X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Objawy ciąży jeszcze przed spodziewanym okresem..
Odpowiedz

Objawy ciąży jeszcze przed spodziewanym okresem..

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, ja też już byłam prawie pewna że jestem w ciąży, schizy po całosći...ja byłam na prolaktynie i właśnie czekam na wyniki online. Pisz Natalko co się dzieje, bo wychodzi że niedługo powinnaś dostać okresu ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Natalko. Jesteś tam ? Daj znać co tam wyszło, albo nie wyszło ;)

  • Nohope Koleżanka
    Postów: 60 11

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej,okresu nadal nie mam.pewnie znowu coś moje jajniki się buntuja..lewy trochę ciągnie ostatnio ale okresu nie widac

    gannyx8dhwdxt3nj.png
    PCO,brak miesiączki i owulacji.
  • Nohope Koleżanka
    Postów: 60 11

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze taki długi post napisałam a tylko część się dodała..wszystko dziś przeciwko mnie.nawet Internet..A więc w daleszej części napisałam że wczoraj robilam test,wyszedł cien.zrobiłam drugi-to samo wiec oczywiście pełna nadzieji ze może coś..I rano p olecialam na betę ale "dziś się pocalujcie w nos" he wróciłam do domu zrobiłam znowu test i zobaczyłam czystą biel,żadnego nawet cienia cienia kreski.usiadłam w kuchni dokończyć kawę z rana która uzupelnilam łzami które laly się strumieniem po policzkach.nie chciałam płakać bo wiedziałam że zaraz wstanie mój ukochany i będzie widać że płakałam ale się nie dało..także znowu pewnie będę musiała wladowac w siebie tonę hormonów żeby mieć okres,żeby mieć okres muszę brać tabletki przez które w ciążę zajść nie mogę i tak się kółko zamyka od lat...

    gannyx8dhwdxt3nj.png
    PCO,brak miesiączki i owulacji.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj przykro mi to czytać. smutno mi razem z Tobą bo wiem co przeżywasz. Ja płaczę po każdym nieudanym cyklu, mąż chyba ma już dość moich żali, pretensji(do kogo?) i łez. staram się uśmiechać, wmawiać sobie, że nic się nie dzieje, jestem młoda, to dopiero pół roku starań. ale nic to nie daje, nie wiem czy psychiatra by pomógł...muszę sama się z tym jakoś ogarnąć. to takie niesamowite pragnienie posiadania dziecka, które jest ważniejsze od wszystkiego innego, nie chce wyjść z głowy. ale dobra, nie będę się tak rozpisywać...moja droga, musimy się wziąć w garść(nie wiem jak) ale musimy. ja byłam na prolaktynie i jest w normie, teraz po okresie, który ma być powiedzmy za 2 tygodnie, idę na usg, czy wszystko gra od środka. a Ty zmień nick na: withhope ;D ja mam słoneczko w obrazku bo przypomina mi że po burzy, zawsze wychodzi słońce :) dalej trzymam kciuki, żeby kolejny test pokazał coś więcej niż cień ;)

    Limerikowo lubi tę wiadomość

  • Nohope Koleżanka
    Postów: 60 11

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz rację,nie wolno się załamywać.To .życzę Nam powodzenia!buziaki

    gannyx8dhwdxt3nj.png
    PCO,brak miesiączki i owulacji.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda, ale myślę, że to odpowiedni wątek dla mnie.
    Otóż ostatnio mam dziwne objawy, tydzień przed spodziewaną mies., czyli ok tygodna po ow. pojawiły się silne bóle jajników i krzyża, ale takie inne niż na okres, ból zaczynał się w dole krzyża i ciągnął aż do pośladka, po 2 dniach ten objaw zniknął, ponadto miałam silne zawroty głowy i bóle głowy, lekkie mdłości, później te objawy ustąpiły, na 4 dni przed nic... Zrobiłam test w 11 dpo - negatywny, w tej chwili jestem na dzień przed spodziewaną, lekko zaczęły mnie piec piersi, bo bólem ciężko to nazwać i czuje jakby ucisk w krzyżu tak bardziej po prawej stronie, wczoraj bolały mnie też okolice poniżej jajników... Ogólnie wiem, że objawy te nie muszą świadczyć o ciąży, tylko o okresie, ale zdziwiło mnie to, że pojawiają się i znikają i że aż do teraz nie bolały mnie piersi co zawsze pojawia się już na tydzień przed. Aha dodam jeszcze, że bardzo pogorszył mi się stan skóry, ogólnie zmagam się cały czas z trądzikiem, ale tak źle już dawno nie było włącznie z dekoltem i plecami. Może to tylko jakieś zaburzenia hormonalne... Sama nie wiem. Dzisiaj mam zamiar umówić się do lekarza, ale jestem ciekawa co o tym myślicie.

  • julka277 Debiutantka
    Postów: 6 2

    Wysłany: 2 lutego 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.okres spoznia mi sie 5 dzien mam uplawy koloru zoltego bolace poersi i sutki na krorych sa biale plamki.jajniko bola mnie ma zmaine brzuch i plecy bola jak na okres moze dostane?mam tez zgage i zawroty glowy. Czy to ciaza? :-)

    Witam :-) mam pytanie okres spoznia mi sie 5 dni.Mam uplawy koloru zoltego jajniki mnie kuja na zmiane czasem tak ze az musze ukucnac.Piersi mam obolale a sutki zaczerwienione i takie biale plamki na nich.Czy to ciaza czy sobie cos wkrecam :-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2016, 18:06

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2016, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka 277 - Może zrób też test z moczu :)

  • MirelS Autorytet
    Postów: 929 2136

    Wysłany: 2 lutego 2016, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aka poczekaj na termin miesiączki i się okaże. Jest jeszcze za wcześnie żeby coś stwierdzić...równie dobrze to mogą być objawy zbliżającego się okresu.

    Julka zrób test! 5 dzień spóźnienia to już powinien być wiarygodny. Ja zamiast okresu miałam duuużo białego śluzu i bardzo bolały mnie piersi- zwłaszcza sutki, które też zmieniły wygląd na taki jakby grudkowaty;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2016, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz rację, za bardzo się nakręcam i doszukuję, zamiast zwyczajnie poczekać. Dziękuję za odpowiedź i Pozdrawiam :)

  • julka277 Debiutantka
    Postów: 6 2

    Wysłany: 3 lutego 2016, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobilam test wyszly dwie wyraźne kreski :-)

    kot_bury, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    Witam :-) mam pytanie okres spoznia mi sie 5 dni.Mam uplawy koloru zoltego jajniki mnie kuja na zmiane czasem tak ze az musze ukucnac.Piersi mam obolale a sutki zaczerwienione i takie biale plamki na nich.Czy to ciaza czy sobie cos wkrecam :-)
  • AKa28 Znajoma
    Postów: 21 5

    Wysłany: 5 lutego 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję julka!!!! U mnie nadal nic, w tej chwili to nawet objawy ustąpiły oprócz bólu piersi. Test w dniu spodziewanej negatywny, teraz jest 3 dień po, ale czekam cierpliwie, to pewnie tylko stres.

  • julka277 Debiutantka
    Postów: 6 2

    Wysłany: 5 lutego 2016, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki :-) a kwas foliowy bierzesz? Polecam nowosc inofolic

    Witam :-) mam pytanie okres spoznia mi sie 5 dni.Mam uplawy koloru zoltego jajniki mnie kuja na zmiane czasem tak ze az musze ukucnac.Piersi mam obolale a sutki zaczerwienione i takie biale plamki na nich.Czy to ciaza czy sobie cos wkrecam :-)
  • MirelS Autorytet
    Postów: 929 2136

    Wysłany: 5 lutego 2016, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratulacje julka:) tak czułam,że to TO,bo masz objawy podobne jak ja miałam:)

    julka277 lubi tę wiadomość

  • AKa28 Znajoma
    Postów: 21 5

    Wysłany: 6 lutego 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety u mnie się nie powiodło, 4 dzień - pojawiło się plamienie :(. Kwas foliowy biorę firmy Solgar - w aptece mi go polecono.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczynki :-) Właśnie do Was dołączyłam, z nadzieją na rodzeństwo dla mojej córci... Od tygodnia nie dają mi spokoju pewne objawy, a mianowicie kłucie w prawym jajniku, nawet przy chodzeniu, pobolewanie brzucha, od wczoraj temp. 36.9-37.0, co jakiś czas uczucie, jakby ktoś szpilkę w pierś mi wbijał, częściej biegam siusiu... Okres miałam 18.01, a przytulanko zbiegło się z terminem owulacji, więc jakiś cień nadziei się pojawił. Myślicie kochane, że już mogłabym betę zrobić, czy poczekać ten tydzień do terminu spodziewanej @ ? Pozdrawiam wszystkie ciężarówki, jak również te oczekujące na "zafasolkowanie" ;-)

  • Strazaczka1990 Autorytet
    Postów: 1189 781

    Wysłany: 8 lutego 2016, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam się i ja:)\\

    Moim objawem ciąży były bolące piersi;) najpierw sutki ,potem bolały mnie piersi bardzo mocno po bokach..

  • AngelikaJot Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 9 lutego 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki ;)
    Staram się z moim mężem o dzidziusia. Jak na razie w tym miesiącu są to nasze pierwsze starania ;) Cykle mam 32 dniowe i regularne od roku. Ostatnią @ miałam 18.01.2016 owulacja wypadała 5.02.2016. Przytulanko było ^^ Jak długo będę musiała czekać, żeby zrobić test ;) Już nie mogę się doczekać :P

    Pozdrawiam cieplutko ;)

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ