X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Objawy ciąży jeszcze przed spodziewanym okresem..
Odpowiedz

Objawy ciąży jeszcze przed spodziewanym okresem..

Oceń ten wątek:
  • betinka Autorytet
    Postów: 1827 2128

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie takie dziwne kłucie w dole brzucha było, jakby lekkie szarpanie. I ból piersi na wiele dni przed spodziewaną miesiączką. A test pozytywny wyszedł mi z wieczornego sika na 4 dni przed spodziewanym terminem.

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-68923.png
  • magdalena1991 Ekspertka
    Postów: 236 106

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaffeczka wrote:
    Nie wiem czy ktoś mi jeszcze odpowie tutaj ale spróbuję napisać ;D
    ja od 2 tyg. zauważyłam w swoim ciele wiele zmian ^^,
    z mężem staramy się od kilku mies.
    to tak...
    mam zgagę,mdłości,w nocy chyba ze 2 razy obudził mnie paw w gardle ale udało mi się powstrzymać ^^, raz w nocy miałam takie mdłości że aż stękałam :( ale zasnęłam i dało mi to spokój ;) dzisiaj mam wzdęcia a w sklepie samoistnie mi się odbiło a nigdy tak nie miałam nawet sama beknąć nie potrafiłam,nie wiem czy ma to coś wspólnego z ciążą ale warto napisać co zaobserwowałam jeszcze teraz boli mnie podbrzusze i mierzyłam tempke jest 36,7.Kilka dni temu robiłam test i wyszedł negatywny może za wcześnie... Liczę że w końcu się udało ;)


    hej zerknij na moj wykres moze ci pomoze. zrob bete jutro;) robilam testy kilka razy wyszlo negatywnie a pozniej pozytywnie ;)

    Truskaffeczka, dejsi lubią tę wiadomość

    Jajeczko 06,09,2014r 11 t.c. Maleństwo 01,11,2015r 10 t.c
    Śpijcie Aniołki [*][*]
    oar8vfxmq4zfza0s.png
  • Nelus Autorytet
    Postów: 1705 3135

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 02:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bardzo szybko mialam objawy ciazy, juz po 9 dniach od skoku temeratury czulam sie rozdrazniona, bolaly mnie piersi i brzuch oraz mialam straszna biegunke (myslalam ze sie zatrulam). zrobilam test juz w 26 dniu cyklu i byla blada druga kreska, dzien pozniej juz mocna! powodzenia:)

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość

    201703012752.png
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję mam nadzieję że w końcu zobaczę te II upragnione krechy :D chyba że jutro pójdę na betę jak radzi koleżanka ;)

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • Nelus Autorytet
    Postów: 1705 3135

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 01:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie, na pewno się doczekasz;) ja sama co miesiąc dopatrywalam się cienia drugiej kreseczki (prześwietlalam testy pod lampa taka byla ze mnie desperatka) hehe wiec wiem co czujesz! I może nie uwierzysz ale teraz nawet za tym tęsknię ; p każdy etap staran a potem ciąży ma jakieś swoje uroki!

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość

    201703012752.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 7-9dpo bol krzyza, ale taki inny jak korzonki, wyprostowac sie nie moglam..w tym samym czasie wszystko smakowalo mi zbyt slono, piersi nie bolaly wogole a bolaly zawsze po owulacji, szyjka byla niezmienna od owulki a tak to skakala jak glupia...tym razem byla wysoko, twarda i zamknieta..i sluz nie zmienial sie wogole, duze i lepki i 10 dpo test pozytyny...

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam dziwny śluz, którego nie mogłam określić, taki niby wodnisty z grudkami i troche kremowego, miałam ból @ ale jakby lzejszy i taką pełność w podbrzuszu; i dzień czy dwa przed zrobieniem testu jak byłam na spacerze to kwitł bez, który ja uwielbiam ale nie mogłam wachac drzewka bo mi tak śmierdział jak nie wiem co :)

    Tosia80 lubi tę wiadomość

  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe ja mam tempkę podwyższoną 37,4,zgaga,lekkie kłucia w dole podbrzusza od czasu do czasu :P czekam do @ bo znów kupie test i będą nici :P chociaż mam jeden w domu ;3 czekam na odpowiedni moment ;D

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • Carola55 Autorytet
    Postów: 582 455

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie zaczely bolec piersi juz przed miesiaczka ale jakos tak troche innaczej niz zawsze, byly bardziej wrazliwe i delikatnie nabrzmiale. Od razu zaczelam sprawdzac na necie czy to moze byc ozanaka ciazy i wiele wskazywalao na to, ze tak, za pare dni test potwierdzil moje dobre przeczucia :)
    Jezeli kogos zaczyna brzuszek bolec w oklicach miesiaczki - tak wlasnie jak na miesiaczke, to jest to normalne ... ja juz myslalam, ze miesiaczka nadchodzi a tu nic, mimo miesiaczkwoego bolu, kolejny test potwierdzil tylko ciaze :)

    dejsi, Coconue, goffa13 lubią tę wiadomość

    na9fxa5.png
  • Ilien Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dość dziwne objawy i właśnie nie wiem z czym to powiązać. 9.08 miałam okres, trwał normalnie 4-5 dni. Ostatnio cykl z 31 dniowego, stał się idealnie 28 dniowy, więc to że dostałam okres trochę wcześniej niż myślałam w ogóle mnie nie zaniepokoił. po dwóch tygodniach i od razu powiem, że idealnie w okresie owulacji, zaczęłam krwawić, tak jakbym znowu dostała okres. Trwało to 6 dni. Dostałam temperatury, która utrzymuje się do dzisiaj rana i do tego okropny ból mięśnii pulsujący ból głowy oraz zawroty do tego mam dziwne uczucie gorąca i ciężkości piersi, czasem czuje ściskanie jajników i straszne łaknienie na słodkie jak przed okresem. Robiłam 2 dni temu test, ale pojawiła się tylko jedna kreska. Do ginekologa nie moge póki co iśc, bo jestem za granicą. Proszę o jakieś podpowiedzi. Czy powinnam zrobić test jeszcze raz po tym krwawieniu.

  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam ponownie :)
    Ja już zauważyłam od kilku dni bóle jak bym miała @ zawsze wiem jakie mam ale @ nie ma wczoraj mnie nic nie bolało tylko czasami ciągnęło... Dzisiaj znów mnie pobolewa jak na @ a jej nie ma :P robiłam dzisiaj test i wyszedł negatywny może za wcześnie jeżeli do poniedziałku @ nie przyjdzie to wtedy we wtorek zrobię test ciążowy jeśli wtedy mi nie pokaże nic wtedy zdecyduję się na betę :)

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilien wrote:
    Mam dość dziwne objawy i właśnie nie wiem z czym to powiązać. 9.08 miałam okres, trwał normalnie 4-5 dni. Ostatnio cykl z 31 dniowego, stał się idealnie 28 dniowy, więc to że dostałam okres trochę wcześniej niż myślałam w ogóle mnie nie zaniepokoił. po dwóch tygodniach i od razu powiem, że idealnie w okresie owulacji, zaczęłam krwawić, tak jakbym znowu dostała okres. Trwało to 6 dni. Dostałam temperatury, która utrzymuje się do dzisiaj rana i do tego okropny ból mięśnii pulsujący ból głowy oraz zawroty do tego mam dziwne uczucie gorąca i ciężkości piersi, czasem czuje ściskanie jajników i straszne łaknienie na słodkie jak przed okresem. Robiłam 2 dni temu test, ale pojawiła się tylko jedna kreska. Do ginekologa nie moge póki co iśc, bo jestem za granicą. Proszę o jakieś podpowiedzi. Czy powinnam zrobić test jeszcze raz po tym krwawieniu.
    Moim zdaniem zrób test tak gdzieś za ok. 5 dni może dopiero zarodek się zagnieżdżał i dlatego Cię jajniki bolały i za wcześnie na 2 krechę,ja też niepotrzebnie robiłam dzisiaj test zrobię jeszcze raz ale dopiero we wtorek jak @ nie przyjdzie ;)

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carola55 wrote:
    Mnie zaczely bolec piersi juz przed miesiaczka ale jakos tak troche innaczej niz zawsze, byly bardziej wrazliwe i delikatnie nabrzmiale. Od razu zaczelam sprawdzac na necie czy to moze byc ozanaka ciazy i wiele wskazywalao na to, ze tak, za pare dni test potwierdzil moje dobre przeczucia :)
    Jezeli kogos zaczyna brzuszek bolec w oklicach miesiaczki - tak wlasnie jak na miesiaczke, to jest to normalne ... ja juz myslalam, ze miesiaczka nadchodzi a tu nic, mimo miesiaczkwoego bolu, kolejny test potwierdzil tylko ciaze :)
    No ja właśnie mam bóle miesiączkowe kilka dni temu to bolało mnie całą noc i dzień myślałam że w każdej chwili dostanę a tutaj nic :)
    wczoraj mnie tylko ciągnęło pod wieczór po bokach a dzisiaj znów odczuwam ból jak na @ :d tylko że jej nie widać :D więc mam nadzieję a i powinnam dostać @ wczoraj ;)

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • Ilien Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedź :) Robiłam znowu test wczoraj i nic, więc podejrzewam, że to jakieś zaburzenia hormonalne. Powinnam okres dostać za jakieś 6-7 dni, więc wtedy się wszystko wyjaśni.

  • little_bit Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 19 listopada 2014, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam, jestem nowa, zatem nie mam pojęcia, czy dobrze ulokuję moje pytanie, w razie czego - z góry przepraszam. chciałabym zapytać Was 'doświadczone' kobitki, czy możliwe jest, że mogę być w ciąży jeśli 9 dni przed terminem spodziewanej @ dostałam brązowo-różowych plamień? wczoraj była to dosłownie kreseczka o kolorze brunatnym na wkładce, dzisiaj od rana czuję się bardzo słabo, niedobrze mi, boli mnie brzuch i mam uderzenia ciepła' dodatkowo wystąpił 'niby @'.. przez cztery lata stosowałam antykoncepcję hormonalną, we wrześniu odstawiłam tabletki, w październiku @ wyglądał normalnie i przyszedł również na czas, po czym udałam się na wizytę do ginekologa, pani doktor stwierdziła obecność pęcherzyka, dała mu czas do pęknięcia około 6 dni, podczas których 3 razy odbyłam z partnerem stosunek bez zabezpieczenia. bardzo bolały mnie jajniki w tym miesiącu, miałam nagłe kłucia w podbrzuszu promieniujące na cały brzuch, po czym samo po kilku minutach ustawało i ból się rozchodził, w nocy budziłam się z okropny kłującym bólem, piersi mnie bolały a sutki piekły. czuję się dziwnie. tylko dziwi mnie wystąpienie tego 'niby 2' w dniu dzisiejszym.. i tak naprawdę wszystkie te moje objawy mogą być po prostu spowodowane odstawieniem tabletek, prawda? bardzo proszę o pomoc..normalnie cykle miałam regularne, w tym miesiącu powinnam dostać @ 27 listopada, pozdrawiam serdecznie.

    Maarta
  • little_bit Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 19 listopada 2014, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam, jestem nowa, zatem nie mam pojęcia, czy dobrze ulokuję moje pytanie, w razie czego - z góry przepraszam. chciałabym zapytać Was 'doświadczone' kobitki, czy możliwe jest, że mogę być w ciąży jeśli 9 dni przed terminem spodziewanej @ dostałam brązowo-różowych plamień? wczoraj była to dosłownie kreseczka o kolorze brunatnym na wkładce, dzisiaj od rana czuję się bardzo słabo, niedobrze mi, boli mnie brzuch i mam uderzenia ciepła' dodatkowo wystąpił 'niby @'.. przez cztery lata stosowałam antykoncepcję hormonalną, we wrześniu odstawiłam tabletki, w październiku @ wyglądał normalnie i przyszedł również na czas, po czym udałam się na wizytę do ginekologa, pani doktor stwierdziła obecność pęcherzyka, dała mu czas do pęknięcia około 6 dni, podczas których 3 razy odbyłam z partnerem stosunek bez zabezpieczenia. bardzo bolały mnie jajniki w tym miesiącu, miałam nagłe kłucia w podbrzuszu promieniujące na cały brzuch, po czym samo po kilku minutach ustawało i ból się rozchodził, w nocy budziłam się z okropny kłującym bólem, piersi mnie bolały a sutki piekły. czuję się dziwnie. tylko dziwi mnie wystąpienie tego 'niby 2' w dniu dzisiejszym.. i tak naprawdę wszystkie te moje objawy mogą być po prostu spowodowane odstawieniem tabletek, prawda? bardzo proszę o pomoc..normalnie cykle miałam regularne, w tym miesiącu powinnam dostać @ 27 listopada, pozdrawiam serdecznie!! :)

    Maarta
  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 20 listopada 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam, moimi objawami była
    senność, która mnie zmorzyła w środku dnia dwa razy - z czego raz podczas zabawy z synkiem
    bolesność sutków
    test robiłąm dziś a dopiero jutro / pojutrze miała przyjść @

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • Goosiaczek2 Autorytet
    Postów: 843 872

    Wysłany: 23 listopada 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pamiętam jak dziś tydzień po zapłodnieniu już byłam strasznie rozkojarzona nie wiedziałam co się ze mną dzieje, nawet jak wyjeżdżałam z podwórka nie wiedziałam czy bramę zamknęłam;)
    Kolejnym objawem był straszny ból kręgosłupa jej nie mogłam wytrzymać :/
    No piersi jeju bolały bardziej niż zawsze.
    I ostatni objaw to byłam mega śpiąca oczy mi się same zamykały. Potrafiłam zasnąć na krzesełku.

    f2w3e6hhhqm6pyjg.png
    201501074974.png
    20130810640114.png
  • Gosha Autorytet
    Postów: 1817 4623

    Wysłany: 23 listopada 2014, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Typowe objawy jak przed miesiaczka, ale po jednym wiedzialam ze to ciaza... Na klatce piersiowej widoczne pod skora 2 zyly, normalnie nigdy ich nie widac. Tak bylo 3 razy jak bylam w ciazy i teraz jak to zobaczylam to wiedzialam juz przed robieniem testu :)

    uwo9lqxwoe8jis8o.png

    f2wll6d8jif5zy9b.png
  • niecierpliwa_92 Ekspertka
    Postów: 121 126

    Wysłany: 26 listopada 2014, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Jestem tu nowa i mam pytanie. Ostatni okres mialam 27.10, w niedziele dostalam plamienia i odczuwam bol w podbrzuszu ale inny od tego comiesiecznego. Dodatkowo na klatce piersiowej i piersiach zauwazylam zyly, ktorych niegdy wczesniej nie widzialam.. od czasu d czasu mam zgage i bole glowy , moze jestem przewrazliwiona bo juz ktorys miesiac czekam na dwie kreski, ale i w tym wypadku robilam juz jedem test niestety jedna kreska :( czy jest sens robic jeszcze jeden??

    l22nio4pat68ge0a.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ