Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Noworoczne mamuśki styczeń 2020
Odpowiedz

Noworoczne mamuśki styczeń 2020

Oceń ten wątek:
  • Madziolinka Autorytet
    Postów: 491 158

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleKsandra wrote:
    Dziewczyny ja już po wizycie :) Wszystko w porządku :) wg lekarki jest to 8w2d :) serduszko bije, fasolka ma już 1.85 cm 😍 kolejna wizyta za miesiąc :)
    Super wieści!!! Oby już tylko takie były na tej grupie🙂

    dev008pr___.png
    gannyx8d5q0y3s96.png
  • Monkey Autorytet
    Postów: 1735 4099

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleKsandra wrote:
    Dziewczyny ja już po wizycie :) Wszystko w porządku :) wg lekarki jest to 8w2d :) serduszko bije, fasolka ma już 1.85 cm 😍 kolejna wizyta za miesiąc :)

    💪👏👌❤️

    2020.png
    ek + 09.05.2014 (9tc)
    d69cj44jvg72mq3b.png
    d69ct5od9nlrlrcq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam też zaktualizować termin porodu na 11.01 :) proszę o zmianę :)

  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak wasze ciśnienie i puls? Bo u mnie ciśnienie ok bardzo ładne a puls między 90 a dziś 103 mierzony nie po żadnym wysiłku leżę sobie na kanapie :O

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
  • Dalia90 Autorytet
    Postów: 1045 682

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) Nieśmiało dołączam :). Nie znam jeszcze daty porodu 😉. Jestem po udanym transferze, zarodek przebadany genetycznie (dziewczynka 🥰). W 5t5d widziałam serduszko 😊

    SusieOne, marie_marie22, Ewi28, ppieguskaa, nick nieaktualny, Madziolinka, sasquacz, Klio86 lubią tę wiadomość

    9 V 2019 - transfer 5.1.1 NGS 🍀 7dpt beta 67 🥰
    5t5d - mamy serduszko 😍 🙏
    ❄️❄️❄️
    12.2019 - 👧🏼 ❤️❤️❤️
  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dalia90 wrote:
    Hej dziewczyny :) Nieśmiało dołączam :). Nie znam jeszcze daty porodu 😉. Jestem po udanym transferze, zarodek przebadany genetycznie (dziewczynka 🥰). W 5t5d widziałam serduszko 😊
    Cudnie :* i już znasz płeć :D

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
  • Dalia90 Autorytet
    Postów: 1045 682

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusieOne wrote:
    Cudnie :* i już znasz płeć :D
    Tak, dzięki badaniom genetycznym ;)

    9 V 2019 - transfer 5.1.1 NGS 🍀 7dpt beta 67 🥰
    5t5d - mamy serduszko 😍 🙏
    ❄️❄️❄️
    12.2019 - 👧🏼 ❤️❤️❤️
  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dalia90 wrote:
    Tak, dzięki badaniom genetycznym ;)
    No tak czasem jest to potrzebne ale patrz jaką masz cudowną wiadomość i wiesz ze dzidziuś zdrowy :*

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
  • Dalia90 Autorytet
    Postów: 1045 682

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy okazji moje pierwsze pytanie, bo nie ma szans, żebym przeczytała cały wątek :). Dziewczyny, którąś z Was też boli brzuch? Trochę jak na okres i krzyż... Dodatkowo jeszcze chyba u mnie doszły wzdęcia i zaparcia i nie umiem odróżnić tego bólu :/. Ale trochę mnie to denerwuje... Biorę no spę ( i relanium, bo muszę), ale mało pomaga

    9 V 2019 - transfer 5.1.1 NGS 🍀 7dpt beta 67 🥰
    5t5d - mamy serduszko 😍 🙏
    ❄️❄️❄️
    12.2019 - 👧🏼 ❤️❤️❤️
  • ziolko Autorytet
    Postów: 466 710

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dalia90 wrote:
    Przy okazji moje pierwsze pytanie, bo nie ma szans, żebym przeczytała cały wątek :). Dziewczyny, którąś z Was też boli brzuch? Trochę jak na okres i krzyż... Dodatkowo jeszcze chyba u mnie doszły wzdęcia i zaparcia i nie umiem odróżnić tego bólu :/. Ale trochę mnie to denerwuje... Biorę no spę ( i relanium, bo muszę), ale mało pomaga


    Hej!
    Ja mam bóle okresowe dość często, bóle krzyża też miałam, uczucie rozpierania... No spa pomogła 😏

    Dziewczyny, tak Was podczytuje... Widziałam, że kilka wieści było naprawdę złych...
    Mam nadzieję, że w tym składzie dotrwamy do stycznia! Wszystkie, bez wyjątku!

    Ja jutro o 16 wizytuje, a brzuch że stresu boli już dziś 😟

    nick nieaktualny, Klio86 lubią tę wiadomość

    Aniołek 07.05.2014r.- 10tc.
    Synek 19.04.2015r.
    3i49vcqg486cyhk3.png
  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ziolko wrote:
    Hej!
    Ja mam bóle okresowe dość często, bóle krzyża też miałam, uczucie rozpierania... No spa pomogła 😏

    Dziewczyny, tak Was podczytuje... Widziałam, że kilka wieści było naprawdę złych...
    Mam nadzieję, że w tym składzie dotrwamy do stycznia! Wszystkie, bez wyjątku!

    Ja jutro o 16 wizytuje, a brzuch że stresu boli już dziś 😟
    Też jutro o 16 wizyta i też stresik :P

    ziolko, nick nieaktualny, Madziolinka, Klio86 lubią tę wiadomość

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się że wszystkim nowymi staraczkami :) Ja też jestem na no spa, chociaż po pracy staram się cały czas leżeć wogole zaczyna wracać mi apetyt chociaż są produkty których po prostu nie mogę jeść:p
    Trzymam mocno za wszystkie jutrzejsze wizyty ✊

    ziolko, Klio86 lubią tę wiadomość

  • ziolko Autorytet
    Postów: 466 710

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusieOne wrote:
    Też jutro o 16 wizyta i też stresik :P

    O kurczę, to fajnie! Będę z Tobą myślami SusieOne!!! 😃
    Mam nadzieję, że obie o 16:30 napiszemy wspaniałe wieści🤗

    SusieOne, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Aniołek 07.05.2014r.- 10tc.
    Synek 19.04.2015r.
    3i49vcqg486cyhk3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dalia90 wrote:
    Przy okazji moje pierwsze pytanie, bo nie ma szans, żebym przeczytała cały wątek :). Dziewczyny, którąś z Was też boli brzuch? Trochę jak na okres i krzyż... Dodatkowo jeszcze chyba u mnie doszły wzdęcia i zaparcia i nie umiem odróżnić tego bólu :/. Ale trochę mnie to denerwuje... Biorę no spę ( i relanium, bo muszę), ale mało pomaga

    U mnie takie bóle są i zwłaszcza wieczorami.
    Rano jest lepiej.
    Wzdęcia nie, ale zaparcia niestety tak.

    Ja się cieszę bo udało mi się zapisać do ginekologa na NFZ na piątek, a naprawdę ciezko jest z terminami.

    Dalia90 lubi tę wiadomość

  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dalia90 wrote:
    Przy okazji moje pierwsze pytanie, bo nie ma szans, żebym przeczytała cały wątek :). Dziewczyny, którąś z Was też boli brzuch? Trochę jak na okres i krzyż... Dodatkowo jeszcze chyba u mnie doszły wzdęcia i zaparcia i nie umiem odróżnić tego bólu :/. Ale trochę mnie to denerwuje... Biorę no spę ( i relanium, bo muszę), ale mało pomaga
    Ja tak miałam bol brzucha, kręgosłupa, mega zaparcia. Bralam nospe 3x1 i magnez 3x1' z czasem ci przejdzie, to normalny objaw. Mi sie takie bóle utrzymywały 6 tyg nawet. Teraz zostały zaparcia i bedziemy je mieć bo mamy duze dawki progesteronu niestety

    Dalia90, sasquacz lubią tę wiadomość

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe mamusie:))

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie zachcianki na konkretne potrawy?

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    Ja tak miałam bol brzucha, kręgosłupa, mega zaparcia. Bralam nospe 3x1 i magnez 3x1' z czasem ci przejdzie, to normalny objaw. Mi sie takie bóle utrzymywały 6 tyg nawet. Teraz zostały zaparcia i bedziemy je mieć bo mamy duze dawki progesteronu niestety
    Jaki magnez brałaś? Jakieś konkretnej firmy ?

  • ppieguskaa Autorytet
    Postów: 938 1066

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolika wrote:
    Jaki magnez brałaś? Jakieś konkretnej firmy ?

    Ja też biorę magnez.. Asmag taki mi dawalu w poprzedniej ciąży w szpitalu..

    4018d16ae9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za wszystkie!
    Ja dziś nie wytrzymałam i poleciałam na bete
    30.05 34 dc 213
    03.06 38 dc 2540

    Wizyta w śr, może będzie pęcherzyk..

    SusieOne, ziolko, Dalia90, marie_marie22, sasquacz lubią tę wiadomość

‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

MUUVO Quick SE 2 – dlaczego jest idealny na pierwszy wózek dla dziecka?

Zastanawiasz się, który wózek sprawdzi się najlepiej już od pierwszych spacerów z maluchem? MUUVO Quick SE 2 to wyjątkowa propozycja, która łączy w sobie elegancki design z praktycznymi funkcjami docenianymi i przez dzieci, i rodziców. Warto zwrócić uwagę na innowacyjne rozwiązania, takie jak regulowana budka, wentylowane oparcie i wygoda składania. Sprawdź, co sprawia, że Quick SE 2 może stać się idealnym wyborem na start.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ