X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Noworoczne mamuśki styczeń 2020
Odpowiedz

Noworoczne mamuśki styczeń 2020

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2019, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lipa wrote:
    Dzięki wielkie.
    Widzę, że większość dziewczyn tu to szczęściary. Ja niestety jestem posiadaczką tłustej tradzikowej cery i bez podkładu z domu nie wychodzę :-) a i w domu chce się czuć komfortowo.
    Dzięki za.informacje o "wyrzucie". Tym bardziej mnie utwierdzilas w przekonaniu, że muszę się zająć buzia teraZ,.bo po porodzie ani tyle nie będzie czasu na pielęgnację i makijaże, a jakoś wyglądać trzeba :-)
    Mam identyczną cerę i identyczny problem :( wyglądam masakrycznie, zawsze byłam pod opieką dermatologa teraz nic mi nie może dac więc nie wiem co to będzie:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2019, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sovi wrote:
    Mąż poszedł przed pracą na samiutkie otwarcie. Mówił, że jak wychodził, to już szła chmara ciężarnych :D:D
    A u nas spokój, byłam ja i 3 inne panie (chociaż jedyna ciężarna) ja kupiłam ręcznik, mam jeszcze jeden od mamy ginekolog ale chciałam ciemniejszy Bo od nich jest biały:) Ich rozmiarowka jest większa ale to nie problem napewno założy w końcu u nas z pogoda nic nigdy nie wiadomo :)

  • Sovi Autorytet
    Postów: 1019 675

    Wysłany: 17 października 2019, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka1986 wrote:
    Sovi czasem i do 7 dni czekałam wiec spokojnie... nigdy mi nic nie wyszło:)
    Właśnie przyszedł na grzyby ze po 5 dniach nic nie ma. To teraz czekam tylko na beztlenowe i będzie komplet.

    Pola jest już z nami:*


    Emilka :*
    km5sio4p4vcbay7l.png
  • I_1985 Ekspertka
    Postów: 138 186

    Wysłany: 17 października 2019, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lipa wrote:
    Dzięki wielkie.
    Widzę, że większość dziewczyn tu to szczęściary. Ja niestety jestem posiadaczką tłustej tradzikowej cery i bez podkładu z domu nie wychodzę :-) a i w domu chce się czuć komfortowo.
    Dzięki za.informacje o "wyrzucie". Tym bardziej mnie utwierdzilas w przekonaniu, że muszę się zająć buzia teraZ,.bo po porodzie ani tyle nie będzie czasu na pielęgnację i makijaże, a jakoś wyglądać trzeba :-)
    W gruncie rzeczy to Ty jesteś szczesciara:) skóra tłustą się dużo później starzeje🤣dziś problematyczne A jutro piekna i młoda przy dobrej pielegnacji:)

    lipa lubi tę wiadomość

  • Robak Ekspertka
    Postów: 250 78

    Wysłany: 17 października 2019, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolika wrote:
    Mam identyczną cerę i identyczny problem :( wyglądam masakrycznie, zawsze byłam pod opieką dermatologa teraz nic mi nie może dac więc nie wiem co to będzie:(
    Może, mi dermatolog dał maść ze sterydem, ale to na straszny azs.

    za85tzc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2019, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robak wrote:
    Może, mi dermatolog dał maść ze sterydem, ale to na straszny azs.
    W takim razie zapisuje się do innego, może on mi coś da bo się w lustrze nie mogę na siebie patrzeć

  • Robak Ekspertka
    Postów: 250 78

    Wysłany: 17 października 2019, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolika wrote:
    W takim razie zapisuje się do innego, może on mi coś da bo się w lustrze nie mogę na siebie patrzeć
    Lekarz mógł uznać, że te zmiany nie wymagają natychmiastowego leczenia, więc inny może uznać podobnie.

    za85tzc.png
  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 17 października 2019, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I_1985 wrote:
    W gruncie rzeczy to Ty jesteś szczesciara:) skóra tłustą się dużo później starzeje🤣dziś problematyczne A jutro piekna i młoda przy dobrej pielegnacji:)
    Hehehe, zawsze jakiś pozytyw :-D

    I_1985 lubi tę wiadomość

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2019, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robak wrote:
    Lekarz mógł uznać, że te zmiany nie wymagają natychmiastowego leczenia, więc inny może uznać podobnie.
    Możliwe :( ale przed ciaza byłam na antybiorykach i maściach i odstawiłam wszystko i tak naprawdę skóra wróciła do swojego stanu przed leczeniem:( no nic muszę to jakoś przetrwać

  • Justi2019 Autorytet
    Postów: 548 487

    Wysłany: 17 października 2019, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ile was kosztował adapter do pasów dla kobiet w ciąży?

    Celia89 lubi tę wiadomość

    ug37df9hhjep6v50.png
  • Celia89 Autorytet
    Postów: 577 408

    Wysłany: 17 października 2019, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :D kurna jedni ludzie mi mówią, że mam taki wielki bemben, że wyglądam jakbym lada dzień miała rodzić, a inni ludzie na mieście potrafią udawać, że nie widzą ciąży i wlezą na człowieka... Bohs co za motłoch.
    Co do skóry liczę, że nie będzie za dużo rozstępów. Mam na cyckach i tyłku bo w gimnazjum miałam już miseczke C i spory zad. Resztę życia tyłam, chudłam, tyłam chudłam i na brzuchu zaczynałam ciąże z ostro wiszącymi fałdami;P Twarz smaruje wazelinką. Żądne kremory z chemią.

    ug378rib3ih251jk.png
  • Celia89 Autorytet
    Postów: 577 408

    Wysłany: 17 października 2019, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi2019 wrote:
    Dziewczyny ile was kosztował adapter do pasów dla kobiet w ciąży?
    130 jakoś tak dałam ostatnio na allegro.. ale facet chyba wysyła mi tą paczkę z księzyca.

    ug378rib3ih251jk.png
  • Mini89 Autorytet
    Postów: 693 796

    Wysłany: 18 października 2019, 02:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja się chwalić nie bede bo żadnych rozstępów nie mam mimo ogromnego tycia w ciazach... niby poprzednie smarowalam brzuch ale niezbyt regularnie tak teraz zaraz zaczynamy 29tydz i ani razu tego nie zrobiłam. Tyle mam że ta skóra jest ok... twarz jedynie zbyt przesuszona ale na szczęście nic nie wyskakuje. Chce przetestowac ten krem z Lidla nawilżający co tak wszędzie chwalą:D że 6zl i efekty super tylko muszę najpierw dotrzeć do tego sklepu xD

    Celia89 lubi tę wiadomość

    ex2buay3h02dl23a.png
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 18 października 2019, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie skóra niespecjalna, rozstępy mam na piersiach i na bokach na brzuchu ale niewidoczne, rodziłam z dziewczynami, które miały zajęty brzuch z góry do dołu i wyglądało to nieciekawie ale nie wiem czy mamy na to taki wpływ. Ja smaruje się od początku oliwka i malinami ale jak widać tam gdzie ma powstać rozstęp i tak powstaje...

    Celia89 lubi tę wiadomość

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 18 października 2019, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro zaczynam 30 tydzień @@

    lipa, abbigal, sasquacz lubią tę wiadomość

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • LenaAnna Ekspertka
    Postów: 146 129

    Wysłany: 18 października 2019, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do skóry na pyszczku, ja jestem AZSowcem, więc zawsze bardzo sucha i wrażliwa, tylko w ciążach zaczyna się robić bardziej tłusta. Regularnie chodzę do kosmetyczki na peelingi i zabiegi nawilżające (w ciąży też) i ona mnie przestrzegła że tłusta skóra nie jest przeciwwskazaniem do mocnego nawilżania, wręcz przeciwnie- to podobno błąd osób z tłustą skórą, że stosują ciągle kosmetyki wysuszające i za mało nawilżają. Ja się nie znam, tylko Wam donoszę co ona mówi.
    Ja w ciąży stosuję podobną pielęgnację co przed, wyrzuciłam tylko oleje z wit C ( bo przebarwienia) i wit A, zamieniłam na arganowy. Kremy mam te same, maseczki też.
    W kwestii nawilżenia tłustych miejsc polecam serie Laneige- one są na bazie wody, nie są tłuste a nawilżają jak marzenie. Mam maskę i maskę pod oczy, dla mnie odkrycie roku :)

    Na brzuch stosuję Bio-Oil i Mamma Mio Tummy Rub Butter- na razie jest ok, ale pod tym względem geny też mam dobre, więc pewnie co nie nałożę to i tak na jedno wyjdzie.

    lipa lubi tę wiadomość

    I IUI 12.2018 :(
    Aniolki 6tc (**), cp blizniacza lipiec 2017
    Aniołek 6tc(*) maj 2018
    MTHFR homozygota
    Hiperhomocysteinemia
    Hiperprolaktynemia czynnosciowa,
    Nawracające polipy macicy
    Mąż super :)
    "Nienarodzone dzieci nie odchodza, one tylko zmieniaja swoja date przyjscia na swiat"
  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 18 października 2019, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to czekam na wypłatę i biorę się za siebie.
    Po 1. ciąży nie miałam ani jednego rozstępu, teraz na razie też cisza, ale brzuch jeszcze urośnie. I wszędzie piszą, że to bardziej kwestia genetyki niż smarowania niestety.
    Dziewczyny a jak u was że współżyciem? Ja się boje panicznie, ale też bardzo mi tego brakuje.

    Celia89 lubi tę wiadomość

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2019, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lipa wrote:
    No to czekam na wypłatę i biorę się za siebie.
    Po 1. ciąży nie miałam ani jednego rozstępu, teraz na razie też cisza, ale brzuch jeszcze urośnie. I wszędzie piszą, że to bardziej kwestia genetyki niż smarowania niestety.
    Dziewczyny a jak u was że współżyciem? Ja się boje panicznie, ale też bardzo mi tego brakuje.
    Ja mam zakaz od początku na współżycie na początku było ciężko A teraz organizm się chyba przyzwyczaił :p
    Co do rozstępów ja mam na udach i piersiach ale to z młodości byłam grubsza i w liceum bardzo dużo schudłam. Teraz nie widzę nowych ale kto wie. Ja smaruje zwykła oliwka babydream.

    Celia89 lubi tę wiadomość

  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 18 października 2019, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina takie z młodości też mam na tyłku i biodrach. Z okresu dojrzewania. Szybko zrobił mi się tyłek ala Jennifer Lopez 😂
    A z jakiego powodu masz zakazz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2019, 09:18

    Celia89 lubi tę wiadomość

    age.png
  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 18 października 2019, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam zakaz.
    Co do rozstępów w 19 tygodniu mi wyszły pierwsze mimo smarowania, wcześniej bio Oil na zmianę z oillan mama, po 3-4 razy dziennie smarowalam i nic nie dało wyszły nowe ale są już różowe w tej chwili mimo nowych bo non stop smaruje teraz mam oliwke tolpa dla kobiet w ciąży i też z zestawu tolpa mum krem taki duży typowo na rozstępy, bardzo fajny jest :)

    Celia89 lubi tę wiadomość

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
‹‹ 334 335 336 337 338 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ