X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Objawy ciąży jeszcze przed spodziewanym okresem..
Odpowiedz

Objawy ciąży jeszcze przed spodziewanym okresem..

Oceń ten wątek:
  • olik123 Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zwalam, te dolegliwości na to, że dość ciężko pracuję, żeby znowu się nie rozczarować, ale może miał ktoś podobne objawy i się udało :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olik123 wrote:
    Zwalam, te dolegliwości na to, że dość ciężko pracuję, żeby znowu się nie rozczarować, ale może miał ktoś podobne objawy i się udało :)

    Ja z tego co wymieniłaś to senność.
    Mogłabym spać spać i jeszcze raz spać. Wszędzie i o każdej porze.

  • Kataleja Debiutantka
    Postów: 15 1

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olik123 to obie czekamy w niepewności :) Ja mam dziś 25 dc (moje cykle trwają różnie nawet 26-32 dni) i narazie czekam.
    Ale z tego co też zaobserwowałam to szybciej sie męczę niż kiedyś. Brzuch boli jak na miesiączkę ale jakoś dziwniej.. A co do piersi to jedynie przez kilka dni bolały mnie sutki przy dotyku, ale później ból minął..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2015, 12:25

  • Brysia Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 28 lipca 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was Kobietki,

    Od 3 miesięcy staramy się z moim parterem o dziecko. W tym miesiącu, tak jakby jest trochę inaczej. Przede wszystkim po owulacji czułam silny ból jajnika, aż musiałam chodzić zgięta w pół. Później skusiłam się na alkohol, bo miałam wrażenie, że i tak nie udało się zapłodnienie. Dziwne było to, że zazwyczaj szybko się upijałam a tym razem kurcze nic... jakbym piła wodę :) 20 dnia cyklu poczułam mocne parcie na pęcherz i sikałam, co 15 minut, więc uznałam to za zapalenie pęcherza.. wieczorem straciłam siły i zaczęły się duszności. 22 dc pojawiła się opryszczka, również brak siły oraz temp. 37,2 stopni C. Piersi bolą po zewnętrznej stronie i pojawił się dziwny ból żołądka :/ taki piekący promieniujący na plecy.. Oczywiście też pojawiły się wzdęcia i bulgotania w brzuchu, jak również dwudniowa biegunka. Muszę jeszcze poczekać z testem, a jednocześnie nie chcę się znowu nakręcać. Bo może to tylko przeziębienie.

    Pozdrawiam

  • Est Autorytet
    Postów: 1852 3098

    Wysłany: 28 lipca 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze to wygląda na jakas infekcję ale może byc różnie. Trzymam kciuki!

    n59yupjy49d2u6s1.png
    l22ndf9hwok87b7m.png

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 31 lipca 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    9 dpo ból podbrzusza (charakterystyczny)
    10 dpo ból sutków i blada druga kreska ;)

  • Lanusia93 Autorytet
    Postów: 2206 2750

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25dc przy cyklach 28-29 dniowych test był pozytywny, nie był z porannego moczu. Ale byłam pewna że jestem w ciąży, owulacja chyba 12dc.
    Wczesne objawy: typowy ból podbrzusza, łaskotanie, zmęczenie, ból w okolicy jajnika (więzadła?), przeczucie :)

    Ellie lubi tę wiadomość

    Aniołek (*) 12.03.2013

    Lilianna ur. 09.08.2014 <3 3700 g, 56 cm

    Pola ur. 24.04.2016 <3 3650 g, 55 cm
  • elle33 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) Wiem już, że jestem w ciąży ale postanowiłam, że podzielę się swoimi objawami z tymi z was, które szukają odpowiedzi tak jak ja szukałam jeszcze 2 tygodnie temu. Owulacja testowana - 19 lipca. Przytulanie 18, 19, 20 lipca. 25 lipca w nocy obudziły mnie straszne dreszcze - pomimo upałów. Myślałam, że będę chora ale przeziębienie nie przyszło.26 lipca pojawiły się pierwsze mdłości - bardzo dziwne silne, wieczorne i przeszły po kilku minutach. Ból piersi jak przed okresem z tym, że 10 razy mocniejszy. piersi powiększyły się i nabrzmiały. Ból brzucha jak przed okresem ale dodatkowo kłucie w jajnikach. Mdłości pojawiały się codziennie o różnych porach ale szybko przechodziły. Pojawił się też straszny apetyt - mogłabym zjeść wszystko - i przy tym zachcianki- chińskie zupki :D i kawa mrożona z McDonald's o 22.00 :) Zmęczenie, senność i brak sił, a do tego zmiany nastrojów. Pierwszy test zrobiłam 29 lipca czyli 10 dni po owulacji - druga kreska pojawiła się ale była bardzo jasna. Kolejne testy co kilka dni - kreska coraz bardziej widoczna. No i 2 sierpnia okres się nie pojawił :) Teraz nadal pojawiają się mdłości - przechodzą jak coś zjem, piersi bolą niemiłosiernie, jestem cały czas zmęczona i nie mam na nic siły. Pierwsza wizyta u lekarza za jakieś 1,5 tygodnia :)
    Wszystkim starającym się życzę powodzenia :)

    elle33
  • apaczka Autorytet
    Postów: 1763 4120

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie przed terminem @
    - więcej kremowego śluzu
    - wrażliwe piersi od owulacji - kilka dni przed terminem kłucia w piersiach jakich nigdy wcześniej nie doświadczyłam
    - bóle @ słabsze niż zwykle
    - w terminie @ ból krzyża, większa wrażliwość na zapachy, inny niż zwykle ból podbrzusza, lekka biegunka
    - temperatura nieszczególna ok. 36.80 - 36.90
    - test zrobiony w 16 dpo pokazał delikatną drugą kreseczkę, beta 104 a za tydzień rodzimy

    :)

    9f7jpx9i1ln9kxb1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie najwcześniejszy objaw to swędzące sutki, poza tym zupełnie brak objawow w przeciwieństwie do innych nieudanych cykli, gdzie objawowo było pełno;) jak @ sie spóźniała 4 dni to juz wiedziałam jak jest. Jeszcze przed testem nie piłam alkoholu bo mimo ze nie miałam nadziei na ten cykl to wiedziałam ze jest inaczej. Mierzyłem tez temperaturę i zawsze po owu miałam 36,5 najwiecej i potem jak szpadle do 36,2 to wiedziałam ze zaraz bedzie @, a tym razem zaczęła rosnąć 36,6, 36,7 i to był tez drugi znak, po ktorym sie spodziewałam. Także w ciazy tez moze byc taka niska tempka, ja miałam małe wartości zawsze ale wzrost był zauważalny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2015, 10:46

  • Rose123 Ekspertka
    Postów: 231 108

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o temp. to nie widziałam jakiś wyższych niż zwykle...za to pojawiła się kremowa wydzielina z pochwy, plus kłucie w pachwinach i mega bolące piersi( chociaż to nie był znak szczególny bo zawsze przed okresem mnie bolały). Zrobiłam test 2 dni przed okresem i wyszła bladziocha...
    Rozumiem dziewczyny które doszukują się najmniejszych objawów bo sama tak miałam... ale chyba nie ma sensu na siłę bo większość z nich na chwilę obecną wydają mi się przezabawne :)

    Trzymam kciuki za wszystkie 'testerki' :)



    atdc20mm0yebl2pl.png
  • ruda69742 Ekspertka
    Postów: 233 100

    Wysłany: 23 października 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    9 dpo ból podbrzusza (charakterystyczny)
    10 dpo ból sutków i blada druga kreska ;)
    mam identycznie ;-) gratulacje

    cykl staran- 10
    w4sqskjodb3llxis.png
  • Falon Autorytet
    Postów: 642 1221

    Wysłany: 24 października 2015, 00:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! ja również za każdym razem doszukiwałam się najróżniejszych przedziwnych objawów ciąży, ale teraz z perspektywy czasu już wiem że to nie ma sensu.Tak na prawdę to nic właściwie na to nie wskazywało. U mnie w dniu spodziewanej @ robiąc test wyszedł negatywny i zaczęły się charakterystyczne jak zawsze dla mnie bóle brzucha sygnalizujące o zbliżającej się @. Ale minęło kolejnych 5dni i echo... nic... a pobolewania brzucha trwały nadal, więc pobiegłam po pracy do apteki po kolejny test który pokazał tym razem dwie grube krechy;-)
    Piersi mnie nigdy właściwie nie bolały, dopiero jakieś dwa tygodnie od pozytywnego testu zrobiły się wrażliwe.
    Nie warto się za wszelką cenę doszukiwać najmniejszych objawów ciąży bo można ześwirować;-) chociaż wiem... łatwo mi się teraz mówi;-) życzę Wam z całego serca dwóch kreseczek, warto wierzyć i się nie poddawać!!! ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 00:33

    201604051765.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Teraz ja chciałabym opisać co mi siedzi w głowie :P otóż ostatnio miałam bardzo rozregulowany @ od 5 miesięcy miałam @ praktycznie co dwa tygodnie. Z mężem staramy się o bobasa w sumie też jakieś 5 miesięcy no i oczywiście nic. Przyczyną pewnie brak jajeczkowania. Dostałam dupka w październiku i zaraz potem dostałam okresu, czyli 19.10. Trwał 6 dni. Iii teraz o dziwo nie dostałam drugiego okresu jak zwykle, czyli ok. 21 dnia cyklu. Teraz jestem w 25dc i nadal nic. 23 dc robiłam test-nic. Do spodziewanej @, jeśli wrócimy do dawnego cyklu 3 dni. Nie wiem co myśleć, wciąż sie łudzę że @ nie przyjdzie. Ogólnie średnio sie czuje, zmęczona, senna, lekka zgaga, apetyt i dzis zaczęły mnie boleć piersi...bede pisać dalej co sie dzieje, proszę trzymajcie kciuki...

    Falon, Est lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) dziś mój 27 dc. Dwa dni do planowej@. Jeśli się nie pojawi do poniedziałku to zrobię rano test.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. 29 dc. Ani @, ani ciąży. Test-negatywny. Już nie robię sobie nadziei ze moze zbyt niski poziom bhcg. Będę czekać na spóźniony okres i kolejny cykl. Trzeba sie pozbierać po kolejnym rozczarowaniu i tyle. Pozdrawiam.

  • Nohope Koleżanka
    Postów: 60 11

    Wysłany: 21 listopada 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki,ja też w oczekiwaniu☺ mam bardzo nieregularny okres także nie sugeruje się tym że okres się spóźni czy coś,ale sama już nie wiem czy sobie wmawianie objawy czy są one rzeczywiste..
    Ostatni okres skończył mi się 01.11,przytulalam się z partnerem 04 i 05.parę dni później 18.11 zaklul mnie lewy jajnika,lekki ból podbrzysza i dostałam 4 dniowego bardzo lekkiego brązowego plamienia.caly czas boli mnie glowa,jestem ciagle senna,czasami wieczorem po polozeniu sie do lozka jest mi troche niedobrze..wydaje mi sie ze mam powiekszone sutki i bardziej widoczne zyly na piersiach ale pewna nie jestem czy mi sie nie wydaje heh.piersi nie bola.juz sama nie wiem,testy robilam ale wiadomo ze jeszcze za wczesnie,ale caly czas mam nadzieję☺

    gannyx8dhwdxt3nj.png
    PCO,brak miesiączki i owulacji.
  • Nohope Koleżanka
    Postów: 60 11

    Wysłany: 21 listopada 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milena Magdalena wrote:
    Hej. 29 dc. Ani @, ani ciąży. Test-negatywny. Już nie robię sobie nadziei ze moze zbyt niski poziom bhcg. Będę czekać na spóźniony okres i kolejny cykl. Trzeba sie pozbierać po kolejnym rozczarowaniu i tyle. Pozdrawiam.
    I jak Milenko,nadeszła @??

    antylopaa lubi tę wiadomość

    gannyx8dhwdxt3nj.png
    PCO,brak miesiączki i owulacji.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Natka? ;) nadeszła z wielkim hukiem 3 dni po teście...:/ teraz jestem w trakcie i pozostają próby w kolejnym cyklu. Byłam u lekarza, kazał mi zrobić badanie na poziom prolaktyny i w sobotę mam się zgłosić z wynikami. Ciekawe co dalej, pewnie zależy od wyników. Wydaje mi się że w Twoim przypadku wystąpiło plamienie okołoowulacyjne(obym się myliła) ja takie miałam ptaktycznie od lipca, dwa tygodnie po okresie, takie słabe plamienie. Musisz być cierpliwa jeśli chodzi o test, u mnie było z tym ciężko...już się łapałam za brzuch, szaleństwo :D Miałam w głowie plan jak poinformuję męża i rodzinę o ciąży...
    Trzymam kciuki żeby Ci się udało. Ja zaczynam walkę od nowa. Informuj na bieżąco ;):):)

  • Nohope Koleżanka
    Postów: 60 11

    Wysłany: 23 listopada 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to przykro mi i trzymam kciuki za nastepne cykle:) Co do tego plamienia to pierwszy raz takowe miałam także mnie to zaciekawilo;p Troche zaczely mnie pobolewac piersi ale juz sie godze ze pewnie @ nadchodzi..Musze się troche uspokoić bo już w paranoje popadam ciaglę gapie sie na swoje piersi i się doszukuję he wczoraj nawet usiadłam przed swoim P i sie kazałam gapić "widzisz coś,powiedz że widzisz" he

    gannyx8dhwdxt3nj.png
    PCO,brak miesiączki i owulacji.
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ