X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Noworoczne mamuśki styczeń 2020
Odpowiedz

Noworoczne mamuśki styczeń 2020

Oceń ten wątek:
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 20 kwietnia 2020, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie sobie spisuje te wnioski bo mam dzis teleporade:
    Z plusów to:
    - zdecydowanie lepszy nastrój w dzień
    - kupa reguralnie
    - nie przelewa sie w brzuchu
    - zniknęły plamy czerwone które miał na brodzie i nad siusiakiem
    - noce bywają dobre
    Bez zmian
    - ulewa nawet i 2 h po woda - kwaśna
    - zdarzają sie tez gorsze noce takie ze mu podchodzi pod nos
    - ma drobne chrosteczki wokół ust ale wiąże to ze slinieniem i notorycznym pchanie rak do buzi
    - została jeszcze jedna sucha plama na ramieniu
    Generalnie to chętnie bym juz została na samym pepti ale maz upiera sie żeby mu dawac przynajmniej raz dziennie moje... a ja die aż boje nocy jak pomyśle ze mam mu dać swoje mleko...

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczko mini jak po konsultacji z gastrologiem?

    age.png
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bez większych zmian... dalej pepti jeśli bardzi chce to mogę moje wprowadzić ale nie więcej niż 1 posiłek...

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I co zrobisz? Trochę bez sensu utrzymywać laktację dla jednej porcji mleka. Mówisz, że masz tyle zamrożonego pokarmu, on powinien wystarczyć na długą chwilę.
    Ja w końcu kupiłam ten zagęszczacz, zobaczymy jak z nim będzie wyglądało, bo wciąż ulewa ogromne ilości i to właśnie nawet godzinę, dwie po posiłku.
    Dotarły też do mnie butelki, więc powoli schodzimy z posiłków kp na rzecz mm.
    Nie wiem jak to ogarnę, kp wydaje mi się technicznie łatwiejsze. Wyciągasz cycek i masz 😂 tyle że ostatnio muszę.go wyciągać non stop, dziś w nocy np 7 razy, jestem nieprzytomna i mam dość.

    age.png
  • dana222 Autorytet
    Postów: 1591 803

    Wysłany: 22 kwietnia 2020, 02:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipa ja już przestalam dawać cycka przy każdym obudzeniu ale za to muszę nosić

    lipa lubi tę wiadomość

    zem33e5e6q3eb1ur.png
    zem32n0aejiedvpj.png
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 22 kwietnia 2020, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam podobne zdanie tym bardziej ze diete musze trzymać wiec sama nie wiem czy nie zrezygnować zupełnie i zakończyć laktację

    lipa lubi tę wiadomość

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • Mini89 Autorytet
    Postów: 693 796

    Wysłany: 24 kwietnia 2020, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze 5dni i ściągamy szynę... wkoncu. U mnie już cycusie flaki. Niby jak ścisne to coś leci jeszcze. Ale najważniejsze że nic nie boli i samo się wygasilo. Mam już dość tego siedzenia w domu... dzieciaki już wariuja. Ja nie ogarniam domu plus zajęcia przedszkolne. Marzę o pojęciu do fryzjera bo strasze... tak czekalam na ladna pogodę i spacery A tu lipa... do tego mala niezbyt lubi wózek...

    ex2buay3h02dl23a.png
  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 24 kwietnia 2020, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mini ja też.nie ogarniam domu z moją dwójką. Gotuję i Sprzatam po nocach, młody codziennie punkt 4 zaczyna płacze, więc chodzę.jak zombie.
    Dziewczyny czy wasze dzieci trzymają już sztywno główki w pionie (nie na brzuszku), albo podnoszone z pleców?
    Wczoraj była u mnie mama, wyciąga Janka z wózka trzymając pod pachy no i poleciała mu główka do tyłu. A mama do.mnie zszokowana "dlaczego on jeszcze.nie trzyma.glowki? Już powinien!"
    Powinien?

    age.png
  • Mini89 Autorytet
    Postów: 693 796

    Wysłany: 24 kwietnia 2020, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja nie trzyma jeszcze idealnie, ale nie wiem czy jestem dobrym przykładem. Ale jak noszę ja przodem tak jak trzeba to trzyma główkę. Przy podnoszeniu pod paszki głowa jej leci, ale podnosząc prawidłowo bokiem nie- trzyma ja mocno ;)

    lipa lubi tę wiadomość

    ex2buay3h02dl23a.png
  • Mini89 Autorytet
    Postów: 693 796

    Wysłany: 24 kwietnia 2020, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nocami śpię ;) o 20/21 już trójka w łóżkach wiec to czas dla mnie... muszę nic nie robić, poleżeć poczytać bo jestem tak przytloczona tym wszystkim, że puszczają mi nerwy i becze.

    lipa lubi tę wiadomość

    ex2buay3h02dl23a.png
  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 24 kwietnia 2020, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mini89 wrote:
    Moja nie trzyma jeszcze idealnie, ale nie wiem czy jestem dobrym przykładem. Ale jak noszę ja przodem tak jak trzeba to trzyma główkę. Przy podnoszeniu pod paszki głowa jej leci, ale podnosząc prawidłowo bokiem nie- trzyma ja mocno ;)
    No to dokładnie tak samo jest u nas. Więc raczej norma.

    age.png
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 25 kwietnia 2020, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas przy siadzie trzyma ale jak go trzymam na pionowo to zdarza sie ze mu merda... jakoś sie tym nie zamartwialam :) maja czas jeszcze wg mnie... ja wrzuciłam ma luz z tym patrzeniem co powinien a co nie... mój sie obracać powinien chyba juz a ni huhu może dlatego za grubiutki bo wazy 7,5 kg prawie🤦‍♀️

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 25 kwietnia 2020, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczko.moj też już grubo ponad 7 kg 😂

    age.png
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 25 kwietnia 2020, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipa oni są chyba z jednego ojca :D

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 25 kwietnia 2020, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka1986 wrote:
    Lipa oni są chyba z jednego ojca :D
    No pewnie, bo z Chrostka. Ale to chyba tlyko ojciec chrzestny, bo kilogramów raczej po nim nie odziedziczyli ;-)

    age.png
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 25 kwietnia 2020, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipa co racja to racja :) cos im tam dodać musiał :)

    lipa lubi tę wiadomość

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • dana222 Autorytet
    Postów: 1591 803

    Wysłany: 26 kwietnia 2020, 02:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olek trzyma ladnie główkę, czasem jak go mam na rekach przodem do mnie to przywali głową o mnie. Ale on jakoś od początku miał mocną główkę. Wczoraj lezal na przewijaku i bez mojej pomocy dzwignal głowę tak jakby chciał zrobić brzuszki

    zem33e5e6q3eb1ur.png
    zem32n0aejiedvpj.png
  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 26 kwietnia 2020, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Silnego masz chłopca dana.
    A co ty tak po nocach piszesz? :-)

    age.png
  • malwa88 Autorytet
    Postów: 358 301

    Wysłany: 26 kwietnia 2020, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój też brzuszki cisnie. Jak to trzymam na rekach jak fasolkę to się spina że się boję że fiknie. A dzis zaczal się obracać z pleców na brzuch. Mamy ten skok 14-19 tydzień. Maruda totalna. Już od kilku dni mu się zbierało ale dziś przeszedł samego siebie. I zamiast 3 pobudek mamy 4-5 :(

    Październik 2017 synek <3
  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 26 kwietnia 2020, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa to może u nas też to. Ja już wymiekam, w domu grobowa atmosfera, bo ja płaczę, a zarazem DRE ryja ma męża i córeczkę. Ale 3-4 godziny snu na dobę robią że mnie potwora.

    age.png
‹‹ 552 553 554 555 556 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ