X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Nowe staraczki 2018 w dwupaku :)
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018 w dwupaku :)

Oceń ten wątek:
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 23 czerwca 2019, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga wrote:
    Miałam pobierany wycinek żołądka podczas gastroskopii i nie stwierdzono Helicobaceter pylori. Po prostu taki mój urok. U mnie to chyba bardziej było na tle stresowym :/ na szczęście odpukac od jakichś dwoch-trzech lat mam spokój. Zmiana pracy dobrze mi zrobiła :)
    Ja mam mieć następna gastro z testem ureazowym i boje sie ze boli.. Bo zrobilam test z krwi z apteki na helicobacter i niby ujemny ale podobno roznie bywa z takimi testami. Ja nerwus jestem.. Praca przyprawiala mnie o mdlosci i jeszcze mialam silne zgagi w ciazy.. Wszystko sie nałożyłi bo dietę bogata w fastfood mialan kiedys dluzszy czas.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • aktap91 Koleżanka
    Postów: 39 74

    Wysłany: 23 czerwca 2019, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie urodziłam. ;) W sumie to nic się nie dzieje. Trochę mi wieczorem brzuch twardnieje i to tyle. Termin z okresu miałam na wczoraj, a z USG mam na wtorek. :) Bardzo mi się nie spieszy, przynajmniej jeszcze trochę pośpię i odpocznę. :D
    Daffi, Ty to miałaś przeboje, naprawdę... Ale za to mały jest cudny. :)

    Daffi lubi tę wiadomość

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 23 czerwca 2019, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy apteczne z krwi na Helicobacter nie są zbyt miarodajne. Nie pokazują aktualnego stanu rzeczy. Dodatnie wychodzą nawet jeżeli zakażenie ta bakteria ma się dawno za sobą.
    Ja gastroskopię miałam już trzy razy, w tym raz z pobieraniem wycinka. Fakt samo badanie nie jest mile, ale do przeżycia. :) Jak przeżyłaś tak trudny poród to to będzie pikuś :)

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga jedna gastro juz przeżyłam. :)


    Patka czekam na wiesci od Ciebie caly cza. Czuje ze to juz tuz tuz.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • aktap91 Koleżanka
    Postów: 39 74

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    Kaga jedna gastro juz przeżyłam. :)


    Patka czekam na wiesci od Ciebie caly cza. Czuje ze to juz tuz tuz.

    Kurczę, a ja coś czuję, że trochę Go przenoszę. :D On chyba czeka na te ekstremalne upały. :D

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aktap91 wrote:
    Kurczę, a ja coś czuję, że trochę Go przenoszę. :D On chyba czeka na te ekstremalne upały. :D
    Oby nie!!
    Bo to juz lada moment. Nie masz schodow? Zrob kilka rundek gora dol.. 4cm to juz powazne rozwarcie wspomoż sie cos.. Chlopa wez na boczek :)

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Kolejny słoneczny dzień się zapowiada. Tez zgaga czasem mi dokucza ale bez tragedii.
    Wprowadzilismy się do nowego domu i nie mogę się odnaleźć. Brakuje nam mebli w polowie domu. Sporo rzeczy w kartonach. Tylko syna pokój wygląda już w miarę domowo. Brak tylko dywanu, zasłon i krzesła hehe
    Syn dzielnie zniósł zmianę przedszkola, jestem z niego dumna. Pierwszy dzień był dramat a potem jakby nigdy nic. A raczej jest z tych wrazliwcow.

    A ja czuję się słabo. Bez energii, bez sił, bez ducha. Jest coś takiego jak depresja ciążowa? Wieczna zaduszka, brzuchol duży i wszyscy wkoło, nawet pacjenci w pracy pytają czy już rodze. Co wkurza mnie na maxa bo co to kogo obchodzi. Te serdeczne nazywanie kobiety w ciąży "grubasem" też do miłych nie należy.

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam dziś wizytę o 17- zaczynam się powoli stresować więc próbuje się wyciszyć odcinajac od neta :/ proszę o kciuki

    aktap91 lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj znam ten stan Konieczynka. Sama przeprowadzilam się dwa miesiące temu i dopiero co skończyliśmy rozpakowywać rzeczy. Mebli też ciągle brakuje. W dodatku nie umiem się odnaleźć w innym miejscu, nie pasują mi sąsiedzi, tęsknię za starym mieszkaniem lub domem rodzinnym. W dodatku całe dnie siedzę sama jak kołek.

    Heh a z tym grubasem to też trochę rozumiem. Koleżanki, które niedawno rodziły mówią, że mam uroczy brzuszek, taka piłeczkę. I fakt jest taki że w żadnym innym miejscem poza brzuchem nie przytyłam. A taka gruba ciotka, która bez ciąży waży więcej 20 kg niż ja ciągle pieprzy jaki to mam wielki brzuch, jaka to jestem gruba i czy już rodzę. Następnym razem jej powiem, żeby spojrzała na siebie, jeżeli w ogóle będzie w stanie się ogarnąć wzrokiem. :/

    Aktap działaj coś ^^ :)
    Miss powodzenia :)

  • aktap91 Koleżanka
    Postów: 39 74

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, ja całą ciążę współżyłam, ćwiczyłam, więc takie zagrywki go nie ruszą. :D On i tak wybierze swoją porę :D

    Kaga lubi tę wiadomość

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz Aktap może lepiej w tę stronę niż miałabyś mieć problem z donoszeniem. :)
    Ja bardzo tęsknię za aktywnością fizyczną, mimo że nie jestem typem sportowca. Niestety mam zabroniony wysilek przez lekarza i ograniczam się do spacerów. :(

  • aktap91 Koleżanka
    Postów: 39 74

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga wrote:
    Wiesz Aktap może lepiej w tę stronę niż miałabyś mieć problem z donoszeniem. :)
    Ja bardzo tęsknię za aktywnością fizyczną, mimo że nie jestem typem sportowca. Niestety mam zabroniony wysilek przez lekarza i ograniczam się do spacerów. :(

    Pewnie, że tak. :) Widocznie jeszcze nie jest gotowy, poczekamy. :) Rozumiem Cię doskonale, ale wytrzymasz. :* Po ciąży wrócisz do aktywności, a na razie odpoczywaj. :)

    Kaga lubi tę wiadomość

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aktap powiedz maluszkowi że umowa najmu mu się skończyła i musi opuścić lokal. ;)

    Daffi śliczny chłopczyk. I naprawdę miałaś ciężki poród. Oby teraz było już wszystko ok

    Miss kciukam

    Kaga mi w sobotę w pracy Pan powiedział że mamy taki sam duży brzuch. To mu odpaliłam że ja swój za chwilę zgubie.

    Fakt że też mam taką piłkę z przodu i biust duuuuzo większy niż normalnie, ale z tyłu nie widać że w ciąży jestem. Dziś znajoma pacjentka powiedziała że pięknie wyglądam i jakoś tak miłej się zrobiło.
    Wiecie bardzo się cieszę z ciąży. Czekam na te moja wyczekana corcie. I kobieta zrobi i zniesie naprawdę dużo żeby jej dzieci były zdrowe i szczęśliwe. Tylko tak mi źle w moim ciele w chwili obecnej. Muszę się wam tu wyzalic może trochę będzie mi lżej. Bóle nóg, krzyża, do tego takie osłabienie ogólne. A pracy w nowym domu co nie miarą.
    I zastanawiam się jak Ci ludzie z nadwagą sobie radzą. Mi te dodatkowe kilogramy bardzo ciąża.

    A to moje brzuszysko https://naforum.zapodaj.net/thumbs/31753037b2de.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2019, 12:59

    Ania95, Kaga, MissKathy92, Lajni85, Marza89 lubią tę wiadomość

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • Malwa1333 Przyjaciółka
    Postów: 80 44

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka no coś Ty, wyglądasz pieknie! Serio, w tej sukience jeszcze 😍 A brzuszek jest śliczny piłeczka, nie jest jakiś duży, ani nawet nie rozchodzi się na boki tylko ładny okrągły 😊

    3jvzo7esu44f937a.png
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka, pięknie wyglądasz!! 😙 ja też nigdzie nie przytyłam, tylko brzuch mi urósł, a usłyszałam od mojej kuzynki, że gruba się zrobiłam i wyglądam jak kobyła 😂 oczywiście to były komplementy z jej strony ;)

    Miss, czekamy na wieści z wizyty :)

    Aktap, podziwiam, że grzecznie czekasz aż mały zdecyduje się wyjść 😁 ja już myślę co będę robić, żeby trochę przyspieszyć poród 😂 a też przez całą ciążę jestem aktywna fizycznie i po schodach zasuwam kilka razy dziennie :)

  • Malwa1333 Przyjaciółka
    Postów: 80 44

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zasuwalam w pracy całą ciążę do 8 miesiaca i to nie raz po 10-12h 😄 jak nic się nie dzieje to dzida sama musi zdecydować kiedy wyjść chyba i tyle 😄 lepiej tak, niż mieć kłopoty i musieć leżeć, ale wiadomo każda ciążą inna 😊

    3jvzo7esu44f937a.png
  • Malwa1333 Przyjaciółka
    Postów: 80 44

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania to niezly komplement ehh... ludzie życzliwi 😂

    Ania95 lubi tę wiadomość

    3jvzo7esu44f937a.png
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Konieczynka potwierdzam, super brzuszek. :) Myślałam, że może masz jakiś wielki, rozlazły itd a Ty masz super piłeczkę. Kto Ci takie bzdury mówi, że jesteś gruba to nie wiem :o ale w sumie wiem jacy są ludzie i co potrafią powiedzieć. :p

    Ale się dziś pozarlam z moim mężem o kolory ścian w pokoju Małej :P chciałabym jasny róż, ale przełamany szarością. Wiem że to teraz oklepane, ale mi się podoba. A on za Boga się nie chce na te szara ścianę zgodzić. Jeszcze nie wiem jak, ale to przeforsuje :P już i tak poszłam na kompromis i wybrałam inny odcień farby niż miał być.

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka piękny brzuszek :D taki okraglutki ładny :)

    U nas na wizycie wszystko ok mimo że miałam jakieś złe przeczucia :) malutka ma już 880g i sobie się bawi pępowina :D oczywiście nie dała sobie zrobić zdjęcia w 3d :P mały wstydzioch haha
    Pytałam o szyjke bo ostatnio miewam jakieś dziwne bóle brzucha to zamknięta na 3 spusty i długa na prawie 4.5cm :)

    Malwa1333, Kaga, Lajni85 lubią tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss gratuluję :)

    Dziewczyny czy Wy też tak miałyście, że mdłości ciążowe zaczęły Wam wracać? Ja miałam je bardzo silne do ok 13 TC, teraz spokój a od kilku dni mam wrażenie, że wracają i to z jakąś podwójną siłą :/

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ