X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Noworoczne mamuśki styczeń 2020
Odpowiedz

Noworoczne mamuśki styczeń 2020

Oceń ten wątek:
  • Sovi Autorytet
    Postów: 1019 675

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Celia89 wrote:
    W sumie można już mleko podawać łyżeczką żeby ćwiczyć inny odruch jedzenia a pokarmy od 17 tż. Doczekać się nie mogę bo lep mi pulsuje od tych awantur przy kp 😵😌
    Ja karmie mm i też planuje rozszerzać dietę po 4 Mc.

    Celia89, Robak lubią tę wiadomość

    Pola jest już z nami:*


    Emilka :*
    km5sio4p4vcbay7l.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ze wzgledu ze mam wczesniaka poczekam do skonczonego 5 miesiąca

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lipa wrote:
    Vella czy twój Jaś przy okazji każdej pobudki je?

    Raczej tak, pierwsza pobudka po tych 5 godzinach to solidny posiłek, potem różnie..

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz w dzień na dworze spał 3,5 godziny i tak mu się zdarza. 🤔💣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2020, 18:29

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vella83 wrote:
    Raczej tak, pierwsza pobudka po tych 5 godzinach to solidny posiłek, potem różnie..
    Pytam, bonu nas tak jest. Czasem próbuje go uśpić smoczkiem, pogkaskaniem, ale najwtkyzej przeciągam sprawę o pół godziny.

    age.png
  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z córeczką też ostro miałam czekać do ukończenia 6go miesiąca z rozszerzaniem diety. Ale przez problemy ciągle z kupa i odparzeniami, lekarz kazał przyspieszyć sprawę i po 5tym miesięcy zaczęłyśmy. Teraz z synkiem pewnie będzie podobnie.

    age.png
  • Celia89 Autorytet
    Postów: 577 408

    Wysłany: 10 kwietnia 2020, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niby kp, ale doczekać się nie mogę a mój zarlok pewnie nie odmówi. Zacznę od prowokacji glutenem czyli pół łyżeczki dziennie kleiku. Jak będzie miała ochotę to dostanie jakieś warzywko gerberka.
    Ostatnio jak leży na brzuchu to ,,plywa,,. Przekreca się sama i próbuje pelzac ale że jej nie wychodzi to się drze. Przekrecam ją na plecy. Chwila spokoju i znów turla się na,brzuch, piszczy z radości zaczyna próbę pelzania, nie wychodzi jej i wrzask.
    Ostatnio mamy regres snu. Teraz niby w mózgu rozwija się to cuś odpowiadające za fazy jak u dorosłego i czuwanie, głęboki sen i jeszcze jedna faza. Zaczęła mi się budzić o 3-4 ale na szczęście po cycku zasypia. Za dnia ni cholery się nie drzemnie i jest wściekła. Ma fazę na lapanie wszystkiego w ręce zwłaszcza włosia. Karmię ją o 7 a ta cap tatusia za włosy na ręce i depilacja xd

    ug378rib3ih251jk.png
  • Robak Ekspertka
    Postów: 250 78

    Wysłany: 10 kwietnia 2020, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sovi wrote:
    Ja karmie mm i też planuje rozszerzać dietę po 4 Mc.
    Gastrolog mi nawet powiedział, że warzywa często zbawiennie wpływają na jelita dziecka.

    za85tzc.png
  • Sovi Autorytet
    Postów: 1019 675

    Wysłany: 11 kwietnia 2020, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robak wrote:
    Gastrolog mi nawet powiedział, że warzywa często zbawiennie wpływają na jelita dziecka.
    No ja liczę na uregulowanie sprawy z kupa 💩

    Pola jest już z nami:*


    Emilka :*
    km5sio4p4vcbay7l.png
  • malwa88 Autorytet
    Postów: 358 301

    Wysłany: 11 kwietnia 2020, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tam się przy 2 dziecku nie spieszy do rozszerzania i tego bałaganu :D

    Starszemu rozszerzałam jak skończył 5 miesięcy. Teraz chciałam poczekać do 6 msca, ale u nas słabe przyrosty wagi i młody kręci afery przy karmieniu. Może łyżeczką da go radę lepiej nakarmić-zagęszczę swoje mleko jakąś kaszką czy coś. Mam już niezły zapas w zamrażarce :P 4 msce to według mnie za wcześnie na rozszerzanie diety.

    Kropeczka1986, abbigal lubią tę wiadomość

    Październik 2017 synek <3
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 11 kwietnia 2020, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołych i zdrowych świąt dziewczyny :)

    dana222 lubi tę wiadomość

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • dana222 Autorytet
    Postów: 1591 803

    Wysłany: 12 kwietnia 2020, 04:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomimo sytuacji to życzę spokojnych świąt, duuuzo zdrowia.
    Za rok nasze dzieci już będą szukać zajączka na nozkach

    zem33e5e6q3eb1ur.png
    zem32n0aejiedvpj.png
  • Justi2019 Autorytet
    Postów: 548 487

    Wysłany: 12 kwietnia 2020, 04:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Wesołych Świąt, dużo zdrówka i szybkiego powrotu do normalności :)

    Vella83 lubi tę wiadomość

    ug37df9hhjep6v50.png
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 12 kwietnia 2020, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lipa wrote:
    Pytam, bonu nas tak jest. Czasem próbuje go uśpić smoczkiem, pogkaskaniem, ale najwtkyzej przeciągam sprawę o pół godziny.
    W nocy raczej lecę na autopilocie i zawsze cyca wyciągam..

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • Mini89 Autorytet
    Postów: 693 796

    Wysłany: 12 kwietnia 2020, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrowych Świąt Wielkanocnych dziewczyny!

    Vella83 lubi tę wiadomość

    ex2buay3h02dl23a.png
  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 14 kwietnia 2020, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i po świętach. W gościach nigdy się nie objadam, za to teraz w domu kursował tylko między lodówka a kanapa.
    A młody wczoraj skończył 3 miesiące. Czy teraz już wszystko będzie prostsze? 😂

    age.png
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 14 kwietnia 2020, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipa jeżeli temperament ma taki jak mój a z tego co pisałaś to podobne typy to musze Cię ostrzec, ze u mnie lepiej nie jest... ba mówili 3 miesiące... 3 minęło... mówili 100 dni płaczu... tez minęło... teraz mówią jeszcze 2 miesiące aż uklad pokarmowy dojrzeje... wiec kolejne czekanie...

    Robak lubi tę wiadomość

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 14 kwietnia 2020, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak się właśnie śmieję przez łzy :-) z okazji 3 miesięcy przebuczal pół dnia, budzi się coraz częściej. Kropeczko do 6 miesięcy to już z górki ;-) ja też gorzej znoszę to wszystko przez kwarantannę. Zawsze to insczej wśród ludzi, u mamy, teściowej, koleżanki, zawsze ktoś zajmie się chwilę dzieckiem, i jemu też coś się zmienia i jest spokojniejsze. A przez to siedzenie w domu we własnym towarzystwie wszyscy już dostajemy pierdolca

    Robak lubi tę wiadomość

    age.png
  • dana222 Autorytet
    Postów: 1591 803

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 03:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na szczęście ja mam podwórko, inaczej już by dla mnie szykowano miejsce w psychatryku. Ten moj 4 latek mi nie odpuszcza, chodzi za mną krok w krok. Ten boroczek potrafi stac godzinę jak prasuje byle byc tylko przy mnie

    zem33e5e6q3eb1ur.png
    zem32n0aejiedvpj.png
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 16 kwietnia 2020, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A myśmy chyba mieli skok rozwojowy, w dzień ryk, Jaś nieodkladalny, marudny, w nocy dużo karmien..myslalam że zeswiruje.. Dziś spokojniej, pojawił się chwyt do zabawki, dużo i intensywnie brzuszkuje i obraca się wokół własnej osi heh,prezy się w wózku, myślę że za moment będą przewroty z pleców na brzuch. Jutro kończymy 4 mce.

    relgx1hpi2zbw8vm.png
‹‹ 550 551 552 553 554 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ