X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Nowe staraczki 2018 w dwupaku :)
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018 w dwupaku :)

Oceń ten wątek:
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 2 marca 2019, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    od 36tc planuje pic herbate z lisci malin, masowac sutki a od 37tc lece z seksem na calego. moze uda nam sie wyrobic ze ruszy po 38 :P

    Moja mama 2 tygodnie przed terminem przebiegła się po schodach kilka razy na 4 piętro i jeszcze tego samego dnia urodziła :D

    Daffi lubi tę wiadomość

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 2 marca 2019, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Moja mama 2 tygodnie przed terminem przebiegła się po schodach kilka razy na 4 piętro i jeszcze tego samego dnia urodziła :D
    praktykowalam to z corka.. moi rodzice na 4 pietrze mieszkali a ja raptem blok obok nich wiec kilka razy dziennie gora doł.. ale moja szyjka to taka twarda franca;p
    potrzeba mi zastrzyku mezowej oksytocyny ;p i to w nadmiarze. niech chlop uzyje bo potem połóg i długo nic a juz tak z finałem to w ogóle;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2019, 11:36

    Ania95 lubi tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 2 marca 2019, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja standard mylam okna szyjka się całkiem skrucila i rozwarcie było na 1 cm później lekarka coś pogmyrala i urodziłam 2 dni później.

    Też miałam mieć dużego chłopca ale urodził się 2 tyg wcześniej i miał prawie 3400 ale za to duża główkę miał i się przyblokowal musieli nacinac

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2019, 12:50

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 2 marca 2019, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super Ania, ze tak Ci sie udalo. :) Ja niestety nie mam dobrych wrazen ze spotkaniami z lekarzami z NFZ. Zreszta chcialam prowadzic ciaze u lekarza, ktory sprawil, ze w ogole w tej ciazy jestem a on tylko prywatnie.
    No i wlasnie probowalam wymyslic cos, zeby miec te badania na znizke, ale no nie udalo sie. Nikt mi tego nie przepisal a niby kobiecie w ciazy sie nalezy. Nawet ten smieszny luxmed mimo ze to mam w pakiecie. Musialabym prowadzic ciaze u dwoch lekarzy rownoczesnie. I tym sposobem znow dzis wydalam 400 zl. :( Dla dzidziusia wszytko, ale troche mnie to wkurza, bo odkad skonczylam studia nie bylam na bezrobociu ani dnia... A skladki z pracy mam niemale. :(

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 2 marca 2019, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No prywatnie dużo wychodzi kasy za badania :/ ale najwięcej badań jest w 1 trymestrze.

    Ja Wam się pochwalę, że od wczoraj czuję bardzo wyraźnie ruchy i w dodatku z rana jak leżę widzę jak delikatnie brzuszek się podnosi w różnych miejscach <3 nie mogłam się doczekać tego momentu, bo teraz już łatwiej się czeka na wizytę wiedząc, że z maluszkiem wszystko ok :)

    Miss, a jak tam u Ciebie? Jak się czujesz? :)

    Daffi, Kaga lubią tę wiadomość

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 2 marca 2019, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to jestem taka wkrętka że stes byl jak nie było ruchow.. potem jak sie pojawily bylo super bo te ruchy na poczatku sa jeszcze nieregularne. a od chwili kiedy powinny byc regularne a ja nie czuje ich dluzej to przezywam kosmos.
    ostatnio mlody mi takie 2 dni zgotowal.. ale teraz zow nadrabia jak za dwoje :P

    co do badan to w 1szej ciazy chodzilam prywatnie i placilam majatek!
    teraz chodze na nfz do samego ordynatora szpitala w ktorym bede rodzic i chociaz na tym zaoszczedze.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 3 marca 2019, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu wspaniale że już czujesz ruchy maluszka :D to musi być mega odczucie jak tam ktoś w brzuszku się wierci :D

    Dziękuję że pytasz :) ja ogólnie czuje się dobrze, czasem walczę z mdlosciami, ogólnie mam wstręt czasem do jedzenia i mogłoby dla mnie nie istnieć- schudłam kilogram od początku ciąży :/ najgorzej jest w pracy bo męczą mnie codziennie okropne bóle pleców :( wracam połamana do domu :/ ogólnie myślałam że będzie gorzej, że będą mnie męczyć wymioty czy coś ale w sumie jeszcze może wszystko przede mną :)

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 3 marca 2019, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss w sumie nie wiadomo.. Jedne koncza na mdlosciach, innym sie rozkreci.. Minsie rozkrecilo od 9tc do 14tc..bylam zwloki.. Nie jadlam tylko pilam.. I caly dzien lezalam tak mi zoladek dawal w kosc.. Wieczorami lepiej sie czulam.
    Mam nadzieje ze ominą Cie :)

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 3 marca 2019, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi dlatego nie cieszę się jeszcze że mnie to ominęło bo jeszcze może nadejść :)

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 3 marca 2019, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to tez od poczatku ciazy ani razu jeszcze nie zwymiotowalam. Miewam lepsze i gorsze dni, czasmi odrzuca mnie od jedzenia i mam zmienne smaki. Ale skoro mowisz, ze u Ciebie dopiero w 9 tyg sie zaczelo to moze jeszcze mnie to dopadnie. :O

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 3 marca 2019, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss, mnie mdłości i wymioty ominęły, więc może i u Ciebie ich nie będzie :) ale ja od początku miałam apetyt i wieczorami okupuję lodówkę :P
    U mnie najgorsza była ciągła senność. W ciągu dnia spałam dodatkowe 2-3 godziny, ale przeszło po 14 tygodniu ;)

    A masz jakieś przeczucia co do płci? Często się sprawdza :P

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 3 marca 2019, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu to ja tak samo z tym snem mam :) raz mi się zdarzyło że w dzień pospalam 2h, poszłam spać o 18 i wstałam następnego dnia o 5 :)
    Mam nadzieję że mnie wymioty też ominą ale jestem gotowa na wszystko :)
    Co do płci to myślę że będzie chłopiec :) ale jak będzie dziewczynka to też będzie super :) byle zdrowe

    Ania95 lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 3 marca 2019, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszej ciazy marzylam o synku a byla córka... A w tej czulam od poczatku ze marze o corce ale bedzie syn i sie sprawdzilo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2019, 14:32

    Ania95 lubi tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 3 marca 2019, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi, zawsze jest na odwrót :D haha ja skrycie marzyłam o córeczce pierwszej, a będzie raczej syn :D i tak właśnie czułam, że chyba chłopak ;) ale teraz bardzo się cieszę. Będzie starszy brat :D

    Daffi lubi tę wiadomość

  • Lajni85 Autorytet
    Postów: 541 535

    Wysłany: 3 marca 2019, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy to jest normalne, że nie mam normalnych objawów? Czasem mnie od czegoś odrzuca, ale nie mam mdłości ani wymiotów.. Jedynie często sikam, bolą mnie piersi i czuję brzuch. No i jestem senna i zmęczona... Trochę mnie to martwi przed pierwszym usg... :/

    01.11.2019 Filip ❤
    27.01.2021 Mikołaj ❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2019, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No siemka!!! Jeszcze raz gratuluję wszystkim które zafasolkowały.. No i tym. Którym się już pojawiły pociechy na świcie :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2019, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi już pisała o dużym malcu ale zapomniała dodać że to chyba nabytek staraczek 2018.. Haha.. Bo obie szykujemy się na wielkoludy.. I robimy zakłady która wygra :p

    Daffi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2019, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lajni85 wrote:
    Czy to jest normalne, że nie mam normalnych objawów? Czasem mnie od czegoś odrzuca, ale nie mam mdłości ani wymiotów.. Jedynie często sikam, bolą mnie piersi i czuję brzuch. No i jestem senna i zmęczona... Trochę mnie to martwi przed pierwszym usg... :/
    To masz wszystkie objawy zdrowej ciazy!! A co byś jeszcze chciała ;)
    Jak nie wisisz nad ubikacja to tylko się cieszyć. Ja w żadnej z 3 ciąż nie wisialam :)

    Lajni85 lubi tę wiadomość

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 3 marca 2019, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Daffi już pisała o dużym malcu ale zapomniała dodać że to chyba nabytek staraczek 2018.. Haha.. Bo obie szykujemy się na wielkoludy.. I robimy zakłady która wygra :p
    Zmaierzam przegrac. Jutro gwalce lekarza o indukcje porodu w 38tc

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2019, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    Zmaierzam przegrac. Jutro gwalce lekarza o indukcje porodu w 38tc
    Ooooo nie!!!!
    Dobra.. Obmyslam plan w takim razie.

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ