Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Nowe staraczki 2018 w dwupaku :)
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018 w dwupaku :)

Oceń ten wątek:
  • Lajni85 Autorytet
    Postów: 541 535

    Wysłany: 21 marca 2019, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno to rośnie, wiec mam nadzieje ze będzie dobrze. Powiedziałam w pracy i odetchnelam :)

    Malwa1333 lubi tę wiadomość

    01.11.2019 Filip ❤
    27.01.2021 Mikołaj ❤
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 23 marca 2019, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lajni jeśli lekarz nic nie mówił to jest dobrze :) na pewno z czasem będzie rosnąć :) U nas było pierwsze 152 w 7tc a teraz 176 w 11tc i też lekarz nic na ten temat nie mówił tylko że dobrze :)
    Więc nie ma co się przejmować na zapas naprawdę ;)

    Ja byłam 1.5tyg na zwolnieniu bo już nie dawalam rady... myślałam że gin mi przedłuży zwolnienie ale powiedział że on dopiero od 20tc daje zwolnienia jeśli nie było pobytu w szpitalu :/ strasznie bałam się powrotu do pracy ale jakoś daje radę :) mam dziewczynę do pomocy i uczę ją wszystkiego :) A później w spokoju będę mogła iść na l4 i zająć się sobą i dzidzią <3

    Lajni85, Daffi lubią tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 28 marca 2019, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej. Cóż za cisza na wątku.

    Na nowych staraczkach widziałam że mama urodziła Krystianka. Gratulacje :)

    Ja dziś mam wolne, zaraz powinien zacząć się drugi trymestr a mimo wszystko moje samopoczucie nie jest rewelacyjne. Nadal czuje się jak flak, szczególnie po 20.00 Mdłości faktycznie chyba mam za sobą ale za to zaparcia się zaczęły. Ehhh Czekam na przypływ energii i na wtorek bo dopiero wtedy będę miała usg genetyczne. Oby wszystko było dobrze z maluchem.

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 28 marca 2019, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka na pewno wszystko będzie dobrze! Dokładnie Cię rozumiem bo też miałam stracha przed tymi badaniami, ale trzeba być optymistą, tak mąż powtarzał 😂 Daj znać jak wizyta i wyniki 😉

    My za to z Laurą borykamy się z kolkami 😟

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 28 marca 2019, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla Mamy36 😍 kolejny Nasz forumowy skarb jest już na świecie ❤️

    aktap91, Kaga lubią tę wiadomość

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 28 marca 2019, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 Gratulacje 😙
    Ale Wam fajnie dziewczyny, że macie już maleństwa po drugiej stronie brzucha 😍 nie mogę się doczekać jak ja mojego w końcu przytulę <3

    Marza89, aktap91, Daffi lubią tę wiadomość

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 28 marca 2019, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza bardzo wam wspolczuje!!!
    To jest koszmarny czas.

    Konieczynka oby szybko Ci minal flakowaty czas. Mi taki przelom. Nastapil od 14tc. Potrwal do 22tc i pozniej juz doszło spojenie, kregoslup i zgagi.
    W zeszla niedzielę odeszlo mi trochę czopa z krwia.. W poniedzialek kolejna czesc ale juz bez krwi.. Czekamy.. A ja mialam remont calego mieszkania i dzis dopiero skonczylismy. Jessstem wykończona ale teraz moze sie rodzic Fifi bo juz nie ma tego napiecia.

    Zeby nie bylo za dobrze od 2 dni mam wzmozone objawy zespolu ciesni nadgarstka.. W obu rekach.. Nie życzę nikomu.. Codziennie rano kilka godz walcze z piekielnie parzacymi rekoma.. Pozniej zostaje dretwienie.. Trace czucie w palcach nie umiem podniesc kubka z kawa.. Ale jeszcze chwila moment.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2019, 22:52

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 29 marca 2019, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, że kolejna dzidzia jest już na świecie :) cuda dzieją się na naszych oczach. :)

    Ja w poniedziałek mam wizytę i wtedy mamy rozmawiać o prenatalnych. Może to głupie pytanie, ale muszę zaplanować wyjazd w przyszłym tygodniu i mam pytanko. Czy na tym USG prenatalnym trzeba mieć już przy sobie wyniki z krwii czy robi się je niezależnie i nie trzeba ich koniecznie mieć przy USG? Wiem, może głupie pytanie, ale kto pyta nie błądzi. :D

    U mnie już zdecydowanie siły wróciły, ale po raz trzeci dopadlo mnie przeziębienie. Masakra :(

    Daffi a Tobie powodzenia życzę :) jesteś już blisko rozwiązania, więc szczęśliwego porodu i dużo zdrowia dla Was obu. :)

    Daffi lubi tę wiadomość

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 29 marca 2019, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga wrote:
    Super, że kolejna dzidzia jest już na świecie :) cuda dzieją się na naszych oczach. :)

    Ja w poniedziałek mam wizytę i wtedy mamy rozmawiać o prenatalnych. Może to głupie pytanie, ale muszę zaplanować wyjazd w przyszłym tygodniu i mam pytanko. Czy na tym USG prenatalnym trzeba mieć już przy sobie wyniki z krwii czy robi się je niezależnie i nie trzeba ich koniecznie mieć przy USG? Wiem, może głupie pytanie, ale kto pyta nie błądzi. :D

    U mnie już zdecydowanie siły wróciły, ale po raz trzeci dopadlo mnie przeziębienie. Masakra :(

    Daffi a Tobie powodzenia życzę :) jesteś już blisko rozwiązania, więc szczęśliwego porodu i dużo zdrowia dla Was obu. :)
    Wyniki z krwi mowisz o pappa? U mnie np ja sie nie zdecydowalam ale najpierw mialam usg i jesli zechce to po usg mialabym pobrana krew i oczekiwanie na wyniki.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 29 marca 2019, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, tak, pappa :)

    Ok, dziękuję za odpowiedź :) Zobaczymy, co ginekolog mi powie i czy mi je zleci.

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w sobote bylam na IP. Od tygodnia dretwieja mi rece i oblewa je piekacy bol.. Jakby mi sie palily zywym ogniem.. W sobote opuchla mi cala twarz. Bol nie do zniesienia.. Zaczelam sie stresowac ze sie cos dzieje.. Na ip zrobili ktg, zmierzyli cisnienie i trafilam na dyzur swojego lekarza. W zaleceniach jablka do jedzenia i ograniczyc sol. Obrzeki straszne ale ktg ok i cisnienie tez..

    W niedziele troche jakby lzej z twarzą było..
    Wczoraj wizyte mialam planowana.. I rozwarcie zewnętrzne na 2cm ale wewnętrzne jeszcze trzyma. Maly wazy 3700g. Kolejna wizyta w poniedzialek 8.04 i umowienie na indukcje bo objawy moje sie nasilaja zyc ciezko jak trace wladze w rekach, maly wage ma ladna a szyjka cos tam juz ruszyla bo i skrocona i rozwarta.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi trzymam kciuki za szybki poród. Ciąża już donoszona a Filip duży chłopak. Jeszcze trochę a będziecie się tulic.

    Ja dziś byłam na genetycznym usg. Wszystko ok. Przeziernosc w porządku. Płci nie znam bo sprzęt słaby i nie widać na tym etapie.
    Za to sama czuje się potwórnie. Wirosowka mnie dopadła i wymiotuję od 3.00 nad ranem. Teraz wypiłam smecte i to jedyne co zostało w żołądku bo tak wszystko zwracam. Do piątku na zwolnieniu.

    Daffi, Lajni85 lubią tę wiadomość

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej Konieczynka tez nie mialo Cie kiedy zlapac. Duzo zdrowia życzę obys szybko doszła do siebie. Pij duzo płynów.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi trzymam kciuki, by w końcu przestało Cię męczyć. :) Już prawie meta. :)

    Ja też miałam w tym tygodniu prenatalne. Miała być zwykła wizyta a tu szok - ku mojemu zaskoczeniu lekarz robi badanie prenatalne (ma odpowiednie certyfikaty). I wiecie co? I dobrze, bo nawet nie miałam czasu się zestresować. :)

    U mnie też wszytko super. Prawdopodobieństwo wad jest tak małe, że też nie zrobiłam pappy. Lekarz mówi, że USG daje mi pewność w granicy 85% a testy z krwi zwiększa je do ok 92. A my właśnie mieszkanko kupujemy i nie ukrywam chwilowo każdy grosz się liczy, więc olalam te badania.

    U mnie będzie chyba córka :) tak na 75%. Ja się ciesze, mąż był troszkę na początku zawiedziony, ale już wczoraj powiedział, że bardzo ją kocha. <3

    I ten podły krwiak w końcu zniknął. Tyle stresu się najadłam przez niego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2019, 10:16

    Daffi, Lajni85, Marza89, Ania95, Kropeczka85 lubią tę wiadomość

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga wspaniałe wiesci. Gratuluję córeczki :) życzę samych dobrych wiadomości do konca.

    U mnie niby meta ale jest straszna. Dzis osignelam apogeum bolu od 1 w nocy.. O 5tej musialam wstać. Mam ochote odrabac sobie rece albo wyciągnąć Filipa z brzucha
    . Jestem juz wykonczona bolem.

    Kaga lubi tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domyślam się, jak Ci ciezko :( :(
    Ale na pewno dasz radę, na końcu będzie nagroda :)

  • Lajni85 Autorytet
    Postów: 541 535

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi jeszcze chwila i będzie tulic Filipa zapominając o bólu :)

    Kaga cieszę się, że wszystko ok :) tak po cichu chciałabym dziewczynkę :) imiona już mamy wybrane :) ja wizytuje w piątek. Badania z krwi wszystkie w porządku, nawet tarczyca się uspokoiła. Już nie mogę sie doczekać!!!!

    Kaga, Daffi, Kropeczka85 lubią tę wiadomość

    01.11.2019 Filip ❤
    27.01.2021 Mikołaj ❤
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u nas jakoś z imieniem dla chłopaka w ogóle nie mieliśmy problemu i byliśmy bardzo zgodni. Z dziewczynka chyba nigdy nie dojdziemy do porozumienia :P ale na razie o tym aż tak nie myślimy.

    Powodzenia na wizycie, na pewno wszytko będzie dobrze :) :)

    Lajni85 lubi tę wiadomość

  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi to już końcówka 😍 ja tydz później rodziła 😉 38+4 więc trzymam kciuki za szybkie pojawienie się Filipka 😉

    Lajni my nie braliśmy pod uwagę w ogóle chłopca 😂 Mąż od razu powiedziała, że to będzie dziewczynka 😉 bo chłopca odda 😂 później jednak stwierdził, że jak będzie chłopiec to wychowa jak swoje 😂

    Kciuki za wizyte 😉

    Konieczynka zdrówka! 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2019, 08:32

    Lajni85 lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga, gratulacje <3 szybko płeć poznałaś 😊

    Daffi, współczuję Ci bardzo, ale jeszcze chwila i skończy się ta męka. Musisz wytrzymać :*

    U nas było tak, że imię dla chłopaka od razu mieliśmy, a nad dziewczynką cały czas myśleliśmy intensywnie. No i mamy syna 😊 a obstawialiśmy, że będzie córka, bo wszystko na to wskazywało 😄

    Kaga lubi tę wiadomość

‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ