X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Objawy ciąży jeszcze przed spodziewanym okresem..
Odpowiedz

Objawy ciąży jeszcze przed spodziewanym okresem..

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja się dopiszę, choć mną nie ma się zbytnio co sugerować :)

    Objawów innych, niż tych przedokresowych nie miałam wcale, oprócz 8 dnia po owu, kiedy po śniadaniu zrobiło mi się niedobrze. Zrobiłam test bez większej nadziei (nie dość wcześnie, to jeszcze nie z porannej , nawet mało o nim nie zapomniałam, a tu niespodzianka - druga kreska, dość blada, ale jednak widoczna. Dzień później beta z krwi - 50. Mdłości zostały na dłużej, w dniu spodziewanej @ dołączył ból piersi, i to by było na tyle :)

  • kasiaa.. Autorytet
    Postów: 347 195

    Wysłany: 10 lutego 2016, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie mniej wiecej kilka dni po owu ból podbrzusza który utrzymuje się do teraz (41 dzien cyklu) chociaż w mniejszym nasileniu . Z tydzień przed @ zawroty głowy które też mam do dzisiaj,w dzień @ doszły bóle piersi ale do wytrzymania,sa troche bardziej wrażliwe. Tydzien przed @ test negatywny ,dzien przed @ pozytywny słaba kreska ,dziś jestem 5 dni po terminie @ 2 mocne kreski .Beta 3 dni po terminie @ 932 mlU/ml
    Pozdrawiam :)

    201610141756.png
    201802217352.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 10 lutego 2016, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Do okresu zostały 3dni, a czuję się naprawdę dziwnie...Brzuch mnie boli jak na okres, piersi są bardzo bolesne i obrzmiałe (chwilami mam uczucie jakby miały mi rozerwać stanik), widać na nich żyły dość wyraźnie,jestem ciągle zmęczona i senna, bolą mnie plecy, a kilka dni temu pojawił się biały śluz, który nigdy wcześniej nie występował, nie było przy tym żadnego swędzenia ani nic z tych rzeczy...Uprawiłam seks z chłopakiem kilka razy w dni płodne bez zabezpieczenia, ale nie doszedł we mnie. Są jakieś szanse, że to ciąża?

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tydzień przed datą spodziewanej miesiączki bardzo bolało podbrzusze, pewnie ból implantacyjny.
    Piersi bolały mnie cały czas i bolą az do dzis, a normalnie przed okresem 1-2 dni bolą. Budziłam się w nocy spocona. Nie byłam rozdrażniona jak zazwyczaj.

  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 11 lutego 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby ten sam stan a kazda kobieta inaczej przechodzi ☺ ja czekam do soboty na testowanie, ale od trzech dni mam bol brzucha taki jak przed okresem ( ktory obecnie sie spoznia 7 dzien). Nic innego nie zauwazylam poza zylami na piersiach ale maz twierdzi ze byly juz wczesnie. No i mam uderzenia ciepla a za chwile jest mi strasznie zimno.

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • julka277 Debiutantka
    Postów: 6 2

    Wysłany: 27 lutego 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane powiedzcie mi prosze jak to jest z lotami samolotem pod koniec 1 trymestru? Ktoras z was leciala moze w pierwszym miesiacach ciazy?

    Witam :-) mam pytanie okres spoznia mi sie 5 dni.Mam uplawy koloru zoltego jajniki mnie kuja na zmiane czasem tak ze az musze ukucnac.Piersi mam obolale a sutki zaczerwienione i takie biale plamki na nich.Czy to ciaza czy sobie cos wkrecam :-)
  • Pierzynka25 Koleżanka
    Postów: 54 9

    Wysłany: 4 marca 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam jestem tu nowa i mam pytanie ;) jestem jakieś 7-8dni przed @ mam obolałe piersi ciężkie i trochę żylaste podwyższoną temp 36.8-37 delikatne plamienia i trochę bolacy noeraz brzuch. Nigdy wcześniej aż tak nie bolały mnie piersi i niebyły takie żylaste na okres. Robiłam test ale wyszedł negatywny czu zrobiłam go za wcześnie czy jest to buć może upragniona ciąża ?? :)

    [*] Aniołek 9tc. 23.09.2016 :(
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 4 marca 2016, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no niestety lub stety Pierzynka musisz sie wykazac cierpliwoscia do dnia okresu
    wtedy test powinnien byc miarodajny a beta juz na 100%
    plamienia moga byc na implantacje zarodka lub wynikac z niedomogi hormonow
    a przed kazdym okresem piersi I brzuch moga byc inne

    podwyzszona temp jest czesto do dnia okresu

    a moze jest wlasnie tak ze daja Ci juz znac na 1sze objawy?
    Powodzenia!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2016, 22:17

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 4 marca 2016, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julka277 wrote:
    Kochane powiedzcie mi prosze jak to jest z lotami samolotem pod koniec 1 trymestru? Ktoras z was leciala moze w pierwszym miesiacach ciazy?


    ja latalam 2x w 1trym I bylo Ok
    trzeba tylko pamietac by sie ok nawodnic w samolocie I najlepiej zdjac buty, ruszac stopami, przejsc sie poprawic krazenie I nie dzwigac duzo bagazu

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Olina Autorytet
    Postów: 1030 537

    Wysłany: 4 marca 2016, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierzynka25 wrote:
    Witam jestem tu nowa i mam pytanie ;) jestem jakieś 7-8dni przed @ mam obolałe piersi ciężkie i trochę żylaste podwyższoną temp 36.8-37 delikatne plamienia i trochę bolacy noeraz brzuch. Nigdy wcześniej aż tak nie bolały mnie piersi i niebyły takie żylaste na okres. Robiłam test ale wyszedł negatywny czu zrobiłam go za wcześnie czy jest to buć może upragniona ciąża ?? :)
    moim zdaniem zdecydowanie jest za wczesnie na test ;-) I moim jedynym objawem ciąży tez były obolałe piersi,stanika nie mogłam nosić, a jak sie kapałam bylo dziwnie ;-))))
    takze moze sprobuj za jakies 10 dni! tzrymam kciuki za pozytywny test:)

    Aleksander <3
    atdcj48adxt6iawd.png
    e827d0ff95.png
    200802043238.png
  • mamba22 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 6 marca 2016, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam jestem tu nowa. Ostatni okres mialam 2 lutego cykle mam co 28 a tu okresu dalej nie ma. Mam podwyższona temperature, ból piersi, jajników, biały śluz i uczucie mokra. Zrobiłam 3 testy ale na kazdym wynik negatywny. Jak myślicie czy mimo to moge byc w ciaży?Proszę o odp. :)

  • Cordy Autorytet
    Postów: 385 369

    Wysłany: 9 marca 2016, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamba zrób sobie badanie beta hCG z krwi, to da lepszy efekt niż testy. Mnie testy na początku tez nie wychodziły :)

    Już razem <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie trzy dni przed okresem nic nie wychodziło na testach. Dopiero po 2-3 godzinach jakiś malutki paseczek. W dniu spodziewanego okresu powtórzyłam test i ten wyszedł od razu. ;)

  • Pytająca Koleżanka
    Postów: 75 7

    Wysłany: 10 marca 2016, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, podczytuje Was wszystkie już od dłuuuugiego czasu i traktuję użytkowniczki tego forum niemal jak bliskie znajome;) Bardzo proszę Was o pomoc, bo zeświruję. Zawsze miałam regularne cykle 29-dniowe. Spóźnia mi się okres już tydzień. W dzień spodziewanego okresu i kolejnej nocy miałam bóle miesiączkowe, byłam pewna, że idzie @. Ale bardzo zdziwiły mnie wielkie ilości białego śluzu, choć zazwyczaj śluz mam bardzo skąpy. Poczytałam, że są to możliwe objawy ciąży, więc trzy dni po spodziewanej miesiączce zrobiłam beta - negatywna (<0,01). Wszystkie testy sikane oczywiście też. W tym cyklu chorowałam na grypę w tygodniu, w którym powinnam mieć owulacje, więc możliwe, że się przesunęła? I termin okresu jest tak naprawdę później? Okres spóźnia się już prawie tydzień i dziś kolejny test sikany i nic (ewentualnie cienka jak włos druga kreska, która może być tworem mej wyobraźni).
    Moje objawy:
    - bóle menstruacyjne wcześniej
    - bóle podbrzusza
    - duże ilości białego śluzu
    To objawy najbardziej zastanawiające i realne. Inne mogą być przypadkiem lub wyszukiwaniem objawów:
    - odbijanie, zgaga
    - podwyższona temperatura do 37, ale tylko wieczorem
    - wilczy apetyt
    - częstomocz
    - migrena nonstop

    MOJE PYTANIE DO WAS: Kiedy powtórzyć betę, aby być już na 100% pewna, że to ciąża bądź też nie i MÓC WRÓCIĆ DO SWOJEGO ŻYCIA. Ginekologa mam za 3 tygodnie. Czy 2 tygodnie od ostatniego przytulania z mężem wystarczy? (26dc możliwe zapłodnienie, beta była w 33dc negatywna, a teraz jestem w 36dc)

    dqprj44jms8c8veb.png
  • ewelia Koleżanka
    Postów: 79 8

    Wysłany: 18 marca 2016, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kilka dni po owulacji przez jeden dzień bardzo źle się czułam łącznie z zawrotami ale zgoniłam to na intensywną pracę przed Świętami BN:) poza tym stała temperatura nie spadająca jak zazwyczaj przed okresem i brak 'nerwa' oraz pobolewania podbrzusza 3 dni przed okresem. Dzień przed okresem test negatywny i niedobre piwo a dzień później jasna 2 kreska:)

    ex2b2n0az5d0t4z9.png
  • Pierzynka25 Koleżanka
    Postów: 54 9

    Wysłany: 22 marca 2016, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was niestety poprzednim razem się nieudało :( ale cóż postanowiliśmy odpuścić i niemyśleć o tym będzie to będzie :) w czwartek mam wizyte u ginekologa aby się dowiedzieć czy aby napewno jest wszystko wporządku ;) w październiku miałam robione wszystkie badania i było ok :) także może to wina poorostu w psychice siedzi już sama niewiem... :(

    [*] Aniołek 9tc. 23.09.2016 :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2016, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie mamusie a także te z Was, które oczekują dwóch kresek na teście :)
    Mam do Was pytanie, może któras spotkała się z podobnym problemem... Otóż od 3 miesięcy robię testy owulacyjne, niestety codziennie wychodzą negatywne (jedynie w czasie spodziewanej owulacji bardzo blada kreska testowa). Planowałam w związku z tym iść do lekarza, ale okazało się że okres który mial przyjść 18 marca nie pojawił się... Nigdy nie miałam aż tak długiego cyklu, zazwyczaj 27-29 dni, a tu @ spóźnia się już 10 dni... W dniu spodziewanej @ i dzien pozniej testy owulacyjne po raz pierwszy wypadly mi pozytywnie. Myślę, że istnieje jakaś minimalna szansa ze jestem w ciąży, ale testy ciążowe wychodzą negatywne. Czy któraś z tu obecnych miała podobne doświadczenia i mimo negatywnych testów ciązowych w 6 tygodniu, była jednak w ciąży? Wizyte u gin mam dopiero 9 kwietnia :)

  • Olina Autorytet
    Postów: 1030 537

    Wysłany: 30 marca 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierzynka25 wrote:
    Witam was niestety poprzednim razem się nieudało :( ale cóż postanowiliśmy odpuścić i niemyśleć o tym będzie to będzie :) w czwartek mam wizyte u ginekologa aby się dowiedzieć czy aby napewno jest wszystko wporządku ;) w październiku miałam robione wszystkie badania i było ok :) także może to wina poorostu w psychice siedzi już sama niewiem... :(
    odpuszczenie i nie myslenie bardzo pomaga :D

    polkosia lubi tę wiadomość

    Aleksander <3
    atdcj48adxt6iawd.png
    e827d0ff95.png
    200802043238.png
  • Pierzynka25 Koleżanka
    Postów: 54 9

    Wysłany: 31 marca 2016, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wiem że odpuszczenie jest najlepszym dobrem w tej sprawie :) u gina było wszystko wporządku :) będąc na wizycie gina powiedziała mi że akurat mam jajeczkowanie z prawego jajnika :) mam nadzieje że tym razem się udało :) do okresu zostało mi jeszcze 4 dni hehe :) oby go nie było :P

    [*] Aniołek 9tc. 23.09.2016 :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jestem po cyklu z duphastonem i metgorminą. Obecnie 28 dc. Bolą mnie piersi i czuję ucisk w podbrzuszu, mam sporo śluzu biało przezroczystego i ogólnie mi gorąco. Zastanawiam się tylko czy to nie objawy przed miesiączka. Chciałabym nie Ale w to wątpię. Zamierzam testować 31 dc w poniedziałek, o ile los wcześniej mi nie splata figla

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ