X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Noworoczne mamuśki styczeń 2020
Odpowiedz

Noworoczne mamuśki styczeń 2020

Oceń ten wątek:
  • ppieguskaa Autorytet
    Postów: 938 1066

    Wysłany: 16 października 2019, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam mieć cesarke 19.. Aa w szpitalu miałam się stawić 18.. Ii w domu zjadłam normalnie śniadanie, Kawa.. Aa w szpitalu okazało się, że na ktg piszą się skurcze.. Ii mnie normalnie przygotowali do CC.. Nee miałam lewatywy..

    Ewelina85 lubi tę wiadomość

    4018d16ae9.png
  • Ewelina85 Autorytet
    Postów: 398 228

    Wysłany: 16 października 2019, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, właśnie martwiłam się, że poród się zacznie, a ja będę po świątecznych pierogach :)
    Ciekawe jak to u mnie wyjdzie bo 2 tyg przed naturalnym terminem wypada u mnie pierwszy dzień świąt. Zastanawiam się, czy umówią mnie przed świętami, czy już po.

    09.2018 - 3 lata starań, oligoteratozoospermia, żylaki powrózka nasiennego III stopień, on ureaplasma
    16.11.2018 operacja żylaków
    12.2018 wyleczona ureaplasma
    04.2019 wszystkie parametry nasienia poniżej norm, morfologia 0%, późno zoperowane obustronne wnętrostwo
    U mnie brak powodu niepowodzeń (według lekarzy), mnie osobiście niepokoją plamienia 8-9 dni po owulacji, krótkie cykle.

    Naturalne starania do 12.2021, później in vitro.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2019, 06:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina85 wrote:
    Dzięki dziewczyny, właśnie martwiłam się, że poród się zacznie, a ja będę po świątecznych pierogach :)
    Ciekawe jak to u mnie wyjdzie bo 2 tyg przed naturalnym terminem wypada u mnie pierwszy dzień świąt. Zastanawiam się, czy umówią mnie przed świętami, czy już po.
    U nas święta zapowiadają się w szpitalu, ale myślę że dopiero bliżej grudnia będę bardziej oswojona z jakąś data ❤

  • ppieguskaa Autorytet
    Postów: 938 1066

    Wysłany: 17 października 2019, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aa u mnie dziś 100dni zostało do rozwiązania ;)

    lipa, abbigal, sasquacz lubią tę wiadomość

    4018d16ae9.png
  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 17 października 2019, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy wy się jakoś ograniczacie/uważacie z kosmetykami? O co mi chodzi. Ostatnio mam tragiczna cerę. Tragiczna. Wstydzę się mężowi rano pokazywać. Znalazłam dużo dobrych opinii o serii tołpa sebio, właśnie dla problematycznej cery, ale są to kosmetyki z kwasami owocowymi i tak się zastanawiam, czy w 3. trymestrze to może.kiec jakiś wpływ na dziecko?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2019, 07:56

    Robak lubi tę wiadomość

    age.png
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 17 października 2019, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipa, moja cera lepiej wyglądała w drugim/pierwszym trymestrze..zaczynaja mi wyskakiwac jakieś krostki, plamki...ale nie przesadzam z kosmetykami. Mam krem na dzień i na noc firmy EcoCosmetics (około 40zl jeden) czyli plus minus cena jak Tołpa a skład lepszy. Nawilżam i tyle. Jak już wychodzę to nakładam podkład który w sumie wszystko maskuje..

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • abbigal Autorytet
    Postów: 394 227

    Wysłany: 17 października 2019, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ppieguskaa wrote:
    Aa u mnie dziś 100dni zostało do rozwiązania ;)
    U mnie też dzisiaj studniówka 😊

    ppieguskaa lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 17 października 2019, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lipa wrote:
    Dziewczyny czy wy się jakoś ograniczacie/uważacie z kosmetykami? O co mi chodzi. Ostatnio mam tragiczna cerę. Tragiczna. Wstydzę się mężowi rano pokazywać. Znalazłam dużo dobrych opinii o serii tołpa sebio, właśnie dla problematycznej cery, ale są to kosmetyki z kwasami owocowymi i tak się zastanawiam, czy w 3. trymestrze to może.kiec jakiś wpływ na dziecko?
    Na wypryski używam tylko mieszanki olejów : arganowy, z czarnuszki siewnej, z ogórecznika i ze słodkich migdałów. Zaczerwienienia znikają w noc a wypryski w około 3. W dzień nawilżam kremem z sylveco, nie maluję się często

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
  • Rumiankowa Koleżanka
    Postów: 58 70

    Wysłany: 17 października 2019, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszym trymestrze używałam kremu nawilżającego raz dziennie podkładu wcale tylko sypkiego pudru ryżowego. Teraz już używam kremu dwa razy dziennie i czasem się pomaluje ale nie mam żadnych problemów z cerą. Jeśli raz na miesiąc coś widzę że się chce pojawić to używam punktowo olejku herbacianego. Naprawdę pomaga. Darowała bym sobie kwasy. Już niedługo ;) te dwa trzy miesiące można się przemęczyć.

    lipa, abbigal lubią tę wiadomość

    a626892bbb.png
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 17 października 2019, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sovi czasem i do 7 dni czekałam wiec spokojnie... nigdy mi nic nie wyszło:)

    Sovi lubi tę wiadomość

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • I_1985 Ekspertka
    Postów: 138 186

    Wysłany: 17 października 2019, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lipa wrote:
    Dziewczyny czy wy się jakoś ograniczacie/uważacie z kosmetykami? O co mi chodzi. Ostatnio mam tragiczna cerę. Tragiczna. Wstydzę się mężowi rano pokazywać. Znalazłam dużo dobrych opinii o serii tołpa sebio, właśnie dla problematycznej cery, ale są to kosmetyki z kwasami owocowymi i tak się zastanawiam, czy w 3. trymestrze to może.kiec jakiś wpływ na dziecko?
    Rozumiem, że masz tłustą cerę, przy takiej możesz używać wszystkiego, poza kosmetykami z Wit.a i jej pochodnymi. Jeśli chodzi o kw.owocowe to na noc tak, nie na dzień, moi musisz wiedzieć że na początek jest tzw." Wyrzut" czyli będzie gorzej niż jest...:( polecam tylko punktowo zastosowac

    lipa, abbigal lubią tę wiadomość

  • Justi2019 Autorytet
    Postów: 548 487

    Wysłany: 17 października 2019, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny podpowiedzcie jak tutaj wstawić suwaczek? Gdzie wkleić link?

    ug37df9hhjep6v50.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2019, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi2019 wrote:
    Dziewczyny podpowiedzcie jak tutaj wstawić suwaczek? Gdzie wkleić link?
    Wchodzisz w ustawienia masz je na samej górze po prawej stronie i tak jest społeczność i tak stawiasz link :)

  • Justi2019 Autorytet
    Postów: 548 487

    Wysłany: 17 października 2019, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolika dziękuję bardzo :)
    Nie wiem dlaczego pokazuje mi 25+1 jak mam 24+5 przynajmniej tak mam na innym suwaczku a data porodu ta sama

    ug37df9hhjep6v50.png
  • Justi2019 Autorytet
    Postów: 548 487

    Wysłany: 17 października 2019, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam dziś w Lidlu ale jak zwykle w ostatnim momencie bo zostały ostatnie leginsy i to czarne a chciałam tym razem kupić szare no ale coz. Kupiłam też 2pak body dla dzidzi 62-68 mam nadzieję że założy zanim zrobi się wiosna

    ug37df9hhjep6v50.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2019, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam rano w Lidlu na otwarcie bo spać nie mogłam bo chciałam kupić dresik tylko z bluza na suwak i nie było ani jednego rozmiaru na 62/68 :(
    A co do suwaczka to nie wiem bo taka sama datę wszędzie:) zawsze możesz po prostu wstawić że miałaś później okres o tyle dni ile jest źle:)

  • Sovi Autorytet
    Postów: 1019 675

    Wysłany: 17 października 2019, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A właśnie, coś tam jeszcze kupowałyście w lidlu? Ja nie byłam, ale mąż był i wziął mi spodnie i leginsy (ciekawe czy wepchnę moje szanowne 4 litery:D), i dla dziecka body i jakiś dresik 62-68. Ale wydaje mi się, że rozmiarówka z lidla jest zawyżona o rozmiar, wychodziłoby więc 68/74, więc nie wiem czy zdąży założyć te dresy welurkowe zanim się zrobi ciepło. Choć w sumie wiosną też są chłodniejsze dni czy wieczory, czasem w maju jest zimno.
    Myślałam nad ręcznikiem, ale w sumie uznałam, że kupie taki 100x100 co by na dłużej był.

    Pola jest już z nami:*


    Emilka :*
    km5sio4p4vcbay7l.png
  • Sovi Autorytet
    Postów: 1019 675

    Wysłany: 17 października 2019, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi2019 wrote:
    Karolika dziękuję bardzo :)
    Nie wiem dlaczego pokazuje mi 25+1 jak mam 24+5 przynajmniej tak mam na innym suwaczku a data porodu ta sama
    Hm, może jakoś imaczej liczy od daty porodu? Bo chyba są dwie metody, że właśnie jest obsuwa o 2 dni.
    Wpisz w internecie w kalkulator, nawet belly, datę ostatniej miesiączki, to tam Ci wyliczy w którym dniu jesteś to sobie zobaczysz ;)

    Pola jest już z nami:*


    Emilka :*
    km5sio4p4vcbay7l.png
  • Sovi Autorytet
    Postów: 1019 675

    Wysłany: 17 października 2019, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolika wrote:
    Ja byłam rano w Lidlu na otwarcie bo spać nie mogłam bo chciałam kupić dresik tylko z bluza na suwak i nie było ani jednego rozmiaru na 62/68 :(
    A co do suwaczka to nie wiem bo taka sama datę wszędzie:) zawsze możesz po prostu wstawić że miałaś później okres o tyle dni ile jest źle:)
    Mąż poszedł przed pracą na samiutkie otwarcie. Mówił, że jak wychodził, to już szła chmara ciężarnych :D:D

    Pola jest już z nami:*


    Emilka :*
    km5sio4p4vcbay7l.png
  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 17 października 2019, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I_1985 wrote:
    Rozumiem, że masz tłustą cerę, przy takiej możesz używać wszystkiego, poza kosmetykami z Wit.a i jej pochodnymi. Jeśli chodzi o kw.owocowe to na noc tak, nie na dzień, moi musisz wiedzieć że na początek jest tzw." Wyrzut" czyli będzie gorzej niż jest...:( polecam tylko punktowo zastosowac
    Dzięki wielkie.
    Widzę, że większość dziewczyn tu to szczęściary. Ja niestety jestem posiadaczką tłustej tradzikowej cery i bez podkładu z domu nie wychodzę :-) a i w domu chce się czuć komfortowo.
    Dzięki za.informacje o "wyrzucie". Tym bardziej mnie utwierdzilas w przekonaniu, że muszę się zająć buzia teraZ,.bo po porodzie ani tyle nie będzie czasu na pielęgnację i makijaże, a jakoś wyglądać trzeba :-)

    age.png
‹‹ 333 334 335 336 337 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ