X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Noworoczne mamuśki styczeń 2020
Odpowiedz

Noworoczne mamuśki styczeń 2020

Oceń ten wątek:
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 17 lipca 2020, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dziś zmiksowałam rybkę z kasza jaglana dodałam koperek i kotlecik pierwsza klasa.

    Sovi paczuszka z jedzeniem już przyszła.. Super produkty!

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 17 lipca 2020, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vella83 wrote:
    A dziś zmiksowałam rybkę z kasza jaglana dodałam koperek i kotlecik pierwsza klasa.

    Sovi paczuszka z jedzeniem już przyszła.. Super produkty!
    A napiszesz krok po kroku jak to zrobiłaś? :-) najpierw gotowała rybkę i kasze i po zmiksowaniu uformowalas kotlecik?

    age.png
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 17 lipca 2020, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj Jasiek miał rybkę na parze i kasze. Zostało mi trochę i żeby coś mu zmienić wzięłam rybkę i kasze (wszystko z wczoraj), dałam garstkę koperku, kapkę oliwy, krople cytryny i szczyptę pieprzu i żyrafą trochę zmiksowałam do połączenia się wszystkiego ale nie na papkę. Uformowakam podłużne paluszki i obtoczyłam w amarantusie. Podgrzałam na parze i gotowe.

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 17 lipca 2020, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pastę/maslo z orzechow. Jak dodajecie do dań i w jakiej ilości. Czy kokos też już dawałyście? Wiórki i masło Kokosowe.

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • Sovi Autorytet
    Postów: 1019 675

    Wysłany: 17 lipca 2020, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, też mam paczkę już. U nas też ryba, po grecku - dziki łosoś na parze, marchewka, seler, peituszka starte.

    Ja dawałam dziś pierwszy raz kokosa i wiórki - na próbę pół łyżeczki, docelowo myślę że 1 łyżeczka to będzie max bo to jednak ma dużo tłuszczu. Wiorkami posypapałm tak jakbym chciała posolić;)

    Pola jest już z nami:*


    Emilka :*
    km5sio4p4vcbay7l.png
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 17 lipca 2020, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O czadowo.
    W ogóle te dania dla Jaska są pycha. Są tak kolorowe i pełne smaku że ja się mu nie dziwię ze wcina.
    Niektóre dania jem z nim i nic sobie nie dodaje dodatkowego. Wystarczy dobry owoc, przyprawa i wsio. Jak teraz sobie pomyślę o tych sloikach, które są zmiksowane na jeden krem i w sumie nie wiesz jaki smak ma dane warzywo to cieszę się że wytrwałam w blw..

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 18 lipca 2020, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja je już duże kawałki ale nie wiem jak ją zachecic żeby brala wnie raczke. Otwiera buzie i czeka az jej wloze łyżkę czy widelec. Może dlatego że nie siedzi jesZcze to nie chce.

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 18 lipca 2020, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie Jasiek od dwóch dni, już dość sprawnie łapie kawałki i pakuję do buzi, widzę że podoba mu się to i całkiem nieźle sobie radzi. Odgryza kawałki i gryzie dziaselkami. Staram się żeby warzywa były naprawdę miękkie. Cierpliwość poplaca👍

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • Sovi Autorytet
    Postów: 1019 675

    Wysłany: 18 lipca 2020, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    Moja je już duże kawałki ale nie wiem jak ją zachecic żeby brala wnie raczke. Otwiera buzie i czeka az jej wloze łyżkę czy widelec. Może dlatego że nie siedzi jesZcze to nie chce.
    Moja też nie chętnie łapie w rączki. Je kawałki makaronu mięsa warzyw itd ale też dzioba otwiera i czeka. Dziś miała koktajl w doidy to nie chciała nic sama go łapać tylko pochylała się busie otwierała by jej dać. Kawałek łapie wtedy kiedy nie widzi że ja mam talerzyk łyżeczkę to wtedy złapie jak jest jedną rzecz na stoliku i też nie siedzi i ja mam taką teorie że ona musi wkładać wysiłek w utrzymanie równowagi przez to jest mniej chętna. Ale jak jej położę chrupek czy kawałek bułki to złapie

    Pola jest już z nami:*


    Emilka :*
    km5sio4p4vcbay7l.png
  • Sovi Autorytet
    Postów: 1019 675

    Wysłany: 19 lipca 2020, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dziś na śniadanie płatki jaglane z banenem masłem przechowym i gryka ekspandowana z na obiad pulpeciki z indyka w amarantusie na parze do tego kasza jęczmienna i surówka z buraka i gruszki. Ciekawe czy buraka zje bo nie lubi

    Pola jest już z nami:*


    Emilka :*
    km5sio4p4vcbay7l.png
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 19 lipca 2020, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sovi, ja bym sama coś takiego zjadła.👍
    U mnie bardzo podobne dania co u ciebie.
    Rano kaszka i dużo różnych owoców, nie chciał specjalnie to dałam kromkę chleba z maslem. Na 2 śniadanie zjadl to co było na śniadanie. Na obiad nie miałam mięsa a już nie chciałam 3 dzień dawać ryby to ugotowałam trochę kaszy gryczanej i dodałam warzywa z wczoraj, zmiksowalam wszystko dodałam pietruszkę i posypałam amarantusem i sezamem. Obok świeże warzywa różne.. Je bardzo fajnie.

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • Sovi Autorytet
    Postów: 1019 675

    Wysłany: 19 lipca 2020, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No smaczne, smaczne, ale dla mnie bez soli to słabo;p Swoje sole. Dzis te pukpety jej na parze, dla nas obsmażyłam i do sosu - mąż powoedział ze z pary nie będzie jadł:D Ale ok, i tak już musi przeżyć kaszę na obiad zamiast ziemniaków:D
    W ogóle, któregoś dnia, dojadając po małej koktajl ze szpinaku, borówek i gryki espandowanej stwierdził: nie sądziłem, że kiedykolwiek nastanie w moim życiu taka chwila:D

    Vella83 lubi tę wiadomość

    Pola jest już z nami:*


    Emilka :*
    km5sio4p4vcbay7l.png
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 19 lipca 2020, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaa.. Ja też mam takie drugie śniadania. Jeszcze nigdy tak zdrowo nie jadłam.

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 21 lipca 2020, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasiek nie ma litości. Pobudka dziś 5:28..

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • Sovi Autorytet
    Postów: 1019 675

    Wysłany: 21 lipca 2020, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vella83 wrote:
    Jasiek nie ma litości. Pobudka dziś 5:28..
    U nas o północy i do drugiej immprezka. A o 6:30 pobudka. odam że ja o polnocy sie kladlam z mezem spac:D:D Ale rano na szczescie on z nia posiedział a ja sie wyspałam;) wiec mam super meża;)

    Tyle dziewczyn się tu kiedys udzielało, a teraz to na placach jednej ręki można policzyć...

    Pola jest już z nami:*


    Emilka :*
    km5sio4p4vcbay7l.png
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 21 lipca 2020, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda, umiera nam ten wątek.. 😒😔

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 22 lipca 2020, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u nas tak idzie to rozszerzanie ze masakra... co nie dam to cofki... wczoraj wodę zmieniłam i tez cofki większa... a musiałam bo jedziemy na kilka dni nad morze i nie chce mu dawać tamtejszej kranów... do naszej przywykł filtrowanej ale tamta nie wiem jaka będzie...

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 22 lipca 2020, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cofki czyli pluje i nie chce czy wymiotuje?

    Mi "egzemplarz" trafił się bardzo współpracujący, ostatnio zauważyłam że mniej karmie w trakcie obiadu bo je sam a to oznacza że ja zjem cieply obiad. Je paluszkami. Od wczoraj jest u mnie moja mama i nie może uwierzyć że dziecko tak je i samo 👶👶

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 22 lipca 2020, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cofki czyli cofający się pokarm do przełyku albo i wylatujacy... niestety strawiony wiec kwaśny...:( mój to jadł by wszystko ale niestety...:( buzie otwiera do wszystkiego... i je pięknie

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • Sovi Autorytet
    Postów: 1019 675

    Wysłany: 22 lipca 2020, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka1986 wrote:
    Cofki czyli cofający się pokarm do przełyku albo i wylatujacy... niestety strawiony wiec kwaśny...:( mój to jadł by wszystko ale niestety...:( buzie otwiera do wszystkiego... i je pięknie
    Kurcze szkoda dzieciaczka. Kurcze może jeszCze do jakiegoś lekarza może coś doradzi

    Pola jest już z nami:*


    Emilka :*
    km5sio4p4vcbay7l.png
‹‹ 572 573 574 575 576 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ