naprawdę dobrze, nie wiem komu powinnam dziękować za takie samopoczucie. :) Nawet mi te upały za bardzo nie dokuczają. Poza tym u mnie cisza, nic się nie dzieje. W weekend mam jeszcze wesele siostry, mam nadzieję, że się jeszcze będę dobrze bawić, a potem niech się dzieje, co chce. :D

  • Malwa1333 Przyjaciółka
    Postów: 80 44

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A potem chyba ja i Ania? 😁 Kaga później będziesz spokojniejsza, ja też tak odliczalam 😄


    A ktoś wie co u Kropeczki? Chyba dawno się nie odzywała nic.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2019, 10:56

    Kaga lubi tę wiadomość

    3jvzo7esu44f937a.png
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa1333 wrote:
    A potem chyba ja i Ania? 😁 Kaga później będziesz spokojniejsza, ja też tak odliczalam 😄


    A ktoś wie co u Kropeczki? Chyba dawno się nie odzywała nic.

    To niemożliwe, że jesteśmy następne w kolejce 😂 szok jak ten czas leci!!! 😁

‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ