Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Noworoczne mamuśki styczeń 2020
Odpowiedz

Noworoczne mamuśki styczeń 2020

Oceń ten wątek:
  • Celia89 Autorytet
    Postów: 577 408

    Wysłany: 28 grudnia 2019, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka nic sie nie boj. Nic nie bedziesz czula rachu ciachu i po strachu. Pogmeraja, wyciagna dziecko, rozwrzeszczy sie pokaza Ci je :) a potem tez podobno nie jest tak zle jak niektorzy opisuja.

    ug378rib3ih251jk.png
  • I_1985 Ekspertka
    Postów: 138 186

    Wysłany: 28 grudnia 2019, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3mam kciuki kropeczka:) wszystko będzie super:) już niedługo:)

  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 28 grudnia 2019, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vella83 wrote:
    Susie,jak często twoja malutka chce jeść?
    Często karmie ją według zaleceń lekarza co 3 h już je 70 ml

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
  • abbigal Autorytet
    Postów: 394 227

    Wysłany: 28 grudnia 2019, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka, mocne kciuki za Ciebie i maluszka. Wszytko będzie dobrze i już dzisiaj będziesz miała swoje maleństwo w rękach🤗 Daj znać jak dojdziesz do siebie 😙

    age.png

    age.png
  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 28 grudnia 2019, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka wszystko będzie dobrze po to jesteś w szpitalu nie martw się też przeszłam szybszy poród i zobacz dzidziuś ma się dobrze! Kciuki i czekamy na wieści od was 🌹🌹🌹

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 28 grudnia 2019, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piotruś juz na świecie 2800g i 52 cm pojechał na godzinkę do wygrzania a ja dochodzę do siebie... wody seledynowe...

    ppieguskaa, Celia89, Robak, Ewi28, Ewelina85, I_1985, sasquacz, Sovi, abbigal, CYTRYNKA_2016, Klio86, Niqa89, annkaa lubią tę wiadomość

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 28 grudnia 2019, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka1986 wrote:
    Piotruś juz na świecie 2800g i 52 cm pojechał na godzinkę do wygrzania a ja dochodzę do siebie... wody seledynowe...
    Gratulacje :-)

    age.png
  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 28 grudnia 2019, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka1986 wrote:
    Piotruś juz na świecie 2800g i 52 cm pojechał na godzinkę do wygrzania a ja dochodzę do siebie... wody seledynowe...
    O cholerka czyli to był już problem z wodą dobrze ze z tobą będzie zaraz dzidzi! Ile. Punktów wszystko ok?

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
  • Celia89 Autorytet
    Postów: 577 408

    Wysłany: 28 grudnia 2019, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O 2800 to już duży bobas :) wody mogły takie być np od smulki, jeśli to pocieszenie :)

    ug378rib3ih251jk.png
  • kasiaa126 Ekspertka
    Postów: 122 103

    Wysłany: 28 grudnia 2019, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje kropeczka! Czary mary i twój cud już jest na tym świecie. Szybkiego powrotu do formy.

  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 28 grudnia 2019, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje kropeczka. Spory maluszek :)

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 28 grudnia 2019, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusieOne wrote:
    Często karmie ją według zaleceń lekarza co 3 h już je 70 ml
    To ma apetyt. Moja je maks 35 ml co 3 godziny. A ile wazy? I z jaka waga urodzilas i w którym tc?

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 28 grudnia 2019, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    To ma apetyt. Moja je maks 35 ml co 3 godziny. A ile wazy? I z jaka waga urodzilas i w którym tc?
    Waży 2730 g a urodziła się z 2740 g czyli dopiero wróciła do wagi urodzeniowej :)
    Urodziłam w 35t+4

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 28 grudnia 2019, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    To ma apetyt. Moja je maks 35 ml co 3 godziny. A ile wazy? I z jaka waga urodzilas i w którym tc?
    To dlatego nasza już zjadła całą puszkę 400 g od soboty 😂😂😂
    Ty podajesz swoje czy mm? Jeśli mm to jakie?

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
  • I_1985 Ekspertka
    Postów: 138 186

    Wysłany: 28 grudnia 2019, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje kropeczka:):)
    Moja wazy 2900g w 37tc, lek mówi, że teraz to 200g na tydzień, obstawi, że do 3600g dojdzie🙉

    sasquacz lubi tę wiadomość

  • Justi2019 Autorytet
    Postów: 716 593

    Wysłany: 28 grudnia 2019, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka gratulacje :))

    preg.png
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 28 grudnia 2019, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    10/10 ❤️

    Mini89, ppieguskaa, abbigal, SusieOne, lipa, sasquacz, Ewi28 lubią tę wiadomość

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • Mini89 Autorytet
    Postów: 693 796

    Wysłany: 28 grudnia 2019, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka gratulacje!

    Ja leżę że skurczami i lekki ból okresowy. Nie wiem czy już panikowac... Ale chyba jeszcze poleze poczekam na rozwój sytuacji, żeby nie siać paniki jak ostatnio.

    ex2buay3h02dl23a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2019, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczki gratuluję ❤ Trzymam kciuki żebyś wróciła szybko do siebie 💪
    U nas też ok 30-40 mil mleka u nas przewaga mm, chociaż trochę jeszcze walczę z laktacje:)

  • abbigal Autorytet
    Postów: 394 227

    Wysłany: 28 grudnia 2019, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susie, a Ty jakie mleko poddajesz? Moja też będzie z 35+vat, a wątpię bym karmiła i zastanawiam się jakie mm najlepsze dla wcześniaka. W szpitalu mówią że mają swoje ale nie mówią jakie dokładnie, więc wolę się przygotować.

    age.png

    age.png
‹‹ 468 469 470 471 472 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ